Header
Zaalvoetbal Uitslagen

  V.Z.V.B. Brabant


UITSLAGEN : 0900/28.8.28 (0,50€/minuut)



Wedstrijden en uitslagen van de Vlaamse Competitie op :
www.automaticresults.be/vlaamsecompetitie.aspx
Wedstrijden en uitslagen van de Liga's op :
www.automaticresults.be/ligas_bra.aspx

WEDSTRIJDWIJZIGINGEN


Rangschikking - 1e prov - 2e prov - 3e prov - Programma volgende week

UITSLAGEN : 
05/12/2022 - 11/12/2022

Vorige Week - Volgende Week

REEKS 1E REEKS 1E
11112   WO  07-12-22   2030   9065   AF LONDERZEEL DEAF BRUSSELS     -        SENTE  
11113   VR  09-12-22   2000   9061   ROOKIES AFFLIG CSK EVERBERG A     -        HOYLAERTS  
11115   VR  09-12-22   2100   9068   IFI MERCHTEM IN TEAM TERNAT     -        VANDERHEYDEN  
11116   VR  09-12-22   2100   9072   PETROL MALDERE FCB SKEN VILV     -        V LIMBERGHEN  
11117   VR  09-12-22   2230   9041   JOS SCHEPDAAL GROENEWOUD OET     -        ???  *
REEKS 2A REEKS 2A
21113   VR  09-12-22   2000   9071   CRACKS WOLVERT BORD BEERSEL     -        ???  
21114   VR  09-12-22   2000   9053   ZV WAMBEEK BRUSSELS EUROP     -        ???  *
21115   VR  09-12-22   2000   9072   B JUN MALDEREN WOLVEN OPWIJK     -        V LIMBERGHEN  
21117   VR  09-12-22   2200   9069   MORATEX OPWIJK TOETERNIT OET     -        HOYLAERTS  
REEKS 2B REEKS 2B
22111   MA  05-12-22   2000   9159   ZVK 86 LEUVEN SEL KAMPENHOUT   3 - 5      JANSSENS R  
22112   MA  05-12-22   2100   9157   LEUV CENTRAL C ATLETICO BIERB   6 - 3      EMMERY  
22113   MA  05-12-22   2100   9171   TOOG OPVELP B VALENCIA HRNT   6 - 4      BOOGERS S  
22114   WO  07-12-22   2000   9142   BUNKER GLABB S L M LEUVEN     -        VDKINDEREN  
22116   VR  09-12-22   2005   9125   VBOYS VELTEM A ISTB HERENT     -        VAN DESSEL  *
22021   ZA  10-12-22   2000   9159   ZVK 86 LEUVEN TOOG OPVELP B     -         
22117   ZA  10-12-22   2000   9142   RC HOEGAARDEN CHEERS WOLUWE     -        DE CLERCQ FR  
REEKS 3A REEKS 3A
31112   DI  06-12-22   2100   0204   BRUSSEL CITY B BRAKKE T MEISE     -        BEHETS  
31113   DO  08-12-22   2100   9025   ZVC BRUSSEL RC SIAMU BRUSSEL     -        BEHETS  
31114   DO  08-12-22   2100   9004   COMPLEX BRUS B WEMMEL FS CL A     -        TROCH  
31115   VR  09-12-22   2000   9070   D UTD WEMMEL RAJA HALLE B     -        VDKINDEREN  
REEKS 3B REEKS 3B
32112   MA  05-12-22   2200   9173   FC HOEILAART KL STEENOKK B   5 - 5      VANDERHEYDEN  
32113   VR  09-12-22   2000   9159   ARAL HEVERLEE ZVC WINGE     -        ???  
32114   VR  09-12-22   2100   9173   WANH HOEILAART MIKRA B KRAAIN     -        ???  
32115   VR  09-12-22   2100   9171   TOOG OPVELP C WEMMEL FS CB B     -        DE CLERCQ FR  
32116   VR  09-12-22   2100   9142   MACRON TIENENB K O OVERIJSE     -        ???  *

