Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
24/04/2017 - 30/04/2017

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01235   1    24-04-17  2045   0106   FACTFUTS LIMAL LART BRUXELLES   4 - 2      DURET M/DURET L
01237   3    26-04-17  2045   8370   FT BORNEMPUURS GIJ FUTS JETTE   -      ORTEGA/DURET L
01251   5    28-04-17  2100   0002   BASIC-FIT BXL EUROF TERVUREN   -      NACKERS/VRANCKEN
01252   5    28-04-17  2115   3030   ERGO FLEMALLE LART BRUXELLES   -      DUBOIS/DURET L
01255   5    28-04-17  2120   0106   FACTFUTS LIMAL GS BEO HOBOKEN   -      VAN LAEKEN/HUYGENS
01257   5    28-04-17  2145   8370   FT BORNEMPUURS HCTE LA HESTRE   -      EMMERY/DESMIT
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02251   5    28-04-17  2100   8222   HOBOKEN STER SICILE PD LOUP   -      REMY
02252   5    28-04-17  2100   8380   SAL MECHELEN WELKOM SOMBEKE   -      RASSART
02254   5    28-04-17  2100   1069   FAM LA LOUVIER MFC MORLANWELZ   -      VANDERLINDEN
02253   5    28-04-17  2115   8308   ZURENBORG ANTW RS LA LOUVIERE   -      NIHOUL
02255   5    28-04-17  2130   1073   MAGIC THULIN RC ANDERLUES   -      BOUHARMONT
02257   5    28-04-17  2200   8250   FUTSAL HOBOKEN ZVK MORTSEL   -      LEYS
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03236   1    24-04-17  2200   3037   FUTS IP HANNUT ME WAVRE LIMAL   3 - 2      DESMIT
03251   5    28-04-17  2030   3057   MF ESC OREYE G P BRUXELLES   -      AUDOOR
03252   5    28-04-17  2045   3080   CELTIC VISE ENGIECHU LIEGE   -      FUMAL
03253   5    28-04-17  2100   3031   DBM P FLERON BOCA JU TIENEN   -      DERICK
03254   5    28-04-17  2100   3037   PALERMO HANNUT FUTSAL BXL   -      BAWIN E
03255   5    28-04-17  2115   0126   ARENA WAVRE FUTSAL WEMMEL   -      DAOUDI
03256   5    28-04-17  2115   3042   FC INTER HUY ME WAVRE LIMAL   -      ORTEGA
03257   5    28-04-17  2200   0030   FUTSAL EVERE FUTS IP HANNUT   -      ABARKAN
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04202   5    28-04-17  2100   9069   DWV MAZENZELE OO KESSEL LO   -      SENTE
04251   5    28-04-17  2100   9004   R 79 ETTERBEEK MAV KAMPENHOUT   -      BERTRAND
04253   5    28-04-17  2100   6430   PLAK VARSENARE RC KESSEL LO   -      FILLEE
04257   5    28-04-17  2210   9125   ISTB HERENT DUV BREENDONK   -      JEHIN
04255   5    28-04-17  2215   8238   NAPOLI STEKENE MORATEX LEBBEK   -      DOUAY
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05253   5    28-04-17  2120   2020   M ST JEMEPPE ASM ETTERBEEK   -      DECKERS
05254   5    28-04-17  2145   2023   DRENICA NAMUR BORUSS LOYERS   -      LEBEAU
05255   5    28-04-17  2150   2001   INT NAMECHE 83 BF DINANT   -      YILDIZ
05256   5    28-04-17  2150   2037   MFC CLERMONT MF SEILLOIS   -      GIELEN
05257   5    28-04-17  2200   0024   ESP SCHAERBEEK NOUJOUM NAMUR   -      DEHAES
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06251   5    28-04-17  2000   1065   INTER SOIGNIES PETERBOS ANDRL   -      DEDOBBELEER
06252   5    28-04-17  2110   0116   REBECQ UNITED UN CHARLEROI   -      CLERBOIS
06254   5    28-04-17  2130   1052   RP MORLANWELZ SPORT SOIGNIES   -      LORAND
06255   5    28-04-17  2130   0220   MI83 OCTA+ BXL SO JEUNES DOUR   -      PAESEN
06256   5    28-04-17  2145   1051   ACJ MONTIGNY CHIEVO LA LOUV   -      BAJRAKTARI
06257   5    28-04-17  2215   1069   FC SAINT VAAST AJAX REBECQ   -      VANDERLINDEN
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07175   3    26-04-17  2015   3069   MG VERVIERS COSM STAVELOT   -      DECKERS
07255   5    28-04-17  2030   4044   UFA HOTTON OM DE LIEGE   -      VERCAMMEN
07252   5    28-04-17  2100   3051   NEW T HERSTAL AJS OUGREE   -      LACANNE
07251   5    28-04-17  2115   3058   ONU SERAING CL ACT TENNEVILLE   -      DE CUNTO
07253   5    28-04-17  2120   3079   LECOCQ DISON SOCA TAVIGNY   -      KANUSAGI
07254   5    28-04-17  2130   3069   COSM STAVELOT LUNCH BASTOGNE   -      DAENEN
07256   5    28-04-17  2200   3010   ATLAS LIEGE MG VERVIERS   -      COLLIN
07257   5    28-04-17  2200   4023   BJ LIBRAMONT GOLDEN SERAING   -      LEONARD

