|
A.B.F.S / B.Z.V.B
UITSLAGEN / RESULTATS 0900/28.8.29 (0,50€/min)
|
|
Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96
WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.
Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)
Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine
UITSLAGEN / RESULTATS :
01/01/2024 - 07/01/2024
Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine
|
|
REEKS / DIVISION 2B |
REEKS / DIVISION 2B |
30184 |
5 |
05-01-24 |
2150 |
2001 |
INT NAMECHE 83 |
OTTOMAN VERV |
7 - 4 |
|
HEYLEN |
|
|
|
REEKS / DIVISION 3A |
REEKS / DIVISION 3A |
40123 |
5 |
05-01-24 |
2115 |
9056 |
TIGRE HALLE |
TROPICAL LEUVE |
12 - 4 |
|
HUYGENS |
|
|
|
REEKS / DIVISION 3C |
REEKS / DIVISION 3C |
60095 |
5 |
05-01-24 |
2045 |
2041 |
MF SEILLOIS |
COSM STAVELOT |
9 - 1 |
|
BOOGERS |
|
|
Beker van België / Coupe de Belgique
|
HEREN / HOMMES |
HEREN / HOMMES |
70501 |
5 |
05-01-24 |
2100 |
6430 |
ZC BRUGGE |
BLAMP T BRAINE |
2 - 3 |
|
BEHETS |
* |
|
70502 |
5 |
05-01-24 |
2130 |
1072 |
SO JEUNES DOUR |
LOGISTIC DISON |
5 - 6 |
|
REMY |
* |
|
70503 |
5 |
05-01-24 |
|
|
CHAN-TAN BXL |
|
- |
|
|
* |
|
70504 |
5 |
05-01-24 |
2000 |
0027 |
ESP ST-GILLES |
FUTSAL EVERE |
5 - 4 |
|
EMMERY |
|
|
70505 |
5 |
05-01-24 |
2115 |
0126 |
ME WAVRE-LIMAL |
BS ANHEE |
3 - 7 |
|
LACANNE |
* |
|
70506 |
5 |
05-01-24 |
2215 |
0115 |
FUTS RAMILLIES |
TEAM GSI VERV |
5 - 6 |
|
LORAND |
* |
|
70507 |
5 |
05-01-24 |
|
|
MFC SOUGNE |
CITTA PERRONES |
0 - 5 FF |
|
CAVE |
|
|
70508 |
5 |
05-01-24 |
|
|
MAGIC THULIN |
|
- |
|
|
* |
|
70509 |
5 |
05-01-24 |
2100 |
0119 |
EGEMA BOITSF |
PICARDIE SCHAE |
2 - 2
P 1 - 2 |
|
LEBEAU |
* |
|
70510 |
5 |
05-01-24 |
2130 |
1024 |
FUTSAL FLENU |
RATSIDE HAMOIR |
5 - 1 |
|
MURATORE |
* |
|
70511 |
5 |
05-01-24 |
2045 |
1008 |
BOUSSU FUTSAL |
HERMANO JUMET |
3 - 3
P 5 - 4 |
|
VANDERLINDEN |
* |
|
70512 |
5 |
05-01-24 |
2215 |
3082 |
ESC WAREMME FS |
PROCOLOR LIEGE |
2 - 10 |
|
DECKERS |
* |
|
70513 |
5 |
05-01-24 |
2115 |
3029 |
ADLSACFLEMALLE |
BF DINANT |
4 - 2 |
|
RASSART |
* |
|
70514 |
5 |
05-01-24 |
2200 |
1032 |
REAL HORNU |
FS GRACE HOLL |
2 - 2
P 1 - 0 |
|
PEETERS |
* |
|
70515 |
5 |
05-01-24 |
2100 |
3057 |
MF OREYE |
FS DENDERMONDE |
4 - 4
P 0 - 2 |
|
SACCIO |
* |
|
70516 |
5 |
05-01-24 |
2100 |
1029 |
RSC LA LOUVIER |
FLORENNES UTD |
7 - 3 |
|
EL ABBOUTI |
* |
|
|
DAMES |
DAMES |
80601 |
