Header
Zaalvoetbal Uitslagen

  V.Z.V.B. Brabant


UITSLAGEN : 0900/28.8.28 (0,50€/minuut)



Wedstrijden en uitslagen van de Vlaamse Competitie op :
www.automaticresults.be/vlaamsecompetitie.aspx
Wedstrijden en uitslagen van de Liga's op :
www.automaticresults.be/ligas_bra.aspx

WEDSTRIJDWIJZIGINGEN

UITSLAGEN : 
16/10/2023 - 22/10/2023

Vorige Week - Volgende Week

REEKS 1E REEKS 1E
11062   VR  20-10-23   2000   9061   IN TEAM TERNAT CRACKS WOLVERT   13 - 3      SPELTENS  
11063   VR  20-10-23   2030   9047   GROENEWOUD OET CSK EVERBERG A   9 - 4      ???  *
11064   VR  20-10-23   2100   9068   IFI MERCHTEM COMPLEX BRUS A   5 - 5      VANDERHEYDEN  
11065   VR  20-10-23   2200   9070   MIST WEMMEL A AF LONDERZEEL   2 - 5      DE CLERCQ R  
11066   VR  20-10-23   2200   9119   SEL KAMPENHOUT SDI ASSE B   4 - 6      JANSSENS R  *
REEKS 2A REEKS 2A
21061   WO  18-10-23   2000   9014   JOEPIE OUDERGE MORATEX OPWIJK   7 - 3      EMMERY  *
21062   WO  18-10-23   2100   9031   BORD BEERSEL ZV WAMBEEK   1 - 3      VANDERHEYDEN  
21064   VR  20-10-23   2100   9070   MIST WEMMEL B B JUN MALDEREN   7 - 1      DE CLERCQ R  
21065   VR  20-10-23   2130   9066   HOGEROP LONDER BRUSSELS EUROP   5 - 3      MAENHOUT  *
21066   VR  20-10-23   2200   9069   WOLVEN OPWIJK KANARI BEERSEL   6 - 6      ???  
REEKS 2B REEKS 2B
22061   MA  16-10-23   2100   9121   CSK EVERBERG B ZVK 86 LEUVEN   4 - 4      JANSSENS R  *
22062   VR  20-10-23   1900   9124   KL STEENOKK B VBOYS VELTEM A   3 - 8      JANSSENS R  
22063   VR  20-10-23   2200   9177   EASY B TERV A LEUV CENTRAL B   7 - 5      WILLEMS  
REEKS 3A REEKS 3A
31061   MA  16-10-23   2130   9028   LOUPIX BRUSSEL WESTSALLE BRUS   11 - 3      BOOGERS S  *
31063   DI  17-10-23   2100   9019   JDN SCHAARB COMPLEX BRUS B   9 - 3      DE CLERCQ R  *
31064   WO  18-10-23   2100   9012   BNV FS BRUSSEL RFCA DILBEEK   8 - 6      BOOGERS L  
31065   VR  20-10-23   2100   9005   R 79 ETTERBEEK ROOKIES AFFL B   4 - 3      ???  *
REEKS 3B REEKS 3B
32062   WO  18-10-23   2100   9177   EASY B TERV B FC HOEILAART   3 - 6      VANDEZANDE  
32063   VR  20-10-23   2000   9142   BOERENH M KIEZ OLYMPIC HULD   5 - 6      PAESEN  *
32065   VR  20-10-23   2100   9175   K O OVERIJSE ARAL HEVERLEE   3 - 1      TIMMERMANS  
32066   VR  20-10-23   2115   9033   MIKRA KRAAINEM VBOYS VELTEM B   2 - 3      ???  *

Beker van Brabant - Voorronde

Heren Heren
50001   VR  06-10-23   2030   9047   GROENEWOUD OET SDI ASSE B   5 - 0 FF       *
50002   MA  30-10-23   2200   9173   FC HOEILAART SIAMU BRUSSEL   5 - 0 FF       *
50003   ZA  07-10-23   1900   9126   VALENCIA HRNT BOERENH M KIEZ   0 - 0   P 3 - 2      VANDEZANDE  *
50004   VR  22-09-23   2200   9174   OLYMPIC HULD ZVK 86 LEUVEN   5 - 0 FF      JANSSENS R  *
50005   VR  27-10-23   2100   9031   ZVC BEERSEL KANARI BEERSEL   13 - 6      BOOGERS L  *
50006   MA  30-10-23   2200   9027   WESTSALLE BRUS JOEPIE OUDERGE   0 - 12      BOOGERS S  *
50007   VR  03-11-23   2115   9033   MIKRA KRAAINEM HELMET 45 SCH   1 - 11      ???  *
50501   VR  06-10-23   2100   9068   IFI MERCHTEM LEUV CENTRAL B   1 - 9      EMMERY  *
50502   VR  01-12-23   2200   9121   CSK EVERBERG A AF LONDERZEEL   3 - 3   P 3 - 1      JANSSENS R  *
50503   VR  15-12-23   1900   9178   BRUSSELS EUROP KL STEENOKK B   1 - 22      VANDEZANDE  
50504   VR  17-11-23   2230   9041   JOS SCHEPDAAL IN TEAM TERNAT   5 - 4      VDKINDEREN  
50505   VR  03-11-23   2100   9171   TOOG OPVELP B D KIEK ERPS KW   0 - 5 FF       *
50506   VR  10-11-23   2100   9177   EASY B TERV A ZVC BRUSSEL RC   4 - 4   P 1 - 3      DEPLANCKE  *
50507   MA  11-12-23   1900   9014   JOEPIE OUDERGE HELMET 45 SCH   3 - 5      BAECKENS  *
50508   MA  25-09-23   2200   9004   COMPLEX BRUS A ROOKIES AFFLIG   5 - 0 FF      VDKINDEREN  *
50509              MIST WEMMEL A FC HOEILAART   5 - 0 FF       
50510   VR  17-11-23   2005   9125   VBOYS VELTEM A VALENCIA HRNT   9 - 4      PAESEN  *
50511   VR  22-12-23   2100   9031   ZVC BEERSEL COLOMBUS DILB   3 - 0      TROCH  *
50512   VR  15-12-23   2130   9066   HOGEROP LONDER GORA ALSEMBERG   0 - 9      VDKINDEREN  
50513              JDN SCHAARBEEK BNV FS BRUSSEL   0 - 5 FF       
50514   VR  03-11-23   2200   9069   MORATEX OPWIJK FC LEMBEEK   7 - 6      VANDERHEYDEN  *
50515   WO  13-12-23   1900   9058   RFCA DILBEEK OLYMPIC HULD   8 - 5      TROCH  *
50516   VR  01-12-23   2030   9047   GROENEWOUD OET LOUPIX BRUSSEL   5 - 0 FF      DE CLERCQ R  *