Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
18/02/2019 - 24/02/2019

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01201   5    22-02-19  2100   0002   BASIC-FIT BXL HOBOKEN STER   -      YILDIZ/LEBEAU
01202   5    22-02-19  2115   8222   GS BEO HOBOKEN ADLSACFLEMALLE   -      HUYGENS/DECKERS
01203   5    22-02-19  2130   0024   AS CF SCHAERB HCTE LA HESTRE   -      DUBOIS/REMY
01204   5    22-02-19  2130   7616   ARB HAMME FACTFUTS LIMAL   -      VANDERLINDEN/DESMIT
01205   5    22-02-19  2130   3030   ENGIECHU LIEGE FUTS IP HANNUT   -      EMMERY/BAWIN R
01206   5    22-02-19  2145   0030   FUTSAL EVERE LART BRUXELLES   -      RASSART/ORTEGA
01207   5    22-02-19  2215   8238   ANADOLU STEKEN ZVK HOVE   -      BLAIRON/DURET L
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02201   5    22-02-19  2100   1029   RS LA LOUVIERE REBECQ UNITED   -      LACANNE
02202   5    22-02-19  2100   1069   FAM LA LOUVIER SPORT SOIGNIES   -      NIHOUL M
02204   5    22-02-19  2100   8308   ZURENBORG ANTW SO JEUNES DOUR   -      SPRIO
02203   5    22-02-19  2115   1001   SICILE PD LOUP EUROF TERVUREN   -      HEYLEN
02205   5    22-02-19  2130   8310   ALL B BERLAAR UNION WEMMEL   -      DEHAES
02206   5    22-02-19  2130   1073   MAGIC THULIN CHIEVO LA LOUV   -      LOUAI
02207   5    22-02-19  2200   6442   ZVC ASSEBROEKE RP MORLANWELZ   -      FAUCONNIER
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03201   5    22-02-19  2015   3030   GOLD LACHS SRG O LECOCQ DISON   -      JEHIN
03202   5    22-02-19  2045   3080   CELTIC VISE ESC OREYE FS   -      CLERBOIS
03205   5    22-02-19  2130   0029   PICARDIE EVERE ASM ETTERBEEK   -      PEETERS
03206   5    22-02-19  2200   3010   ATLAS LIEGE ME WAVRE LIMAL   -      NACKERS
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04201   5    22-02-19  2000   8314   KATELYNE WAVER MORATEX LEBBEK   -      EL ABBOUTI
04202   5    22-02-19  2100   9063   SDI ASSE LEUVEN CENTRAL   -      FUMAL
04203   5    22-02-19  2100   0015   FUTSAL BXL DWV MAZENZELE   -      BAWIN E
04204   5    22-02-19  2105   9125   VBOYS VELTEM ATL ST NIKLAAS   -      NIHOUL E
04206   5    22-02-19  2205   8266   FUTSAL PUURS R 79 ETTERBEEK   -      EL ABBOUTI
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05202   5    22-02-19  2100   0028   BLOC 5 BXL SHAAB OPPREBAI   -      VAN LAEKEN
05204   5    22-02-19  2115   1035   VDL MANAGE INT NAMECHE 83   -      BAJRAKTARI
05205   5    22-02-19  2115   0126   ARENA WAVRE ESP SCHAERBEEK   -      RENARD
05206   5    22-02-19  2120   2020   M ST JEMEPPE PURPL AUVELAIS   -      AUDOOR
05207   5    22-02-19  2200   0019   ACT J SCHAERB DRENICA NAMUR   -      YAMAN
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06063   1    18-02-19  2000   1024   FUTSAL FLENU CHAMAL JETTE   2 - 3      CLERBOIS
06202   5    22-02-19  2000   0026   PETERBOS ANDER ISOFULL PIETON   -      COUDEVILLE
06201   5    22-02-19  2015   2016   FLORENNES UTD DRUGHI BERNIS   -      KANUSAGI
06204   5    22-02-19  2100   0020   CDJ ANDERLECHT CHAMAL JETTE   -      VRANCKEN
06205   5    22-02-19  2105   1013   BLAMP T BRAINE MFC REBECQ   -      DE CUNTO
06203   5    22-02-19  2115   1024   FUTSAL FLENU MSG ERNAGE   -      EL HATIB
06206   5    22-02-19  2215   9012   FUTS MOLENBEEK LAT LE ROEULX   -      COUDEVILLE
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07201   5    22-02-19  2000   2002   BS ANHEE ONU SERAING CL   -      LORAND
07202   5    22-02-19  2030   3057   MF OREYE HERSTAL 1453   -      SENTE
07204   5    22-02-19  2115   2027   BORUSS LOYERS LS BASTOGNE   -      CASTILLO
07205   5    22-02-19  2115   3086   GLASG HACCOURT BJ LIBRAMONT   -      MINHAL
07206   5    22-02-19  2140   4011   MF ETALLE COSM STAVELOT   -      COLLIN
07207   5    22-02-19  2210   4033   STE MARIE 87 GEDINNE UNITED   -      CAVE

