|
A.B.F.S / B.Z.V.B
UITSLAGEN / RESULTATS 0900/28.8.29 (0,50€/min)
|
|
Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96
WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.
Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)
Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine
UITSLAGEN / RESULTATS :
25/03/2024 - 31/03/2024
Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine
|
|
REEKS / DIVISION 1 Nat |
REEKS / DIVISION 1 Nat |
10211 |
5 |
29-03-24 |
2020 |
1034 |
HERMANO JUMET |
FUTSAL EVERE |
- |
|
LEBEAU/REMY (2) |
|
|
10212 |
5 |
29-03-24 |
2100 |
0115 |
FUTS RAMILLIES |
FS GRACE HOLL |
- |
|
BAJRAKTARI/JEHIN |
|
|
10214 |
5 |
29-03-24 |
2115 |
0126 |
ME WAVRE-LIMAL |
FUTSAL FLENU |
- |
|
LORAND/RASSART |
|
|
10217 |
5 |
29-03-24 |
2130 |
0029 |
PICARDIE SCHAE |
RSC LA LOUVIER |
- |
|
DECKERS/YILDIZ |
|
|
|
REEKS / DIVISION 2A |
REEKS / DIVISION 2A |
20212 |
5 |
29-03-24 |
2100 |
9151 |
LEUVEN CENTRAL |
EGEMA BOITSF |
- |
|
CAVE |
|
|
20213 |
5 |
29-03-24 |
2105 |
1013 |
BLAMP T BRAINE |
AG JUN LA LOUV |
- |
|
MURATORE |
|
|
20211 |
5 |
29-03-24 |
2115 |
0009 |
FSE JETTE CREW |
BOUSSU FUTSAL |
- |
|
COLLIN |
|
|
20214 |
5 |
29-03-24 |
2115 |
0116 |
AJAXUTD REBECQ |
HELLAS THULIN |
- |
|
EL ABBOUTI |
|
|
20216 |
5 |
29-03-24 |
2215 |
9012 |
AJM MOLENBEEK |
CHAN-TAN BXL |
- |
|
REMY (2) |
|
|
|
REEKS / DIVISION 2B |
REEKS / DIVISION 2B |
30212 |
5 |
29-03-24 |
2030 |
2020 |
MS JEMEPPE |
GEDINNE UNITED |
- |
|
HEYLEN |
|
|
30213 |
5 |
29-03-24 |
2030 |
4010 |
BAT 81 TINTIGN |
MF OREYE |
- |
|
LACANNE |
|
|
30215 |
5 |
29-03-24 |
2100 |
3079 |
LOGISTIC DISON |
MINIWAC OTTIGN |
- |
|
SACCIO |
|
|
30216 |
5 |
29-03-24 |
2100 |
1001 |
SICILE PT LOUP |
BF DINANT |
- |
|
EMMERY |
|
|
30217 |
5 |
29-03-24 |
2135 |
3082 |
ESC WAREMME FS |
INT NAMECHE 83 |
- |
|
DUVIVIER |
|
|
|
REEKS / DIVISION 3A |
REEKS / DIVISION 3A |
40211 |
5 |
29-03-24 |
2000 |
9061 |
ROOKIES AFFLIG |
DRACON NINOVE |
- |
|
CONVENT (2) |
|
|
40212 |
5 |
29-03-24 |
2010 |
9142 |
MACRON TIENEN |
TROPICAL LEUVE |
- |
|
EL HATIB |
|
|
40215 |
5 |
29-03-24 |
2100 |
9063 |
ZVK SDI ASSE |
JFS HOBOKEN |
- |
|
DE CLERCQ |
|
|
40213 |
5 |
29-03-24 |
2115 |
9056 |
TIGRE HALLE |
PLAKK VARSENAR |
- |
|
LACROIX |
|
|
40216 |
5 |
29-03-24 |
2215 |
7606 |
FS DENDERMONDE |
KL STEENOKKERZ |
- |
|
CONVENT (2) |
|
|
|
REEKS / DIVISION 3B |
REEKS / DIVISION 3B |
50211 |
5 |
29-03-24 |
2015 |
1077 |
M-S-M FUTSAL |
MAKASI BXL |
- |
|
SENAL |
|
|
50212 |
5 |
29-03-24 |
2100 |
1051 |
FELIC MONTIGNY |
FUTSAL PIETON |
- |
|
VAN DER VENNET |
|
|
50214 |
5 |
29-03-24 |
2100 |
1035 |
