Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
04/12/2018 - 16/12/2018

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01102   5    14-12-18  2115   0002   LART BRUXELLES FACTFUTS LIMAL   -     
01103   5    14-12-18  2130   0024   AS CF SCHAERB ADLSACFLEMALLE   -     
01104   5    14-12-18  2130   7616   ARB HAMME HCTE LA HESTRE   -     
01105   5    14-12-18  2130   3030   ENGIECHU LIEGE BASIC-FIT BXL   -     
01107   5    14-12-18  2215   8238   ANADOLU STEKEN HOBOKEN STER   -     
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02101   5    14-12-18  2100   1029   RS LA LOUVIERE UNION WEMMEL   -     
02102   5    14-12-18  2100   1069   FAM LA LOUVIER SO JEUNES DOUR   -     
02103   5    14-12-18  2115   1001   SICILE PD LOUP RP MORLANWELZ   -     
02104   5    14-12-18  2115   1065   SPORT SOIGNIES CHIEVO LA LOUV   -     
02105   5    14-12-18  2115   8308   ZURENBORG ANTW ZVC ASSEBROEKE   -     
02106   5    14-12-18  2130   8310   ALL B BERLAAR EUROF TERVUREN   -     
02107   5    14-12-18  2130   1073   MAGIC THULIN REBECQ UNITED   -     
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03101   5    14-12-18  2015   3030   GOLD LACHS SRG VILVOORDE UTD   -     
03102   5    14-12-18  2045   3080   CELTIC VISE BEYNE-ISSIMO   -     
03103   5    14-12-18  2115   3084   RENOVE C LAMB ME WAVRE LIMAL   -     
03104   5    14-12-18  2115   3051   NEW T HERSTAL O LECOCQ DISON   -     
03105   5    14-12-18  2130   0029   PICARDIE EVERE MJ BIBI LIEGE   -     
03106   5    14-12-18  2200   3010   ATLAS LIEGE ASM ETTERBEEK   -     
03107   5    14-12-18  2200   9085   MI83 OCTA+ BXL ESC OREYE FS   -     
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04101   5    14-12-18  2000   8314   KATELYNE WAVER DWV MAZENZELE   -     
04102   5    14-12-18  2100   9063   SDI ASSE HASSANIA MECHE   -     
04103   5    14-12-18  2100   0015   FUTSAL BXL ISTB HERENT   -     
04104   5    14-12-18  2100   9004   R 79 ETTERBEEK MORATEX LEBBEK   -     
04105   5    14-12-18  2105   9125   VBOYS VELTEM REAL HALEN   -     
04106   5    14-12-18  2205   8266   FUTSAL PUURS ATL ST NIKLAAS   -     
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05103   5    14-12-18  2100   1051   ACJ MONTIGNY SHAAB OPPREBAI   -     
05104   5    14-12-18  2115   1035   VDL MANAGE DRENICA NAMUR   -     
05105   5    14-12-18  2115   0126   ARENA WAVRE RSFACADE SOIGN   -     
05106   5    14-12-18  2120   2020   M ST JEMEPPE INT NAMECHE 83   -     
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06101   5    14-12-18  2015   2016   FLORENNES UTD HELLAS THULIN   -     
06102   5    14-12-18  2100   1024   FUTSAL FLENU ISOFULL PIETON   -     
06103   5    14-12-18  2100   0020   CDJ ANDERLECHT MFC REBECQ   -     
06104   5    14-12-18  2105   1013   BLAMP T BRAINE LAT LE ROEULX   -     
06105   5    14-12-18  2205   1004   DRUGHI BERNIS CHAMAL JETTE   -     
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07101   5    14-12-18  2030   3057   MF OREYE SOCA BASTOGNE   -     
07103   5    14-12-18  2115   2027   BORUSS LOYERS HERSTAL 1453   -     
07104   5    14-12-18  2115   3086   GLASG HACCOURT BS ANHEE   -     
07105   5    14-12-18  2130   3069   COSM STAVELOT LS BASTOGNE   -     
07106   5    14-12-18  2140   4011   MF ETALLE BJ LIBRAMONT   -     
