Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
03/02/2020 - 09/02/2020

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01181   5    07-02-20  2100   3034   GOLD LACHS SRG ZVC ASSEBROEKE   -     
01182   5    07-02-20  2115   3030   ENGIECHU LIEGE FUTS IP HANNUT   -     
01183   5    07-02-20  2115   0002   LART BRUXELLES GS BEO HOBOKEN   -     
01184   5    07-02-20  2115   8222   HOBOKEN STER ADLSMJFLEMALLE   -     
01185   5    07-02-20  2115   1072   SO JEUNES DOUR ANNEESSENS BXL   -     
01186   5    07-02-20  2130   0024   AS CF SCHAERB ATLAS LIEGE   -     
01187   5    07-02-20  2215   0126   FSG WAVRE HCT DOMI MANAG   -     
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02181   5    07-02-20  2100   1069   FAM LA LOUVIER CHIEVO LA LOUV   -     
02182   5    07-02-20  2100   0026   PETERBOS ANDER COLOMBUSWEMMEL   -     
02183   5    07-02-20  2115   0116   REBECQ UNITED ZVK HOVE   -     
02184   5    07-02-20  2130   1052   RP MORLANWELZ HASSANIA MECHE   -     
02185   5    07-02-20  2130   1073   MAGIC THULIN SPORT SOIGNIES   -     
02186   5    07-02-20  2130   8310   ALL B BERLAAR MFC REBECQ   -     
02187   5    07-02-20  2200   7610   MORATEX LEBBEK ZURENBORG ANTW   -     
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03181   5    07-02-20  2035   3082   ESC WAREMME FS ME WAVRE LIMAL   -     
03182   5    07-02-20  2100   0126   ARENATPM WAVRE ASM ETTERBEEK   -     
03183   5    07-02-20  2100   0022   BLOC 5 BXL CELTIC VISE   -     
03184   5    07-02-20  2100   3010   BEYNE-ISSIMO FUTSAL EVERE   -     
03185   5    07-02-20  2130   3051   HERSTAL 1453 MI83 OCTA+ BXL   -     
03186   5    07-02-20  2130   0207   BENFICA BXL BUFFALOPICEVER   -     
03187   5    07-02-20  2200   3010   MJ BIBI LIEGE ISTB HERENT   -     
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04181   5    07-02-20  2000   9142   MACRON TIENEN FUTSAL PUURS   -     
04184   5    07-02-20  2100   9004   R 79 ETTERBEEK STEENOKKERZEEL   -     
04183   5    07-02-20  2105   9125   VBOYS VELTEM EUR KRAAIN UTD   -     
04186   5    07-02-20  2200   7616   ATL ST NIKLAAS FUTSAL BXL   -     
04187   5    07-02-20  2215   9085   VILVOORDE UTD HAVERA DENDERM   -     
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05181   5    07-02-20  2000   0210   APS OASIS BXL ESP SCHAERBEEK   -     
05182   5    07-02-20  2105   1013   BLAMP T BRAINE MSG ERNAGE   -     
05183   5    07-02-20  2115   1065   RSFACADE SOIGN GEDINNE UNITED   -     
05184   5    07-02-20  2115   1035   VDL MANAGE CHAMAL JETTE   -     
05185   5    07-02-20  2120   2020   M ST JEMEPPE BORUSS LOYERS   -     
05186   5    07-02-20  2150   2001   INT NAMECHE 83 PURPL AUVELAIS   -     
05187   5    07-02-20  2200   2016   FLORENNES UTD SHAAB RAMILLIE   -     
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06181   5    07-02-20  2000   1069   AG JUN LA LOUV LAT LE ROEULX   -     