T GAL MANAGE |
PORTISTA MORL |
- |
|
PEETERS |
|
|
|
REEKS / DIVISION 3C |
REEKS / DIVISION 3C |
60211 |
5 |
29-03-24 |
2005 |
2002 |
BS ANHEE |
BV MONT |
- |
|
BEHETS |
|
|
60212 |
5 |
29-03-24 |
2045 |
3081 |
MARSEIL WANZE |
BORUSS LOYERS |
- |
|
BOOGERS |
|
|
60214 |
5 |
29-03-24 |
2140 |
4011 |
MF ETALLE |
COSM STAVELOT |
- |
|
AUDOOR |
|
|
60215 |
5 |
29-03-24 |
2145 |
2001 |
MF SEILLOIS |
G4 ST ODE |
- |
|
HUYGENS |
|
|
Beker van België / Coupe de Belgique
|
HEREN / HOMMES |
HEREN / HOMMES |
70711 |
3 |
27-03-24 |
2115 |
0132 |
ESP ST-GILLES |
LOGISTIC DISON |
3 - 3 |
|
VANDERLINDEN/EMMERY |
|
|
70712 |
3 |
27-03-24 |
2130 |
1073 |
MAGIC THULIN |
TEAM GSI VERV |
2 - 4 |
|
REMY/YILDIZ |
|
|
70713 |
3 |
27-03-24 |
2130 |
3010 |
PROCOLOR LIEGE |
FUTSALFLENU |
5 - 5 |
|
DECKERS/JEHIN |
|
|
70714 |
3 |
27-03-24 |
2130 |
1029 |
RSC LA LOUVIER |
ADLSACFLEMALLE |
3 - 3 |
|
LEBEAU/BAJRAKTARI |
|
|
|
DAMES |
DAMES |
80701 |
7 |
14-04-24 |
1900 |
6421 |
SWAF L BEERNEM |
FRAMILY STEENO |
- |
|
|
|
|
80702 |
7 |
14-04-24 |
2000 |
1062 |
MADR CHARLEROI |
CRUYFF LEUVEN |
- |
|
CANIVET |
|
|
80703 |
1 |
01-04-24 |
2100 |
0213 |
INACTION WOLUW |
RUS DINANT |
- |
|
DE CLERCQ |
|
|
80704 |
|
|
|
|
LEGRAND AISEAU |
RAPID G BEERN |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
REEKS / DIVISION 1 Nat |
1 |
FUTSAL EVERE |
18 |
14 |
1 |
3 |
136-63 |
31 |
2 |
ADLSACFLEMALLE |
17 |
12 |
2 |
3 |
78-46 |
27 |
3 |
PROCOLOR LIEGE |
18 |
11 |
4 |
3 |
110-71 |
25 |
4 |
FUTSAL FLENU |
17 |
7 |
5 |
5 |
91-81 |
19 |
5 |
RSC LA LOUVIER |
16 |
6 |
4 |
6 |
76-63 |
18 |
6 |
FUTS RAMILLIES |
16 |
7 |
7 |
2 |
87-92 |
16 |
7 |
SO JEUNES DOUR |
17 |
7 |
8 |
2 |
77-85 |
16 |
8 |
HERMANO JUMET |
16 |
5 |
9 |
2 |
71-86 |
12 |
9 |
FS GRACE HOLL |
18 |
4 |
13 |
1 |
56-115 |
9 |
10 |
ME WAVRE-LIMAL |
17 |
4 |
13 |
0 |
54-103 |
8 |
11 |
PICARDIE SCHAE |
16 |
2 |
13 |
1 |
76-107 |
5 |
12 |
OASIS ST JOSSE |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
13 |
NINIO BXL FUTS |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
|
|
|
REEKS / DIVISION 2A |
1 |
AG JUN LA LOUV |
16 |
13 |
2 |
1 |
72-32 |
27 |
2 |
AJAXUTD REBECQ |
18 |
11 |
6 |
1 |
87-68 |
23 |
3 |
BOUSSU FUTSAL |
16 |
11 |
5 |
0 |
98-50 |
22 |
4 |
EGEMA BOITSF |
16 |
10 |
4 |
2 |
54-36 |
22 |
5 |
LEUVEN CENTRAL |
16 |
10 |
5 |
1 |
66-41 |
21 |
6 |
FSE JETTE CREW |
17 |
8 |
8 |
1 |
55-66 |
17 |
7 |
MAGIC THULIN |
18 |
7 |
10 |
1 |
78-88 |
15 |
8 |
CHAN-TAN BXL |
16 |
6 |
8 |
2 |
62-69 |
14 |
9 |
BLAMP T BRAINE |
18 |
5 |
9 |
4 |
66-75 |
14 |
10 |
HELLAS THULIN |
15 |
2 |
12 |
1 |
39-84 |
5 |
11 |
AJM MOLENBEEK |
16 |
1 |
