Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
04/02/2019 - 10/02/2019

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01181   5    08-02-19  2100   0002   BASIC-FIT BXL FUTS IP HANNUT   5 - 3      RASSART/DURET L
01185   5    08-02-19  2115   8222   HOBOKEN STER HCTE LA HESTRE   1 - 1      DESMIT/DUBOIS
01182   5    08-02-19  2130   0024   AS CF SCHAERB ZVK HOVE   9 - 2      BAWIN R/DECKERS
01183   5    08-02-19  2130   7616   ARB HAMME GS BEO HOBOKEN   3 - 5      DURET M/LEBEAU
01184   5    08-02-19  2130   3030   ENGIECHU LIEGE FACTFUTS LIMAL   2 - 2      VANDERLINDEN/HUYGENS
01186   5    08-02-19  2145   0030   FUTSAL EVERE ADLSACFLEMALLE   6 - 1      EMMERY/NIHOUL M
01187   5    08-02-19  2215   8238   ANADOLU STEKEN LART BRUXELLES   3 - 6      YILDIZ/REMY
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02181   5    08-02-19  2100   1029   RS LA LOUVIERE EUROF TERVUREN   9 - 5      ORTEGA
02182   5    08-02-19  2100   1069   FAM LA LOUVIER UNION WEMMEL   4 - 12      DE CUNTO
02184   5    08-02-19  2100   8308   ZURENBORG ANTW CHIEVO LA LOUV   5 - 5      BAWIN E
02183   5    08-02-19  2115   1001   SICILE PD LOUP SPORT SOIGNIES   3 - 6      DOUAY
02185   5    08-02-19  2130   1073   MAGIC THULIN ALL B BERLAAR   3 - 7      BOUHARMONT
02186   5    08-02-19  2130   1052   RP MORLANWELZ REBECQ UNITED   0 - 3      HEYLEN
02187   5    08-02-19  2200   6442   ZVC ASSEBROEKE SO JEUNES DOUR   5 - 4      CLERBOIS
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03181   5    08-02-19  2015   3030   GOLD LACHS SRG ESC OREYE FS   1 - 5      HUYGENS
03182   5    08-02-19  2045   3080   CELTIC VISE ATLAS LIEGE   5 - 5      LOUAI
03183   5    08-02-19  2115   3084   RENOVE C LAMB ASM ETTERBEEK   0 - 5 FF      DEHAES
03185   5    08-02-19  2130   0029   PICARDIE EVERE MI83 OCTA+ BXL   9 - 7      FAUCONNIER
03186   5    08-02-19  2200   3010   MJ BIBI LIEGE BEYNE-ISSIMO   4 - 7      EL ABBOUTI
03187   5    08-02-19  2215   9085   VILVOORDE UTD O LECOCQ DISON   3 - 5      LACANNE
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04182   5    08-02-19  2100   9063   SDI ASSE R 79 ETTERBEEK   6 - 3      COLLIN
04183   5    08-02-19  2100   0015   FUTSAL BXL LEUVEN CENTRAL   3 - 1      COUDEVILLE
04184   5    08-02-19  2105   9125   VBOYS VELTEM MORATEX LEBBEK   7 - 5      SENTE
04187   5    08-02-19  2205   8266   FUTSAL PUURS ISTB HERENT   6 - 6      NACKERS
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05125   3    06-02-19  2200   2001   INT NAMECHE 83 ARENA WAVRE   2 - 5      COLLIN
05183   5    08-02-19  2115   1065   RSFACADE SOIGN ESP SCHAERBEEK   0 - 6      FUMAL
05184   5    08-02-19  2115   0126   ARENA WAVRE SHAAB OPPREBAI   3 - 5      AUDOOR
05185   5    08-02-19  2120   2020   M ST JEMEPPE DRENICA NAMUR   7 - 8      KANUSAGI
05186   5    08-02-19  2200   0019   ACT J SCHAERB ACJ MONTIGNY   5 - 8      VRANCKEN
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06182   5    08-02-19  2000   0026   PETERBOS ANDER HELLAS THULIN   9 - 1      REMY
