Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
14/01/2019 - 20/01/2019

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01151   5    18-01-19  2100   8223   ZVK HOVE HCTE LA HESTRE   5 - 6      NIHOUL M/REMY
01152   5    18-01-19  2115   8222   GS BEO HOBOKEN AS CF SCHAERB   10 - 3      DESMIT/DURET M
01153   5    18-01-19  2115   3030   ADLSACFLEMALLE FUTS IP HANNUT   1 - 3      BLAIRON/ORTEGA
01154   5    18-01-19  2115   0002   LART BRUXELLES BASIC-FIT BXL   3 - 5      BAWIN R/DUBOIS
01155   5    18-01-19  2130   0106   FACTFUTS LIMAL HOBOKEN STER   3 - 10      VANDERLINDEN/LEBEAU
01156   5    18-01-19  2130   7616   ARB HAMME ANADOLU STEKEN   7 - 3      EMMERY/DURET L
01157   5    18-01-19  2145   0030   FUTSAL EVERE ENGIECHU LIEGE   5 - 2      HUYGENS/RASSART
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02151   5    18-01-19  2100   9070   UNION WEMMEL SO JEUNES DOUR   2 - 5      EL ABBOUTI
02152   5    18-01-19  2100   1069   FAM LA LOUVIER ZURENBORG ANTW   13 - 1      LACANNE
02153   5    18-01-19  2100   9177   EUROF TERVUREN REBECQ UNITED   2 - 4      YAMAN
02154   5    18-01-19  2115   1065   SPORT SOIGNIES ZVC ASSEBROEKE   1 - 7      FAUCONNIER
02155   5    18-01-19  2130   8310   ALL B BERLAAR RS LA LOUVIERE   2 - 1      DEHAES
02156   5    18-01-19  2130   1073   MAGIC THULIN SICILE PD LOUP   2 - 1      CLERBOIS
02157   5    18-01-19  2205   1029   CHIEVO LA LOUV RP MORLANWELZ   1 - 5      BOUHARMONT
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03151   5    18-01-19  2030   3057   ESC OREYE FS MJ BIBI LIEGE   7 - 4      DE CUNTO
03152   5    18-01-19  2045   3080   CELTIC VISE PICARDIE EVERE   5 - 1      BAWIN E
03153   5    18-01-19  2115   0126   ME WAVRE LIMAL O LECOCQ DISON   8 - 4      FUMAL
03155   5    18-01-19  2115   0007   ASM ETTERBEEK BEYNE-ISSIMO   5 - 6      SPRIO
03156   5    18-01-19  2200   3010   ATLAS LIEGE RENOVE C LAMB   3 - 2      DOUAY
03157   5    18-01-19  2200   9085   MI83 OCTA+ BXL VILVOORDE UTD   8 - 3      NACKERS
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04151   5    18-01-19  2000   8314   KATELYNE WAVER SDI ASSE   7 - 10      EL HATIB
04153   5    18-01-19  2200   7610   MORATEX LEBBEK HASSANIA MECHE   3 - 6      LEYS
04154   5    18-01-19  2200   9151   LEUVEN CENTRAL DWV MAZENZELE   8 - 4      VRANCKEN
04156   5    18-01-19  2210   9125   ISTB HERENT ATL ST NIKLAAS   7 - 3      EL HATIB
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05101   1    14-01-19  2200   0212   BENFICA BXL ESP SCHAERBEEK   6 - 3      PEETERS
05151   5    18-01-19  2100   0207   BENFICA BXL ARENA WAVRE   7 - 4      DEDOBBELEER
05152   5    18-01-19  2100   0022   BLOC 5 BXL ACT J SCHAERB   3 - 3      BAJRAKTARI
05153   5    18-01-19  2100   1051   ACJ MONTIGNY RSFACADE SOIGN   6 - 5      CAVE
05155   5    18-01-19  2115   1035   VDL MANAGE M ST JEMEPPE   4 - 2      RENARD