06182   5    07-02-20  2100   1001   SICILE PD LOUP OLYM BRUNEHAUT   -     
06183   5    07-02-20  2100   1029   RS LA LOUVIERE JC ECAUSSINNES   -     
06184   5    07-02-20  2100   0020   CDJ ANDERLECHT HELLAS THULIN   -     
06185   5    07-02-20  2115   1024   FUTSAL FLENU FUTS MOLENBEEK   -     
06186   5    07-02-20  2200   1021   RB ERQUELINNES ACJ MONTIGNY   -     
06187   5    07-02-20  2215   9012   ESP MOLENBEEK FUTSAL PIETON   -     
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07181   5    07-02-20  2100   2010   BF DINANT COSM STAVELOT   -     
07182   5    07-02-20  2100   4026   CELTIC NASSOGN MF STJEAN-SART   -     
07183   5    07-02-20  2115   3086   GLASG HACCOURT MF OREYE   -     
07185   5    07-02-20  2140   4011   MF ETALLE WAL-Y FALLAIS   -     
07186   5    07-02-20  2210   4028   LS BASTOGNE MARSEIL WANZE   -     

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50601   5    31-01-20        50501 50502   -     
50602   5    31-01-20        50503 50504   -     
50603   5    31-01-20        50505 50506   -     
50604   5    31-01-20        50507 50508   -     
50605   5    31-01-20        50509 50510   -     
50606   5    31-01-20        50511 50512   -     
50607   5    31-01-20        50513 50514   -     
50608   5    31-01-20        50515 50516   -     

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
ADLSMJFLEMALLE 0 0 0 0 0-0 0
HOBOKEN STER 0 0 0 0 0-0 0
GOLD LACHS SRG 0 0 0 0 0-0 0
GS BEO HOBOKEN 0 0 0 0 0-0 0
AS CF SCHAERB 0 0 0 0 0-0 0
HCT DOMI MANAG 0 0 0 0 0-0 0
FUTS IP HANNUT 0 0 0 0 0-0 0
ANNEESSENS BXL 0 0 0 0 0-0 0
LART BRUXELLES 0 0 0 0 0-0 0
10  FSG WAVRE 0 0 0 0 0-0 0
11  ENGIECHU LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
12  SO JEUNES DOUR 0 0 0 0 0-0 0
13  ATLAS LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
14  ZVC ASSEBROEKE 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2A
COLOMBUSWEMMEL 0 0 0 0 0-0 0
SPORT SOIGNIES 0 0 0 0 0-0 0
MFC REBECQ 0 0 0 0 0-0 0
MAGIC THULIN 0 0 0 0 0-0 0
MORATEX LEBBEK 0 0 0 0 0-0 0
REBECQ UNITED 0 0 0 0 0-0 0
CHIEVO LA LOUV 0 0 0 0 0-0 0
FAM LA LOUVIER 0 0 0 0 0-0 0
PETERBOS ANDER 0 0 0 0 0-0 0
10  RP MORLANWELZ 0 0 0 0 0-0 0
11  ZVK HOVE 0 0 0 0 0-0 0
12  ZURENBORG ANTW 0 0 0 0 0-0 0
13  HASSANIA MECHE 0 0 0 0 0-0 0
14  ALL B BERLAAR 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2B
ASM ETTERBEEK 0 0 0 0 0-0 0
BUFFALOPICEVER 0 0 0 0 0-0 0
ME WAVRE LIMAL 0 0 0 0 0-0 0
FUTSAL EVERE 0 0 0 0 0-0 0
MJ BIBI LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
ESC WAREMME FS 0 0 0 0 0-0 0
CELTIC VISE 0 0 0 0 0-0 0
ARENATPM WAVRE 0 0 0 0 0-0 0
BENFICA BXL 0 0 0 0 0-0 0
10  BEYNE-ISSIMO 0 0 0 0 0-0 0
11  MI83 OCTA+ BXL 0 0 0 0 0-0 0
12  BLOC 5 BXL 0 0 0 0 0-0 0
13  HERSTAL 1453 0 0 0 0 0-0 0
14  ISTB HERENT 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3A
DWV MAZENZELE 0 0 0 0 0-0 0
HAVERA DENDERM 0 0 0 0 0-0 0
