Header
Zaalvoetbal Uitslagen

  V.Z.V.B. Brabant


UITSLAGEN : 0900/28.8.28 (0,50€/minuut)



Vanaf 15.10.2021 zal de toegang tot sporthallen, bars, restaurants, enz. in het Brussels Gewest
beperkt worden tot personen die in het bezit zijn van een Covid Safe Ticket (CST).


Wedstrijden en uitslagen van de Vlaamse Competitie op :
www.automaticresults.be/vlaamsecompetitie.aspx
Wedstrijden en uitslagen van de Liga's op :
www.automaticresults.be/ligas_bra.aspx

WEDSTRIJDWIJZIGINGEN


Rangschikking - 1e prov - 2e prov - 3e prov - Programma volgende week

UITSLAGEN : 
29/11/2021 - 05/12/2021

Vorige Week - Volgende Week

REEKS 1E REEKS 1E
11132   VR  03-12-21   2000   9025   DEAF BRUSSELS AF LONDERZ A     -        JANSSENS R  
11133   VR  03-12-21   2000   9061   ROOKIES AFFLIG IN TEAM TERNAT   3 - 6      VDKINDEREN  *
11134   VR  03-12-21   2030   9047   GROENEWOUD OET FCB SKEN VILV   6 - 4      SPELTENS  *
11136   VR  03-12-21   2200   9151   LEUV CENTRAL B TOETERNIT OET   NG       *
11137   VR  03-12-21   2230   9041   JOS SCHEPDAAL ZVK WK BEERSEL     -        VDKINDEREN  *
REEKS 2A REEKS 2A
21131   MA  29-11-21   2200   9057   YWY-T DILBEEK KANARI BEERS A     -        BAECKENS  
21134   VR  03-12-21   2000   9063   SDI ASSE B CHEERS WOLUWE   NG       *
21136   VR  03-12-21   2100   9070   MIST WEMMEL B BRUSSELS EUROP     -        DE CLERCQ FR  
REEKS 2B REEKS 2B
22131   MA  29-11-21   2000   9157   LEUVEN CENTR C CAF UTD VELTEM   8 - 3      JANSSENS R  
22092   MA  29-11-21   2200   9171   ATLETICO BIERB BUNKER GLABB   5 - 7      BOOGERS S  
22133   DI  30-11-21   2100   9155   ESPERANZA BIER CENTR ERPS-KW   2 - 4      JANSSENS R  *
22134   VR  03-12-21   2100   9175   K O OVERIJSE BUNKER GLABB   5 - 9      WILLEMS  *
22135   VR  03-12-21   2200   9121   CSK EVERBERG A BL W BETEKOM B     -        LUCKERMANS  
22137   VR  03-12-21   2200   9119   SEL KAMPENHOUT ATLETICO BIERB     -        VAN ONCKELEN  
22127   ZA  04-12-21   2000   9126   CAF UTD VELTEM TOOG OPVELP B   NG      VANDEZANDE  *
REEKS 3A REEKS 3A
31131   MA  29-11-21   2100   9031   ZVC BEERSEL KANARI BEERS B   5 - 0 FF      ACHAKKAR  
31132   WO  01-12-21   2000   9014   JOEPIE OUDERGE MOREDA UKKEL     -        SENTE  
31133   WO  01-12-21   2200   0121   RAJA HALLE B NEW TEAM ZEMST   8 - 3      V LIMBERGHEN  
31136   VR  03-12-21   2000   9070   D UTD WEMMEL BRAKKE T MEISE     -         
REEKS 3B REEKS 3B
32131   MA  29-11-21   2100   9157   LEUVEN CENTR E ZVC WINGE   7 - 0      JANSSENS R  
32137   MA  29-11-21   2200   9173   FC HOEILAART ROYAL TIENEN   8 - 7      VDKINDEREN  
32133   WO  01-12-21   2200   9158   XPLODE LEUVEN FT LEUVEN B     -        DE PAEPE  
32135   VR  03-12-21   2100   9173   WANH HOEILAART RC ZOUTLEEUW   4 - 6      EMMERY  *
32106   ZA  04-12-21   2000   9147   ROYAL TIENEN FT LEUVEN B     -        NOLMANS  
32136   ZA  04-12-21   2100   9085   FS GRIMBERGEN VBOYS VELTEM B     -        ???  *

