Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
17/09/2018 - 23/09/2018

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01041   5    21-09-18  2100   0002   BASIC-FIT BXL ZVK HOVE   5 - 4      BLAIRON/REMY
01042   5    21-09-18  2115   1035   HCTE LA HESTRE ADLSACFLEMALLE   3 - 6      NIHOUL M/DECKERS
01043   5    21-09-18  2130   0024   AS CF SCHAERB FACTFUTS LIMAL   7 - 6      LEBEAU/DURET M
01044   5    21-09-18  2130   7616   ARB HAMME FUTSAL EVERE   10 - 3      ORTEGA/DUBOIS
01045   5    21-09-18  2130   3030   ENGIECHU LIEGE LART BRUXELLES   3 - 3      DESMIT/VANDERLINDEN
01046   5    21-09-18  2130   8222   HOBOKEN STER FUTS IP HANNUT   9 - 3      EMMERY/HUYGENS
01047   5    21-09-18  2215   8238   ANADOLU STEKEN GS BEO HOBOKEN   4 - 5      BAWIN R/YILDIZ
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02041   5    21-09-18  2100   1029   RS LA LOUVIERE CHIEVO LA LOUV   4 - 7      DOUAY
02042   5    21-09-18  2115   0116   REBECQ UNITED UNION WEMMEL   3 - 4      EL ABBOUTI
02043   5    21-09-18  2115   1001   SICILE PD LOUP ALL B BERLAAR   5 - 10      FAUCONNIER
02044   5    21-09-18  2115   8308   ZURENBORG ANTW SPORT SOIGNIES   2 - 5      DE CUNTO
02045   5    21-09-18  2130   1073   MAGIC THULIN FAM LA LOUVIER   3 - 2      LACANNE
02046   5    21-09-18  2130   1052   RP MORLANWELZ SO JEUNES DOUR   3 - 8      RASSART
02047   5    21-09-18  2200   6442   ZVC ASSEBROEKE EUROF TERVUREN   10 - 1      HEYLEN
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03041   5    21-09-18  2015   3030   GOLD LACHS SRG MI83 OCTA+ BXL   10 - 8      VANDERLINDEN
03042   5    21-09-18  2045   3080   CELTIC VISE NEW T HERSTAL   3 - 4      GODFRIND
03043   5    21-09-18  2100   3010   BEYNE-ISSIMO ME WAVRE LIMAL   5 - 6      NIHOUL E
03044   5    21-09-18  2115   3084   RENOVE C LAMB ESC OREYE FS   2 - 3      FUMAL
03045   5    21-09-18  2130   0029   PICARDIE EVERE ATLAS LIEGE   3 - 2      CLERBOIS
03046   5    21-09-18  2200   3010   MJ BIBI LIEGE O LECOCQ DISON   1 - 4      NIHOUL E
03047   5    21-09-18  2215   9085   VILVOORDE UTD ASM ETTERBEEK   2 - 5      PEETERS
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04041   5    21-09-18  2000   8314   KATELYNE WAVER FUTSAL PUURS   3 - 3      BOUHARMONT
04042   5    21-09-18  2100   9069   DWV MAZENZELE ISTB HERENT   2 - 7      YAMAN
04044   5    21-09-18  2100   0015   FUTSAL BXL MORATEX LEBBEK   2 - 4      COLLIN
04045   5    21-09-18  2105   9125   VBOYS VELTEM R 79 ETTERBEEK   5 - 0      MINHAL
04046   5    21-09-18  2115   5107   REAL HALEN LEUVEN CENTRAL   3 - 5      SENTE
04047   5    21-09-18  2200   8380   HASSANIA MECHE ATL ST NIKLAAS   5 - 1      KANUSAGI
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05041   5    21-09-18  2010   2040   PURPL AUVELAIS INT NAMECHE 83   2 - 5      EL HATIB
05042   5    21-09-18  2100   0022   BLOC 5 BXL BENFICA BXL   1 - 3      VRANCKEN
05043   5    21-09-18  2115   1065   RSFACADE SOIGN DRENICA NAMUR   5 - 0 FF      BAWIN E