Beker van Brabant - 1/16 Finale

Heren Heren
50002   MA  05-12-22   2200   9142   RC HOEGAARDEN MIST WEMMEL B   3 - 2      WILLEMS  *
50501   VR  25-11-22   2200   9175   K O OVERIJSE BRUSSEL CITY B   2 - 6       
50502   VR  16-12-22   2000   9061   IN TEAM TERNAT MIKRA B KRAAIN     -        DE CLERCQ FR  
50503   5            IFI MERCHTEM MORATEX OPWIJK     -         
50504   5            ZVK 86 LEUVEN VALENCIA HERENT     -         
50505   VR  28-10-22   2000   9070   WEMMEL FS CL A ISTB HERENT   6 - 3       
50506   WO  30-11-22   2100   9161   TOOG OPVELP B ZVC BRUSSEL RC   2 - 6      WILLEMS  *
50507   5            WESTSALLE BRUS TOETERNIT OET     -         
50508   MA           LEUVEN CENTR C 50001     -         
50509   5            50004 JOEPIE OUDERGE     -         
50510   VR  06-01-23   2000   9025   DEAF BRUSSELS PETROL MALDERE     -        DE CLERCQ FR  
50511   VR  23-12-22   2100   9154   S L M LEUVEN B COMPL BRUSS A     -         
50512   MA  31-10-22   2000   9061   ROOKIES AFFLIG R 79 ETTERB B   5 - 2      BOOGERS L  *
50513   WO  30-11-22   2030   9065   AF LONDERZ A CSK EVERBERG A   4 - 3      BEHETS  *
50514   WO  09-11-22   2100   9124   KL STEENOKK B BRUSSELS EUROP   7 - 2      VANDEZANDE  *
50515   VR  11-11-22   2100   9047   GROENEWOUD OET VBOYS VELTEM   9 - 5      VANDERHEYDEN  *
50516   5            RC HOEGAARDEN ZVC BEERSEL     -         
Veteranen Veteranen
55001   VR           CENTR ERPS-KW ATLETICO BIERB     -         
55002   MA  05-12-22   2100   9004   COMPL BRUSS A WANH HOEILAART   10 - 2      V LIMBERGHEN  *
55003   VR           VALENCIA HRNT ROOKIES AFFLIG     -         
55004   VR           SDI ASSE TOETERNIT OET     -         


RANGSCHIKKING

REEKS 1E
COMPLEX BRUS A 9 7 1 1 50-19 15
AF LONDERZEEL 8 7 1 0 45-24 14
IN TEAM TERNAT 9 6 2 1 51-44 13
JOS SCHEPDAAL 10 4 5 1 37-48 9
MIST WEMMEL B 10 4 6 0 35-37 8
GROENEWOUD OET 8 3 3 2 28-28 8
IFI MERCHTEM 8 3 3 2 33-37 8
ROOKIES AFFLIG 9 3 4 2 42-37 8
DEAF BRUSSELS 9 3 5 1 47-51 7
10  FCB SKEN VILV 6 3 3 0 42-50 6
11  CSK EVERBERG A 8 3 5 0 51-50 6
12  PETROL MALDERE 8 0 8 0 20-56 0
REEKS 2A
B JUN MALDEREN 9 6 3 0 57-34 12
SDI ASSE B 9 5 2 2 45-43 12
ZVC BEERSEL 10 5 3 2 55-39 12
WOLVEN OPWIJK 9 5 3 1 55-33 11
HOGEROP LONDER 10 5 4 1 39-37 11
TOETERNIT OET 9 4 2 3 37-36 11
CRACKS WOLVERT 8 5 3 0 45-39 10
ZV WAMBEEK 8 3 1 4 33-30 10
BORD BEERSEL 9 4 4 1 34-43 9
10  MORATEX OPWIJK 10 4 6 0 37-42 8
11  BRUSSELS EUROP 9 1 8 0 28-56 2
12  KANARI BEERSEL 10 1 9 0 35-68 2
13  R 79 ETTERB A 0 0 0 0 0-0 0
REEKS 2B
RC HOEGAARDEN 11 10 0 1 83-28 21
VBOYS VELTEM A 9 7 2 0 48-35 14
S L M LEUVEN 9 6 2 1 45-36 13
SEL KAMPENHOUT 11 6 5 0 65-68 12
CHEERS WOLUWE 9 5 3 1 39-32 11
TOOG OPVELP B 10 4 4 2 45-47 10
ISTB HERENT 9 4 4 1 41-35 9
VALENCIA HRNT 10 4 5 1 46-45 9
LEUV CENTRAL C 10 4 5 1 38-43 9
10  CENTR ERPS-KW 9 4 5 0 36-38 8
11  ZVK 86 LEUVEN 8 3 5 0 29-37 6
12  BUNKER GLABB 11 2 9 0 25-49 4
13  ATLETICO BIERB 12 1 11 0 42-89 2
REEKS 3A
WEMMEL FS CL A 9 7 1 1 56-24 15
COMPLEX BRUS B 10 7 3 0 57-36 14
ZVC BRUSSEL RC 10 6 2 2 59-49 14
SIAMU BRUSSEL 8 6 2 0 49-23 12
RAJA HALLE B 8 6 2 0 44-33 12
JOEPIE OUDERGE 10 5 3 2 35-32 12
BRAKKE T MEISE 9 4 3 2 52-39 10
D UTD WEMMEL 8 2 5 1 24-56 5
T LIEDEK HEAT 8 1 4 3 30-42 5
10  R 79 ETTERB B 7 2 5 0 24-27 4
11  MERCHTEM UTD 9 2 7 0 22-36 4
12  BRUSSEL CITY B 8 0 5 3 32-59 3
13  WESTSALLE BRUS 8 0 6 2 35-63 2
REEKS 3B
MACRON TIENENB 10 8 1 1 57-15 17
CSK EVERBERG B 12 8 3 1 68-43 17
WANH HOEILAART 11 7 3 1 64-53 15
DUSTY DUISBURG 11 6 2 3 61-50 15
VBOYS VELTEM B 10 6 2 2 50-35 14
MIKRA B KRAAIN 10 5 5 0 37-41 10
K O OVERIJSE 10 4 4 2 44-42 10
FC HOEILAART 10 3 4 3 48-53 9
WEMMEL FS CB B 9 3 4 2 38-41 8
10  KL STEENOKK B 11 3 7 1 30-59 7
11  ARAL HEVERLEE 9 1 7 1 26-41 3
12  ZVC WINGE 9 1 7 1 28-54 3
13  TOOG OPVELP C 8 0 6 2 23-47 2