07107   5    14-12-18  2210   4033   STE MARIE 87 ONU SERAING CL   -     

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
ADLSMJFLEMALLE 0 0 0 0 0-0 0
HOBOKEN STER 0 0 0 0 0-0 0
FUTSAL EVERE 0 0 0 0 0-0 0
ARB HAMME 0 0 0 0 0-0 0
GS BEO HOBOKEN 0 0 0 0 0-0 0
AS CF SCHAERB 0 0 0 0 0-0 0
HCTE LA HESTRE 0 0 0 0 0-0 0
FUTS IP HANNUT 0 0 0 0 0-0 0
ANADOLU STEKEN 0 0 0 0 0-0 0
10  BASIC-FIT BXL 0 0 0 0 0-0 0
11  LART BRUXELLES 0 0 0 0 0-0 0
12  FACTFUTS LIMAL 0 0 0 0 0-0 0
13  ENGIECHU LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
14  ZVK HOVE 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2A
UNION WEMMEL 0 0 0 0 0-0 0
SPORT SOIGNIES 0 0 0 0 0-0 0
RS LA LOUVIERE 0 0 0 0 0-0 0
MAGIC THULIN 0 0 0 0 0-0 0
REBECQ UNITED 0 0 0 0 0-0 0
SICILE PD LOUP 0 0 0 0 0-0 0
CHIEVO LA LOUV 0 0 0 0 0-0 0
FAM LA LOUVIER 0 0 0 0 0-0 0
EUROF TERVUREN 0 0 0 0 0-0 0
10  RP MORLANWELZ 0 0 0 0 0-0 0
11  SO JEUNES DOUR 0 0 0 0 0-0 0
12  ZVC ASSEBROEKE 0 0 0 0 0-0 0
13  ZURENBORG ANTW 0 0 0 0 0-0 0
14  ALL B BERLAAR 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2B
ASM ETTERBEEK 0 0 0 0 0-0 0
GOLDEN SERAING 0 0 0 0 0-0 0
PICARDIE EVER 0 0 0 0 0-0 0
ME WAVRE LIMAL 0 0 0 0 0-0 0
O LECOCQ DISON 0 0 0 0 0-0 0
MJ BIBI LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
ESC OREYE FS 0 0 0 0 0-0 0
NEW T HERSTAL 0 0 0 0 0-0 0
CELTIC VISE 0 0 0 0 0-0 0
10  RENOVE C LAMB 0 0 0 0 0-0 0
11  BEYNE-ISSIMO 0 0 0 0 0-0 0
12  MI83 OCTA+ BXL 0 0 0 0 0-0 0
13  ATLAS LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
14  VILVOORDE UTD 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3A
MORATEX LEBBEK 0 0 0 0 0-0 0
DWV MAZENZELE 0 0 0 0 0-0 0
ATL ST NIKLAAS 0 0 0 0 0-0 0
FUTSAL BXL 0 0 0 0 0-0 0
SDI ASSE 0 0 0 0 0-0 0
ISTB HERENT 0 0 0 0 0-0 0
REAL HALEN 0 0 0 0 0-0 0
LEUVEN CENTRAL 0 0 0 0 0-0 0
R 79 ETTERBEEK 0 0 0 0 0-0 0
10  KATELYNE WAVER 0 0 0 0 0-0 0
11  FUTSAL PUURS 0 0 0 0 0-0 0
12  HASSANIA MECHE 0 0 0 0 0-0 0
13  VBOYS VELTEM 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3B
M ST JEMEPPE 0 0 0 0 0-0 0
INT NAMECHE 83 0 0 0 0 0-0 0
DRENICA NAMUR 0 0 0 0 0-0 0
ACJ MONTIGNY 0 0 0 0 0-0 0
ESP SCHAERBEEK 0 0 0 0 0-0 0
ARENA WAVRE 0 0 0 0 0-0 0
ACT J SCHAERB 0 0 0 0 0-0 0
BENFICA BXL 0 0 0 0 0-0 0
RSFACADE SOIGN 0 0 0 0 0-0 0
10  PURPL AUVELAIS 0 0 0 0 0-0 0
11  VDL MANAGE 0 0 0 0 0-0 0
12  BLOC 5 BXL 0 0 0 0 0-0 0
13  SHAAB OPPREBAI 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3C
MFC REBECQ 0 0 0 0 0-0 0
BLAMP T BRAINE 0 0 0 0 0-0 0
CDJ ANDERLECHT 0 0 0 0 0-0 0
MSG ERNAGE 0 0 0 0 0-0 0
HELLAS THULIN 0 0 0 0 0-0 0
FUTS MOLENBEEK 0 0 0 0 0-0 0
FLORENNES UTD 0 0 0 0 0-0 0
PETERBOS ANDER 0 0 0 0 0-0 0
ISOFULL PIETON 0 0 0 0 0-0 0
10  DRUGHI BERNIS 0 0 0 0 0-0 0
11  CHAMAL JETTE 0 0 0 0 0-0 0
12  LAT LE ROEULX 0 0 0 0 0-0 0
13  FUTSAL FLENU 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3D
BS ANHEE 0 0 0 0 0-0 0
BORUSS LOYERS 0 0 0 0 0-0 0
MF ETALLE 0 0 0 0 0-0 0
STE MARIE 87 0 0 0 0 0-0 0
BF DINANT 0 0 0 0 0-0 0
SOCA BASTOGNE 0 0 0 0 0-0 0
COSM STAVELOT 0 0 0 0 0-0 0
BJ LIBRAMONT 0 0 0 0 0-0 0
ONU SERAING CL 0 0 0 0 0-0 0
10  MF OREYE 0 0 0 0 0-0 0
11  LS BASTOGNE 0 0 0 0 0-0 0
12  GEDINNE UNITED 0 0 0 0 0-0 0
13  GLASG HACCOURT 0 0 0 0 0-0 0
14  HERSTAL 1453 0 0 0 0 0-0 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 21

