Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
21/08/2017 - 27/08/2017

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine


RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
ADLSMJFLEMALLE 0 0 0 0 0-0 0
RZ FUTSAL AND 0 0 0 0 0-0 0
RS LA LOUVIERE 0 0 0 0 0-0 0
SELAKL THULIN 0 0 0 0 0-0 0
ARB HAMME 0 0 0 0 0-0 0
GS BEO HOBOKEN 0 0 0 0 0-0 0
SNOB SCHAERB 0 0 0 0 0-0 0
HCTE LA HESTRE 0 0 0 0 0-0 0
FUTS IP HANNUT 0 0 0 0 0-0 0
10  BASIC-FIT BXL 0 0 0 0 0-0 0
11  FT BORNEMPUURS 0 0 0 0 0-0 0
12  LART BRUXELLES 0 0 0 0 0-0 0
13  EUROF TERVUREN 0 0 0 0 0-0 0
14  FACTFUTS LIMAL 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2A
HOBOKEN STER 0 0 0 0 0-0 0
RC ANDERLUES 0 0 0 0 0-0 0
SPORT SOIGNIES 0 0 0 0 0-0 0
MAGIC THULIN 0 0 0 0 0-0 0
REBECQ UNITED 0 0 0 0 0-0 0
NAPOLI STEKENE 0 0 0 0 0-0 0
SICILE PD LOUP 0 0 0 0 0-0 0
FAM LA LOUVIER 0 0 0 0 0-0 0
GIOVENTU MORLZ 0 0 0 0 0-0 0
10  SO JEUNES DOUR 0 0 0 0 0-0 0
11  ZVK HOVE 0 0 0 0 0-0 0
12  ZURENBORG ANTW 0 0 0 0 0-0 0
13  ALL B BERLAAR 0 0 0 0 0-0 0
14  SAL MECHELEN 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2B
ASM ETTERBEEK 0 0 0 0 0-0 0
GOLDEN SERAING 0 0 0 0 0-0 0
ALBACARS BERCH 0 0 0 0 0-0 0
ME WAVRE LIMAL 0 0 0 0 0-0 0
O LECOCQ DISON 0 0 0 0 0-0 0
FUTSAL EVERE 0 0 0 0 0-0 0
DBM P FLERON 0 0 0 0 0-0 0
ESC OREYE FS 0 0 0 0 0-0 0
FC INTER HUY 0 0 0 0 0-0 0
10  CELTIC VISE 0 0 0 0 0-0 0
11  FUTSAL BXL 0 0 0 0 0-0 0
12  ENGIECHU LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
13  ATLAS LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
14  BOCA JU TIENEN 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3A
R 79 ETTERBEEK 0 0 0 0 0-0 0
MORATEX LEBBEK 0 0 0 0 0-0 0
DWV MAZENZELE 0 0 0 0 0-0 0
DESTRIER EVERE 0 0 0 0 0-0 0
SDI ASSE 0 0 0 0 0-0 0
MI83 OCTA+ BXL 0 0 0 0 0-0 0
ASSEBROEKE 0 0 0 0 0-0 0
ISTB HERENT 0 0 0 0 0-0 0
R HERK DE STAD 0 0 0 0 0-0 0
10  LEUVEN CENTRAL 0 0 0 0 0-0 0
11  MAV KAMPENHOUT 0 0 0 0 0-0 0
12  KATELYNE WAVER 0 0 0 0 0-0 0
13  DUV BREENDONK 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3B
M ST JEMEPPE 0 0 0 0 0-0 0
CHAMILK P BXL 0 0 0 0 0-0 0
INT NAMECHE 83 0 0 0 0 0-0 0
DRENICA NAMUR 0 0 0 0 0-0 0
ACJ MONTIGNY 0 0 0 0 0-0 0
ESP SCHAERBEEK 0 0 0 0 0-0 0
MF SEILLOIS 0 0 0 0 0-0 0
ARENA WAVRE 0 0 0 0 0-0 0
MS MARCHIEN FS 0 0 0 0 0-0 0
10  NOUJOUM NAMUR 0 0 0 0 0-0 0
11  RP MORLANWELZ 0 0 0 0 0-0 0
12  PURPL AUVELAIS 0 0 0 0 0-0 0
13  GDF MANAGE 0 0 0 0 0-0 0
14  L NESS JEMEPPE 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3C
MFC REBECQ 0 0 0 0 0-0 0
BLAMP T BRAINE 0 0 0 0 0-0 0
OM DE LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
CDJ ANDERLECHT 0 0 0 0 0-0 0
MSG ERNAGE 0 0 0 0 0-0 0
HELLAS THULIN 0 0 0 0 0-0 0
FUTS MOLENBEEK 0 0 0 0 0-0 0
NEW T HERSTAL 0 0 0 0 0-0 0
CHIEVO LA LOUV 0 0 0 0 0-0 0
10  PETERBOS ANDER 0 0 0 0 0-0 0
11  INTER SOIGNIES 0 0 0 0 0-0 0
12  ACT J SCHAERB 0 0 0 0 0-0 0
13  RCS PIETON 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3D
ARELER F ARLON 0 0 0 0 0-0 0
BS ANHEE 0 0 0 0 0-0 0
BORUSS LOYERS 0 0 0 0 0-0 0
BF DINANT 0 0 0 0 0-0 0
SOCA TAVIGNY 0 0 0 0 0-0 0
COSM STAVELOT 0 0 0 0 0-0 0
BJ LIBRAMONT 0 0 0 0 0-0 0
ONU SERAING CL 0 0 0 0 0-0 0
ACT TENNEVILLE 0 0 0 0 0-0 0
10  LS BASTOGNE 0 0 0 0 0-0 0
11  RENOVE C LAMB 0 0 0 0 0-0 0
12  BEYNE-ISSIMO 0 0 0 0 0-0 0
13  REL LAMB OLNE 0 0 0 0 0-0 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 5