Programma Volgende Week 20

REEKS 1E REEKS 1E
11083   VR  16-12-22   2000   9085   FCB SKEN VILV COMPLEX BRUS A     -        DE CLERCQ R  
11135   VR  16-12-22   2100   9072   PETROL MALDERE DEAF BRUSSELS     -        V LIMBERGHEN  
11136   VR  16-12-22   2200   9121   CSK EVERBERG A GROENEWOUD OET     -        DE CLERCQ R  
REEKS 2A REEKS 2A
21116   VR  16-12-22   2130   9066   HOGEROP LONDER SDI ASSE B     -        VANDERHEYDEN  
REEKS 2B REEKS 2B
22133   MA  12-12-22   2100   9036   CHEERS WOLUWE S L M LEUVEN     -        JANSSENS R  
22041   VR  16-12-22   2200   9152   LEUV CENTRAL C ZVK 86 LEUVEN     -        VAN DESSEL  *
REEKS 3A REEKS 3A
31131   MA  12-12-22   2200   7661   T LIEDEK HEAT WEMMEL FS CL A     -        TROCH  
31134   DI  13-12-22   2200   9027   WESTSALLE BRUS SIAMU BRUSSEL     -        BEHETS  
31013   WO  14-12-22   2200   0121   RAJA HALLE B R 79 ETTERB B     -        BEHETS  
31124   VR  16-12-22   2000   9070   WEMMEL FS CL A D UTD WEMMEL     -        HOYLAERTS  
31137   ZA  17-12-22   1900   9005   R 79 ETTERB B JOEPIE OUDERGE     -        EMMERY  
REEKS 3B REEKS 3B
32013   VR  16-12-22   2100   9070   WEMMEL FS CB B FC HOEILAART     -        HOYLAERTS  
32015   VR  16-12-22   2100   9175   K O OVERIJSE DUSTY DUISBURG     -        WILLEMS  

Beker van Brabant - 1/16 Finale

Heren Heren
50004   VR  16-12-22   2200   0121   RAJA HALLE B JOS SCHEPDAAL     -        DE CLERCQ FR  
50501   VR  25-11-22   2200   9175   K O OVERIJSE BRUSSEL CITY B   2 - 6       
50502   VR  16-12-22   2000   9061   IN TEAM TERNAT MIKRA B KRAAIN     -        DE CLERCQ FR  
50503   5            IFI MERCHTEM MORATEX OPWIJK     -         
50504   5            ZVK 86 LEUVEN VALENCIA HERENT     -         
50505   VR  28-10-22   2000   9070   WEMMEL FS CL A ISTB HERENT   6 - 3       
50506   WO  30-11-22   2100   9161   TOOG OPVELP B ZVC BRUSSEL RC   2 - 6      WILLEMS  *
50507   5            WESTSALLE BRUS TOETERNIT OET     -         
50508   MA           LEUVEN CENTR C 50001     -         
50509   5            50004 JOEPIE OUDERGE     -         
50510   VR  06-01-23   2000   9025   DEAF BRUSSELS PETROL MALDERE     -        DE CLERCQ FR  
50511   VR  23-12-22   2100   9154   S L M LEUVEN B COMPL BRUSS A     -         
50512   MA  31-10-22   2000   9061   ROOKIES AFFLIG R 79 ETTERB B   5 - 2      BOOGERS L  *
50513   WO  30-11-22   2030   9065   AF LONDERZ A CSK EVERBERG A   4 - 3      BEHETS  *
50514   WO  09-11-22   2100   9124   KL STEENOKK B BRUSSELS EUROP   7 - 2      VANDEZANDE  *
50515   VR  11-11-22   2100   9047   GROENEWOUD OET VBOYS VELTEM   9 - 5      VANDERHEYDEN  *
50516   5            RC HOEGAARDEN ZVC BEERSEL     -         
Veteranen Veteranen
55001   VR           CENTR ERPS-KW ATLETICO BIERB     -         
55002   MA  05-12-22   2100   9004   COMPL BRUSS A WANH HOEILAART   10 - 2      V LIMBERGHEN  *
55003   VR           VALENCIA HRNT ROOKIES AFFLIG     -         
55004   VR           SDI ASSE TOETERNIT OET     -