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50802   5    28-04-17  2130   7616   ARB HAMME SELKL THULIN   -      BAWIN R/DURET M
HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
51801   5    12-05-17  2115   8222   GS BEO HOBOKEN FT BORNEMPUURS   -     
51802   5    12-05-17  2100   1073   SELAKL THULIN ARB HAMME   -     
DAMES DAMES
71801   5    12-05-17  2000   1041   MADRY CHARLERO VOLVO CALAMINE   -     
71802   5    12-05-17  2100   9158   SCHOLL LEUVEN JS LINCENT   -      SENTE

Play Offs

BEHOUD of BIJKOMENDE STIJGER 1° NAT.
MAINTIEN ou MONTANT SUPPLEMENTAIRE 1° NAT.


RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
SELAKL THULIN 21 16 3 2 106-53 34
SNOB SCHAERB 21 15 5 1 97-67 31
GS BEO HOBOKEN 20 14 3 3 100-46 31
FACTFUTS LIMAL 20 12 3 5 97-66 29
ARB HAMME 21 12 5 4 119-76 28
FT BORNEMPUURS 19 11 5 3 64-54 25
BASIC-FIT BXL 20 7 10 3 78-87 17
LART BRUXELLES 21 6 12 3 55-75 15
HCTE LA HESTRE 20 4 13 3 58-104 11
10  GIJ FUTS JETTE 21 4 16 1 63-85 9
11  ERGO FLEMALLE 20 3 15 2 60-120 8
12  EUROF TERVUREN 20 2 16 2 67-131 6
REEKS / DIVISION 2A
RS LA LOUVIERE 22 16 5 1 86-47 33
SAL MECHELEN 23 14 6 3 127-86 31
WELKOM SOMBEKE 22 13 8 1 103-101 27
ZURENBORG ANTW 23 13 9 1 91-69 27
HOBOKEN STER 22 12 7 3 103-65 27
RC ANDERLUES 22 12 7 3 85-76 27
FSC HORNU 23 10 11 2 72-90 22
FAM LA LOUVIER 22 9 9 4 94-96 22
SICILE PD LOUP 22 9 11 2 81-87 20
10  MAGIC THULIN 22 9 12 1 76-76 19
11  MFC MORLANWELZ 23 5 13 5 48-80 15
12  ZVK MORTSEL 22 5 13 4 81-92 14
13  FUTSAL HOBOKEN 22 3 19 0 63-145 6
14  FLAMENGO MONS 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2B
FUTS IP HANNUT 24 19 3 2 133-73 40
FC INTER HUY 24 19 4 1 131-75 39
ENGIECHU LIEGE 24 17 4 3 97-65 37
BOCA JU TIENEN 24 14 8 2 110-81 30
ME WAVRE LIMAL 24 14 8 2 126-100 30
PALERMO HANNUT 24 12 11 1 101-101 25
FUTSAL EVERE 25 10 13 2 113-121 22
CELTIC VISE 24 9 12 3 105-119 21
FUTSAL WEMMEL 24 8 13 3 86-98 19
10  MF ESC OREYE 24 7 15 2 108-144 16
11  DBM P FLERON 24 6 14 4 90-118 16
12  FUTSAL BXL 24 5 13 6 103-111 16
13  G P BRUXELLES 25 7 18 0 114-175 14