05154   5    18-01-19  2130   2028   DRENICA NAMUR PURPL AUVELAIS   10 - 9      CASTILLO
05156   5    18-01-19  2150   2001   INT NAMECHE 83 ESP SCHAERBEEK   5 - 4      KANUSAGI
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06152   5    18-01-19  2030   0009   CHAMAL JETTE ISOFULL PIETON   11 - 2      MINHAL
06153   5    18-01-19  2100   0026   CDJ ANDERLECHT FUTSAL FLENU   9 - 5      COUDEVILLE
06154   5    18-01-19  2100   0021   MSG ERNAGE MFC REBECQ   2 - 4      HEYLEN
06156   5    18-01-19  2200   1033   DRUGHI BERNIS PETERBOS ANDER   4 - 8      VAN LAEKEN
06155   5    18-01-19  2205   1074   LAT LE ROEULX HELLAS THULIN   7 - 7      SENTE
06157   5    18-01-19  2215   9012   FUTS MOLENBEEK BLAMP T BRAINE   4 - 2      MINHAL
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07014   3    16-01-19  2105   3069   COSM STAVELOT ONU SERAING CL   7 - 2      DEDOBBELEER
07151   5    18-01-19  2005   4028   SOCA BASTOGNE BJ LIBRAMONT   3 - 5      LORAND
07152   5    18-01-19  2100   2010   BF DINANT MF OREYE   3 - 6      AUDOOR
07153   5    18-01-19  2115   2027   BORUSS LOYERS STE MARIE 87   4 - 7      COLLIN
07154   5    18-01-19  2130   3069   COSM STAVELOT BS ANHEE   4 - 2      DECKERS
07157   5    18-01-19  2210   4028   LS BASTOGNE ONU SERAING CL   9 - 6      LORAND

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
GS BEO HOBOKEN 21 20 1 0 118-49 40
AS CF SCHAERB 22 16 5 1 97-78 33
HCTE LA HESTRE 23 14 8 1 105-74 29
BASIC-FIT BXL 21 12 8 1 87-69 25
ARB HAMME 21 11 8 2 92-75 24
LART BRUXELLES 21 10 7 4 77-62 24
FACTFUTS LIMAL 21 9 7 5 77-80 23
HOBOKEN STER 21 6 7 8 96-87 20
ENGIECHU LIEGE 22 6 10 6 73-91 18
10  ADLSMJFLEMALLE 21 7 11 3 63-82 17
11  FUTSAL EVERE 22 7 14 1 85-114 15
12  FUTS IP HANNUT 21 6 13 2 72-90 14
13  ZVK HOVE 20 3 13 4 73-112 10
14  ANADOLU STEKEN 21 1 16 4 65-117 6
REEKS / DIVISION 2A
ZVC ASSEBROEKE 21 19 1 1 139-48 39
SO JEUNES DOUR 22 18 2 2 135-60 38
ALL B BERLAAR 21 18 3 0 123-63 36
UNION WEMMEL 23 11 7 5 90-95 27
REBECQ UNITED 22 11 9 2 95-91 24
MAGIC THULIN 21 10 9 2 81-61 22
CHIEVO LA LOUV 23 8 10 5 96-107 21
RP MORLANWELZ 20 7 8 5 78-80 19
FAM LA LOUVIER 21 7 9 5 100-94 19
10  SPORT SOIGNIES 22 7 11 4 72-95 18
11  ZURENBORG ANTW 21 5 11 5 61-99 15
12  EUROF TERVUREN 22 6 14 2 88-131 14
13  SICILE PD LOUP 20 2 16 2 61-130 6
14  RS LA LOUVIERE 21 1 20 0 59-124 2
REEKS / DIVISION 2B
GOLD LACHS SRG 19 12 4 3 87-60 27
O LECOCQ DISON 19 11 3 5 73-50 27
ATLAS LIEGE 19 11 4 4 81-63 26
ESC OREYE FS 20 11 5 4 83-66 26
ME WAVRE LIMAL 19 11 7 1 99-86 23
BEYNE-ISSIMO 21 10 9 2 94-84 22
CELTIC VISE 20 8 6 6 83-70 22
PICARDIE EVER 19 9 9 1 72-79 19
MJ BIBI LIEGE 19 7 12 0 75-85 14
10  ASM ETTERBEEK 19 6 11 2 60-70 14
11  RENOVE C LAMB 19 6 11 2 65-93 14
12  MI83 OCTA+ BXL 20 6 13 1 99-115 13
13  VILVOORDE UTD 19 1 15 3 53-103 5
14  NEW T HERSTAL 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3A
HASSANIA MECHE 19 16 2 1 119-58 33