06181   5    08-02-19  2015   2016   FLORENNES UTD LAT LE ROEULX   3 - 7      SPRIO
06184   5    08-02-19  2100   0020   CDJ ANDERLECHT FUTS MOLENBEEK   4 - 2      LACANNE
06185   5    08-02-19  2100   1076   ISOFULL PIETON MFC REBECQ   5 - 14      BAJRAKTARI
06186   5    08-02-19  2105   1013   BLAMP T BRAINE MSG ERNAGE   5 - 5      BERTRAND (CCAL)
06183   5    08-02-19  2115   1024   FUTSAL FLENU DRUGHI BERNIS   4 - 3      MINHAL
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07181   5    08-02-19  2000   2002   BS ANHEE BJ LIBRAMONT   6 - 6      CAVE
07182   5    08-02-19  2030   3057   MF OREYE GEDINNE UNITED   2 - 5      CASTILLO
07183   5    08-02-19  2115   2027   BORUSS LOYERS BF DINANT   5 - 6      EL HATIB
07184   5    08-02-19  2115   3086   GLASG HACCOURT LS BASTOGNE   10 - 5      DUMOULIN (CCAL)
07185   5    08-02-19  2115   3058   ONU SERAING CL HERSTAL 1453   1 - 7      NIHOUL E
07186   5    08-02-19  2140   4011   MF ETALLE SOCA BASTOGNE   2 - 11      LORAND
07187   5    08-02-19  2210   4033   STE MARIE 87 COSM STAVELOT   8 - 6      CAVE

Beker van België / Coupe de Belgique

DAMES DAMES
70702   2    05-02-19  2000   0131   SYNERGY BXL SPORTING JETTE   3 - 10      MINHAL

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
GS BEO HOBOKEN 25 22 3 0 138-61 44
AS CF SCHAERB 25 17 5 3 111-87 37
HCTE LA HESTRE 26 16 9 1 115-84 33
ARB HAMME 25 14 8 3 109-81 31
BASIC-FIT BXL 25 13 9 3 117-91 29
LART BRUXELLES 25 12 9 4 93-76 28
FACTFUTS LIMAL 25 11 9 5 100-104 27
ADLSMJFLEMALLE 25 9 12 4 81-95 22
HOBOKEN STER 25 7 10 8 107-111 22
10  ENGIECHU LIEGE 26 7 11 8 85-104 22
11  FUTS IP HANNUT 25 9 14 2 91-105 20
12  FUTSAL EVERE 25 7 16 2 101-134 16
13  ZVK HOVE 25 3 16 6 92-143 12
14  ANADOLU STEKEN 25 2 18 5 81-145 9
REEKS / DIVISION 2A
ZVC ASSEBROEKE 24 22 1 1 163-55 45
SO JEUNES DOUR 25 21 2 2 166-65 44
ALL B BERLAAR 25 20 4 1 142-85 41
UNION WEMMEL 25 13 7 5 102-98 31
MAGIC THULIN 25 12 11 2 98-83 26
REBECQ UNITED 25 11 11 3 105-107 25
CHIEVO LA LOUV 25 10 10 5 110-112 25
FAM LA LOUVIER 25 9 11 5 120-114 23
RP MORLANWELZ 25 9 11 5 102-111 23
10  SPORT SOIGNIES 25 8 13 4 85-114 20
11  ZURENBORG ANTW 25 5 13 7 75-127 17
12  EUROF TERVUREN 25 7 16 2 98-149 16
13  SICILE PD LOUP 24 3 18 3 87-158 9
14  RS LA LOUVIERE 25 1 23 1 72-147 3
REEKS / DIVISION 2B
GOLD LACHS SRG 23 16 4 3 114-68 35
ATLAS LIEGE 23 15 4 4 107-75 34
ESC OREYE FS 24 14 6 4 116-74 32
O LECOCQ DISON 23 13 4 6 92-65 32
ME WAVRE LIMAL 22 12 8 2 108-96 26
CELTIC VISE 23 10 8 5 91-83 25
PICARDIE EVER 23 11 11 1 97-110 23
BEYNE-ISSIMO 23 10 10 3 99-95 23
ASM ETTERBEEK 22 8 12 2 74-83 18
10  MJ BIBI LIEGE 23 8 14 1 92-104 17
11  RENOVE C LAMB 23 6 15 2 77-134 14
12  MI83 OCTA+ BXL 23 6 16 1 107-129 13
13  VILVOORDE UTD 23 1 18 4 73-131 6
14  NEW T HERSTAL 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3A
HASSANIA MECHE 21 18 2 1 126-60 37
ISTB HERENT 21 14 4 3 130-71 31
MORATEX LEBBEK 20 14 5 1 115-66 29