14  ARENA WAVRE 24 5 16 3 84-120 13
REEKS / DIVISION 3A
ALL BL BERLAAR 22 16 5 1 130-98 33
NAPOLI STEKENE 21 15 3 3 122-72 33
DWV MAZENZELE 21 12 6 3 92-77 27
R 79 ETTERBEEK 20 11 8 1 126-119 23
SDI ASSE 21 10 10 1 119-115 21
PLAK VARSENARE 21 10 11 0 132-127 20
MAV KAMPENHOUT 20 9 9 2 92-90 20
MORATEX LEBBEK 20 9 11 0 101-113 18
DUV BREENDONK 21 7 11 3 95-124 17
10  ISTB HERENT 21 6 13 2 119-135 14
11  RC KESSEL LO 21 6 14 1 80-117 13
12  OO KESSEL LO 21 4 14 3 100-121 11
13  AMIG SCHEPDAAL 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3B
ASM ETTERBEEK 22 20 2 0 180-82 40
BF DINANT 22 16 4 2 120-80 34
DRENICA NAMUR 22 14 6 2 135-101 30
ESP SCHAERBEEK 23 13 7 3 111-78 29
NOUJOUM NAMUR 22 11 6 5 117-83 27
BS ANHEE 23 9 11 3 120-127 21
MF SEILLOIS 22 9 11 2 117-124 20
GT SAMBREVILLE 22 8 12 2 95-106 18
PURPL AUVELAIS 23 8 13 2 91-111 18
10  BORUSS LOYERS 21 7 12 2 135-149 16
11  M ST JEMEPPE 22 5 12 5 83-111 15
12  INT NAMECHE 83 22 6 14 2 99-135 14
13  MFC CLERMONT 22 2 18 2 108-224 6
14  FUTSAL CHIMAY 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3C
REBECQ UNITED 24 19 4 1 155-76 39
RP MORLANWELZ 24 14 5 5 100-70 33
SPORT SOIGNIES 23 14 6 3 111-82 31
SO JEUNES DOUR 24 11 4 9 123-103 31
MI83 OCTA+ BXL 24 12 9 3 118-107 27
AJAX REBECQ 24 11 10 3 100-95 25
FUTS MOLENBEEK 25 11 13 1 121-130 23
PETERBOS ANDRL 24 9 11 4 111-101 22
ACJ MONTIGNY 24 9 11 4 101-99 22
10  L VIEUX MANAG 25 9 12 4 69-85 22
11  CHIEVO LA LOUV 24 9 12 3 122-127 21
12  INTER SOIGNIES 23 8 14 1 101-135 17
13  UN CHARLEROI 24 6 14 4 113-153 16
14  FC SAINT VAAST 24 1 18 5 81-163 7
REEKS / DIVISION 3D
GOLDEN SERAING 24 20 1 3 152-71 43
ATLAS LIEGE 24 18 5 1 165-106 37
LECOCQ DISON 24 17 5 2 116-69 36
MG VERVIERS 23 15 5 3 137-79 33
NEW T HERSTAL 24 13 8 3 111-100 29
SOCA TAVIGNY 24 11 11 2 150-142 24
ONU SERAING CL 23 10 10 3 107-91 23
COSM STAVELOT 23 9 13 1 87-106 19
BJ LIBRAMONT 24 7 13 4 116-125 18
10  ACT TENNEVILLE 24 7 14 3 106-119 17
11  LUNCH BASTOGNE 23 6 12 5 99-114 17
12  OM DE LIEGE 24 7 15 2 110-168 16
13  UFA HOTTON 23 6 17 0 100-180 12
14  AJS OUGREE 23 2 21 0 74-160 4