ISTB HERENT 19 14 4 1 125-66 29
MORATEX LEBBEK 16 12 4 0 89-47 24
FUTSAL BXL 17 9 6 2 70-53 20
DWV MAZENZELE 19 8 7 4 82-86 20
ATL ST NIKLAAS 18 8 8 2 87-78 18
SDI ASSE 19 6 8 5 78-80 17
FUTSAL PUURS 19 6 10 3 86-97 15
R 79 ETTERBEEK 19 5 10 4 58-92 14
10  VBOYS VELTEM 17 5 9 3 75-81 13
11  LEUVEN CENTRAL 18 4 13 1 56-91 9
12  KATELYNE WAVER 20 3 15 2 64-160 8
13  REAL HALEN 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3B
BENFICA BXL 20 17 1 2 127-62 36
BLOC 5 BXL 20 12 3 5 91-59 29
M ST JEMEPPE 21 12 8 1 98-81 25
ARENA WAVRE 19 11 5 3 96-62 25
ACJ MONTIGNY 19 11 5 3 95-72 25
ESP SCHAERBEEK 20 10 9 1 78-62 21
SHAAB OPPREBAI 19 8 7 4 103-102 20
VDL MANAGE 20 8 9 3 71-82 19
INT NAMECHE 83 19 6 9 4 85-88 16
10  RSFACADE SOIGN 19 6 12 1 63-96 13
11  DRENICA NAMUR 19 5 14 0 68-124 10
12  PURPL AUVELAIS 19 4 14 1 73-106 9
13  ACT J SCHAERB 20 2 16 2 79-131 6
REEKS / DIVISION 3C
PETERBOS ANDER 19 18 0 1 138-55 37
MFC REBECQ 21 14 3 4 130-74 32
CHAMAL JETTE 20 13 5 2 104-74 28
FUTSAL FLENU 21 10 8 3 97-89 23
LAT LE ROEULX 20 9 7 4 91-79 22
FUTS MOLENBEEK 20 8 8 4 86-98 20
FLORENNES UTD 20 8 9 3 108-103 19
HELLAS THULIN 19 7 8 4 70-77 18
BLAMP T BRAINE 20 5 9 6 64-90 16
10  CDJ ANDERLECHT 19 7 11 1 81-94 15
11  MSG ERNAGE 20 5 10 5 76-88 15
12  ISOFULL PIETON 18 1 12 5 70-118 7
13  DRUGHI BERNIS 21 2 17 2 65-141 6
REEKS / DIVISION 3D
HERSTAL 1453 21 19 0 2 172-61 40
BF DINANT 21 14 5 2 116-69 30
BJ LIBRAMONT 22 11 5 6 126-89 28
LS BASTOGNE 21 10 8 3 92-97 23
MF OREYE 21 11 10 0 92-98 22
STE MARIE 87 21 9 8 4 108-127 22
GLASG HACCOURT 21 7 8 6 117-108 20
ONU SERAING CL 21 9 12 0 108-120 18
COSM STAVELOT 22 6 10 6 86-92 18
10  GEDINNE UNITED 21 8 12 1 102-125 17
11  MF ETALLE 21 7 11 3 63-106 17
12  BORUSS LOYERS 21 5 12 4 92-138 14
13  BS ANHEE 21 4 11 6 79-102 14
14  SOCA BASTOGNE 21 6 14 1 98-119 13

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 26

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01161   5    25-01-19  2100   0002   BASIC-FIT BXL FACTFUTS LIMAL   0 - 1      BLAIRON/ORTEGA
01162   5    25-01-19  2115   1035   HCTE LA HESTRE FUTS IP HANNUT   7 - 4      EMMERY/VANDERLINDEN
01166   5    25-01-19  2115   8222   HOBOKEN STER ZVK HOVE   7 - 0      REMY/RASSART
01163   5    25-01-19  2130   0024   AS CF SCHAERB LART BRUXELLES   2 - 1      DESMIT/DECKERS
01164   5    25-01-19  2130   7616   ARB HAMME ADLSACFLEMALLE   11 - 5      BAWIN R/DURET M
01165   5    25-01-19  2130   3030   ENGIECHU LIEGE GS BEO HOBOKEN   1 - 5      DUBOIS/LEBEAU
01167   5    25-01-19  2215   8238   ANADOLU STEKEN FUTSAL EVERE   5 - 7      NIHOUL M/DURET L
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02161   5    25-01-19  2100   1029   RS LA LOUVIERE SPORT SOIGNIES   4 - 9      NIHOUL E
02164   5    25-01-19  2100   8308   ZURENBORG ANTW ALL B BERLAAR   2 - 6      NACKERS
02162   5    25-01-19  2115   0116   REBECQ UNITED SO JEUNES DOUR   2 - 7      DE CUNTO