7 |
04-02-24 |
1100 |
4051 |
SANEM |
SWAF L BEERNEM |
1 - 3 |
|
HUYGENS |
|
|
80602 |
6 |
27-01-24 |
1700 |
6439 |
RAPD G BEERN |
FLODJA ORVAL |
7 - 2 |
|
EL ABBOUTI |
|
|
80603 |
7 |
10-03-24 |
1900 |
9121 |
CSK EVERBERG |
LEGRAND AISEAU |
0 - 5 FF |
|
|
|
|
80604 |
7 |
17-12-23 |
1800 |
1079 |
BON AIR LEUZE |
INACTION WOLUW |
0 - 22 |
|
BEHETS |
|
|
80605 |
7 |
04-02-24 |
1700 |
4025 |
FORZA MESSANCY |
MADR CHARLEROI |
1 - 5 |
|
HUYGENS |
|
|
80606 |
7 |
28-01-24 |
1730 |
9161 |
CRUYFF LEUVEN |
I CHEVY LIBRAM |
11 - 5 |
|
EL HATIB |
|
|
80607 |
5 |
29-12-23 |
2030 |
2012 |
RUS DINANT |
STE MARIE 87 |
6 - 0 |
|
HUYGENS |
|
|
80608 |
7 |
07-01-24 |
1800 |
9124 |
FRAMILY STEENO |
BORUSS LOYERS |
8 - 4 |
|
EMMERY |
|
|
|
|
|
|
RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
REEKS / DIVISION 1 Nat |
1 |
FUTSAL EVERE |
20 |
15 |
2 |
3 |
145-73 |
33 |
2 |
ADLSACFLEMALLE |
19 |
14 |
2 |
3 |
95-58 |
31 |
3 |
PROCOLOR LIEGE |
20 |
13 |
4 |
3 |
120-73 |
29 |
4 |
FUTSAL FLENU |
19 |
9 |
5 |
5 |
101-89 |
23 |
5 |
RSC LA LOUVIER |
19 |
8 |
5 |
6 |
91-75 |
22 |
6 |
SO JEUNES DOUR |
19 |
7 |
10 |
2 |
86-98 |
16 |
7 |
FUTS RAMILLIES |
19 |
7 |
10 |
2 |
102-115 |
16 |
8 |
HERMANO JUMET |
19 |
6 |
11 |
2 |
86-104 |
14 |
9 |
FS GRACE HOLL |
20 |
5 |
14 |
1 |
69-128 |
11 |
10 |
ME WAVRE-LIMAL |
19 |
5 |
14 |
0 |
91-106 |
10 |
11 |
PICARDIE SCHAE |
19 |
3 |
15 |
1 |
88-155 |
7 |
12 |
OASIS ST JOSSE |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
13 |
NINIO BXL FUTS |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
|
|
|
REEKS / DIVISION 2A |
1 |
AG JUN LA LOUV |
19 |
16 |
2 |
1 |
85-35 |
33 |
2 |
LEUVEN CENTRAL |
19 |
13 |
5 |
1 |
86-46 |
27 |
3 |
BOUSSU FUTSAL |
19 |
12 |
6 |
1 |
113-63 |
25 |
4 |
AJAXUTD REBECQ |
20 |
12 |
7 |
1 |
94-75 |
25 |
5 |
EGEMA BOITSF |
19 |
10 |
6 |
3 |
63-49 |
23 |
6 |
FSE JETTE CREW |
19 |
9 |
8 |
2 |
62-70 |
20 |
7 |
MAGIC THULIN |
19 |
8 |
10 |
1 |
82-91 |
17 |
8 |
BLAMP T BRAINE |
20 |
6 |
10 |
4 |
71-81 |
16 |
9 |
CHAN-TAN BXL |
19 |
6 |
10 |
3 |
77-93 |
15 |
10 |
HELLAS THULIN |
18 |
2 |
15 |
1 |
44-96 |
5 |
11 |
AJM MOLENBEEK |
19 |
2 |
17 |
0 |
53-131 |
4 |
12 |
EURO KRAAINEM |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
|
|
REEKS / DIVISION 2B |
1 |
MF OREYE |
20 |
18 |
1 |
1 |
115-57 |
37 |
2 |
INT NAMECHE 83 |
21 |
15 |
5 |
1 |
119-69 |
31 |
3 |
TEAM GSI VERV |
19 |
13 |
4 |
2 |
