Header
Zaalvoetbal Uitslagen

  V.Z.V.B. Antwerpen


UITSLAGEN : 0900/28.8.28 (0,50€/minuut)


De wedstrijden op deze site zijn informatief. The Bullets uit de 2de reeks hebben algemeen forfait gekregen, alle uitslagen vervallen. Wijkvrienden uit de 3de reeks van de Rupel Liga heeft algemeen forfait gekregen, alle uitslagen vervallen. Rumst Utd uit de 1ste reeks van de Rupel Liga heeft algemeen forfait gegeven, alle uitslagen vervallen.

Rangschikking - 1e prov - 2e prov - Programma volgende week

UITSLAGEN : 
06/04/2020 - 12/04/2020

Vorige Week - Volgende Week

1ste PROVINCIALE 1ste PROVINCIALE
11172   MA  06-04-20   2100   ANLU   Utd76 Luchtbal Hoboken Ster-B     -         
11174   WO  08-04-20   2200   MEPL   RSA Mechelen E.C.S.     -         
11175   VR  10-04-20   1900   SCHO   Utd76 Schoten HB Zurenborg-B     -         
11176   VR  10-04-20   2000   WIPL   FC 't Zuid Duv Breendonk     -         
11177   VR  10-04-20   2200   LIST   PSF Lier Antwerpen zvc     -         
2e PROVINCIALE 2e PROVINCIALE
21171   MA  06-04-20   1900   ZAVE   All Stars Pul. Antwerp Exotic     -         
21173   MA  06-04-20   2200   KIBU   FC Bellatoris The Bullets   NG       
21174   DO  09-04-20   2200   ANLO   AS - Sport Stormtroopers     -         
21176   VR  10-04-20   2100   BROE   Gildenboys RSA U19     -         
21177   VR  10-04-20   2200   KIBU   Elite S.V. Schilde     -         

RANGSCHIKKING

1ste PROVINCIALE
Utd76 Schoten 17 13 4 0 98-47 26
Hoboken Ster-B 18 11 4 3 111-84 25
HB Zurenborg-B 16 11 4 1 109-83 23
RSA Mechelen 18 9 5 4 87-75 22
Motown 19 9 8 2 109-103 20
E.C.S. 16 8 6 2 84-94 18
FC 't Zuid 16 7 6 3 73-53 17
PSF Lier 17 7 7 3 87-90 17
Utd76 Luchtbal 19 7 10 2 69-69 16
10  JFS Hoboken 17 4 8 5 71-88 13
11  Antwerpen zvc 17 4 12 1 63-109 9
12  Duv Breendonk 18 0 16 2 26-92 2
2e PROVINCIALE
Gildenboys 16 13 3 0 101-58 26
RSA U19 14 11 2 1 87-57 23
FC Bellatoris 15 10 4 1 93-68 21
TS Wommelgem 17 8 8 1 104-94 17
Schilde 14 8 6 0 95-61 16
Solona Ranst 16 6 6 4 67-63 16
All Stars Pul. 16 7 9 0 68-84 14
AS - Sport 16 4 9 3 69-87 11
Elite S.V. 16 4 10 2 67-97 10
10  Antwerp Exotic 14 4 9 1 56-91 9
11  Stormtroopers 16 3 12 1 68-115 7
12  The Bullets 0 0 0 0 0-0 0

Programma Volgende Week 38

1ste PROVINCIALE 1ste PROVINCIALE
11263   WO  15-04-20   2200   MEPL   RSA Mechelen Hoboken Ster-B     -         
11264   VR  17-04-20   2000   WIPL   FC 't Zuid Motown     -         
11265   VR  17-04-20   2000   HOBO   Antwerpen zvc Duv Breendonk     -         
11266   VR  17-04-20   2100   KIBU   JFS Hoboken E.C.S.     -         
11267   VR  17-04-20   2200   LIST   PSF Lier HB Zurenborg-B     -         
2e PROVINCIALE 2e PROVINCIALE
21264   DO  16-04-20   2200   ANLO   AS - Sport Antwerp Exotic     -         
21265   VR  17-04-20   1900   BROE   Solona Ranst Stormtroopers     -         
21073   VR  17-04-20   2000   SCHI   FC Bellatoris Schilde   NG       
21266   VR  17-04-20   2000   SCHI   Schilde The Bullets   NG       
21267   VR  17-04-20   2200   KIBU   Elite S.V. RSA U19     -