Header
Zaalvoetbal Uitslagen

  V.Z.V.B. Brabant


UITSLAGEN : 0900/28.8.28 (0,50€/minuut)



Wedstrijden en uitslagen van de Vlaamse Competitie op :
www.automaticresults.be/vlaamsecompetitie.aspx
Wedstrijden en uitslagen van de Liga's op :
www.automaticresults.be/ligas_bra.aspx

WEDSTRIJDWIJZIGINGEN


Rangschikking - 1e prov - 2e prov - 3e prov - Programma volgende week

UITSLAGEN : 
18/11/2019 - 24/11/2019

Vorige Week - Volgende Week

REEKS 1E REEKS 1E
11092   MA  18-11-19   2100   9004   COMPL BRUSS A ZVK WK BEERSEL   1 - 3      VDKINDEREN  
11095   VR  22-11-19   2030   9047   GROENEWOUD OET JEV 2 LENNIK     -        DE CLERCQ R  
11096   VR  22-11-19   2130   9047   TOETERNIT OET AF LONDERZ A     -        DE CLERCQ R  
11097   VR  22-11-19   2200   9151   LEUV CENTRAL B IN TEAM TERNAT     -        BEHETS  *
REEKS 2A REEKS 2A
21091   VR  22-11-19   1900   9067   D RUDY MEISE ZV WAMBEEK     -        CLAESEN  
21092   VR  22-11-19   2000   9061   ROOKIES AFFLIG DEAF BRUSSELS     -        HOYLAERTS  *
21093   VR  22-11-19   2100   9072   ZVK MALDEREN BRUSSELS UTD B     -        MUYSHONDT  
21095   VR  22-11-19   2100   9037   RIBBELS BEIGEM LA FURIA OPWYK     -        TROCH  *
21094   VR  22-11-19   2130   9066   PETROL MALDERE SDI ASSE B     -        DE CLERCQ FR  
21096   VR  22-11-19   2200   9069   WOLVEN OPWIJK YWY-T DILBEEK     -        HOYLAERTS  
REEKS 2B REEKS 2B
22091   MA  18-11-19   1900   9122   LOS PAL LEUVEN FCB SKEN VILV   2 - 6      VAN DESSEL  
22092   WO  20-11-19   2100   9121   CENTR ERPS-KW ATLETICO BIERB     -        JANSSENS R  
22093   WO  20-11-19   2100   9124   KL STEENOKK B BUNKER GLABB     -        EMMERY  *
22094   VR  22-11-19   2000   9146   KB TIELT WINGE CHEERS WOL B     -        VANDERMEULEN  *
22095   VR  22-11-19   2100   9036   WOSJOT WOLUWE TOOG OPVELP B     -        CLAESEN  *
22096   VR  22-11-19   2200   9121   CSK EVERBERG B LEUV CENTRAL C     -        JANSSENS R  
REEKS 3A REEKS 3A
31091   MA  18-11-19   2130   9066   LONDERZL CITY MERCHTEM UTD   7 - 4      VANLISHOUT  
31092   MA  18-11-19   2200   9081   PHILB VILV B B JUN MALDEREN     -        NIYA HICHAM  
31093   DO  21-11-19   2000   9087   ZVC VILVOORDE ZVK STEENHUFF     -        VAN ONCKELEN  
31094   VR  22-11-19   2000   9071   CRACKS WOLVERT NEW TEAM ZEMST     -        NOLMANS  
31095   VR  22-11-19   2030   9066   AF LONDERZ B BANANAS BRUSS     -        DE CLERCQ FR  
31096   ZA  23-11-19   2100   9082   FS GRIMBERGEN NAZIONAL MEISE     -        VAN ONCKELEN  
REEKS 3B REEKS 3B
32091   WO  20-11-19   2100   9057   DILTONS DILB BORD BEERSEL     -        SENTE  
32094   VR  22-11-19   2100   9075   BITCHY WEMMEL D UTD WEMMEL     -        ???  *
32095   VR  22-11-19   2100   9031   ZVC BEERSEL A KANARI BEERS A     -        DAOUDI HAMID  *
32096   VR  22-11-19   2100   9056   D T U DILBEEK N TEAM WEMMEL     -        VANDERHEYDEN  *
32093   VR  22-11-19   2200   9070   MIST WEMMEL B N B STROMBEEK     -        ???  *
REEKS 3C REEKS 3C
33091   MA  18-11-19   2100   9031   ZVC BEERSEL B WANH HOEIL B   6 - 9      EMMERY  *
33093   DI  19-11-19   2045   9033   MIKRA B KRAAIN K O OVERIJSE     -        DE PAEPE  
33094   WO  20-11-19   2200   9121   TOPGUNNER KORT VBOYS VELTEM B     -        JANSSENS R  
33095   VR  22-11-19   2000   9177   DUSTY DUISBURG FC HOEILAART     -        VANDEZANDE  
33096   VR  22-11-19   2100   9004   COMPLEX BRUS C JOEPIE OUDERGE     -        VAN ONCKELEN  
33097   VR  22-11-19   2200   9119   SEL KAMPENHOUT KANARI BEERS B     -        DESMET  
REEKS 3D REEKS 3D
34091   MA  18-11-19   2000   9143   SPARTAK LEUVEN PASSANT ZOUTLW   3 - 3      CUYT L  
34093   WO  20-11-19   2200   9114   B WOLV BETEKOM PP TIELT WINGE     -        VANHEESWIJCK  
34094   VR  22-11-19   2000   9159   ARAL HEVERLEE TOOG OPVELP C     -        PERDIEUS  
34095   VR  22-11-19   2000   9150   WANR WAANRODE ESPERANZA BIER     -        S JONGERS  