104-69 |
28 |
4 |
BF DINANT |
22 |
12 |
6 |
4 |
96-82 |
28 |
5 |
LOGISTIC DISON |
21 |
12 |
7 |
2 |
91-62 |
26 |
6 |
OTTOMAN VERV |
21 |
11 |
7 |
3 |
93-79 |
25 |
7 |
BAT 81 TINTIGNY |
21 |
9 |
8 |
4 |
114-94 |
22 |
8 |
MINIWAC OTTIGN |
22 |
6 |
13 |
3 |
89-113 |
15 |
9 |
GEDINNE UNITED |
21 |
5 |
14 |
2 |
76-108 |
12 |
10 |
MS JEMEPPE |
21 |
4 |
15 |
2 |
68-138 |
10 |
11 |
SICILE PT LOUP |
21 |
3 |
14 |
4 |
86-133 |
10 |
12 |
ESC WAREMME FS |
22 |
4 |
18 |
0 |
63-110 |
8 |
|
|
REEKS / DIVISION 3A |
1 |
MACRON TIENEN |
22 |
21 |
1 |
0 |
153-61 |
42 |
2 |
PLAKK VARSENAR |
21 |
15 |
5 |
1 |
110-74 |
31 |
3 |
FS DENDERMONDE |
21 |
11 |
7 |
3 |
102-66 |
25 |
4 |
ROOKIES AFFLIG |
21 |
11 |
8 |
2 |
95-65 |
24 |
5 |
KL STEENOKKERZ |
21 |
11 |
9 |
1 |
88-78 |
23 |
6 |
EL TIGRE HALLE |
22 |
9 |
9 |
4 |
108-104 |
22 |
7 |
ZVK SDI ASSE |
21 |
9 |
10 |
2 |
84-98 |
20 |
8 |
JFS HOBOKEN |
21 |
8 |
11 |
2 |
91-96 |
18 |
9 |
ZC BRUGGE |
21 |
6 |
11 |
4 |
86-102 |
16 |
10 |
ELKORA ANTWERP |
21 |
6 |
12 |
3 |
97-153 |
15 |
11 |
DRACON NINOVE |
22 |
5 |
17 |
0 |
97-159 |
10 |
12 |
TROPICAL LEUVE |
22 |
4 |
16 |
2 |
78-133 |
10 |
|
|
REEKS / DIVISION 3B |
1 |
T GAL MANAGE |
17 |
16 |
0 |
1 |
102-33 |
33 |
2 |
WAVRE FAMILY |
17 |
12 |
4 |
1 |
108-61 |
25 |
3 |
M-S-M FUTSAL |
17 |
10 |
4 |
3 |
83-61 |
23 |
4 |
MAKASI BXL |
17 |
9 |
7 |
1 |
77-59 |
19 |
5 |
BELVEDERE SAMB |
18 |
5 |
7 |
6 |
62-73 |
16 |
6 |
PORTISTA MORL |
17 |
6 |
8 |
3 |
67-72 |
15 |
7 |
FELIC MONTIGNY |
18 |
4 |
8 |
6 |
51-66 |
14 |
8 |
HAINE S P CITY |
17 |
5 |
10 |
2 |
71-96 |
12 |
9 |
FUTSAL PIETON |
17 |
4 |
12 |
1 |
70-125 |
9 |
10 |
RP MORLANWELZ |
17 |
2 |
13 |
2 |
52-97 |
6 |
11 |
P BOUL ST JOOST |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
|
|
REEKS / DIVISION 3C |
1 |
MF SEILLOIS |
21 |
20 |
0 |
1 |
158-69 |
41 |
2 |
LBA HALANZY |
21 |
14 |
6 |
1 |
126-115 |
29 |
3 |
BS ANHEE |
21 |
12 |
8 |
1 |
125-103 |
25 |
4 |
MFC SOUGNE |
21 |
10 |
8 |
3 |
139-114 |
23 |
5 |
FLORENNES UTD |
21 |
10 |
9 |
2 |
124-135 |
22 |
6 |
COSM STAVELOT |
22 |
8 |
10 |
4 |
90-97 |
20 |
7 |
TDM ANS |
21 |
9 |
11 |
1 |
105-131 |
19 |
8 |
MARSEIL WANZE |
21 |
8 |
10 |
3 |
118-121 |
19 |
9 |
MF ETALLE |
21 |
7 |
11 |
3 |
115-115 |
17 |
10 |
BORUSS LOYERS |
21 |
6 |
12 |
3 |
80-122 |
15 |
11 |
G4 ST ODE |
22 |
6 |
13 |
3 |
107-123 |
15 |
12 |
BV MONT |
21 |
3 |
15 |
3 |
79-121 |
9 |
|
|
|