Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
07/08/2017 - 13/08/2017

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine


RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
ARB HAMME 13 11 2 0 78-37 22
GS BEO HOBOKEN 13 8 1 4 63-35 20
FT BORNEMPUURS 13 8 2 3 60-39 19
SELAKL THULIN 13 9 4 0 66-39 18
LART BRUXELLES 13 6 4 3 48-42 15
FACTFUTS LIMAL 12 6 4 2 46-40 14
BASIC-FIT BXL 12 5 5 2 49-41 12
HCTE LA HESTRE 13 4 6 3 41-46 11
FUTS IP HANNUT 13 4 7 2 51-60 10
10  RS LA LOUVIERE 13 4 7 2 47-60 10
11  ADLSMJFLEMALLE 13 4 7 2 54-80 10
12  SNOB SCHAERB 13 3 6 4 48-50 10
13  RZ FUTSAL AND 13 1 9 3 30-61 5
14  EUROF TERVUREN 13 2 11 0 42-93 4
REEKS / DIVISION 2A
REBECQ UNITED 12 9 3 0 52-47 18
HOBOKEN STER 12 8 3 1 70-31 17
ZVK HOVE 11 7 1 3 60-32 17
NAPOLI STEKENE 12 8 4 0 69-49 16
MAGIC THULIN 12 8 4 0 50-33 16
ZURENBORG ANTW 12 6 5 1 58-48 13
ALL B BERLAAR 12 5 5 2 56-51 12
SO JEUNES DOUR 11 5 5 1 44-52 11
SICILE PD LOUP 11 5 5 1 37-49 11
10  SPORT SOIGNIES 12 5 6 1 48-52 11
11  GIOVENTU MORLZ 12 3 7 2 31-49 8
12  FAM LA LOUVIER 10 3 7 0 33-49 6
13  SAL MECHELEN 11 2 9 0 30-49 4
14  RC ANDERLUES 12 0 10 2 21-68 2
REEKS / DIVISION 2B
O LECOCQ DISON 12 8 3 1 51-34 17
BOCA JU TIENEN 11 7 1 3 42-28 17
ME WAVRE LIMAL 12 7 3 2 63-42 16
FUTSAL EVERE 10 7 2 1 58-38 15
GOLDEN SERAING 12 6 3 3 49-40 15
ENGIECHU LIEGE 12 6 5 1 42-40 13
ESC OREYE FS 12 6 6 0 62-52 12
CELTIC VISE 11 4 5 2 38-40 10
ALBACARS BERCH 11 4 5 2 29-47 10
10  ASM ETTERBEEK 10 3 3 4 34-34 10
11  ATLAS LIEGE 11 3 7 1 39-58 7
12  FC INTER HUY 12 3 8 1 48-60 7
13  DBM P FLERON 12 2 8 2 41-59 6
14  FUTSAL BXL 12 2 9 1 29-53 5
REEKS / DIVISION 3A
ASSEBROEKE 10 10 0 0 92-25 20
MORATEX LEBBEK 9 6 2 1 45-26 13
MI83 OCTA+ BXL 10 6 3 1 79-37 13
ISTB HERENT 10 6 3 1 60-34 13
DWV MAZENZELE 11 5 3 3 50-56 13
SDI ASSE 9 5 3 1 42-42 11
MAV KAMPENHOUT 9 5 4 0 45-47 10
R HERK DE STAD 10 4 4 2 35-32 10
DUV BREENDONK 10 4 6 0 45-45 8
10  KATELYNE WAVER 9 3 5 1 40-62 7
11  LEUVEN CENTRAL 10 2 7 1 45-61 5
12  DESTRIER EVERE 11 1 8 2 37-86 4
13  R 79 ETTERBEEK 10 0 9 1 22-84 1
REEKS / DIVISION 3B
RP MORLANWELZ 12 11 1 0 63-24 22
CHAMILK P BXL 12 9 3 0 79-48 18
ARENA WAVRE 12 8 3 1 66-41 17
L NESS JEMEPPE 11 7 3 1 58-48 15
ACJ MONTIGNY 13 7 5 1 49-41 15
PURPL AUVELAIS 13 7 5 1 55-49 15
GDF MANAGE 12 6 5 1 45-49 13
MF SEILLOIS 12 5 5 2 71-65 12
M ST JEMEPPE 11 4 5 2 31-39 10
10  ESP SCHAERBEEK 11 4 6 1 40-39 9
11  DRENICA NAMUR 12 4 8 0 44-51 8
12  INT NAMECHE 83 12 2 9 1 25-59 5
13  MS MARCHIEN FS 11 1 9 1 35-67 3
14  NOUJOUM NAMUR 12 1 11 0 46-87 2
REEKS / DIVISION 3C
CHIEVO LA LOUV 11 9 0 2 56-27 20
NEW T HERSTAL 9 8 1 0 52-25 16
MFC REBECQ 11 6 3 2 58-36 14
ACT J SCHAERB 12 6 4 2 62-52 14
PETERBOS ANDER 11 6 4 1 52-46 13
OM DE LIEGE 10 5 4 1 56-46 11
FUTS MOLENBEEK 11 5 5 1 61-68 11
INTER SOIGNIES 10 4 5 1 39-56 9
CDJ ANDERLECHT 11 4 6 1 38-54 9
10  BLAMP T BRAINE 11 3 6 2 44-55 8
11  MSG ERNAGE 11 3 8 0 45-54 6
12  RCS PIETON 11 2 8 1 36-66 5
13  HELLAS THULIN 11 2 9 0 39-53 4
REEKS / DIVISION 3D
RENOVE C LAMB 9 6 0 3 65-32 15
ARELER F ARLON 10 6 2 2 63-55 14
BORUSS LOYERS 11 6 3 2 70-69 14
BEYNE-ISSIMO 9 5 2 2 50-29 12
BF DINANT 10 5 3 2 51-47 12
BJ LIBRAMONT 10 5 4 1 66-52 11
ONU SERAING CL 10 5 4 1 50-44 11
LS BASTOGNE 9 4 2 3 36-27 11
SOCA TAVIGNY 10 5 5 0 68-70 10
10  ACT TENNEVILLE 10 2 8 0 44-59 4
11  COSM STAVELOT 10 1 8 1 37-55 3
12  BS ANHEE 10 0 9 1 24-85 1
13  REL LAMB OLNE 0 0 0 0 0-0 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 3