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
GS BEO HOBOKEN 18 17 1 0 103-43 34
AS CF SCHAERB 18 14 3 1 84-61 29
HCTE LA HESTRE 18 11 6 1 85-62 23
FACTFUTS LIMAL 18 9 5 4 69-68 22
LART BRUXELLES 18 9 6 3 67-52 21
BASIC-FIT BXL 18 9 8 1 73-62 19
ARB HAMME 18 8 8 2 77-69 18
HOBOKEN STER 18 5 6 7 82-78 17
ADLSMJFLEMALLE 18 6 9 3 52-68 15
10  ENGIECHU LIEGE 18 5 8 5 64-77 15
11  FUTSAL EVERE 18 6 11 1 70-92 13
12  FUTS IP HANNUT 18 5 11 2 63-79 12
13  ZVK HOVE 18 2 12 4 64-101 8
14  ANADOLU STEKEN 18 1 13 4 59-100 6
REEKS / DIVISION 2A
ZVC ASSEBROEKE 18 17 1 0 117-37 34
SO JEUNES DOUR 18 14 2 2 113-51 30
ALL B BERLAAR 17 14 3 0 96-54 28
UNION WEMMEL 19 8 6 5 69-79 21
MAGIC THULIN 18 9 7 2 70-51 20
CHIEVO LA LOUV 19 8 7 4 89-89 20
REBECQ UNITED 19 8 9 2 77-81 18
RP MORLANWELZ 18 7 7 4 69-70 18
SPORT SOIGNIES 19 7 10 2 64-83 16
10  EUROF TERVUREN 18 6 10 2 77-104 14
11  FAM LA LOUVIER 16 5 7 4 74-71 14
12  ZURENBORG ANTW 18 4 9 5 51-81 13
13  SICILE PD LOUP 17 1 14 2 49-110 4
14  RS LA LOUVIERE 18 1 17 0 51-105 2
REEKS / DIVISION 2B
O LECOCQ DISON 17 11 3 3 67-44 25
ESC OREYE FS 17 11 3 3 72-52 25
GOLD LACHS SRG 16 11 3 2 72-51 24
ATLAS LIEGE 16 9 4 3 67-57 21
CELTIC VISE 17 8 5 4 73-59 20
ME WAVRE LIMAL 16 9 6 1 83-72 19
PICARDIE EVER 16 9 6 1 65-60 19
BEYNE-ISSIMO 17 7 8 2 65-63 16
RENOVE C LAMB 15 6 7 2 58-60 14
10  ASM ETTERBEEK 16 4 11 1 45-65 9
11  MI83 OCTA+ BXL 17 4 12 1 77-96 9
12  MJ BIBI LIEGE 16 4 12 0 60-81 8
13  VILVOORDE UTD 16 0 13 3 43-87 3
14  NEW T HERSTAL 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3A
HASSANIA MECHE 15 13 1 1 96-42 27
ISTB HERENT 16 11 4 1 101-54 23
MORATEX LEBBEK 14 10 4 0 76-46 20
FUTSAL BXL 15 8 5 2 60-43 18
DWV MAZENZELE 14 6 5 3 56-61 15
ATL ST NIKLAAS 15 6 8 1 70-70 13
SDI ASSE 16 4 7 5 62-69 13
FUTSAL PUURS 15 5 8 2 69-77 12
R 79 ETTERBEEK 15 5 8 2 41-65 12
10  VBOYS VELTEM 14 4 8 2 58-70 10
11  LEUVEN CENTRAL 15 4 10 1 46-71 9
12  KATELYNE WAVER 16 3 11 2 58-125 8
13  REAL HALEN 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3B
BENFICA BXL 17 15 1 1 113-52 31
BLOC 5 BXL 16 10 3 3 71-45 23
ACJ MONTIGNY 16 9 4 3 77-60 21
ARENA WAVRE 17 9 5 3 82-57 21
M ST JEMEPPE 17 9 7 1 74-66 19
SHAAB OPPREBAI 16 8 5 3 87-80 19
ESP SCHAERBEEK 16 9 7 0 61-47 18
INT NAMECHE 83 16 6 6 4 78-71 16
VDL MANAGE 15 6 7 2 54-64 14
10  RSFACADE SOIGN 17 5 11 1 53-82 11
11  DRENICA NAMUR 16 4 12 0 56-104 8
12  PURPL AUVELAIS 16 3 12 1 59-90 7
13  ACT J SCHAERB 17 1 14 2 61-108 4
REEKS / DIVISION 3C
PETERBOS ANDER 17 16 0 1 130-53 33
MFC REBECQ 17 11 3 3 105-64 25
CHAMAL JETTE 15 10 3 2 84-52 22
FUTSAL FLENU 18 9 7 2 87-75 20
FUTS MOLENBEEK 17 8 6 3 74-75 19
LAT LE ROEULX 17 7 7 3 74-67 17
HELLAS THULIN 17 6 7 4 62-71 16
BLAMP T BRAINE 17 5 7 5 59-81 15
FLORENNES UTD 16 5 8 3 85-91 13
10  MSG ERNAGE 16 4 8 4 53-71 12
11  CDJ ANDERLECHT 15 5 9 1 64-77 11
12  ISOFULL PIETON 16 1 10 5 65-106 7
13  DRUGHI BERNIS 18 2 14 2 62-121 6
REEKS / DIVISION 3D
HERSTAL 1453 16 15 0 1 135-49 31
BF DINANT 19 13 4 2 92-63 28
BJ LIBRAMONT 16 9 4 3 96-65 21
MF OREYE 17 10 7 0 81-74 20
LS BASTOGNE 19 9 8 2 82-91 20
STE MARIE 87 17 7 7 3 86-94 17
GLASG HACCOURT 17 6 6 5 87-81 17
ONU SERAING CL 18 8 10 0 87-91 16
GEDINNE UNITED 18 7 10 1 88-107 15
10  COSM STAVELOT 18 5 9 4 69-76 14
11  BORUSS LOYERS 18 5 10 3 84-117 13
12  MF ETALLE 18 5 10 3 49-88 13
13  BS ANHEE 17 3 8 6 59-73 12
14  SOCA BASTOGNE 18 4 13 1 74-100 9