05044   5    21-09-18  2115   0126   ARENA WAVRE ACJ MONTIGNY   3 - 3      CAVE
05045   5    21-09-18  2120   2020   M ST JEMEPPE SHAAB OPPREBAI   6 - 2      DEDOBBELEER
05046   5    21-09-18  2200   0019   ACT J SCHAERB VDL MANAGE   3 - 5      EL HATIB
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06041   5    21-09-18  2100   0026   PETERBOS ANDER MSG ERNAGE   8 - 3      VAN ZEEBROECK
06042   5    21-09-18  2100   1024   FUTSAL FLENU FUTS MOLENBEEK   5 - 4      AUDOOR
06043   5    21-09-18  2100   0020   CDJ ANDERLECHT FLORENNES UTD   3 - 5      VAN CLEEMPUT
06045   5    21-09-18  2105   1013   BLAMP T BRAINE CHAMAL JETTE   1 - 5      RENARD
06046   5    21-09-18  2215   0116   MFC REBECQ LAT LE ROEULX   6 - 5      EL ABBOUTI
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07041   5    21-09-18  2000   2002   BS ANHEE GEDINNE UNITED   4 - 4      PEETERS
07042   5    21-09-18  2030   3057   MF OREYE LS BASTOGNE   1 - 2      SPRIO
07044   5    21-09-18  2115   2027   BORUSS LOYERS MF ETALLE   2 - 2      RIFFLART
07045   5    21-09-18  2115   3086   GLASG HACCOURT COSM STAVELOT   7 - 3      BARTHELEMY
07047   5    21-09-18  2210   4033   STE MARIE 87 BF DINANT   6 - 7      CASTILLO

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
GS BEO HOBOKEN 3 3 0 0 16-6 6
ADLSMJFLEMALLE 3 2 0 1 11-6 5
AS CF SCHAERB 3 2 1 0 15-14 4
HOBOKEN STER 2 1 0 1 14-8 3
ARB HAMME 3 1 1 1 14-9 3
LART BRUXELLES 3 1 1 1 12-13 3
ENGIECHU LIEGE 3 1 1 1 9-10 3
FUTS IP HANNUT 3 1 1 1 9-14 3
FACTFUTS LIMAL 2 1 1 0 11-10 2
10  HCTE LA HESTRE 3 1 2 0 14-16 2
11  BASIC-FIT BXL 3 1 2 0 11-16 2
12  FUTSAL EVERE 3 1 2 0 13-20 2
13  ZVK HOVE 3 0 2 1 15-18 1
14  ANADOLU STEKEN 3 0 2 1 12-16 1
REEKS / DIVISION 2A
ZVC ASSEBROEKE 3 3 0 0 28-4 6
SO JEUNES DOUR 3 3 0 0 23-8 6
ALL B BERLAAR 3 3 0 0 19-11 6
MAGIC THULIN 3 2 0 1 7-5 5
SPORT SOIGNIES 3 2 1 0 8-13 4
CHIEVO LA LOUV 3 1 1 1 13-16 3
UNION WEMMEL 3 1 1 1 5-9 3
EUROF TERVUREN 3 1 1 1 14-19 3
ZURENBORG ANTW 3 1 2 0 9-12 2
10  FAM LA LOUVIER 3 0 2 1 8-10 1
11  REBECQ UNITED 3 0 2 1 13-19 1
12  SICILE PD LOUP 3 0 2 1 10-16 1
13  RP MORLANWELZ 3 0 2 1 11-20 1
14  RS LA LOUVIERE 3 0 3 0 8-14 0
REEKS / DIVISION 2B
PICARDIE EVER 3 2 0 1 11-8 5
ESC OREYE FS 2 2 0 0 9-3 4
O LECOCQ DISON 3 2 1 0 10-4 4
BEYNE-ISSIMO 3 2 1 0 11-8 4
ME WAVRE LIMAL 3 2 1 0 11-13 4
NEW T HERSTAL 3 1 0 2 10-9 4
GOLD LACHS SRG 3 1 1 1 17-16 3
RENOVE C LAMB 2 1 1 0 9-7 2
ATLAS LIEGE 2 1 1 0 6-6 2
10  MI83 OCTA+ BXL 3 1 2 0 17-19 2
11  ASM ETTERBEEK 3 1 2 0 6-9 2
12  MJ BIBI LIEGE 3 1 2 0 6-10 2
13  VILVOORDE UTD 2 0 2 0 4-10 0
14  CELTIC VISE 3 0 3 0 10-15 0
REEKS / DIVISION 3A
ISTB HERENT 3 3 0 0 33-7 6
MORATEX LEBBEK 3 3 0 0 13-2 6
HASSANIA MECHE 2 2 0 0 10-4 4
FUTSAL PUURS 2 1 0 1 9-5 3
SDI ASSE 1 1 0 0 8-2 2
VBOYS VELTEM 2 1 1 0 7-6 2
FUTSAL BXL 2 1 1 0 5-4 2
LEUVEN CENTRAL 3 1 2 0 8-12 2
DWV MAZENZELE 2 0 1 1 4-9 1
10  ATL ST NIKLAAS 3 0 2 1 7-13 1
11  KATELYNE WAVER 3 0 2 1 6-31 1