FUTSAL BXL 20 10 8 2 81-68 22
ATL ST NIKLAAS 21 10 9 2 105-92 22
DWV MAZENZELE 21 8 8 5 87-96 21
SDI ASSE 20 7 8 5 84-85 19
VBOYS VELTEM 20 7 10 3 99-92 17
FUTSAL PUURS 20 6 11 3 86-101 15
10  R 79 ETTERBEEK 22 5 13 4 68-121 14
11  LEUVEN CENTRAL 21 5 13 3 70-102 13
12  KATELYNE WAVER 21 3 16 2 67-164 8
13  REAL HALEN 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3B
BENFICA BXL 22 19 1 2 143-65 40
ARENA WAVRE 23 15 5 3 121-75 33
BLOC 5 BXL 22 14 3 5 108-66 33
ACJ MONTIGNY 23 13 7 3 117-85 29
SHAAB OPPREBAI 22 11 7 4 131-112 26
ESP SCHAERBEEK 22 12 9 1 88-70 25
M ST JEMEPPE 24 12 11 1 106-104 25
VDL MANAGE 23 9 11 3 85-96 21
INT NAMECHE 83 23 8 11 4 108-105 20
10  RSFACADE SOIGN 23 7 15 1 79-123 15
11  DRENICA NAMUR 23 6 17 0 85-157 12
12  PURPL AUVELAIS 23 5 17 1 84-129 11
13  ACT J SCHAERB 23 2 19 2 82-150 6
REEKS / DIVISION 3C
PETERBOS ANDER 22 19 2 1 147-64 39
MFC REBECQ 24 17 3 4 152-83 38
CHAMAL JETTE 24 15 7 2 122-122 32
FUTSAL FLENU 23 12 8 3 103-93 27
LAT LE ROEULX 23 11 8 4 105-87 26
FLORENNES UTD 24 11 10 3 130-128 25
HELLAS THULIN 23 10 9 4 133-95 24
FUTS MOLENBEEK 23 8 10 5 105-126 21
CDJ ANDERLECHT 22 9 12 1 99-106 19
10  MSG ERNAGE 23 6 12 5 86-95 17
11  BLAMP T BRAINE 23 5 12 6 74-104 16
12  ISOFULL PIETON 23 2 15 6 99-156 10
13  DRUGHI BERNIS 23 2 19 2 66-162 6
REEKS / DIVISION 3D
HERSTAL 1453 25 23 0 2 218-69 48
BF DINANT 25 17 6 2 138-85 36
BJ LIBRAMONT 25 13 6 6 143-103 32
MF OREYE 25 14 10 1 115-114 29
LS BASTOGNE 25 11 10 4 107-116 26
STE MARIE 87 25 11 10 4 127-141 26
GLASG HACCOURT 25 8 11 6 128-124 22
COSM STAVELOT 25 8 11 6 99-104 22
ONU SERAING CL 25 10 14 1 129-147 21
10  GEDINNE UNITED 25 10 14 1 125-156 21
11  MF ETALLE 25 7 14 4 73-136 18
12  BORUSS LOYERS 25 6 13 6 108-157 18
13  BS ANHEE 25 5 14 6 92-124 16
14  SOCA BASTOGNE 25 7 17 1 122-148 15

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 29

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01191   5    15-02-19  2100   8223   ZVK HOVE ENGIECHU LIEGE   7 - 3      DURET M/DECKERS
01192   5    15-02-19  2115   1035   HCTE LA HESTRE BASIC-FIT BXL   2 - 0      NIHOUL M/ORTEGA
01193   5    15-02-19  2115   8222   GS BEO HOBOKEN FUTSAL EVERE   7 - 4      EMMERY/REMY
01194   5    15-02-19  2115   3030   ADLSACFLEMALLE HOBOKEN STER   3 - 6      HUYGENS/VANDERLINDEN
01195   5    15-02-19  2115   0002   LART BRUXELLES ARB HAMME   4 - 3      YILDIZ/BAWIN R
01196   5    15-02-19  2130   0106   FACTFUTS LIMAL ANADOLU STEKEN   5 - 0 FF      X
01197   5    15-02-19  2130   3037   FUTS IP HANNUT AS CF SCHAERB   3 - 5      BLAIRON/DUBOIS
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02191   5    15-02-19  2100   9070   UNION WEMMEL RP MORLANWELZ   3 - 3      SPRIO
02192   5    15-02-19  2100   9177   EUROF TERVUREN ZURENBORG ANTW   5 - 0 FF      CLERBOIS
02193   5    15-02-19  2115   0116   REBECQ UNITED ZVC ASSEBROEKE   2 - 4      JEHIN
02194   5    15-02-19  2115   1065   SPORT SOIGNIES MAGIC THULIN   10 - 3      YAMAN