Beker van Brabant - 1/16 Finale

Heren Heren
50501   MA  16-12-19   2100   9004   COMPL BRUSS A K O OVERIJSE     -         
50502              50003 AF LONDERZ A     -         
50503              SDI ASSE B 50012     -         
50504              PETROL MALDERE ROOKIES AFFLIG     -         
50505   WO  23-10-19   2000   9014   JOEPIE OUDERGE MIKRA B KRAAIN   6 - 3      DE CLERCQ R  *
50506              ZVK 86 LEUVEN ATLETICO BIERB     -         
50507              LONDERZL CITY NAZIONAL MEISE     -         
50508              BRUSSELS UTD A TOOG OPVELP B     -         
50509              CSK EVERBERG GROENEWOUD OET     -         
50510              ESPERANZA BIER VBOYS VELTEM B     -         
50511              D UTD WEMMEL WITTEKES RODE     -         
50512              ZVK WK BEERSEL DEAF BRUSSELS     -         
50513   MA  04-11-19   2200   9178   BRUSSELS EUROP ISTB HERENT B   2 - 8      DE CLERCQ FR  *
50514              ZVC VILVOORDE 50011     -         
50515              PHILB VILV B N B STROMBEEK     -         
50516              IN TEAM TERNAT BRAKKE T MEISE     -         