12  REAL HALEN 2 0 2 0 3-10 0
13  R 79 ETTERBEEK 2 0 2 0 0-8 0
REEKS / DIVISION 3B
M ST JEMEPPE 3 3 0 0 21-10 6
ARENA WAVRE 3 1 0 2 14-10 4
INT NAMECHE 83 2 1 0 1 8-5 3
BENFICA BXL 2 1 0 1 6-4 3
BLOC 5 BXL 3 1 1 1 15-11 3
ACJ MONTIGNY 3 1 1 1 13-12 3
ESP SCHAERBEEK 1 1 0 0 5-1 2
SHAAB OPPREBAI 2 1 1 0 9-10 2
PURPL AUVELAIS 3 1 2 0 11-10 2
10  RSFACADE SOIGN 3 1 2 0 11-12 2
11  VDL MANAGE 3 1 2 0 12-19 2
12  ACT J SCHAERB 2 0 2 0 8-16 0
13  DRENICA NAMUR 2 0 2 0 0-13 0
REEKS / DIVISION 3C
PETERBOS ANDER 3 3 0 0 31-7 6
FUTSAL FLENU 3 2 0 1 21-13 5
HELLAS THULIN 2 2 0 0 8-6 4
FLORENNES UTD 2 1 0 1 10-8 3
CHAMAL JETTE 3 1 1 1 14-11 3
MFC REBECQ 3 1 1 1 16-16 3
MSG ERNAGE 3 1 1 1 12-16 3
DRUGHI BERNIS 2 1 1 0 6-23 2
LAT LE ROEULX 3 1 2 0 17-12 2
10  ISOFULL PIETON 2 0 1 1 9-10 1
11  FUTS MOLENBEEK 2 0 1 1 8-9 1
12  BLAMP T BRAINE 3 0 2 1 8-13 1
13  CDJ ANDERLECHT 3 0 3 0 10-26 0
REEKS / DIVISION 3D
LS BASTOGNE 3 2 0 1 12-6 5
HERSTAL 1453 2 2 0 0 19-7 4
BF DINANT 2 2 0 0 18-11 4
GLASG HACCOURT 2 2 0 0 8-3 4
BORUSS LOYERS 3 1 0 2 14-12 4
MF ETALLE 3 1 1 1 5-5 3
BS ANHEE 3 0 0 3 11-11 3
ONU SERAING CL 2 1 1 0 5-9 2
MF OREYE 3 1 2 0 10-14 2
10  STE MARIE 87 3 0 2 1 13-15 1
11  COSM STAVELOT 3 0 2 1 6-13 1
12  GEDINNE UNITED 3 0 2 1 11-20 1
13  SOCA BASTOGNE 1 0 1 0 5-7 0
14  BJ LIBRAMONT 1 0 1 0 4-8 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 9

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01051   5    28-09-18  2100   8223   ZVK HOVE AS CF SCHAERB   -      ORTEGA/DESMIT
01052   5    28-09-18  2115   1035   HCTE LA HESTRE HOBOKEN STER   -      BLAIRON/LEBEAU
01053   5    28-09-18  2115   8222   GS BEO HOBOKEN ARB HAMME   -      NIHOUL M/RASSART
01054   5    28-09-18  2115   3030   ADLSACFLEMALLE FUTSAL EVERE   -      REMY/YILDIZ
01055   5    28-09-18  2115   0002   LART BRUXELLES ANADOLU STEKEN   -      DURET M/DECKERS
01056   5    28-09-18  2130   0106   FACTFUTS LIMAL ENGIECHU LIEGE   -      HUYGENS/EMMERY
01057   5    28-09-18  2130   3037   FUTS IP HANNUT BASIC-FIT BXL   -      DUBOIS/DURET L
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02121   5    28-09-18  2100   9070   UNION WEMMEL ZURENBORG ANTW   -      NIHOUL E
02076   5    28-09-18  2130   1052   RP MORLANWELZ ZVC ASSEBROEKE   -      BAWIN R
02127   5    28-09-18  2205   1029   CHIEVO LA LOUV EUROF TERVUREN   -      YAMAN
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03072   5    28-09-18  2100   3010   BEYNE-ISSIMO RENOVE C LAMB   -      BOUHARMONT
03015   5    28-09-18  2115   0007   ASM ETTERBEEK O LECOCQ DISON   -      NACKERS
03074   5    28-09-18  2115   0126   ME WAVRE LIMAL ATLAS LIEGE   -      CLERBOIS
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07046   1    24-09-18  2200   3058   ONU SERAING CL BJ LIBRAMONT   -      COLLIN

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50001   5    28-09-18  2205   1004   DRUGHI BERNIS ISOFULL PIETON   -      DOUAY
