Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
15/01/2018 - 21/01/2018

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01151   5    19-01-18  2100   1029   RS LA LOUVIERE FACTFUTS LIMAL   -      DUBOIS/GIELEN
01152   5    19-01-18  2115   3030   ADLSMJFLEMALLE FUTS IP HANNUT   -      YILDIZ/DURET M
01153   5    19-01-18  2115   1035   HCTE LA HESTRE ARB HAMME   -      BLAIRON/LEBEAU
01154   5    19-01-18  2120   0026   RZ FUTSAL AND GS BEO HOBOKEN   -      NIHOUL M/BAWIN R
01155   5    19-01-18  2130   8370   FT BORNEMPUURS SNOB SCHAERB   -      REMY/ORTEGA
01156   5    19-01-18  2130   0002   LART BRUXELLES BASIC-FIT BXL   -      VANDERLINDEN/DESMIT D
01157   5    19-01-18  2205   9177   EUROF TERVUREN SELAKL THULIN   -      EMMERY/HUYGENS
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02151   5    19-01-18  2015   1065   SPORT SOIGNIES ZVK HOVE   -      DERICK
02152   5    19-01-18  2100   8222   HOBOKEN STER SICILE PD LOUP   -      SENTE
02153   5    19-01-18  2100   1069   FAM LA LOUVIER RC ANDERLUES   -      DEHAES
02154   5    19-01-18  2115   0116   REBECQ UNITED ZURENBORG ANTW   -      VRANCKEN
02156   5    19-01-18  2130   1073   MAGIC THULIN SAL MECHELEN   -      DECKERS
02157   5    19-01-18  2215   8238   NAPOLI STEKENE ALL B BERLAAR   -      NACKERS
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03151   5    19-01-18  2030   3057   ESC OREYE FS O LECOCQ DISON   -      AUDOOR
03152   5    19-01-18  2045   3080   CELTIC VISE ALBACARS BERCH   -      BOUHARMONT
03154   5    19-01-18  2115   3042   FC INTER HUY ENGIECHU LIEGE   -      BAWIN E
03155   5    19-01-18  2115   9142   BOCA JU TIENEN ATLAS LIEGE   -      YAMAN
03156   5    19-01-18  2115   0126   ME WAVRE LIMAL GOLDEN SERAING   -      GODFRIND
03157   5    19-01-18  2145   0030   FUTSAL EVERE DBM P FLERON   -      PEETERS
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04101   3    17-01-18  2100   9124   MAV KAMPENHOUT MI83 OCTA+ BXL   -      NIHOUL E
04136   3    17-01-18  2200   9125   ISTB HERENT DESTRIER EVERE   -      SENTE
04152   5    19-01-18  2100   9004   R 79 ETTERBEEK MAV KAMPENHOUT   -      SPRIO
04153   5    19-01-18  2100   9063   SDI ASSE ISTB HERENT   -      LACANNE
04154   5    19-01-18  2130   6442   ASSEBROEKE MI83 OCTA+ BXL   -      EL HATIB
04155   5    19-01-18  2200   7610   MORATEX LEBBEK LEUVEN CENTRAL   -      FILLEE
04156   5    19-01-18  2200   0029   DESTRIER EVERE KATELYNE WAVER   -      KANUSAGI
04157   5    19-01-18  2200   5130   R HERK DE STAD DUV BREENDONK   -      DAENEN
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05157   5    19-01-18  2000   0024   ESP SCHAERBEEK CHAMILK P BXL   -      EL ABBOUTI
05154   5    19-01-18  2100   1051   ACJ MONTIGNY MS MARCHIEN FS   -      COLLIN
05151   5    19-01-18  2120   2020   M ST JEMEPPE PURPL AUVELAIS   -      BAJRAKTARI
05152   5    19-01-18  2130   1052   RP MORLANWELZ GDF MANAGE   -      RENARD
