Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
11/12/2017 - 17/12/2017

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01107   5    15-12-17  2130   0106   FACTFUTS LIMAL BASIC-FIT BXL   3 - 1      VANDERLINDEN/LEBEAU
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02041   5    15-12-17  2015   1001   SICILE PD LOUP SO JEUNES DOUR   4 - 2      ORTEGA
02042   5    15-12-17  2015   1052   GIOVENTU MORLZ REBECQ UNITED   3 - 7      GODFRIND
02043   5    15-12-17  2100   8222   HOBOKEN STER MAGIC THULIN   8 - 4      YILDIZ
02044   5    15-12-17  2100   8380   SAL MECHELEN FAM LA LOUVIER   4 - 4      DEHAES
02045   5    15-12-17  2115   8308   ZURENBORG ANTW ZVK HOVE   1 - 5      VAN LAEKEN
02046   5    15-12-17  2115   1002   RC ANDERLUES NAPOLI STEKENE   3 - 9      BAWIN R
02047   5    15-12-17  2130   8310   ALL B BERLAAR SPORT SOIGNIES   4 - 7      BOUHARMONT
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03041   5    15-12-17  2015   3030   GOLDEN SERAING FUTSAL EVERE   4 - 4      PEETERS
03042   5    15-12-17  2100   3031   DBM P FLERON CELTIC VISE   3 - 3      BLAIRON
03043   5    15-12-17  2100   0015   FUTSAL BXL BOCA JU TIENEN   7 - 6      AUDOOR
03046   5    15-12-17  2115   3079   O LECOCQ DISON ALBACARS BERCH   3 - 4      NIHOUL M
03045   5    15-12-17  2130   3030   ENGIECHU LIEGE ESC OREYE FS   10 - 2      DURET M
03047   5    15-12-17  2200   3010   ATLAS LIEGE ME WAVRE LIMAL   9 - 2      GIELEN
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04042   5    15-12-17  2000   8314   KATELYNE WAVER SDI ASSE   2 - 7      SPRIO
04043   5    15-12-17  2100   9004   R 79 ETTERBEEK DESTRIER EVERE   0 - 15      VRANCKEN
04041   5    15-12-17  2200   9069   MAV KAMPENHOUT DWV MAZENZELE   4 - 6      YAMAN
04044   5    15-12-17  2205   8266   DUV BREENDONK MORATEX LEBBEK   2 - 12      SPRIO
04046   5    15-12-17  2210   9125   ISTB HERENT R HERK DE STAD   8 - 0      DESMIT
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05042   5    15-12-17  2000   1077   MS MARCHIEN FS RP MORLANWELZ   4 - 4      NIHOUL E
05044   5    15-12-17  2105   1035   GDF MANAGE L NESS JEMEPPE   4 - 2      BAWIN E
05043   5    15-12-17  2115   0126   ARENA WAVRE ESP SCHAERBEEK   6 - 2      EL HATIB
05046   5    15-12-17  2130   0029   CHAMILK P BXL INT NAMECHE 83   7 - 6      DEDOBBELEEER
05047   5    15-12-17  2150   2001   MF SEILLOIS NOUJOUM NAMUR   9 - 4      DUBOIS
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06041   5    15-12-17  2000   1065   INTER SOIGNIES RCS PIETON   3 - 4      LOUAI
06042   5    15-12-17  2100   0021   MSG ERNAGE PETERBOS ANDER   3 - 7      DOUAY
06043   5    15-12-17  2100   0020   CDJ ANDERLECHT FUTS MOLENBEEK   4 - 5      EMMERY
06044   5    15-12-17  2105   1013   BLAMP T BRAINE HELLAS THULIN   1 - 1      EL ABBOUTI
06045   5    15-12-17  2205   1029   CHIEVO LA LOUV NEW T HERSTAL   7 - 7      NIHOUL E
06046   5    15-12-17  2215   0116   MFC REBECQ OM DE LIEGE   6 - 2      REMY
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07041   5    15-12-17  2030   4050   ACT TENNEVILLE COSM STAVELOT   9 - 6      BAJRAKTARI
07043   5    15-12-17  2100   2010   BF DINANT BS ANHEE   10 - 2      HUYGENS
07042   5    15-12-17  2115   3058   ONU SERAING CL SOCA TAVIGNY   7 - 6      LORAND
07044   5    15-12-17  2115   3084   RENOVE C LAMB BEYNE-ISSIMO   5 - 5      LACANNE

Play Offs

BEHOUD of BIJKOMENDE STIJGER 1° NAT.
MAINTIEN ou MONTANT SUPPLEMENTAIRE 1° NAT.


RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
ARB HAMME 26 23 3 0 159-76 46
GS BEO HOBOKEN 26 18 3 5 140-68 41
SELAKL THULIN 26 19 6 1 136-73 39
FT BORNEMPUURS 26 16 6 4 128-89 36
FACTFUTS LIMAL 26 15 8 3 111-86 33
LART BRUXELLES 26 10 10 6 102-92 26
FUTS IP HANNUT 26 9 12 5 114-112 23
BASIC-FIT BXL 26 9 12 5 116-117 23
HCTE LA HESTRE 26 9 13 4 107-112 22
10  SNOB SCHAERB 26 7 12 7 109-113 21
11  ADLSMJFLEMALLE 26 8 14 4 97-147 20
12  RS LA LOUVIERE 26 7 17 2 88-131 16
13  RZ FUTSAL AND 26 5 18 3 85-133 13
14  EUROF TERVUREN 26 2 23 1 78-221 5
REEKS / DIVISION 2A
HOBOKEN STER 26 19 4 3 154-71 41
ZVK HOVE 26 16 6 4 143-91 36
NAPOLI STEKENE 26 17 8 1 148-106 35
MAGIC THULIN 26 15 8 3 113-88 33
REBECQ UNITED 26 14 9 3 121-116 31
SO JEUNES DOUR 26 13 10 3 104-98 29
SPORT SOIGNIES 26 11 11 4 109-108 26
ZURENBORG ANTW 26 12 13 1 117-112 25
FAM LA LOUVIER 26 9 12 5 103-116 23
10  SICILE PD LOUP 26 10 14 2 78-117 22
11  ALL B BERLAAR 26 9 13 4 122-126 22
12  SAL MECHELEN 26 7 13 6 94-105 20
13  GIOVENTU MORLZ 26 5 18 3 66-115 13
14  RC ANDERLUES 26 3 21 2 73-176 8
REEKS / DIVISION 2B
ENGIECHU LIEGE 24 15 5 4 101-65 34
FUTSAL EVERE 24 13 4 7 120-88 33
ASM ETTERBEEK 24 13 5 6 115-74 32
O LECOCQ DISON 24 13 8 3 90-74 29
ME WAVRE LIMAL 24 11 9 4 104-101 26
BOCA JU TIENEN 24 10 8 6 93-95 26
DBM P FLERON 24 10 9 5 118-101 25
GOLDEN SERAING 24 9 8 7 77-81 25
ESC OREYE FS 24 9 11 4 112-124 22
10  ALBACARS BERCH 24 8 14 2 70-100 18
11  CELTIC VISE 24 7 13 4 86-101 18
12  ATLAS LIEGE 24 6 13 5 76-100 17
13  FUTSAL BXL 24 3 20 1 63-121 7
14  FC INTER HUY 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3A
ASSEBROEKE 24 23 0 1 184-47 47
MI83 OCTA+ BXL 24 16 6 2 152-89 34
MORATEX LEBBEK 24 15 5 4 140-90 34
ISTB HERENT 24 14 7 3 148-92 31
DWV MAZENZELE 24 13 6 5 97-90 31
SDI ASSE 24 13 8 3 135-120 29
DESTRIER EVERE 24 8 12 4 145-152 20
DUV BREENDONK 24 8 14 2 94-132 18
R HERK DE STAD 24 7 13 4 71-109 18
10  MAV KAMPENHOUT 24 7 14 3 97-126 17
11  LEUVEN CENTRAL 24 7 15 2 113-134 16
12  KATELYNE WAVER 24 7 15 2 101-154 16
13  R 79 ETTERBEEK 24 0 23 1 45-187 1
REEKS / DIVISION 3B
CHAMILK P BXL 26 21 5 0 194-122 42
RP MORLANWELZ 26 18 6 2 131-88 38
ACJ MONTIGNY 26 17 5 4 128-83 38
ARENA WAVRE 26 18 7 1 145-94 37
M ST JEMEPPE 26 13 8 5 114-91 31
MF SEILLOIS 26 11 12 3 155-151 25
L NESS JEMEPPE 26 11 13 2 117-146 24
ESP SCHAERBEEK 26 10 14 2 99-103 22
GDF MANAGE 26 10 14 2 103-115 22
10  PURPL AUVELAIS 26 9 14 3 107-124 21
11  INT NAMECHE 83 26 9 15 2 88-126 20
12  DRENICA NAMUR 26 8 16 2 109-133 18
13  NOUJOUM NAMUR 26 7 19 0 129-177 14
14  MS MARCHIEN FS 26 5 19 2 94-160 12
REEKS / DIVISION 3C
CHIEVO LA LOUV 24 19 1 4 131-67 42
NEW T HERSTAL 24 19 3 2 141-80 40
PETERBOS ANDER 24 16 6 2 134-90 34
FUTS MOLENBEEK 24 16 7 1 142-127 33
MFC REBECQ 24 13 8 3 120-84 29
MSG ERNAGE 24 9 14 1 105-127 19
RCS PIETON 24 8 14 2 104-146 18
ACT J SCHAERB 24 7 13 4 103-114 18
OM DE LIEGE 24 8 15 1 111-125 17
10  CDJ ANDERLECHT 24 7 14 3 84-119 17
11  HELLAS THULIN 24 6 14 4 88-104 16
12  BLAMP T BRAINE 24 6 14 4 93-121 16
13  INTER SOIGNIES 24 6 17 1 87-139 13
REEKS / DIVISION 3D
RENOVE C LAMB 22 15 1 6 141-79 36
BEYNE-ISSIMO 22 12 6 4 113-90 28
BJ LIBRAMONT 22 12 7 3 127-103 27
BF DINANT 22 10 7 5 114-100 25
SOCA TAVIGNY 22 11 10 1 150-142 23
BORUSS LOYERS 22 10 10 2 119-134 22
LS BASTOGNE 22 9 9 4 101-92 22
ARELER F ARLON 22 9 9 4 119-131 22
ONU SERAING CL 22 9 10 3 106-108 21
10  COSM STAVELOT 22 7 11 4 100-106 18
11  ACT TENNEVILLE 22 6 16 0 101-125 12
12  BS ANHEE 22 3 17 2 71-152 8
13  REL LAMB OLNE 0 0 0 0 0-0 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 21

REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02124   5    22-12-17  2100   1069   FAM LA LOUVIER ZVK HOVE   3 - 6      REMY
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03076   5    22-12-17  2145   0030   FUTSAL EVERE ASM ETTERBEEK   7 - 7      BOUHARMONT
03026   5    22-12-17  2200   0017   ALBACARS BERCH CELTIC VISE   4 - 3      DUBOIS
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04023   5    22-12-17  2100   9157   LEUVEN CENTRAL MORATEX LEBBEK   3 - 5      FAUCONNIER
04014   5    22-12-17  2130   6442   ASSEBROEKE DUV BREENDONK   11 - 1      FILLEE
04077   5    22-12-17  2200   5130   R HERK DE STAD MAV KAMPENHOUT   4 - 3      PAESEN
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05017   5    22-12-17  2000   0024   ESP SCHAERBEEK L NESS JEMEPPE   10 - 5      DAENEN
05131   5    22-12-17  2000   1077   MS MARCHIEN FS M ST JEMEPPE   1 - 7      COLLIN
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06113   5    22-12-17  2115   3051   NEW T HERSTAL OM DE LIEGE   5 - 2      DECKERS
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07086   5    22-12-17  2200   4023   BJ LIBRAMONT BEYNE-ISSIMO   5 - 9      BAWIN R
07047   5    22-12-17  2210   4028   LS BASTOGNE ARELER F ARLON   6 - 3      AUDOOR

Beker van België / Coupe de Belgique

DAMES DAMES
70001   1    18-12-17  2000   0104   MARINERS AUD BEBOLITAS BRUS   3 - 4      LOUAI

Play Offs

BEHOUD of BIJKOMENDE STIJGER 1° NAT.
MAINTIEN ou MONTANT SUPPLEMENTAIRE 1° NAT.