50002   5    28-09-18  2230   1074   BOCA-THIEU LAT LE ROEULX   -      RENARD
50003   5    28-09-18  2200   9174   BL DEV HULDENB BLAMP T BRAINE   -      FAUCONNIER
50004   5    28-09-18  2210   4028   LS BASTOGNE BV MONT   -      CAVE
50005   5    28-09-18  2210   9125   ISTB HERENT RSFACADE SOIGN   -      PEETERS
50006   5    28-09-18  2000   6423   SUPERBE OOST MORATEX LEBBEK   -      COUDEVILLE
50007   5    28-09-18  2100   9154   RC P KESSEL LO CHAMAL JETTE   -      VANDERLINDEN
50008   5    28-09-18  2200   9114   B WOLV BETEKOM ACJ MONTIGNY   -      SENTE
50009   5    28-09-18  2100   9069   DWV MAZENZELE BENFICA BXL   -      DEHAES
50010   5    28-09-18  2200   3012   AZZUR BRESSOUX REAL HALEN   -      CAVE
50011   3    26-09-18  2115   1016   FUTSAL FLENU BLOC 5 BXL   -      DEDOBBELEER
50012   5    28-09-18  2030   6439   R SUBS BEERNEM HASSANIA MECHE   -      SPRIO
50013   5    28-09-18  2200   6430   CERCLE BRUGGE KATELYNE WAVER   -      COUDEVILLE
50014   5    28-09-18  2200   7616   ATL ST NIKLAAS FT WAREGEM   -      VRANCKEN
50015   5    28-09-18  2100   3050   LACH-ARA-ANS INT NAMECHE 83   -      AUDOOR
50016   5    28-09-18  2000   0130   CDJ ANDERLECHT TERRAIN BXL   -      SENTE
50017   5    28-09-18  2215   0114   SHAAB OPPREBAI DE TOOG OPVELP   -      LORAND
50018   5    28-09-18  2105   9121   CSK EVERBERG ANDERLUES CITY   -      COLLIN
50019   5    28-09-18  2215   0126   ARENA WAVRE SDI ASSE   -      CLERBOIS
50020   5    28-09-18  2200   4023   BJ LIBRAMONT ONU SERAING CL   -      FUMAL
50021   5    28-09-18  2215   0116   MFC REBECQ ACT J SCHAERB   -      DEDOBBELEER
50022   5    28-09-18  2200   7606   HAVERA DENDERM VICT BLANKENB   -      EL HATIB
50023   5    28-09-18  2000   9124   STEENOKKERZEEL FUTSAL BXL   -      FAUCONNIER
50024   5    28-09-18  2200   0027   MOB ST-GILLES FUTS MOLENBEEK   -      EL ABBOUTI
50025   5    28-09-18  2100   0021   MSG ERNAGE WANH HOEILAART   -      HEYLEN
50026   5    28-09-18  2130   3069   COSM STAVELOT GEDINNE UNITED   -      LACANNE
50027   5    28-09-18  2000   0210   APS OASIS BXL PETERBOS ANDER   -      PEETERS
50028   5    28-09-18  2215   6443   AZ WAREGEM FUTSAL PUURS   -      SPRIO
50029   5    28-09-18  2100   9004   R 79 ETTERBEEK ESPL ANDERLUES   -      VAN LAEKEN
50030   5    28-09-18  2015   9054   MIST WEMMEL HELLAS THULIN   -      EL ABBOUTI
50031   5    28-09-18  2100   2020   M ST JEMEPPE BS ANHEE   -      BAWIN E
50032   5    28-09-18  2030   3027   WALL-Y-FALLAIS MF ETALLE   -      LORAND
50033   5    28-09-18  2100   1069   ARG LA LOUV VBOYS VELTEM   -      MINHAL
50034   5    28-09-18  2100   2033   DEVIL AUVELAIS BF DINANT   -      GODFRIND
50035   5    28-09-18  2010   2040   PURPL AUVELAIS CELTIC NASSOGN   -      GODFRIND
50036   5    28-09-18  2030   3057   MF OREYE GLASG HACCOURT   -      KANUSAGI
50037   5    28-09-18  2200   0024   ESP SCHAERBEEK VDL MANAGE   -      JEHIN
50038   5    28-09-18  2130   2023   FC NAMUR HERSTAL 1453   -      DE CUNTO