02165   5    25-01-19  2130   1073   MAGIC THULIN UNION WEMMEL   3 - 4      BAWIN E
02166   5    25-01-19  2130   1052   RP MORLANWELZ EUROF TERVUREN   9 - 2      HUYGENS
02167   5    25-01-19  2200   6442   ZVC ASSEBROEKE CHIEVO LA LOUV   4 - 3      PEETERS
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03161   5    25-01-19  2015   3030   GOLD LACHS SRG ATLAS LIEGE   5 - 5      LEBEAU
03162   5    25-01-19  2045   3080   CELTIC VISE ME WAVRE LIMAL   6 - 3      JEHIN
03163   5    25-01-19  2100   3010   BEYNE-ISSIMO O LECOCQ DISON   1 - 2      FAUCONNIER
03164   5    25-01-19  2115   3084   RENOVE C LAMB MI83 OCTA+ BXL   8 - 7      SPRIO
03166   5    25-01-19  2200   3010   MJ BIBI LIEGE ASM ETTERBEEK   5 - 7      FAUCONNIER
03167   5    25-01-19  2215   9085   VILVOORDE UTD ESC OREYE FS   5 - 5      EL ABBOUTI
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04027   5    25-01-19  2000   8224   HASSANIA MECHE MORATEX LEBBEK   8 - 4      DEDOBBELEER
04161   5    25-01-19  2000   8314   KATELYNE WAVER ISTB HERENT   2 - 6      BOUHARMONT
04162   5    25-01-19  2100   9069   DWV MAZENZELE ATL ST NIKLAAS   3 - 9      DEHAES
04163   5    25-01-19  2100   9063   SDI ASSE FUTSAL PUURS   7 - 4      VRANCKEN
04164   5    25-01-19  2100   0015   FUTSAL BXL R 79 ETTERBEEK   3 - 3      COLLIN
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05161   5    25-01-19  2000   2040   PURPL AUVELAIS ESP SCHAERBEEK   3 - 2      MINHAL
05163   5    25-01-19  2115   1065   RSFACADE SOIGN SHAAB OPPREBAI   3 - 7      RENARD
05164   5    25-01-19  2115   0126   ARENA WAVRE VDL MANAGE   6 - 3      COUDEVILLE
05165   5    25-01-19  2120   2020   M ST JEMEPPE ACJ MONTIGNY   2 - 2      EL HATIB
05166   5    25-01-19  2200   0019   ACT J SCHAERB BENFICA BXL   5 - 9      MINHAL
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06161   5    25-01-19  2100   0026   PETERBOS ANDER CHAMAL JETTE   3 - 2      AUDOOR
06163   5    25-01-19  2100   0020   CDJ ANDERLECHT LAT LE ROEULX   5 - 3      EL ABBOUTI
06164   5    25-01-19  2100   1076   ISOFULL PIETON MSG ERNAGE   4 - 7      DOUAY
06165   5    25-01-19  2105   1013   BLAMP T BRAINE DRUGHI BERNIS   3 - 3      SENTE
06162   5    25-01-19  2115   1024   FUTSAL FLENU FLORENNES UTD   4 - 3      HEYLEN
06166   5    25-01-19  2215   0116   MFC REBECQ HELLAS THULIN   7 - 2      DE CUNTO
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07161   5    25-01-19  2000   2002   BS ANHEE LS BASTOGNE   5 - 6      CASTILLO
07162   5    25-01-19  2030   3057   MF OREYE COSM STAVELOT   4 - 1      CLERBOIS
07164   5    25-01-19  2115   2027   BORUSS LOYERS SOCA BASTOGNE   5 - 3      LACANNE
07165   5    25-01-19  2115   3086   GLASG HACCOURT BF DINANT   2 - 3      CAVE
07166   5    25-01-19  2115   3058   ONU SERAING CL GEDINNE UNITED   8 - 9      VAN LAEKEN
07167   5    25-01-19  2210   4033   STE MARIE 87 MF ETALLE   5 - 5      BAJRAKTARI