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 40

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01262   5    05-05-17  2115   8222   GS BEO HOBOKEN FT BORNEMPUURS   -      DESMIT/VRANCKEN
01263   5    05-05-17  2115   1035   HCTE LA HESTRE ERGO FLEMALLE   -      ORTEGA/DUBOIS
01264   5    05-05-17  2130   1073   SELAKL THULIN FACTFUTS LIMAL   -      NIHOUL/REMY
01265   5    05-05-17  2130   7616   ARB HAMME BASIC-FIT BXL   -      EMMERY/DURET L
01266   5    05-05-17  2135   9177   EUROF TERVUREN SNOB SCHAERB   -      VAN LAEKEN/NACKERS
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02262   5    05-05-17  2015   1001   SICILE PD LOUP MAGIC THULIN   -      RASSART
02263   5    05-05-17  2100   1029   RS LA LOUVIERE FUTSAL HOBOKEN   -      ELEGEERT
02264   5    05-05-17  2115   1002   RC ANDERLUES FAM LA LOUVIER   -      SENTE
02265   5    05-05-17  2115   8223   ZVK MORTSEL HOBOKEN STER   -      DAOUDI
02267   5    05-05-17  2145   7621   WELKOM SOMBEKE FSC HORNU   -      VANDERLINDEN
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03261   5    05-05-17  2100   0015   FUTSAL BXL MF ESC OREYE   -      GIELEN
03262   5    05-05-17  2115   9142   BOCA JU TIENEN CELTIC VISE   -      LEYS
03263   5    05-05-17  2115   3030   ENGIECHU LIEGE ARENA WAVRE   -      LEBEAU
03264   5    05-05-17  2115   0126   ME WAVRE LIMAL DBM P FLERON   -      ABARKAN
03266   5    05-05-17  2200   3037   FUTS IP HANNUT FC INTER HUY   -      BLAIRON
03267   5    05-05-17  2210   9070   FUTSAL WEMMEL PALERMO HANNUT   -      EL ABBOUTI
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04261   5    05-05-17  2000   9119   MAV KAMPENHOUT SDI ASSE   -      DAENEN
04266   5    05-05-17  2200   7610   MORATEX LEBBEK R 79 ETTERBEEK   -      DERICK
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05261   5    05-05-17  2000   2002   BS ANHEE GT SAMBREVILLE   -      LEONARD
05262   5    05-05-17  2110   2010   BF DINANT MFC CLERMONT   -      BAJRAKTARI
05263   5    05-05-17  2115   0007   ASM ETTERBEEK PURPL AUVELAIS   -      DULLAERT
05264   5    05-05-17  2115   2027   BORUSS LOYERS M ST JEMEPPE   -      LACANNE
05265   5    05-05-17  2130   2028   NOUJOUM NAMUR INT NAMECHE 83   -      BAWIN E
05266   5    05-05-17  2150   2001   MF SEILLOIS DRENICA NAMUR   -      AUDOOR
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06211   3    03-05-17  2100   1065   INTER SOIGNIES SPORT SOIGNIES   -      BERTRAND
06261   5    05-05-17  2015   1065   SPORT SOIGNIES ACJ MONTIGNY   -      CLERBOIS
06262   5    05-05-17  2100   1017   UN CHARLEROI L VIEUX MANAG   -      COLLIN
06263   5    05-05-17  2100   0026   PETERBOS ANDRL FC SAINT VAAST   -      YAMAN
06264   5    05-05-17  2115   0116   AJAX REBECQ REBECQ UNITED   -      BAWIN R
06265   5    05-05-17  2130   1072   SO JEUNES DOUR INTER SOIGNIES   -      DOUAY
06266   5    05-05-17  2205   1029   CHIEVO LA LOUV MI83 OCTA+ BXL   -      EL HATIB
06267   5    05-05-17  2215   9012   FUTS MOLENBEEK RP MORLANWELZ   -      KANUSAGI
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07174   1    01-05-17  2000   3051   NEW T HERSTAL UFA HOTTON   -      COLLIN
07261   5    05-05-17  2000   3030   GOLDEN SERAING UFA HOTTON   -      BERTRAND
07262   5    05-05-17  2005   4028   SOCA TAVIGNY COSM STAVELOT   -      DEDOBBELEER
07263   5    05-05-17  2030   4050   ACT TENNEVILLE ATLAS LIEGE   -      FUMAL
07264   5    05-05-17  2100   3058   AJS OUGREE LECOCQ DISON   -      HUYGENS
07266   5    05-05-17  2115   3012   OM DE LIEGE ONU SERAING CL   -      VERCAMMEN
07267   5    05-05-17  2210   4028   LUNCH BASTOGNE BJ LIBRAMONT   -      LORAND

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
51801   5    12-05-17  2115   8222   GS BEO HOBOKEN FT BORNEMPUURS   -     
51802   5    12-05-17  2100   1073   SELAKL THULIN ARB HAMME   -     
DAMES DAMES
71801   5    12-05-17  2000   1041   MADRY CHARLERO VOLVO CALAMINE   -     
71802   5    12-05-17  2100   9158   SCHOLL LEUVEN JS LINCENT   -      SENTE

Play Offs

BEHOUD of BIJKOMENDE STIJGER 1° NAT.
MAINTIEN ou MONTANT SUPPLEMENTAIRE 1° NAT.