05153   5    19-01-18  2145   2028   NOUJOUM NAMUR ARENA WAVRE   -      CASTILLO
05155   5    19-01-18  2145   2023   DRENICA NAMUR MF SEILLOIS   -      DE CUNTO
05156   5    19-01-18  2150   2001   INT NAMECHE 83 L NESS JEMEPPE   -      LEONARD
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06152   5    19-01-18  2000   0026   PETERBOS ANDER CHIEVO LA LOUV   -      BAWIN R
06151   5    19-01-18  2005   1073   HELLAS THULIN INTER SOIGNIES   -      DECKERS
06156   5    19-01-18  2100   1076   RCS PIETON MSG ERNAGE   -      CLERBOIS
06155   5    19-01-18  2105   1013   BLAMP T BRAINE CDJ ANDERLECHT   -      ABARKAN
06154   5    19-01-18  2115   3051   NEW T HERSTAL ACT J SCHAERB   -      PAESEN
06157   5    19-01-18  2215   9012   FUTS MOLENBEEK MFC REBECQ   -      EL ABBOUTI
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07054   1    15-01-18  2130   3079   RENOVE C LAMB LS BASTOGNE   4 - 2      LACANNE
07151   5    19-01-18  2000   2002   BS ANHEE LS BASTOGNE   -      FAUCONNIER
07152   5    19-01-18  2005   4028   SOCA TAVIGNY BF DINANT   -      NIHOUL E
07153   5    19-01-18  2100   3010   BEYNE-ISSIMO ARELER F ARLON   -      LORAND
07154   5    19-01-18  2115   2027   BORUSS LOYERS ONU SERAING CL   -      HEYLEN
07155   5    19-01-18  2130   3069   COSM STAVELOT BJ LIBRAMONT   -      LOUAI

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
ARB HAMME 14 12 2 0 88-38 24
GS BEO HOBOKEN 14 9 1 4 78-35 22
SELAKL THULIN 14 10 4 0 75-41 20
FT BORNEMPUURS 14 8 2 4 61-40 20
LART BRUXELLES 14 7 4 3 54-46 17
FACTFUTS LIMAL 14 7 4 3 50-42 17
BASIC-FIT BXL 14 6 6 2 60-49 14
SNOB SCHAERB 14 4 6 4 53-51 12
HCTE LA HESTRE 14 4 7 3 46-56 11
10  FUTS IP HANNUT 14 4 8 2 55-66 10
11  RS LA LOUVIERE 14 4 8 2 48-70 10
12  ADLSMJFLEMALLE 14 4 8 2 56-89 10
13  RZ FUTSAL AND 14 1 10 3 31-66 5
14  EUROF TERVUREN 14 2 12 0 42-108 4
REEKS / DIVISION 2A
HOBOKEN STER 14 10 3 1 83-38 21
ZVK HOVE 13 9 1 3 71-36 21
REBECQ UNITED 14 10 4 0 62-54 20
NAPOLI STEKENE 13 9 4 0 78-52 18
MAGIC THULIN 14 9 5 0 58-42 18
ZURENBORG ANTW 14 7 6 1 63-55 15
SO JEUNES DOUR 14 7 6 1 57-60 15
ALL B BERLAAR 14 6 6 2 64-61 14
SPORT SOIGNIES 14 6 6 2 59-60 14
10  SICILE PD LOUP 14 6 6 2 45-64 14
11  GIOVENTU MORLZ 14 3 9 2 35-60 8
12  SAL MECHELEN 14 3 10 1 46-58 7
13  FAM LA LOUVIER 14 3 10 1 43-68 7
14  RC ANDERLUES 14 0 12 2 27-83 2
REEKS / DIVISION 2B
ME WAVRE LIMAL 14 8 4 2 68-53 18
FUTSAL EVERE 13 7 2 4 71-51 18
GOLDEN SERAING 14 7 3 4 57-46 18
BOCA JU TIENEN 14 7 3 4 52-41 18
O LECOCQ DISON 14 8 5 1 56-41 17
ENGIECHU LIEGE 14 8 5 1 56-44 17
ESC OREYE FS 14 7 7 0 73-67 14
ALBACARS BERCH 13 6 5 2 37-53 14
ASM ETTERBEEK 13 4 3 6 51-48 14
10  CELTIC VISE 14 4 6 4 48-51 12
11  ATLAS LIEGE 13 5 7 1 52-60 11
12  FC INTER HUY 14 3 10 1 53-70 7
13  FUTSAL BXL 14 3 10 1 36-63 7
14  DBM P FLERON 14 2 9 3 49-71 7
REEKS / DIVISION 3A
ASSEBROEKE 12 12 0 0 107-29 24
MORATEX LEBBEK 12 9 2 1 70-35 19
MI83 OCTA+ BXL 12 8 3 1 94-44 17