RANGSCHIKKING

REEKS 1E
ZVK WK BEERSEL 8 6 0 2 38-19 14
COMPL BRUSS A 7 5 1 1 35-18 11
IN TEAM TERNAT 7 4 1 2 48-22 10
GROENEWOUD OET 6 4 2 0 38-23 8
LEUV CENTRAL B 6 4 2 0 34-29 8
CHEERS WOL A 7 4 3 0 19-23 8
AF LONDERZ A 8 3 4 1 35-31 7
JEV 2 LENNIK 7 3 4 0 29-34 6
WITTEKES RODE 9 3 6 0 27-39 6
10  TOETERNIT OET 7 1 4 2 19-22 4
11  JOS SCHEPDAAL 7 1 4 2 25-32 4
12  R79B ETTERBEEK 7 0 7 0 14-69 0
13  STEENB MOORSEL 0 0 0 0 0-0 0
14  BRUSSELS UTD A 0 0 0 0 0-0 0
REEKS 2A
ROOKIES AFFLIG 7 7 0 0 40-11 14
ZV WAMBEEK 6 5 1 0 44-19 10
SDI ASSE B 7 4 1 2 28-23 10
DEAF BRUSSELS 6 4 1 1 42-31 9
YWY-T DILBEEK 7 4 2 1 43-30 9
WOLVEN OPWIJK 6 4 2 0 22-23 8
ZVK MALDEREN 7 3 4 0 35-34 6
PETROL MALDERE 7 2 4 1 26-31 5
D RUDY MEISE 8 2 5 1 35-55 5
10  LA FURIA OPWYK 8 1 4 3 27-34 5
11  RIBBELS BEIGEM 8 2 6 0 21-38 4
12  BRUSSELS UTD B 6 1 4 1 16-26 3
13  ZVC TERNAT 7 1 6 0 19-43 2
REEKS 2B
CHEERS WOL B 7 6 0 1 52-21 13
TOOG OPVELP B 8 6 1 1 39-17 13
FCB SKEN VILV 9 5 3 1 39-47 11
CENTR ERPS-KW 8 4 3 1 35-33 9
LEUV CENTRAL C 7 4 3 0 54-31 8
KB TIELT WINGE 7 4 3 0 37-30 8
ATLETICO BIERB 7 3 3 1 26-39 7
CAF UTD VELTEM 8 3 4 1 32-37 7
KL STEENOKK B 7 3 4 0 28-36 6
10  WOSJOT WOLUWE 7 2 5 0 31-37 4
11  BUNKER GLABB 7 2 5 0 19-38 4
12  CSK EVERBERG B 8 1 5 2 31-38 4
13  LOS PAL LEUVEN 6 1 5 0 23-42 2
REEKS 3A
ZVK STEENHUFF 8 6 2 0 42-27 12
FS GRIMBERGEN 8 6 2 0 56-49 12
B JUN MALDEREN 7 5 2 0 60-36 10
LONDERZL CITY 8 5 3 0 43-23 10
ZVC VILVOORDE 6 4 2 0 62-33 8
AF LONDERZ B 6 3 2 1 35-30 7
CRACKS WOLVERT 6 3 2 1 30-26 7
PHILB VILV B 6 2 3 1 20-29 5
MERCHTEM UTD 7 2 4 1 27-31 5
10  NEW TEAM ZEMST 7 2 4 1 26-36 5
11  NAZIONAL MEISE 8 2 5 1 16-54 5
12  BANANAS BRUSS 9 0 9 0 18-61 0
REEKS 3B
JOVENES RELEGE 8 7 1 0 74-24 14
MIST WEMMEL B 6 6 0 0 49-17 12
DILTONS DILB 8 5 2 1 44-20 11
COMPLEX BRUS B 9 5 3 1 45-41 11
N B STROMBEEK 8 4 3 1 29-21 9
KANARI BEERS A 6 4 2 0 41-39 8
BORD BEERSEL 8 3 4 1 37-31 7
BRAKKE T MEISE 8 3 4 1 48-45 7
ZVC BEERSEL A 6 3 3 0 37-29 6
10  D T U DILBEEK 8 2 5 1 31-35 5
11  N TEAM WEMMEL 7 2 5 0 26-63 4
12  D UTD WEMMEL 6 1 5 0 9-38 2
13  BITCHY WEMMEL 8 0 8 0 21-88 0
REEKS 3C
SEL KAMPENHOUT 8 6 2 0 57-32 12
VBOYS VELTEM B 8 6 2 0 52-27 12
DUSTY DUISBURG 7 5 1 1 36-29 11
K O OVERIJSE 8 5 2 1 67-51 11
MIKRA B KRAAIN 8 5 2 1 27-15 11
BRUSSELS EUROP 8 5 3 0 52-39 10
WANH HOEIL B 8 5 3 0 46-46 10
TOPGUNNER KORT 9 4 5 0 49-42 8
COMPLEX BRUS C 8 3 5 0 43-37 6
10  CSK EVERBERG C 8 3 5 0 51-53 6
11  ZVC BEERSEL B 9 3 6 0 56-42 6
12  JOEPIE OUDERGE 8 2 5 1 36-43 5
13  KANARI BEERS B 8 2 6 0 26-52 4
14  FC HOEILAART 9 1 8 0 17-107 2
REEKS 3D
ISTB HERENT B 8 8 0 0 79-14 16
B WOLV BETEKOM 8 5 2 1 39-26 11
LEUVEN CENTR D 8 5 2 1 42-31 11
GUNNERS LINTER 7 5 2 0 42-21 10
ZVK 86 LEUVEN 8 4 3 1 28-26 9
ESPERANZA BIER 6 3 1 2 21-23 8
PP TIELT WINGE 6 2 2 2 29-28 6
PASSANT ZOUTLW 7 2 3 2 30-38 6
ARAL HEVERLEE 7 2 3 2 31-43 6
10  TOOG OPVELP C 8 2 5 1 29-35 5
11  SPARTAK LEUVEN 9 1 6 2 29-59 4
12  XPLODE LEUVEN 7 1 6 0 28-47 2
13  WANR WAANRODE 7 1 6 0 23-59 2

