|
A.B.F.S / B.Z.V.B
UITSLAGEN / RESULTATS 0900/28.8.29 (0,50€/min)
|
|
Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96
WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.
Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)
Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine
UITSLAGEN / RESULTATS :
18/03/2024 - 24/03/2024
Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine
|
|
REEKS / DIVISION 1 Nat |
REEKS / DIVISION 1 Nat |
10221 |
5 |
22-03-24 |
2100 |
1029 |
RSC LA LOUVIER |
ADLSACFLEMALLE |
- |
|
VANDERLINDEN/DECKERS |
|
|
10223 |
5 |
22-03-24 |
2130 |
3034 |
FS GRACE HOLL |
ME WAVRE-LIMAL |
- |
|
BAJRAKTARI/LACANNE |
|
|
10224 |
5 |
22-03-24 |
2130 |
0030 |
FUTSAL EVERE |
FUTS RAMILLIES |
- |
|
REMY/LORAND |
|
|
10225 |
5 |
22-03-24 |
2130 |
0029 |
PICARDIE SCHAE |
SO JEUNES DOUR |
- |
|
EMMERY/JEHIN |
|
|
10226 |
5 |
22-03-24 |
2130 |
1024 |
FUTSAL FLENU |
PROCOLOR LIEGE |
- |
|
YILDIZ/LEBEAU |
|
|
|
REEKS / DIVISION 2A |
REEKS / DIVISION 2A |
20222 |
5 |
22-03-24 |
2115 |
1073 |
HELLAS THULIN |
BLAMP T BRAINE |
- |
|
SENAL |
|
|
20221 |
5 |
22-03-24 |
2130 |
1069 |
AG JUN LA LOUV |
FSE JETTE CREW |
- |
|
DUVIVIER |
|
|
20223 |
5 |
22-03-24 |
2200 |
0119 |
EGEMA BOITSF |
MAGIC THULIN |
- |
|
MURATORE |
|
|
|
REEKS / DIVISION 2B |
REEKS / DIVISION 2B |
30221 |
5 |
22-03-24 |
2030 |
4010 |
BAT 81 TINTIGN |
SICILE PT LOUP |
- |
|
COLLIN |
|
|
30223 |
5 |
22-03-24 |
2140 |
2042 |
GEDINNE UNITED |
LOGISTIC DISON |
- |
|
BEHETS |
|
|
30225 |
5 |
22-03-24 |
2215 |
0113 |
MINIWAC OTTIGN |
ESC WAREMME FS |
- |
|
BOOGERS |
|
|
|
REEKS / DIVISION 3A |
REEKS / DIVISION 3A |
40221 |
5 |
22-03-24 |
2000 |
9124 |
KL STEENOKKERZ |
MACRON TIENEN |
- |
|
EL ABBOUTI (2) |
|
|
40223 |
5 |
22-03-24 |
2100 |
6430 |
ZC BRUGGE |
TIGRE HALLE |
- |
|
RASSART |
|
|
40226 |
5 |
22-03-24 |
2100 |
9031 |
DRACON NINOVE |
ZVK SDI ASSE |
- |
|
HEYLEN |
|
|
40222 |
5 |
22-03-24 |
2200 |
8233 |
JFS HOBOKEN |
FS DENDERMONDE |
- |
|
PEETERS |
|
|
40225 |
5 |
22-03-24 |
2200 |
8203 |
ELKORA ANTWERP |
PLAKK VARSENAR |
- |
|
EL ABBOUTI (2) |
|
|
|
REEKS / DIVISION 3B |
REEKS / DIVISION 3B |
50221 |
5 |
22-03-24 |
2100 |
0207 |
MAKASI BXL |
T GAL MANAGE |
- |
|
HUYGENS |
|
|
50222 |
5 |
22-03-24 |
2100 |
0210 |
P BOUL ST JOOS |
FELIC MONTIGNY |
- |
|
LACROIX |
|
|
50223 |
5 |
22-03-24 |
2115 |
0126 |
WAVRE FAMILY |
M-S-M FUTSAL |
- |
|
DE CLERCQ |
|
|
50224 |
5 |
22-03-24 |