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01013   5    01-09-17  2045   1035   HCTE LA HESTRE BASIC-FIT BXL   -      EMMERY/HUYGENS
01011   5    01-09-17  2100   1029   RS LA LOUVIERE ARB HAMME   -      ORTEGA/YILDIZ
01012   5    01-09-17  2115   3030   ADLSMJFLEMALLE SELAKL THULIN   -      BLAIRON/RASSART
01014   5    01-09-17  2120   0026   RZ FUTSAL AND SNOB SCHAERB   -      REMY/GIELEN
01015   5    01-09-17  2130   8370   FT BORNEMPUURS FACTFUTS LIMAL   -      DUBOIS/VANDERLINDEN
01016   5    01-09-17  2130   0002   LART BRUXELLES FUTS IP HANNUT   -      VAN LAEKEN/BAWIN R
01017   5    01-09-17  2205   9177   EUROF TERVUREN GS BEO HOBOKEN   -      NIHOUL M/LEBEAU
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02011   5    01-09-17  2015   1065   SPORT SOIGNIES SICILE PD LOUP   -      ABARKAN
02013   5    01-09-17  2100   1069   FAM LA LOUVIER ZURENBORG ANTW   -      DERICK
02014   5    01-09-17  2115   0116   REBECQ UNITED ALL B BERLAAR   -      DEHAES
02015   5    01-09-17  2130   1072   SO JEUNES DOUR RC ANDERLUES   -      ELEGEERT
02016   5    01-09-17  2130   1073   MAGIC THULIN GIOVENTU MORLZ   -      JEHIN
02017   5    01-09-17  2215   8238   NAPOLI STEKENE ZVK HOVE   -      NACKERS
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03011   5    01-09-17  2030   3057   ESC OREYE FS DBM P FLERON   -      GODFRIND
03012   5    01-09-17  2045   3080   CELTIC VISE ASM ETTERBEEK   -      DECKERS
03014   5    01-09-17  2115   3042   FC INTER HUY GOLDEN SERAING   -      BOUHARMONT
03015   5    01-09-17  2115   9142   BOCA JU TIENEN ENGIECHU LIEGE   -      DURET L
03016   5    01-09-17  2115   0126   ME WAVRE LIMAL O LECOCQ DISON   -      FUMAL
03017   5    01-09-17  2145   0030   FUTSAL EVERE ALBACARS BERCH   -      CLERBOIS
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04011   5    01-09-17  2100   9069   DWV MAZENZELE ISTB HERENT   -      DEDOBBELEER
04013   5    01-09-17  2100   9063   SDI ASSE MI83 OCTA+ BXL   -      LACANNE
04015   5    01-09-17  2200   7610   MORATEX LEBBEK MAV KAMPENHOUT   -      FAUCONNIER
04017   5    01-09-17  2200   5130   R HERK DE STAD LEUVEN CENTRAL   -      DE CUNTO
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05014   5    01-09-17  2100   1051   ACJ MONTIGNY ARENA WAVRE   -      DAENEN
05011   5    01-09-17  2120   2020   M ST JEMEPPE MF SEILLOIS   -      PEETERS
05012   5    01-09-17  2130   1052   RP MORLANWELZ CHAMILK P BXL   -      BERTRAND
05013   5    01-09-17  2145   2028   NOUJOUM NAMUR GDF MANAGE   -      COLLIN
05015   5    01-09-17  2145   2023   DRENICA NAMUR MS MARCHIEN FS   -      CASTILLO
05016   5    01-09-17  2150   2001   INT NAMECHE 83 PURPL AUVELAIS   -      HEYLEN
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06012   5    01-09-17  2000   0026   PETERBOS ANDER ACT J SCHAERB   -      RENARD
06011   5    01-09-17  2005   1073   HELLAS THULIN MFC REBECQ   -      FILLEE
06013   5    01-09-17  2100   3012   OM DE LIEGE CHIEVO LA LOUV   -      PAESEN
06015   5    01-09-17  2100   1013   BLAMP T BRAINE INTER SOIGNIES   -      SPRIO
06014   5    01-09-17  2115   3051   NEW T HERSTAL CDJ ANDERLECHT   -      EL ABBOUTI
06017   5    01-09-17  2215   9012   FUTS MOLENBEEK MSG ERNAGE   -      LOUAI
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07011   5    01-09-17  2000   2002   BS ANHEE RENOVE C LAMB   -      BAJRAKTARI
07012   5    01-09-17  2005   4028   SOCA TAVIGNY BJ LIBRAMONT   -      EL HATIB
07013   5    01-09-17  2100   3010   BEYNE-ISSIMO ONU SERAING CL   -      NIHOUL E
07014   5    01-09-17  2115   2027   BORUSS LOYERS ACT TENNEVILLE   -      VERCAMMEN
07015   5    01-09-17  2130   3069   COSM STAVELOT LS BASTOGNE   -      LORAND
07016   5    01-09-17  2215   3079   REL LAMB OLNE ARELER F ARLON   -      KANUSAGI