ATL ST NIKLAAS 0 0 0 0 0-0 0
STEENOKKERZEEL 0 0 0 0 0-0 0
FUTSAL BXL 0 0 0 0 0-0 0
SDI ASSE 0 0 0 0 0-0 0
EUR KRAAIN UTD 0 0 0 0 0-0 0
VILVOORDE UTD 0 0 0 0 0-0 0
R 79 ETTERBEEK 0 0 0 0 0-0 0
10  SAL MECHELEN 0 0 0 0 0-0 0
11  FUTSAL PUURS 0 0 0 0 0-0 0
12  VBOYS VELTEM 0 0 0 0 0-0 0
13  MACRON TIENEN 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3B
M ST JEMEPPE 0 0 0 0 0-0 0
APS OASIS BXL 0 0 0 0 0-0 0
INT NAMECHE 83 0 0 0 0 0-0 0
BORUSS LOYERS 0 0 0 0 0-0 0
BLAMP T BRAINE 0 0 0 0 0-0 0
MSG ERNAGE 0 0 0 0 0-0 0
FLORENNES UTD 0 0 0 0 0-0 0
ESP SCHAERBEEK 0 0 0 0 0-0 0
RSFACADE SOIGN 0 0 0 0 0-0 0
10  PURPL AUVELAIS 0 0 0 0 0-0 0
11  VDL MANAGE 0 0 0 0 0-0 0
12  CHAMAL JETTE 0 0 0 0 0-0 0
13  GEDINNE UNITED 0 0 0 0 0-0 0
14  SHAAB RAMILLIE 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3C
RS LA LOUVIERE 0 0 0 0 0-0 0
CDJ ANDERLECHT 0 0 0 0 0-0 0
HELLAS THULIN 0 0 0 0 0-0 0
SICILE PD LOUP 0 0 0 0 0-0 0
FUTS MOLENBEEK 0 0 0 0 0-0 0
ACJ MONTIGNY 0 0 0 0 0-0 0
JC ECAUSSINNES 0 0 0 0 0-0 0
FUTSAL PIETON 0 0 0 0 0-0 0
RB ERQUELINNES 0 0 0 0 0-0 0
10  ESP MOLENBEEK 0 0 0 0 0-0 0
11  LAT LE ROEULX 0 0 0 0 0-0 0
12  FUTSAL FLENU 0 0 0 0 0-0 0
13  AG JUN LA LOUV 0 0 0 0 0-0 0
14  OLYM BRUNEHAUT 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3D
MF ETALLE 0 0 0 0 0-0 0
STE MARIE 87 0 0 0 0 0-0 0
BF DINANT 0 0 0 0 0-0 0
WAL-Y FALLAIS 0 0 0 0 0-0 0
COSM STAVELOT 0 0 0 0 0-0 0
MF STJEAN-SART 0 0 0 0 0-0 0
MARSEIL WANZE 0 0 0 0 0-0 0
BJ LIBRAMONT 0 0 0 0 0-0 0
MF OREYE 0 0 0 0 0-0 0
10  LS BASTOGNE 0 0 0 0 0-0 0
11  GLASG HACCOURT 0 0 0 0 0-0 0
12  CELTIC NASSOGN 0 0 0 0 0-0 0
13  ONU SERAING CL 0 0 0 0 0-0 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 29

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01191   5    14-02-20  2115   3030   ADLSMJFLEMALLE AS CF SCHAERB   -     
01192   5    14-02-20  2115   0002   ANNEESSENS BXL FSG WAVRE   -     
01193   5    14-02-20  2115   1035   HCT DOMI MANAG ENGIECHU LIEGE   -     
01194   5    14-02-20  2115   8222   GS BEO HOBOKEN SO JEUNES DOUR   -     
01195   5    14-02-20  2115   3010   ATLAS LIEGE GOLD LACHS SRG   -     
01196   5    14-02-20  2130   6442   ZVC ASSEBROEKE LART BRUXELLES   -     
01197   5    14-02-20  2130   3037   FUTS IP HANNUT HOBOKEN STER   -     
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02191   5    14-02-20  2100   8223   ZVK HOVE ALL B BERLAAR   -     
02192   5    14-02-20  2100   8308   ZURENBORG ANTW PETERBOS ANDER   -     
02193   5    14-02-20  2115   1065   SPORT SOIGNIES MORATEX LEBBEK   -     
02194   5    14-02-20  2200   8380   HASSANIA MECHE MAGIC THULIN   -     
02195   5    14-02-20  2205   1029   CHIEVO LA LOUV RP MORLANWELZ   -     
02196   5    14-02-20  2210   9070   COLOMBUSWEMMEL REBECQ UNITED   -     
02197   5    14-02-20  2215   0116   MFC REBECQ FAM LA LOUVIER   -     
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03191   5    14-02-20  2100   3080   CELTIC VISE ESC WAREMME FS   -     
