Header
Zaalvoetbal Uitslagen

  V.Z.V.B. Antwerpen


UITSLAGEN : 0900/28.8.28 (0,50€/minuut)


De wedstrijden op deze site zijn informatief. Alle wedstrijden van FC Steunproject gaan door op maandag in Sporthal ANKI.

Rangschikking - 1e prov - 2e prov - Programma volgende week

UITSLAGEN : 
22/10/2018 - 28/10/2018

Vorige Week - Volgende Week

1ste PROVINCIALE 1ste PROVINCIALE
11094   WO  24-10-18   2000   HOSP   Hoboken Ster-B Utd76 Schoten     -         
11095   VR  26-10-18   2000   WOMM   TS Wommelgem-A JFS Hoboken     -         
11096   VR  26-10-18   2000   HOBO   Antwerpen zvc Utd76 Luchtbal     -         
2e PROVINCIALE 2e PROVINCIALE
21102   MA  22-10-18   2015   WEMA   Westmalle TS Wommelgem-B   6 - 4       
21092   DI  23-10-18   2200   ANLO   HB Zurenborg-B Jong Zandhoven     -         
21093   VR  26-10-18   2000   SCHI   Schilde Solona Ranst     -         
21094   VR  26-10-18   2000   BROE   Bracademie zvc All Stars Pul.     -         
21095   VR  26-10-18   2100   WOMM   TS Wommelgem-B CSKA Turnhout     -         
21096   VR  26-10-18   2100   BROE   Gildenboys Westmalle      -         

Beker van Antwerpen

Heren Heren
50503   MA  22-10-18   2200   ANKI   FCSteunproject JFS Hoboken   8 - 1       

RANGSCHIKKING

1ste PROVINCIALE
Motown 5 4 1 0 33-20 8
E.C.S. 5 4 1 0 21-19 8
FC Steunproject 5 3 0 2 30-17 8
TS Wommelgem-A 5 3 1 1 21-16 7
Bisthoven 4 3 1 0 20-11 6
zvc T. J. 5 2 1 2 25-17 6
Utd76 Schoten 6 2 3 1 25-34 5
JFS Hoboken 5 2 3 0 16-17 4
Antwerpen zvc 6 1 4 1 21-27 3
10  Utd '76 Luchtbal 4 1 3 0 10-14 2
11  Hoboken Ster-B 5 1 4 0 27-31 2
12  Duvel Breend-B 5 0 4 1 7-33 1
2e PROVINCIALE
PSF Lier 8 7 1 0 73-31 14
FC 't Zuid 7 5 1 1 39-29 11
Westmalle 7 5 2 0 44-36 10
R.O.J.M. 6 3 1 2 46-32 8
Gildenboys 6 3 3 0 45-26 6
Jong Zandhoven 6 3 3 0 32-22 6
Willebroek 6 3 3 0 37-29 6
HB Zurenborg-B 6 3 3 0 32-45 6
Solona Ranst 5 2 2 1 27-31 5
10  Bracademie zvc 6 2 3 1 21-37 5
11  TS Wommelgem-B 7 1 5 1 26-47 3
12  Schilde 6 1 5 0 21-45 2
13  CSKA Turnhout 3 0 2 1 8-14 1
14  All Stars Pul. 5 0 4 1 14-41 1

Programma Volgende Week 14

1ste PROVINCIALE 1ste PROVINCIALE
11032   MA  29-10-18   2100   ANLU   Utd76 Luchtbal Duvel Breend-B     -         
11112   MA  29-10-18   2200   ALIN   Bisthoven E.C.S.     -         
11023   DI  30-10-18   2100   ALIN   Motown TS Wommelgem-A     -         
11097   VR  02-11-18   2030   BREC   T.J. zvc Bisthoven     -         
2e PROVINCIALE 2e PROVINCIALE
21113   WO  31-10-18   2200   MEPL   R.O.J.M. Mechelen Jong Zandhoven     -         
21065   VR  02-11-18   2200   WIPL   FC 't Zuid CSKA Turnhout     -         
21257   VR  02-11-18   2215   WIBR   Willebroek All Stars Pul.     -