Beker van Brabant - 1/16 Finale

Heren Heren
50501              IN TEAM TERNAT AF LONDERZ A     -         
50502              MIST WEMMEL B CENTR ERPS-KW     -         
50503              PETROL MALDERE CAF UTD VELTEM     -         
50504   VR  17-12-21   2030   9047   GROENEWOUD OET WOLVEN OPWIJK     -        VANDERMEULEN  
50505              VBOYS VELTEM B 50002     -         
50506   VR  17-12-21   2200   9058   JOVENES RELEGE JOEPIE OUDERGE     -        DE CLERCQ R  
50507              ROYAL TIENEN JOS SCHEPDAAL     -         
50508   MA  03-01-22   2100   9004   COMPL BRUSS A ISTB HERENT     -        EMMERY  
50509   VR  17-12-21   2200   9121   CSK EVERBERG A ESPERANZA BIER     -         
50510              ZV WAMBEEK TOOG OPVELP B     -         
50511   WO  05-01-22   2100   9124   KL STEENOKK B MOREDA UKKEL     -         
50512              RAJA HALLE B DEAF BRUSSELS     -         
50513              MIKRA B KRAAIN ZVK WK BEERSEL     -         
50514              TOETERNIT OET IFI MERCHTEM     -         
50515   MA  08-11-21   2130   9145   LEUV CENTRAL B ZVK 86 LEUVEN   4 - 2      JANSSENS R  *
50516   VR  17-12-21   2000   9061   ROOKIES AFFLIG BRUSSELS EUROP     -        VDKINDEREN  