02195   5    15-02-19  2130   8310   ALL B BERLAAR FAM LA LOUVIER   6 - 5      NACKERS
02196   5    15-02-19  2130   1072   SO JEUNES DOUR RS LA LOUVIERE   5 - 3      HEYLEN
02197   5    15-02-19  2205   1029   CHIEVO LA LOUV SICILE PD LOUP   11 - 6      DE CUNTO
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03191   5    15-02-19  2030   3057   ESC OREYE FS PICARDIE EVERE   5 - 3      PEETERS
03192   5    15-02-19  2100   3010   BEYNE-ISSIMO VILVOORDE UTD   4 - 3      LACANNE
03193   5    15-02-19  2115   3079   O LECOCQ DISON RENOVE C LAMB   3 - 3      NIHOUL E
03194   5    15-02-19  2115   0126   ME WAVRE LIMAL MJ BIBI LIEGE   9 - 7      EL ABBOUTI
03195   5    15-02-19  2115   0007   ASM ETTERBEEK GOLD LACHS SRG   2 - 7      FAUCONNIER
03197   5    15-02-19  2200   9085   MI83 OCTA+ BXL CELTIC VISE   3 - 6      DEHAES
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04192   5    15-02-19  2100   9004   R 79 ETTERBEEK KATELYNE WAVER   6 - 1      LEYS
04193   5    15-02-19  2200   7610   MORATEX LEBBEK SDI ASSE   6 - 1      LOUAI
04194   5    15-02-19  2200   7616   ATL ST NIKLAAS FUTSAL BXL   0 - 5 FF      LEBEAU
04195   5    15-02-19  2200   9151   LEUVEN CENTRAL VBOYS VELTEM   5 - 3      VRANCKEN
04196   5    15-02-19  2210   9125   ISTB HERENT HASSANIA MECHE   3 - 7      SENTE
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05016   3    13-02-19  2200   2001   INT NAMECHE 83 ACT J SCHAERB   11 - 6      CAVE
05191   5    15-02-19  2010   2040   PURPL AUVELAIS RSFACADE SOIGN   4 - 8      EL HATIB
05192   5    15-02-19  2100   1051   ACJ MONTIGNY BLOC 5 BXL   6 - 3      RENARD
05193   5    15-02-19  2130   2028   DRENICA NAMUR ARENA WAVRE   4 - 10      BAWIN E
05196   5    15-02-19  2200   0024   ESP SCHAERBEEK M ST JEMEPPE   2 - 1      MINHAL
05197   5    15-02-19  2215   0115   SHAAB OPPREBAI ACT J SCHAERB   10 - 6      PEETERS
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06105   1    11-02-19  2145   1033   DRUGHI BERNIS CHAMAL JETTE   7 - 10      COLLIN
06195   5    15-02-19  2005   1033   DRUGHI BERNIS CDJ ANDERLECHT   7 - 11      LORAND
06191   5    15-02-19  2030   0009   CHAMAL JETTE FUTSAL FLENU   6 - 2      RASSART
06193   5    15-02-19  2115   1073   HELLAS THULIN BLAMP T BRAINE   5 - 5      COUDEVILLE
06194   5    15-02-19  2205   1074   LAT LE ROEULX ISOFULL PIETON   2 - 2      VAN LAEKEN
06196   5    15-02-19  2215   0116   MFC REBECQ PETERBOS ANDER   4 - 4      EL HATIB
06197   5    15-02-19  2215   9012   FUTS MOLENBEEK FLORENNES UTD   7 - 6      LORAND
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07191   5    15-02-19  2005   4028   SOCA BASTOGNE ONU SERAING CL   6 - 2      AUDOOR
07192   5    15-02-19  2100   2010   BF DINANT MF ETALLE   7 - 1      FUMAL
07194   5    15-02-19  2130   3069   COSM STAVELOT BORUSS LOYERS   9 - 6      CAVE
07195   5    15-02-19  2150   2042   GEDINNE UNITED GLASG HACCOURT   7 - 5      KANUSAGI
07197   5    15-02-19  2210   4028   LS BASTOGNE STE MARIE 87   6 - 5      AUDOOR