Header
Zaalvoetbal Uitslagen

  V.Z.V.B. Brabant


UITSLAGEN : 0900/28.8.28 (0,50€/minuut)



Wedstrijden en uitslagen van de Vlaamse Competitie op :
www.automaticresults.be/vlaamsecompetitie.aspx
Wedstrijden en uitslagen van de Liga's op :
www.automaticresults.be/ligas_bra.aspx

WEDSTRIJDWIJZIGINGEN

UITSLAGEN : 
18/09/2023 - 24/09/2023

Vorige Week - Volgende Week

REEKS 1E REEKS 1E
11041   MA  18-09-23   2100   9031   ZVC BEERSEL SDI ASSE B   2 - 2      EMMERY  
11042   VR  22-09-23   2000   9061   IN TEAM TERNAT AF LONDERZEEL   5 - 6      DE CLERCQ R  
11043   VR  22-09-23   2030   9047   GROENEWOUD OET IFI MERCHTEM   12 - 4      VDKINDEREN  
11044   VR  22-09-23   2200   9070   MIST WEMMEL A COMPLEX BRUS A   3 - 3      VANDERHEYDEN  *
11045   VR  22-09-23   2200   9119   SEL KAMPENHOUT CSK EVERBERG A   1 - 10      VANDEZANDE  *
REEKS 2A REEKS 2A
21041   MA  18-09-23   2000   9031   KANARI BEERSEL SIAMU BRUSSEL   9 - 5      EMMERY  
21043   WO  20-09-23   2100   9031   BORD BEERSEL B JUN MALDEREN   5 - 7      V LIMBERGHEN  
21046   VR  22-09-23   2130   9066   HOGEROP LONDER MORATEX OPWIJK   2 - 1      V LIMBERGHEN  *
21047   VR  22-09-23   2200   9069   WOLVEN OPWIJK BRUSSELS EUROP   7 - 4      DE CLERCQ R  *
REEKS 2B REEKS 2B
22041   MA  18-09-23   2100   9121   CSK EVERBERG B LEUV CENTRAL B   5 - 2      DE CLERCQ FR  
22042   VR  22-09-23   1900   9124   KL STEENOKK B ROYAL TIENEN   3 - 5      JANSSENS R  
22043   VR  22-09-23   2110   9142   MACRON TIENENB TOOG OPVELP A   6 - 4      DAENEN  *
REEKS 3A REEKS 3A
31041   MA  18-09-23   2130   9028   LOUPIX BRUSSEL COMPLEX BRUS B   5 - 11      BAECKENS  
31044   MA  18-09-23   2200   9027   WESTSALLE BRUS FC LEMBEEK   6 - 18      TROCH  
31043   DI  19-09-23   2100   9019   JDN SCHAARB HELMET 45 SCHA   17 - 2      BEHETS  
31045   WO  20-09-23   2100   9012   BNV FS BRUSSEL ROOKIES AFFL B   4 - 11      JEHIN  
31046   VR  22-09-23   2100   9005   R 79 ETTERBEEK GORA ALSEMBERG   4 - 5      BOOGERS L  
REEKS 3B REEKS 3B
32042   WO  20-09-23   2100   9177   EASY B TERV B OLYMPIC HULD   4 - 13      BOOGERS L  
32043   VR  22-09-23   2000   9177   DUSTY DUISBURG BOERENH M KIEZ   3 - 8      WILLEMS  
32044   VR  22-09-23   2100   9173   WANH HOEILAART TOOG OPVELP B   9 - 2      TIMMERMANS  
32046   VR  22-09-23   2115   9033   MIKRA KRAAINEM FC HOEILAART   5 - 0 FF       *

Beker van Brabant - Voorronde

Heren Heren
50001   VR  06-10-23   2030   9047   GROENEWOUD OET SDI ASSE B   5 - 0 FF       *
50002   MA  30-10-23   2200   9173   FC HOEILAART SIAMU BRUSSEL   5 - 0 FF       *
50003   ZA  07-10-23   1900   9126   VALENCIA HRNT BOERENH M KIEZ   0 - 0   P 3 - 2      VANDEZANDE  *
50004   VR  22-09-23   2200   9174   OLYMPIC HULD ZVK 86 LEUVEN   5 - 0 FF      JANSSENS R  *
50005   VR  27-10-23   2100   9031   ZVC BEERSEL KANARI BEERSEL   13 - 6      BOOGERS L  *
50006   MA  30-10-23   2200   9027   WESTSALLE BRUS JOEPIE OUDERGE   0 - 12      BOOGERS S  *
50007   VR  03-11-23   2115   9033   MIKRA KRAAINEM HELMET 45 SCH   1 - 11      ???  *
50501   VR  06-10-23   2100   9068   IFI MERCHTEM LEUV CENTRAL B   1 - 9      EMMERY  *
50502   VR  01-12-23   2200   9121   CSK EVERBERG A AF LONDERZEEL   3 - 3   P 3 - 1      JANSSENS R  *
50503   VR  15-12-23   1900   9178   BRUSSELS EUROP KL STEENOKK B   1 - 22      VANDEZANDE  
50504   VR  17-11-23   2230   9041   JOS SCHEPDAAL IN TEAM TERNAT   5 - 4      VDKINDEREN  
50505   VR  03-11-23   2100   9171   TOOG OPVELP B D KIEK ERPS KW   0 - 5 FF       *
50506   VR  10-11-23   2100   9177   EASY B TERV A ZVC BRUSSEL RC   4 - 4   P 1 - 3      DEPLANCKE  *
50507   MA  11-12-23   1900   9014   JOEPIE OUDERGE HELMET 45 SCH   3 - 5      BAECKENS  *
50508   MA  25-09-23   2200   9004   COMPLEX BRUS A ROOKIES AFFLIG   5 - 0 FF      VDKINDEREN  *
50509              MIST WEMMEL A FC HOEILAART   5 - 0 FF       
50510   VR  17-11-23   2005   9125   VBOYS VELTEM A VALENCIA HRNT   9 - 4      PAESEN  *
50511   VR  22-12-23   2100   9031   ZVC BEERSEL COLOMBUS DILB   3 - 0      TROCH  *
50512   VR  15-12-23   2130   9066   HOGEROP LONDER GORA ALSEMBERG   0 - 9      VDKINDEREN  
50513              JDN SCHAARBEEK BNV FS BRUSSEL   0 - 5 FF       
50514   VR  03-11-23   2200   9069   MORATEX OPWIJK FC LEMBEEK   7 - 6      VANDERHEYDEN  *
50515   WO  13-12-23   1900   9058   RFCA DILBEEK OLYMPIC HULD   8 - 5      TROCH  *
50516   VR  01-12-23   2030   9047   GROENEWOUD OET LOUPIX BRUSSEL   5 - 0 FF      DE CLERCQ R  *