2130 |
1052 |
PORTISTA MORL |
BELVEDERE SAMB |
- |
|
BAWIN E |
|
|
|
REEKS / DIVISION 3C |
REEKS / DIVISION 3C |
60223 |
5 |
22-03-24 |
2010 |
4005 |
LBA HALANZY |
BV MONT |
- |
|
EL HATIB (2) |
|
|
60224 |
5 |
22-03-24 |
2115 |
2027 |
BORUSS LOYERS |
MFC SOUGNE |
- |
|
AUDOOR |
|
|
60225 |
5 |
22-03-24 |
2130 |
3069 |
COSM STAVELOT |
MF SEILLOIS |
- |
|
CONVENT |
|
|
60226 |
5 |
22-03-24 |
2140 |
4011 |
MF ETALLE |
BS ANHEE |
- |
|
VAN DER VENNET |
|
|
60227 |
5 |
22-03-24 |
2210 |
4028 |
G4 ST ODE |
MARSEIL WANZE |
- |
|
EL HATIB (2) |
|
|
Beker van België / Coupe de Belgique
|
DAMES |
DAMES |
80701 |
5 |
|
|
|
SWAF L BEERNEM |
FRAMILY STEENO |
- |
|
|
|
|
80702 |
7 |
14-04-24 |
2000 |
1062 |
MADR CHARLEROI |
CRUYFF LEUVEN |
- |
|
CANIVET |
|
|
80703 |
1 |
01-04-24 |
2100 |
0213 |
INACTION WOLUW |
RUS DINANT |
- |
|
DE CLERCQ |
|
|
80704 |
|
|
|
|
LEGRAND AISEAU |
RAPID G BEERN |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
REEKS / DIVISION 1 Nat |
1 |
FUTSAL EVERE |
17 |
13 |
1 |
3 |
131-60 |
29 |
2 |
ADLSACFLEMALLE |
16 |
12 |
2 |
2 |
74-42 |
26 |
3 |
PROCOLOR LIEGE |
17 |
10 |
4 |
3 |
101-67 |
23 |
4 |
FUTSAL FLENU |
16 |
7 |
4 |
5 |
87-72 |
19 |
5 |
RSC LA LOUVIER |
15 |
6 |
4 |
5 |
72-59 |
17 |
6 |
FUTS RAMILLIES |
15 |
7 |
6 |
2 |
84-87 |
16 |
7 |
SO JEUNES DOUR |
16 |
6 |
8 |
2 |
68-80 |
14 |
8 |
HERMANO JUMET |
16 |
5 |
9 |
2 |
71-86 |
12 |
9 |
ME WAVRE-LIMAL |
16 |
4 |
12 |
0 |
52-96 |
8 |
10 |
FS GRACE HOLL |
17 |
3 |
13 |
1 |
49-113 |
7 |
11 |
PICARDIE SCHAE |
15 |
2 |
12 |
1 |
71-98 |
5 |
12 |
OASIS ST JOSSE |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
13 |
NINIO BXL FUTS |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
|
|
|
REEKS / DIVISION 2A |
1 |
AG JUN LA LOUV |
15 |
12 |
2 |
1 |
67-31 |
25 |
2 |
AJAXUTD REBECQ |
18 |
11 |
6 |
1 |
87-68 |
23 |
3 |
BOUSSU FUTSAL |
16 |
11 |
5 |
0 |
98-50 |
22 |
4 |
LEUVEN CENTRAL |
16 |
10 |
5 |
1 |
66-41 |
21 |
5 |
EGEMA BOITSF |
15 |
9 |
4 |
2 |
48-34 |
20 |
6 |
FSE JETTE CREW |
16 |
8 |
7 |
1 |
54-61 |
17 |
7 |
MAGIC THULIN |
17 |
7 |
9 |
1 |
76-82 |
15 |
8 |
CHAN-TAN BXL |
16 |
6 |
8 |
2 |
62-69 |
14 |
9 |
BLAMP T BRAINE |
17 |
5 |
9 |
3 |
62-71 |
13 |
10 |
HELLAS THULIN |
14 |
2 |
12 |
0 |
35-80 |
4 |
11 |
AJM MOLENBEEK |
16 |
1 |
15 |
0 |
41-109 |
2 |
12 |
EURO KRAAINEM |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
|
|
REEKS / DIVISION 2B |
1 |
MF OREYE |
17 |
15 |
1 |
1 |