ISTB HERENT 12 8 4 0 69-36 16
SDI ASSE 12 7 4 1 59-59 15
DWV MAZENZELE 13 6 4 3 58-63 15
R HERK DE STAD 13 5 6 2 41-52 12
KATELYNE WAVER 13 5 7 1 54-82 11
MAV KAMPENHOUT 11 5 6 0 52-57 10
10  DUV BREENDONK 13 4 9 0 51-72 8
11  LEUVEN CENTRAL 13 3 9 1 62-74 7
12  DESTRIER EVERE 11 2 8 1 47-81 5
13  R 79 ETTERBEEK 13 0 12 1 27-107 1
REEKS / DIVISION 3B
RP MORLANWELZ 14 11 2 1 73-42 23
CHAMILK P BXL 14 11 3 0 94-57 22
ARENA WAVRE 14 10 3 1 81-45 21
ACJ MONTIGNY 14 8 5 1 57-53 17
GDF MANAGE 14 8 5 1 55-54 17
M ST JEMEPPE 14 7 5 2 52-46 16
PURPL AUVELAIS 14 7 6 1 60-56 15
L NESS JEMEPPE 14 7 6 1 67-66 15
MF SEILLOIS 14 6 6 2 85-76 14
10  ESP SCHAERBEEK 14 6 7 1 56-52 13
11  DRENICA NAMUR 14 4 10 0 50-64 8
12  INT NAMECHE 83 14 3 10 1 38-71 7
13  MS MARCHIEN FS 14 2 10 2 46-83 6
14  NOUJOUM NAMUR 14 1 13 0 53-102 2
REEKS / DIVISION 3C
NEW T HERSTAL 13 11 1 1 80-37 23
CHIEVO LA LOUV 13 10 0 3 68-38 23
MFC REBECQ 13 8 3 2 70-39 18
PETERBOS ANDER 12 7 4 1 59-49 15
ACT J SCHAERB 12 6 4 2 62-52 14
FUTS MOLENBEEK 13 6 6 1 69-77 13
OM DE LIEGE 13 5 7 1 64-62 11
BLAMP T BRAINE 13 4 6 3 52-62 11
INTER SOIGNIES 13 4 8 1 51-73 9
10  CDJ ANDERLECHT 13 4 8 1 42-69 9
11  MSG ERNAGE 13 4 9 0 53-64 8
12  RCS PIETON 12 3 8 1 40-69 7
13  HELLAS THULIN 13 2 10 1 41-60 5
REEKS / DIVISION 3D
RENOVE C LAMB 12 8 0 4 78-42 20
BEYNE-ISSIMO 12 7 2 3 70-41 17
BF DINANT 11 6 3 2 61-49 14
ARELER F ARLON 11 6 3 2 66-61 14
BORUSS LOYERS 12 6 4 2 75-76 14
BJ LIBRAMONT 12 6 5 1 77-66 13
ONU SERAING CL 12 6 5 1 59-56 13
LS BASTOGNE 12 5 4 3 46-38 13
SOCA TAVIGNY 12 5 7 0 79-83 10
10  ACT TENNEVILLE 12 4 8 0 60-70 8
11  COSM STAVELOT 12 2 9 1 47-66 5
12  BS ANHEE 12 0 11 1 29-99 1
13  REL LAMB OLNE 0 0 0 0 0-0 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 26

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01161   5    26-01-18  2100   0002   BASIC-FIT BXL ADLSMJFLEMALLE   -      DESMIT/EMMERY
01162   5    26-01-18  2115   3037   FUTS IP HANNUT EUROF TERVUREN   -      VANDERLINDEN/LEBEAU
01163   5    26-01-18  2130   1073   SELAKL THULIN GS BEO HOBOKEN   -      NIHOUL M/BLAIRON
01164   5    26-01-18  2130   0024   SNOB SCHAERB RS LA LOUVIERE   -      HUYGENS/DURET M
01165   5    26-01-18  2130   7616   ARB HAMME LART BRUXELLES   -      YILDIZ/REMY
01166   5    26-01-18  2130   8370   FT BORNEMPUURS RZ FUTSAL AND   -      BAWIN R/DUBOIS
01167   5    26-01-18  2130   0106   FACTFUTS LIMAL HCTE LA HESTRE   -      ORTEGA/RASSART
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02162   5    26-01-18  2015   1052   GIOVENTU MORLZ FAM LA LOUVIER   -      DURET L
02163   5    26-01-18  2100   8222   HOBOKEN STER SPORT SOIGNIES   -      DERICK
02164   5    26-01-18  2100   8380   SAL MECHELEN SO JEUNES DOUR   -      AUDOOR
02165   5    26-01-18  2115   8308   ZURENBORG ANTW NAPOLI STEKENE   -      DECKERS
02166   5    26-01-18  2115   1002   RC ANDERLUES REBECQ UNITED   -      CLERBOIS