Programma Volgende Week 18

REEKS 1E REEKS 1E
11102   WO  27-11-19   2030   9065   AF LONDERZ A COMPL BRUSS A     -        DE CLERCQ R  
11103   VR  29-11-19   2000   9004   R79B ETTERBEEK TOETERNIT OET     -        DE CLERCQ R  
11104   VR  29-11-19   2000   9061   IN TEAM TERNAT GROENEWOUD OET     -        DE PAEPE  
11105   VR  29-11-19   2100   9057   JOS SCHEPDAAL CHEERS WOL A     -        SPELTENS  
11106   VR  29-11-19   2100   9031   ZVK WK BEERSEL LEUV CENTRAL B     -        NOLMANS  
REEKS 2A REEKS 2A
21101   MA  25-11-19   2000   9053   ZVC TERNAT D RUDY MEISE     -        BAECKENS  
21107   MA  25-11-19   2130   9057   YWY-T DILBEEK RIBBELS BEIGEM     -        ???  *
21102   VR  29-11-19   2000   9053   ZV WAMBEEK PETROL MALDERE     -        TROCH  
21103   VR  29-11-19   2000   9063   SDI ASSE B ZVK MALDEREN     -        BOOGERS L  
21104   VR  29-11-19   2000   9025   DEAF BRUSSELS WOLVEN OPWIJK     -        DAOUDI HAMID  
21105   VR  29-11-19   2100   9011   BRUSSELS UTD B ROOKIES AFFLIG     -        BEHETS  
REEKS 2B REEKS 2B
22101   MA  25-11-19   2000   9157   LEUV CENTRAL C WOSJOT WOLUWE     -        VANDERMEULEN  
22102   MA  25-11-19   2100   9171   TOOG OPVELP B LOS PAL LEUVEN     -        DE CLERCQ FR  
22103   MA  25-11-19   2100   9036   CHEERS WOL B KL STEENOKK B     -        BOOGERS S  
22105   WO  27-11-19   2000   9142   BUNKER GLABB CSK EVERBERG B     -        WILLEMS  
22106   VR  29-11-19   2000   9085   FCB SKEN VILV CAF UTD VELTEM     -        VDKINDEREN  
REEKS 3A REEKS 3A
31101   WO  27-11-19   2000   9068   ZVK STEENHUFF AF LONDERZ B     -        SENTE  
31102   WO  27-11-19   2200   9067   NAZIONAL MEISE LONDERZL CITY     -        VANDERHEYDEN  
31104   VR  29-11-19   2000   9072   B JUN MALDEREN CRACKS WOLVERT     -        VAN ONCKELEN  
31106   ZA  30-11-19   2100   9086   NEW TEAM ZEMST ZVC VILVOORDE     -        BOOGERS L  
REEKS 3B REEKS 3B
32101   MA  25-11-19   2000   9070   N TEAM WEMMEL BITCHY WEMMEL     -        CUYT L  
32102   MA  25-11-19   2000   9031   KANARI BEERS A COMPLEX BRUS B     -        BEHETS  
32103   WO  27-11-19   2100   9064   JOVENES RELEGE D T U DILBEEK     -        NIYA HICHAM  
32124   DO  28-11-19   2100   9055   BORD BEERSEL BITCHY WEMMEL     -        ECHAHBOUNI  
32105   VR  29-11-19   2000   9070   D UTD WEMMEL MIST WEMMEL B     -        DE CLERCQ FR  
32107   VR  29-11-19   2000   9067   BRAKKE T MEISE DILTONS DILB     -        ???  *
32106   VR  29-11-19   2100   9037   N B STROMBEEK ZVC BEERSEL A     -        MUYSHONDT  
REEKS 3C REEKS 3C
33092   MA  25-11-19   2100   9121   CSK EVERBERG C BRUSSELS EUROP     -        ACHAKKAR  
33101   MA  25-11-19   2100   9031   KANARI BEERS B MIKRA B KRAAIN     -        BEHETS  
33102   WO  27-11-19   2000   9014   JOEPIE OUDERGE CSK EVERBERG C     -        EMMERY  
33104   VR  29-11-19   1900   9178   BRUSSELS EUROP DUSTY DUISBURG     -        VANDEZANDE  
33105   VR  29-11-19   2100   9175   K O OVERIJSE ZVC BEERSEL B     -        VANLISHOUT  
33107   VR  29-11-19   2200   9125   VBOYS VELTEM B SEL KAMPENHOUT     -        VANDERMEULEN  
REEKS 3D REEKS 3D
34101   MA  25-11-19   2000   9159   ZVK 86 LEUVEN LEUVEN CENTR D     -        PERDIEUS  
34103   DI  26-11-19   2100   9155   ESPERANZA BIER SPARTAK LEUVEN     -        DESMET  
34104   WO  27-11-19   2200   9158   XPLODE LEUVEN WANR WAANRODE     -        VANHEESWIJCK  
34105   VR  29-11-19   2100   9146   PP TIELT WINGE ARAL HEVERLEE     -        S JONGERS  
34106   VR  29-11-19   2100   9171   TOOG OPVELP C GUNNERS LINTER     -        VRACHTEN  
34107   ZA  30-11-19   2100   9149   PASSANT ZOUTLW B WOLV BETEKOM     -        S JONGERS  