RANGSCHIKKING

REEKS 1E
IN TEAM TERNAT 11 8 0 3 62-32 19
LEUV CENTRAL B 9 8 1 0 63-20 16
GROENEWOUD OET 12 7 4 1 73-66 15
COMPL BRUSS A 11 6 2 3 51-37 15
AF LONDERZ A 10 6 2 2 35-32 14
ROOKIES AFFLIG 12 6 4 2 60-55 14
JOS SCHEPDAAL 11 5 4 2 44-41 12
PETROL MALDERE 11 4 5 2 48-48 10
IFI MERCHTEM 10 4 5 1 47-49 9
10  FCB SKEN VILV 11 3 6 2 63-86 8
11  ZVK WK BEERSEL 11 2 7 2 43-66 6
12  DEAF BRUSSELS 10 2 7 1 45-55 5
13  R 79 ETTERB B 11 2 9 0 33-63 4
14  TOETERNIT OET 10 1 8 1 36-53 3
REEKS 2A
JOVENES RELEGE 10 6 1 3 67-29 15
MIST WEMMEL B 8 7 1 0 39-27 14
AF LONDERZ B 9 6 3 0 53-34 12
WOLVEN OPWIJK 10 6 4 0 57-23 12
B JUN MALDEREN 11 6 5 0 78-77 12
CRACKS WOLVERT 7 5 1 1 39-29 11
CHEERS WOLUWE 8 5 2 1 42-34 11
ZV WAMBEEK 11 4 5 2 55-52 10
SDI ASSE B 10 3 4 3 28-35 9
10  LEUV CENTRAL D 8 3 4 1 45-39 7
11  KANARI BEERS A 10 2 8 0 39-55 4
12  BRUSSELS EUROP 10 1 8 1 37-77 3
13  YWY-T DILBEEK 8 0 8 0 16-84 0
14  ZV VILVOORDE B 0 0 0 0 0-0 0
REEKS 2B
CSK EVERBERG A 11 9 2 0 78-39 18
TOOG OPVELP B 10 8 2 0 49-30 16
ISTB HERENT 10 7 2 1 59-40 15
LEUVEN CENTR C 8 7 1 0 54-24 14
SEL KAMPENHOUT 9 5 3 1 50-49 11
CENTR ERPS-KW 11 5 5 1 48-49 11
ZVK 86 LEUVEN 10 5 5 0 45-37 10
BL W BETEKOM B 8 4 3 1 38-30 9
CAF UTD VELTEM 11 4 6 1 45-56 9
10  ATLETICO BIERB 10 4 6 0 35-46 8
11  ARAL HEVERLEE 12 4 8 0 44-62 8
12  ESPERANZA BIER 11 3 7 1 42-52 7
13  BUNKER GLABB 12 3 9 0 47-77 6
14  K O OVERIJSE 11 1 10 0 33-76 2
REEKS 3A
BORD BEERSEL 11 8 1 2 53-29 18
ZVC BEERSEL 10 8 1 1 81-41 17
COMPLEX BRUS B 8 5 1 2 38-28 12
MERCHTEM UTD 10 4 3 3 43-31 11
RAJA HALLE B 10 5 5 0 48-42 10
NEW TEAM ZEMST 10 5 5 0 42-49 10
JOEPIE OUDERGE 9 4 5 0 46-43 8
HOGEROP LONDER 9 4 5 0 37-34 8
BRAKKE T MEISE 10 3 5 2 56-60 8
10  KANARI BEERS B 10 3 5 2 36-67 8
11  MOREDA UKKEL 10 3 6 1 43-53 7
12  D UTD WEMMEL 10 3 6 1 30-45 7
13  R 79 ETTERB C 9 1 8 0 21-52 2
REEKS 3B
VBOYS VELTEM B 11 8 3 0 70-51 16
WANH HOEILAART 12 8 4 0 65-46 16
ROYAL TIENEN 9 7 1 1 66-26 15
RC ZOUTLEEUW 9 7 1 1 56-38 15
FS GRIMBERGEN 11 6 5 0 71-62 12
CSK EVERBERG B 8 5 1 2 43-18 12
LEUVEN CENTR E 10 5 3 2 52-32 12
DUSTY DUISBURG 10 5 4 1 46-49 11
KL STEENOKK B 9 4 5 0 40-47 8
10  FC HOEILAART 10 3 5 2 43-45 8
11  ZVC WINGE 10 2 7 1 36-62 5
12  MIKRA B KRAAIN 12 1 9 2 39-76 4
13  XPLODE LEUVEN 8 1 6 1 21-52 3
14  FT LEUVEN B 9 0 8 1 17-61 1