02167   5    26-01-18  2130   8310   ALL B BERLAAR ZVK HOVE   -      DEHAES
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03161   5    26-01-18  2015   3030   GOLDEN SERAING ESC OREYE FS   -      GODFRIND
03162   5    26-01-18  2100   3031   DBM P FLERON ALBACARS BERCH   -      SENTE
03163   5    26-01-18  2100   0015   FUTSAL BXL CELTIC VISE   -      YAMAN
03164   5    26-01-18  2115   0007   ASM ETTERBEEK BOCA JU TIENEN   -      VRANCKEN
03166   5    26-01-18  2115   3079   O LECOCQ DISON FUTSAL EVERE   -      PEETERS
03165   5    26-01-18  2130   3030   ENGIECHU LIEGE ME WAVRE LIMAL   -      GODFRIND
03167   5    26-01-18  2200   3010   ATLAS LIEGE FC INTER HUY   -      NACKERS
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04141   1    22-01-18  2100   9119   MAV KAMPENHOUT MORATEX LEBBEK   -      DAENEN
04161   5    26-01-18  2000   9119   MAV KAMPENHOUT DESTRIER EVERE   -      BOUHARMONT
04162   5    26-01-18  2000   8314   KATELYNE WAVER DWV MAZENZELE   -      DEDOBBELEER
04163   5    26-01-18  2100   9004   R 79 ETTERBEEK MORATEX LEBBEK   -      COLLIN
04165   5    26-01-18  2200   9085   MI83 OCTA+ BXL R HERK DE STAD   -      NIHOUL E
04164   5    26-01-18  2205   8266   DUV BREENDONK LEUVEN CENTRAL   -      JEHIN
04166   5    26-01-18  2210   9125   ISTB HERENT ASSEBROEKE   -      PAESEN
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05161   5    26-01-18  2000   2040   PURPL AUVELAIS DRENICA NAMUR   -      DAENEN
05162   5    26-01-18  2000   1077   MS MARCHIEN FS NOUJOUM NAMUR   -      LACANNE
05164   5    26-01-18  2105   1035   GDF MANAGE ESP SCHAERBEEK   -      DOUAY
05163   5    26-01-18  2115   0126   ARENA WAVRE RP MORLANWELZ   -      BAJRAKTARI
05165   5    26-01-18  2120   2020   M ST JEMEPPE INT NAMECHE 83   -      CASTILLO
05166   5    26-01-18  2130   0029   CHAMILK P BXL L NESS JEMEPPE   -      FILLEE
05167   5    26-01-18  2150   2001   MF SEILLOIS ACJ MONTIGNY   -      LORAND
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06161   5    26-01-18  2000   1065   INTER SOIGNIES FUTS MOLENBEEK   -      FAUCONNIER
06162   5    26-01-18  2100   0021   MSG ERNAGE OM DE LIEGE   -      SPRIO
06163   5    26-01-18  2100   0020   CDJ ANDERLECHT HELLAS THULIN   -      EL ABBOUTI
06164   5    26-01-18  2105   1013   BLAMP T BRAINE NEW T HERSTAL   -      EL HATIB
06165   5    26-01-18  2205   1029   CHIEVO LA LOUV ACT J SCHAERB   -      LACANNE
06166   5    26-01-18  2215   0116   MFC REBECQ RCS PIETON   -      DE CUNTO
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07161   5    26-01-18  2030   4050   ACT TENNEVILLE SOCA TAVIGNY   -      LEONARD
07163   5    26-01-18  2100   2010   BF DINANT COSM STAVELOT   -      BAWIN E
07164   5    26-01-18  2115   3084   RENOVE C LAMB ARELER F ARLON   -      VERCAMMEN
07165   5    26-01-18  2115   2027   BORUSS LOYERS BEYNE-ISSIMO   -      LOUAI
07166   5    26-01-18  2200   4023   BJ LIBRAMONT BS ANHEE   -      HEYLEN