15 |
0 |
41-109 |
2 |
12 |
EURO KRAAINEM |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
|
|
REEKS / DIVISION 2B |
1 |
MF OREYE |
17 |
15 |
1 |
1 |
91-52 |
31 |
2 |
INT NAMECHE 83 |
19 |
13 |
5 |
1 |
107-66 |
27 |
3 |
TEAM GSI VERV |
17 |
12 |
3 |
2 |
93-62 |
26 |
4 |
BF DINANT |
19 |
10 |
6 |
3 |
74-68 |
23 |
5 |
OTTOMAN VERV |
19 |
9 |
7 |
3 |
79-67 |
21 |
6 |
LOGISTIC DISON |
17 |
9 |
6 |
2 |
66-48 |
20 |
7 |
BAT 81 TINTIGNY |
18 |
8 |
6 |
4 |
102-81 |
20 |
8 |
MINIWAC OTTIGN |
19 |
6 |
10 |
3 |
76-87 |
15 |
9 |
GEDINNE UNITED |
19 |
5 |
13 |
1 |
70-99 |
11 |
10 |
MS JEMEPPE |
17 |
4 |
12 |
1 |
59-99 |
9 |
11 |
SICILE PT LOUP |
19 |
3 |
13 |
3 |
71-117 |
9 |
12 |
ESC WAREMME FS |
20 |
4 |
16 |
0 |
63-105 |
8 |
|
|
REEKS / DIVISION 3A |
1 |
MACRON TIENEN |
19 |
18 |
1 |
0 |
122-46 |
36 |
2 |
PLAKK VARSENAR |
17 |
12 |
4 |
1 |
90-61 |
25 |
3 |
FS DENDERMONDE |
18 |
10 |
5 |
3 |
93-55 |
23 |
4 |
KL STEENOKKERZ |
18 |
10 |
7 |
1 |
73-63 |
21 |
5 |
ROOKIES AFFLIG |
18 |
9 |
7 |
2 |
82-61 |
20 |
6 |
EL TIGRE HALLE |
19 |
8 |
7 |
4 |
97-89 |
20 |
7 |
JFS HOBOKEN |
18 |
7 |
9 |
2 |
78-78 |
16 |
8 |
ZC BRUGGE |
19 |
6 |
9 |
4 |
75-85 |
16 |
9 |
ZVK SDI ASSE |
18 |
6 |
10 |
2 |
67-85 |
14 |
10 |
ELKORA ANTWERP |
19 |
4 |
12 |
3 |
78-145 |
11 |
11 |
TROPICAL LEUVE |
18 |
4 |
12 |
2 |
66-97 |
10 |
12 |
DRACON NINOVE |
19 |
4 |
15 |
0 |
82-138 |
8 |
|
|
REEKS / DIVISION 3B |
1 |
T GAL MANAGE |
15 |
14 |
0 |
1 |
98-31 |
29 |
2 |
WAVRE FAMILY |
15 |
10 |
4 |
1 |
84-57 |
21 |
3 |
M-S-M FUTSAL |
15 |
9 |
3 |
3 |
73-51 |
21 |
4 |
BELVEDERE SAMB |
16 |
5 |
5 |
6 |
57-62 |
16 |
5 |
MAKASI BXL |
14 |
6 |
7 |
1 |
56-52 |
13 |
6 |
PORTISTA MORL |
15 |
5 |
7 |
3 |
60-66 |
13 |
7 |
FELIC MONTIGNY |
16 |
4 |
7 |
5 |
44-58 |
13 |
8 |
HAINE S P CITY |
15 |
5 |
8 |
2 |
64-71 |
12 |
9 |
FUTSAL PIETON |
15 |
4 |
11 |
0 |
63-111 |
8 |
10 |
RP MORLANWELZ |
16 |
2 |
12 |
2 |
52-92 |
6 |
11 |
P BOUL ST JOOST |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
|
|
REEKS / DIVISION 3C |
1 |
MF SEILLOIS |
18 |
17 |
0 |
1 |
141-58 |
35 |
2 |
LBA HALANZY |
19 |
14 |
4 |
1 |
119-105 |
29 |
3 |
BS ANHEE |
18 |
10 |
7 |
1 |
107-91 |
21 |
4 |
MFC SOUGNE |
18 |
9 |
6 |
3 |
116-96 |
21 |
5 |
FLORENNES UTD |
19 |
8 |
9 |
2 |
110-127 |
18 |
6 |
TDM ANS |
18 |
8 |
9 |
1 |
90-105 |
17 |
7 |
MARSEIL WANZE |
18 |
7 |
8 |
3 |
103-98 |
17 |
8 |
COSM STAVELOT |
20 |
6 |
10 |
4 |
75-85 |
16 |
9 |
MF ETALLE |
19 |
6 |
10 |
3 |
101-105 |
15 |
10 |
BORUSS LOYERS |
19 |
5 |
11 |
3 |
73-113 |
13 |
11 |
G4 ST ODE |
20 |
5 |
12 |
3 |
98-116 |
13 |
12 |
BV MONT |
18 |
3 |
12 |
3 |
70-104 |
9 |
|
|
|