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 31

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01212   5    01-03-19  2115   1035   HCTE LA HESTRE ENGIECHU LIEGE   -      LEBEAU/DECKERS
01237   5    01-03-19  2115   8222   HOBOKEN STER ANADOLU STEKEN   -      DESMIT/YILDIZ
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02062   5    01-03-19  2100   1069   FAM LA LOUVIER ALL B BERLAAR   -      ORTEGA
02261   5    01-03-19  2100   9070   UNION WEMMEL EUROF TERVUREN   -      REMY
02267   5    01-03-19  2130   1029   CHIEVO LA LOUV SO JEUNES DOUR   -      LACANNE
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03203   5    01-03-19  2115   3084   RENOVE C LAMB BEYNE-ISSIMO   -      DURET M
03077   5    01-03-19  2200   3010   MJ BIBI LIEGE VILVOORDE UTD   -      FUMAL
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04263   5    01-03-19  2100   9004   R 79 ETTERBEEK DWV MAZENZELE   -      NACKERS
04167   5    01-03-19  2200   8380   HASSANIA MECHE LEUVEN CENTRAL   -      JEHIN
04264   5    01-03-19  2200   7610   MORATEX LEBBEK ATL ST NIKLAAS   -      uitgesteld - remis
04253   5    01-03-19  2205   9125   VBOYS VELTEM ISTB HERENT   -      BOUHARMONT
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05182   5    01-03-19  2100   0022   BLOC 5 BXL VDL MANAGE   -      LEYS
05201   5    01-03-19  2100   0207   BENFICA BXL ACJ MONTIGNY   -      COUDEVILLE
05234   5    01-03-19  2150   2001   INT NAMECHE 83 M ST JEMEPPE   -      NIHOUL E
05146   5    01-03-19  2200   0024   ESP SCHAERBEEK DRENICA NAMUR   -      MINHAL
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06071   3    27-02-19  2200   0009   CHAMAL JETTE CDJ ANDERLECHT   -      BLAIRON
06266   5    01-03-19  2200   1033   DRUGHI BERNIS MFC REBECQ   -      PEETERS
06265   5    01-03-19  2205   1074   LAT LE ROEULX MSG ERNAGE   -      LORAND
06226   5    01-03-19  2215   9012   FUTS MOLENBEEK CHAMAL JETTE   -      COLLIN
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07196   3    27-02-19  2200   4023   BJ LIBRAMONT MF OREYE   -      COLLIN
07172   5    01-03-19  2100   2010   BF DINANT STE MARIE 87   -      CASTILLO
07163   5    01-03-19  2115   3051   HERSTAL 1453 BJ LIBRAMONT   -      CAVE

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50701   5    01-03-19  2100   6442   ZVC ASSEBROEKE GS BEO HOBOKEN   -      RASSART/VANDERLINDEN
50702   5    01-03-19  2200   7610   MORATEX LEBBEK PETERBOS ANDER   -      HUYGENS/NIHOUL M
50703   5    01-03-19  2130   3037   FUTS IP HANNUT FACTFUTS LIMAL   -      EMMERY/DUBOIS
50704   5    01-03-19  2100   0002   LART BRUXELLES BASIC-FIT BXL   -      BLAIRON/BAWIN R
DAMES DAMES
71701   5    01-03-19  2100   9161   CRUYFF LEUVEN MADRY CHARLERO   -      CLERBOIS
71702   5    01-03-19        SPORTING JETTE SYNERGY BXL   -      EL ABBOUTI
71704   7    03-03-19  1800   6421   SWAF L BEERNEM UCCLE ACT FF   -      COUDEVILLE