Header
Zaalvoetbal Uitslagen

  V.Z.V.B. Brabant


UITSLAGEN : 0900/28.8.28 (0,50€/minuut)



Vanaf 15.10.2021 zal de toegang tot sporthallen, bars, restaurants, enz. in het Brussels Gewest
beperkt worden tot personen die in het bezit zijn van een Covid Safe Ticket (CST).


Wedstrijden en uitslagen van de Vlaamse Competitie op :
www.automaticresults.be/vlaamsecompetitie.aspx
Wedstrijden en uitslagen van de Liga's op :
www.automaticresults.be/ligas_bra.aspx

WEDSTRIJDWIJZIGINGEN

UITSLAGEN : 
06/12/2021 - 12/12/2021

Vorige Week - Volgende Week

REEKS 1E REEKS 1E
11101   MA  06-12-21   2100   9004   COMPL BRUSS A TOETERNIT OET   15 - 2      TROCH  
11102   WO  08-12-21   2030   9065   AF LONDERZ A GROENEWOUD OET   10 - 2      DE CLERCQ FR  
11103   WO  08-12-21   2200   9031   ZVK WK BEERSEL FCB SKEN VILV   7 - 4      SENTE  
11104   VR  10-12-21   2000   9061   IN TEAM TERNAT LEUV CENTRAL B   NG       *
11105   VR  10-12-21   2100   9004   R 79 ETTERB B ROOKIES AFFLIG   3 - 5      DE CLERCQ R  
11106   VR  10-12-21   2100   9068   IFI MERCHTEM DEAF BRUSSELS   3 - 4      TROCH  *
11107   VR  10-12-21   2100   9072   PETROL MALDERE JOS SCHEPDAAL   2 - 3      BEHETS  
REEKS 2A REEKS 2A
21101   MA  06-12-21   2000   9031   KANARI BEERS A LEUV CENTRAL D   6 - 4      BAECKENS  
21103   VR  10-12-21   1900   9178   BRUSSELS EUROP YWY-T DILBEEK   6 - 6      VANDEZANDE  *
21104   VR  10-12-21   2000   9071   CRACKS WOLVERT B JUN MALDEREN   0 - 7      V LIMBERGHEN  
21105   VR  10-12-21   2000   9053   ZV WAMBEEK WOLVEN OPWIJK     -        HOYLAERTS  
21106   VR  10-12-21   2030   9066   AF LONDERZ B JOVENES RELEGE   4 - 6      VANDERHEYDEN  
21107   VR  10-12-21   2100   9070   MIST WEMMEL B CHEERS WOLUWE   5 - 0 FF       *
REEKS 2B REEKS 2B
22012   MA  06-12-21   2000   9157   LEUVEN CENTR C SEL KAMPENHOUT   10 - 5      PERDIEUS  
22101   MA  06-12-21   2000   9159   ZVK 86 LEUVEN ESPERANZA BIER     -         *
22102   MA  06-12-21   2100   9171   TOOG OPVELP B CSK EVERBERG A   3 - 2      DE CLERCQ R  *
22103   WO  08-12-21   2000   9142   BUNKER GLABB LEUVEN CENTR C   7 - 4      WILLEMS  
22105   VR  10-12-21   2000   9159   ARAL HEVERLEE K O OVERIJSE   4 - 6      STIENLET  
22106   VR  10-12-21   2200   9126   ISTB HERENT CAF UTD VELTEM   6 - 3      STIENLET  
REEKS 3A REEKS 3A
31101   MA  06-12-21   2100   9031   KANARI BEERS B HOGEROP LONDER   2 - 4      BAECKENS  
31102   MA  06-12-21   2200   9049   MOREDA UKKEL NEW TEAM ZEMST   5 - 0 FF       *
31103   WO  08-12-21   2100   9031   BORD BEERSEL RAJA HALLE B   5 - 5      SENTE  
31104   DO  09-12-21   2100   9004   COMPLEX BRUS B MERCHTEM UTD   4 - 4      BEHETS  
31106   VR  10-12-21   2000   9067   BRAKKE T MEISE JOEPIE OUDERGE   5 - 4      PERDIEUS  *
REEKS 3B REEKS 3B
32091   MA  06-12-21   2100   9146   ZVC WINGE ROYAL TIENEN   0 - 5      BOOGERS S  
32101   MA  06-12-21   2100   9121   CSK EVERBERG B XPLODE LEUVEN   9 - 1      JANSSENS R  
32104   VR  10-12-21   2105   9125   VBOYS VELTEM B FC HOEILAART   7 - 6      VAN ONCKELEN  
32105   ZA  11-12-21   2000   9149   RC ZOUTLEEUW LEUVEN CENTR E   5 - 7      NOLMANS  
32107   ZA  11-12-21   2100   9085   FS GRIMBERGEN ZVC WINGE   8 - 3      EMMERY  

Beker van Brabant - 1/16 Finale

Heren Heren
50501   WO  22-12-21   2200   9061   IN TEAM TERNAT AF LONDERZ A   4 - 4   P 3 - 1      DE CLERCQ FR  *
50502              MIST WEMMEL B CENTR ERPS-KW   0 - 5 FF       
50503   VR  07-01-22   2100   9072   PETROL MALDERE WANH HOEILAART   7 - 8      EMMERY  *
50504   VR  17-12-21   2030   9047   GROENEWOUD OET WOLVEN OPWIJK   10 - 1      DE CLERCQ R  *
50505   MA  27-12-21   2200   9125   VBOYS VELTEM B BRAKKE T MEISE   5 - 0 FF      VANDEZANDE  *
50506   VR  17-12-21   2200   9058   JOVENES RELEGE JOEPIE OUDERGE   4 - 3      EMMERY  
50507              ROYAL TIENEN JOS SCHEPDAAL   0 - 5 FF       
50508   MA  03-01-22   2100   9004   COMPL BRUSS A ISTB HERENT   NG      EMMERY  
50509   VR  17-12-21   2200   9121   CSK EVERBERG A ESPERANZA BIER   2 - 2   P 3 - 2      VANDEZANDE  *
50510   VR  07-01-22   2000   9053   ZV WAMBEEK TOOG OPVELP B   10 - 3      V LIMBERGHEN  *
50511   WO  05-01-22   2100   9124   KL STEENOKK B MOREDA UKKEL   9 - 3      VDKINDEREN  *
50512   WO  05-01-22   2200   0121   RAJA HALLE B DEAF BRUSSELS   3 - 6      EMMERY  *
50513   WO  22-12-21   2130   9033   MIKRA B KRAAIN ZVK WK BEERSEL   0 - 7      BOOGERS L  *
50514   WO  22-12-21   2130   9047   TOETERNIT OET IFI MERCHTEM     -        VDKINDEREN  *
50515   MA  08-11-21   2130   9145   LEUV CENTRAL B ZVK 86 LEUVEN   4 - 2      JANSSENS R  *
50516   VR  17-12-21   2000   9061   ROOKIES AFFLIG BRUSSELS EUROP   5 - 0 FF       *