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01071   5    21-12-18  2100   8223   ZVK HOVE ANADOLU STEKEN   -     
01014   5    21-12-18  2115   0002   LART BRUXELLES HOBOKEN STER   -     
01106   5    21-12-18  2145   0030   FUTSAL EVERE FUTS IP HANNUT   -     
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02051   5    21-12-18  2100   9070   UNION WEMMEL FAM LA LOUVIER   -     
02052   5    21-12-18  2100   9177   EUROF TERVUREN RS LA LOUVIERE   -     
02053   5    21-12-18  2115   0116   REBECQ UNITED RP MORLANWELZ   -     
02054   5    21-12-18  2115   1065   SPORT SOIGNIES SICILE PD LOUP   -     
02055   5    21-12-18  2130   8310   ALL B BERLAAR MAGIC THULIN   -     
02056   5    21-12-18  2130   1072   SO JEUNES DOUR ZVC ASSEBROEKE   -     
02057   5    21-12-18  2205   1029   CHIEVO LA LOUV ZURENBORG ANTW   -     
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03051   5    21-12-18  2030   3057   ESC OREYE FS GOLD LACHS SRG   -     
03052   5    21-12-18  2100   3010   BEYNE-ISSIMO MJ BIBI LIEGE   -     
03053   5    21-12-18  2115   3079   O LECOCQ DISON VILVOORDE UTD   -     
03054   5    21-12-18  2115   0126   ME WAVRE LIMAL NEW T HERSTAL   -     
03055   5    21-12-18  2115   0007   ASM ETTERBEEK RENOVE C LAMB   -     
03056   5    21-12-18  2200   3010   ATLAS LIEGE CELTIC VISE   -     
03057   5    21-12-18  2200   9085   MI83 OCTA+ BXL PICARDIE EVERE   -     
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04051   5    21-12-18  2100   9069   DWV MAZENZELE HASSANIA MECHE   -     
04052   5    21-12-18  2100   9004   R 79 ETTERBEEK SDI ASSE   -     
04053   5    21-12-18  2200   7610   MORATEX LEBBEK VBOYS VELTEM   -     
04054   5    21-12-18  2200   7616   ATL ST NIKLAAS REAL HALEN   -     
04055   5    21-12-18  2200   9151   LEUVEN CENTRAL FUTSAL BXL   -     
04056   5    21-12-18  2210   9125   ISTB HERENT FUTSAL PUURS   -     
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05052   5    21-12-18  2100   1051   ACJ MONTIGNY ACT J SCHAERB   -     
05053   5    21-12-18  2100   2028   DRENICA NAMUR M ST JEMEPPE   -     
05181   5    21-12-18  2100   0207   BENFICA BXL INT NAMECHE 83   -     
05054   5    21-12-18  2115   1035   VDL MANAGE BLOC 5 BXL   -     
05056   5    21-12-18  2200   0024   ESP SCHAERBEEK RSFACADE SOIGN   -     
05057   5    21-12-18  2215   0114   SHAAB OPPREBAI ARENA WAVRE   -     
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06052   5    21-12-18  2100   0021   MSG ERNAGE BLAMP T BRAINE   -     
06053   5    21-12-18  2115   1073   HELLAS THULIN PETERBOS ANDER   -     
06054   5    21-12-18  2205   1074   LAT LE ROEULX FLORENNES UTD   -     
06056   5    21-12-18  2215   0116   MFC REBECQ ISOFULL PIETON   -     
06057   5    21-12-18  2215   9012   FUTS MOLENBEEK CDJ ANDERLECHT   -     
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07051   5    21-12-18  2005   4028   SOCA BASTOGNE MF ETALLE   -     
07052   5    21-12-18  2100   2010   BF DINANT BORUSS LOYERS   -     
07053   5    21-12-18  2115   3051   HERSTAL 1453 ONU SERAING CL   -     
07054   5    21-12-18  2130   3069   COSM STAVELOT STE MARIE 87   -     
07055   5    21-12-18  2150   2042   GEDINNE UNITED MF OREYE   -     
07056   5    21-12-18  2200   4023   BJ LIBRAMONT BS ANHEE   -     
07057   5    21-12-18  2210   4028   LS BASTOGNE GLASG HACCOURT   -