Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
03/06/2019 - 09/06/2019

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine


RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
GS BEO HOBOKEN 6 6 0 0 29-10 12
AS CF SCHAERB 7 5 1 1 31-24 11
HCTE LA HESTRE 7 4 3 0 35-27 8
ADLSMJFLEMALLE 6 3 1 2 20-14 8
ARB HAMME 7 3 2 2 29-23 8
ENGIECHU LIEGE 7 2 2 3 25-24 7
LART BRUXELLES 6 2 3 1 21-22 5
BASIC-FIT BXL 7 2 4 1 23-31 5
HOBOKEN STER 6 1 2 3 27-31 5
10  FUTSAL EVERE 5 2 3 0 18-26 4
11  FACTFUTS LIMAL 5 1 2 2 22-26 4
12  FUTS IP HANNUT 6 1 3 2 19-27 4
13  ZVK HOVE 6 0 3 3 26-31 3
14  ANADOLU STEKEN 5 0 3 2 20-29 2
REEKS / DIVISION 2A
ZVC ASSEBROEKE 6 6 0 0 47-7 12
SO JEUNES DOUR 5 4 0 1 37-14 9
MAGIC THULIN 6 4 1 1 25-13 9
CHIEVO LA LOUV 6 4 1 1 30-25 9
ALL B BERLAAR 4 4 0 0 21-11 8
EUROF TERVUREN 7 3 3 1 35-36 7
UNION WEMMEL 6 2 2 2 11-22 6
REBECQ UNITED 6 2 3 1 33-31 5
SPORT SOIGNIES 6 2 4 0 12-28 4
10  ZURENBORG ANTW 7 1 4 2 19-28 4
11  FAM LA LOUVIER 5 1 3 1 14-19 3
12  RP MORLANWELZ 6 1 4 1 18-29 3
13  SICILE PD LOUP 4 0 3 1 12-26 1
14  RS LA LOUVIERE 6 0 6 0 15-40 0
REEKS / DIVISION 2B
GOLD LACHS SRG 6 4 1 1 28-23 9
O LECOCQ DISON 7 4 2 1 23-15 9
PICARDIE EVER 6 3 1 2 22-18 8
RENOVE C LAMB 5 3 1 1 24-15 7
ESC OREYE FS 5 3 1 1 18-13 7
ME WAVRE LIMAL 5 3 1 1 26-22 7
ATLAS LIEGE 5 3 2 0 20-23 6
CELTIC VISE 6 2 3 1 25-24 5
MI83 OCTA+ BXL 6 2 3 1 31-31 5
10  BEYNE-ISSIMO 6 2 3 1 22-23 5
11  NEW T HERSTAL 6 1 3 2 18-23 4
12  MJ BIBI LIEGE 4 1 3 0 9-17 2
13  ASM ETTERBEEK 7 1 6 0 13-26 2
14  VILVOORDE UTD 4 0 2 2 14-20 2
REEKS / DIVISION 3A
MORATEX LEBBEK 5 5 0 0 23-7 10
ISTB HERENT 4 3 1 0 35-15 6
HASSANIA MECHE 4 3 1 0 20-11 6
FUTSAL BXL 4 3 1 0 14-9 6
DWV MAZENZELE 4 2 1 1 14-11 5
VBOYS VELTEM 4 2 2 0 14-12 4
R 79 ETTERBEEK 4 2 2 0 8-10 4
FUTSAL PUURS 4 1 2 1 13-13 3
ATL ST NIKLAAS 5 1 3 1 16-20 3
10  KATELYNE WAVER 5 1 3 1 11-39 3
11  SDI ASSE 3 1 2 0 14-13 2
12  LEUVEN CENTRAL 5 1 4 0 12-22 2
13  REAL HALEN 3 0 3 0 3-15 0
REEKS / DIVISION 3B
M ST JEMEPPE 5 5 0 0 36-17 10
BENFICA BXL 5 4 0 1 28-11 9
ARENA WAVRE 6 3 1 2 26-17 8
BLOC 5 BXL 5 3 1 1 24-18 7
ESP SCHAERBEEK 4 3 1 0 17-11 6
RSFACADE SOIGN 5 3 2 0 22-20 6
VDL MANAGE 6 2 3 1 23-33 5
SHAAB OPPREBAI 5 2 3 0 21-26 4
INT NAMECHE 83 4 1 1 2 15-13 4
10  ACJ MONTIGNY 6 1 4 1 18-25 3
11  ACT J SCHAERB 5 1 4 0 19-28 2
12  PURPL AUVELAIS 6 1 5 0 21-33 2
13  DRENICA NAMUR 4 0 4 0 5-23 0
REEKS / DIVISION 3C
PETERBOS ANDER 6 6 0 0 56-22 12
FUTSAL FLENU 6 5 0 1 33-15 11
HELLAS THULIN 4 3 1 0 16-10 6
FLORENNES UTD 4 2 1 1 24-22 5
CHAMAL JETTE 5 2 2 1 22-20 5
FUTS MOLENBEEK 5 2 2 1 25-28 5
MSG ERNAGE 5 2 2 1 20-23 5
MFC REBECQ 6 2 3 1 36-31 5
DRUGHI BERNIS 4 2 2 0 15-32 4
10  ISOFULL PIETON 5 1 2 2 24-27 4
11  LAT LE ROEULX 6 1 5 0 25-27 2
12  BLAMP T BRAINE 6 0 4 2 15-35 2
13  CDJ ANDERLECHT 5 0 5 0 15-36 0
REEKS / DIVISION 3D
HERSTAL 1453 5 5 0 0 43-22 10
ONU SERAING CL 6 5 1 0 31-19 10
BF DINANT 5 4 0 1 30-14 9
LS BASTOGNE 6 4 1 1 28-16 9
GLASG HACCOURT 5 3 1 1 18-16 7
BORUSS LOYERS 6 2 2 2 28-29 6
COSM STAVELOT 6 1 2 3 13-18 5
BS ANHEE 6 1 2 3 22-28 5
MF OREYE 6 2 4 0 26-31 4
10  MF ETALLE 6 1 3 2 11-16 4
11  BJ LIBRAMONT 5 1 3 1 21-27 3
12  GEDINNE UNITED 6 1 4 1 28-36 3
13  STE MARIE 87 6 1 4 1 23-33 3
14  SOCA BASTOGNE 4 0 4 0 7-24 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 46