Programma Volgende Week 20

REEKS 1E REEKS 1E
11101   MA  06-12-21   2100   9004   COMPL BRUSS A TOETERNIT OET     -        TROCH  
11102   WO  08-12-21   2030   9065   AF LONDERZ A GROENEWOUD OET     -        DE CLERCQ FR  
11103   WO  08-12-21   2200   9031   ZVK WK BEERSEL FCB SKEN VILV     -        SENTE  
11104   VR  10-12-21   2000   9061   IN TEAM TERNAT LEUV CENTRAL B     -        DE CLERCQ FR  
11105   VR  10-12-21   2100   9004   R 79 ETTERB B ROOKIES AFFLIG     -        DE CLERCQ R  
11106   VR  10-12-21   2100   9068   IFI MERCHTEM DEAF BRUSSELS     -        DE PAEPE  
11107   VR  10-12-21   2100   9072   PETROL MALDERE JOS SCHEPDAAL     -        BEHETS  
REEKS 2A REEKS 2A
21101   MA  06-12-21   2000   9031   KANARI BEERS A LEUV CENTRAL D     -        BAECKENS  
21103   VR  10-12-21   1900   9178   BRUSSELS EUROP YWY-T DILBEEK     -        PERDIEUS  
21104   VR  10-12-21   2000   9071   CRACKS WOLVERT B JUN MALDEREN     -        V LIMBERGHEN  
21105   VR  10-12-21   2000   9053   ZV WAMBEEK WOLVEN OPWIJK     -        HOYLAERTS  
21106   VR  10-12-21   2030   9066   AF LONDERZ B JOVENES RELEGE     -        VANDERHEYDEN  
21107   VR  10-12-21   2100   9070   MIST WEMMEL B CHEERS WOLUWE     -        SPELTENS  
REEKS 2B REEKS 2B
22012   MA  06-12-21   2000   9157   LEUVEN CENTR C SEL KAMPENHOUT     -        PERDIEUS  
22101   MA  06-12-21   2000   9159   ZVK 86 LEUVEN ESPERANZA BIER     -        VANDEZANDE  
22102   MA  06-12-21   2100   9171   TOOG OPVELP B CSK EVERBERG A     -        EMMERY  *
22103   WO  08-12-21   2000   9142   BUNKER GLABB LEUVEN CENTR C     -        WILLEMS  
22105   VR  10-12-21   2000   9159   ARAL HEVERLEE K O OVERIJSE     -        STIENLET  
22106   VR  10-12-21   2200   9126   ISTB HERENT CAF UTD VELTEM     -        STIENLET  
22107   VR  10-12-21   2200   9114   BL W BETEKOM B SEL KAMPENHOUT     -        VAN DESSEL  
REEKS 3A REEKS 3A
31101   MA  06-12-21   2100   9031   KANARI BEERS B HOGEROP LONDER     -        BAECKENS  
31102   MA  06-12-21   2200   9049   MOREDA UKKEL NEW TEAM ZEMST     -        MUYSHONDT  
31103   WO  08-12-21   2100   9031   BORD BEERSEL RAJA HALLE B     -        SENTE  
31104   DO  09-12-21   2100   9004   COMPLEX BRUS B MERCHTEM UTD     -        BEHETS  
31106   VR  10-12-21   2000   9067   BRAKKE T MEISE JOEPIE OUDERGE     -        TROCH  
31107   ZA  11-12-21   1900   9004   R 79 ETTERB C ZVC BEERSEL     -        BEHETS  
REEKS 3B REEKS 3B
32091   MA  06-12-21   2100   9146   ZVC WINGE ROYAL TIENEN     -        BOOGERS S  
32101   MA  06-12-21   2100   9121   CSK EVERBERG B XPLODE LEUVEN     -        JANSSENS R  
32102   VR  10-12-21   2000   9177   DUSTY DUISBURG KL STEENOKK B     -        VANDERMEULEN  
32104   VR  10-12-21   2105   9125   VBOYS VELTEM B FC HOEILAART     -        VAN ONCKELEN  
32105   ZA  11-12-21   2000   9149   RC ZOUTLEEUW LEUVEN CENTR E     -        NOLMANS  
32107   ZA  11-12-21   2100   9085   FS GRIMBERGEN ZVC WINGE     -        EMMERY  

Beker van Brabant - 1/16 Finale

Heren Heren
50501              IN TEAM TERNAT AF LONDERZ A     -         
50502              MIST WEMMEL B CENTR ERPS-KW     -         
50503              PETROL MALDERE CAF UTD VELTEM     -         
50504   VR  17-12-21   2030   9047   GROENEWOUD OET WOLVEN OPWIJK     -        VANDERMEULEN  
50505              VBOYS VELTEM B 50002     -         
50506   VR  17-12-21   2200   9058   JOVENES RELEGE JOEPIE OUDERGE     -        DE CLERCQ R  
50507              ROYAL TIENEN JOS SCHEPDAAL     -         
50508   MA  03-01-22   2100   9004   COMPL BRUSS A ISTB HERENT     -        EMMERY  
50509   VR  17-12-21   2200   9121   CSK EVERBERG A ESPERANZA BIER     -         
50510              ZV WAMBEEK TOOG OPVELP B     -         
50511   WO  05-01-22   2100   9124   KL STEENOKK B MOREDA UKKEL     -         
50512              RAJA HALLE B DEAF BRUSSELS     -         
50513              MIKRA B KRAAIN ZVK WK BEERSEL     -         
50514              TOETERNIT OET IFI MERCHTEM     -         
50515   MA  08-11-21   2130   9145   LEUV CENTRAL B ZVK 86 LEUVEN   4 - 2      JANSSENS R  *
50516   VR  17-12-21   2000   9061   ROOKIES AFFLIG BRUSSELS EUROP     -        VDKINDEREN