03192   5    14-02-20  2115   0126   ME WAVRE LIMAL BENFICA BXL   -     
03193   5    14-02-20  2120   0007   ASM ETTERBEEK MJ BIBI LIEGE   -     
03194   5    14-02-20  2130   0030   FUTSAL EVERE ARENATPM WAVRE   -     
03195   5    14-02-20  2130   0029   BUFFALOPICEVER HERSTAL 1453   -     
03196   5    14-02-20  2200   9085   MI83 OCTA+ BXL BEYNE-ISSIMO   -     
03197   5    14-02-20  2210   9125   ISTB HERENT BLOC 5 BXL   -     
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04191   5    14-02-20  2000   0028   FUTSAL BXL DWV MAZENZELE   -     
04193   5    14-02-20  2000   9124   STEENOKKERZEEL VILVOORDE UTD   -     
04194   5    14-02-20  2130   7606   HAVERA DENDERM VBOYS VELTEM   -     
04195   5    14-02-20  2200   9178   EUR KRAAIN UTD SDI ASSE   -     
04196   5    14-02-20  2205   8266   FUTSAL PUURS ATL ST NIKLAAS   -     
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05191   5    14-02-20  2005   2040   PURPL AUVELAIS M ST JEMEPPE   -     
05192   5    14-02-20  2100   2042   GEDINNE UNITED INT NAMECHE 83   -     
05193   5    14-02-20  2100   0021   MSG ERNAGE RSFACADE SOIGN   -     
05194   5    14-02-20  2115   2027   BORUSS LOYERS VDL MANAGE   -     
05195   5    14-02-20  2130   0009   CHAMAL JETTE APS OASIS BXL   -     
05196   5    14-02-20  2215   2013   SHAAB RAMILLIE BLAMP T BRAINE   -     
05197   5    14-02-20  2215   0024   ESP SCHAERBEEK FLORENNES UTD   -     
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06191   5    14-02-20  2100   1051   ACJ MONTIGNY AG JUN LA LOUV   -     
06192   5    14-02-20  2110   1076   FUTSAL PIETON RS LA LOUVIERE   -     
06193   5    14-02-20  2115   1073   HELLAS THULIN SICILE PD LOUP   -     
06194   5    14-02-20  2115   1078   OLYM BRUNEHAUT ESP MOLENBEEK   -     
06195   5    14-02-20  2200   1018   JC ECAUSSINNES FUTSAL FLENU   -     
06196   5    14-02-20  2200   1074   LAT LE ROEULX CDJ ANDERLECHT   -     
06197   5    14-02-20  2215   9012   FUTS MOLENBEEK RB ERQUELINNES   -     
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07192   5    14-02-20  2030   3027   WAL-Y FALLAIS GLASG HACCOURT   -     
07193   5    14-02-20  2030   3057   MF OREYE BF DINANT   -     
07194   5    14-02-20  2100   4023   BJ LIBRAMONT CELTIC NASSOGN   -     
07195   5    14-02-20  2130   3004   MF STJEAN-SART LS BASTOGNE   -     
07197   5    14-02-20  2210   4033   STE MARIE 87 MF ETALLE   -     

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50601   5    31-01-20        50501 50502   -     
50602   5    31-01-20        50503 50504   -     
50603   5    31-01-20        50505 50506   -     
50604   5    31-01-20        50507 50508   -     
50605   5    31-01-20        50509 50510   -     
50606   5    31-01-20        50511 50512   -     
50607   5    31-01-20        50513 50514   -     
50608   5    31-01-20        50515 50516   -