91-52 |
31 |
2 |
INT NAMECHE 83 |
19 |
13 |
5 |
1 |
107-66 |
27 |
3 |
TEAM GSI VERV |
17 |
12 |
3 |
2 |
93-62 |
26 |
4 |
BF DINANT |
19 |
10 |
6 |
3 |
74-68 |
23 |
5 |
OTTOMAN VERV |
19 |
9 |
7 |
3 |
79-67 |
21 |
6 |
LOGISTIC DISON |
16 |
9 |
5 |
2 |
64-43 |
20 |
7 |
BAT 81 TINTIGNY |
17 |
7 |
6 |
4 |
93-74 |
18 |
8 |
MINIWAC OTTIGN |
18 |
5 |
10 |
3 |
72-84 |
13 |
9 |
MS JEMEPPE |
17 |
4 |
12 |
1 |
59-99 |
9 |
10 |
GEDINNE UNITED |
18 |
4 |
13 |
1 |
65-97 |
9 |
11 |
SICILE PT LOUP |
18 |
3 |
12 |
3 |
64-108 |
9 |
12 |
ESC WAREMME FS |
19 |
4 |
15 |
0 |
60-101 |
8 |
|
|
REEKS / DIVISION 3A |
1 |
MACRON TIENEN |
18 |
17 |
1 |
0 |
114-43 |
34 |
2 |
PLAKK VARSENAR |
16 |
12 |
4 |
0 |
84-55 |
24 |
3 |
FS DENDERMONDE |
18 |
10 |
5 |
3 |
93-55 |
23 |
4 |
KL STEENOKKERZ |
17 |
10 |
6 |
1 |
70-55 |
21 |
5 |
ROOKIES AFFLIG |
18 |
9 |
7 |
2 |
82-61 |
20 |
6 |
EL TIGRE HALLE |
18 |
8 |
7 |
3 |
94-86 |
19 |
7 |
JFS HOBOKEN |
18 |
7 |
9 |
2 |
78-78 |
16 |
8 |
ZC BRUGGE |
18 |
6 |
9 |
3 |
72-82 |
15 |
9 |
ZVK SDI ASSE |
17 |
6 |
9 |
2 |
63-77 |
14 |
10 |
TROPICAL LEUVE |
18 |
4 |
12 |
2 |
66-97 |
10 |
11 |
ELKORA ANTWERP |
18 |
4 |
12 |
2 |
72-139 |
10 |
12 |
DRACON NINOVE |
18 |
3 |
15 |
0 |
74-134 |
6 |
|
|
REEKS / DIVISION 3B |
1 |
T GAL MANAGE |
15 |
14 |
0 |
1 |
111-30 |
29 |
2 |
WAVRE FAMILY |
15 |
11 |
3 |
1 |
107-55 |
23 |
3 |
M-S-M FUTSAL |
16 |
10 |
3 |
3 |
91-53 |
23 |
4 |
MAKASI BXL |
15 |
8 |
6 |
1 |
73-51 |
17 |
5 |
BELVEDERE SAMB |
16 |
6 |
5 |
5 |
61-62 |
17 |
6 |
PORTISTA MORL |
16 |
7 |
7 |
2 |
65-68 |
16 |
7 |
HAINE S P CITY |
17 |
7 |
8 |
2 |
75-77 |
16 |
8 |
FELIC MONTIGNY |
17 |
5 |
7 |
5 |
49-58 |
15 |
9 |
FUTSAL PIETON |
17 |
5 |
12 |
0 |
77-124 |
10 |
10 |
RP MORLANWELZ |
17 |
3 |
12 |
2 |
58-94 |
8 |
11 |
P BOUL ST JOOST |
15 |
1 |
14 |
0 |
45-140 |
2 |
|
|
REEKS / DIVISION 3C |
1 |
MF SEILLOIS |
17 |
16 |
0 |
1 |
136-58 |
33 |
2 |
LBA HALANZY |
18 |
13 |
4 |
1 |
115-102 |
27 |
3 |
MFC SOUGNE |
17 |
9 |
6 |
2 |
111-91 |
20 |
4 |
BS ANHEE |
17 |
9 |
7 |
1 |
99-88 |
19 |
5 |
FLORENNES UTD |
19 |
8 |
9 |
2 |
110-127 |
18 |
6 |
TDM ANS |
18 |
8 |
9 |
1 |
90-105 |
17 |
7 |
MARSEIL WANZE |
17 |
7 |
7 |
3 |
98-89 |
17 |
8 |
COSM STAVELOT |
19 |
6 |
9 |
4 |
75-80 |
16 |
9 |
MF ETALLE |
18 |
6 |
9 |
3 |
98-97 |
15 |
10 |
BORUSS LOYERS |
18 |
5 |
11 |
2 |
68-108 |
12 |
11 |
G4 ST ODE |
19 |
4 |
12 |
3 |
89-111 |
11 |
12 |
BV MONT |
17 |
3 |
11 |
3 |
67-100 |
9 |
|
|
|