Beker van Brabant - 1/16 Finale

Heren Heren
50501   MA  16-12-19   2100   9004   COMPL BRUSS A K O OVERIJSE     -         
50502              50003 AF LONDERZ A     -         
50503              SDI ASSE B 50012     -         
50504              PETROL MALDERE ROOKIES AFFLIG     -         
50505   WO  23-10-19   2000   9014   JOEPIE OUDERGE MIKRA B KRAAIN   6 - 3      DE CLERCQ R  *
50506              ZVK 86 LEUVEN ATLETICO BIERB     -         
50507              LONDERZL CITY NAZIONAL MEISE     -         
50508              BRUSSELS UTD A TOOG OPVELP B     -         
50509              CSK EVERBERG GROENEWOUD OET     -         
50510              ESPERANZA BIER VBOYS VELTEM B     -         
50511              D UTD WEMMEL WITTEKES RODE     -         
50512              ZVK WK BEERSEL DEAF BRUSSELS     -         
50513   MA  04-11-19   2200   9178   BRUSSELS EUROP ISTB HERENT B   2 - 8      DE CLERCQ FR  *
50514              ZVC VILVOORDE 50011     -         
50515              PHILB VILV B N B STROMBEEK     -         
50516              IN TEAM TERNAT BRAKKE T MEISE     -         
Veteranen Veteranen
55704   DO  28-11-19   2100   9004   COMPL BRUSS WANH HOEILAART     -