Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
25/06/2018 - 01/07/2018

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine


Play Offs

BEHOUD of BIJKOMENDE STIJGER 1° NAT.
MAINTIEN ou MONTANT SUPPLEMENTAIRE 1° NAT.


RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
ARB HAMME 25 22 3 0 155-73 44
GS BEO HOBOKEN 25 18 3 4 138-66 40
SELAKL THULIN 25 18 6 1 126-69 37
FT BORNEMPUURS 25 15 6 4 123-85 34
FACTFUTS LIMAL 25 14 8 3 104-85 31
LART BRUXELLES 25 10 10 5 100-90 25
BASIC-FIT BXL 25 9 11 5 112-112 23
HCTE LA HESTRE 25 9 12 4 103-102 22
FUTS IP HANNUT 25 8 12 5 108-110 21
10  SNOB SCHAERB 25 7 11 7 106-109 21
11  ADLSMJFLEMALLE 25 8 14 3 88-138 19
12  RS LA LOUVIERE 25 7 16 2 86-125 16
13  RZ FUTSAL AND 25 5 17 3 84-126 13
14  EUROF TERVUREN 25 2 23 0 69-212 4
REEKS / DIVISION 2A
HOBOKEN STER 24 17 4 3 138-70 37
NAPOLI STEKENE 25 17 7 1 145-100 35
ZVK HOVE 24 15 5 4 132-83 34
MAGIC THULIN 24 14 7 3 99-74 31
REBECQ UNITED 24 14 7 3 114-99 31
SO JEUNES DOUR 24 11 10 3 94-94 25
SPORT SOIGNIES 26 10 12 4 106-113 24
ZURENBORG ANTW 24 11 12 1 106-106 23
ALL B BERLAAR 24 9 12 3 110-113 21
10  FAM LA LOUVIER 24 8 12 4 91-106 20
11  SAL MECHELEN 25 7 12 6 94-100 20
12  SICILE PD LOUP 24 8 14 2 68-113 18
13  GIOVENTU MORLZ 24 5 16 3 62-104 13
14  RC ANDERLUES 24 3 19 2 69-153 8
REEKS / DIVISION 2B
ENGIECHU LIEGE 22 13 5 4 92-63 30
FUTSAL EVERE 22 11 4 7 105-83 29
ASM ETTERBEEK 21 11 4 6 105-71 28
O LECOCQ DISON 23 12 8 3 84-72 27
DBM P FLERON 23 10 9 4 113-96 24
BOCA JU TIENEN 22 9 7 6 79-87 24
ME WAVRE LIMAL 22 10 9 3 94-92 23
GOLDEN SERAING 21 8 6 7 70-63 23
ESC OREYE FS 23 9 10 4 110-114 22
10  ALBACARS BERCH 23 8 13 2 66-95 18
11  CELTIC VISE 22 7 11 4 81-91 18
12  ATLAS LIEGE 22 5 12 5 71-93 15
13  FUTSAL BXL 22 3 18 1 60-110 7
14  FC INTER HUY 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3A
ASSEBROEKE 22 21 0 1 163-44 43
MI83 OCTA+ BXL 23 15 6 2 143-84 32
MORATEX LEBBEK 21 14 4 3 127-72 31
DWV MAZENZELE 23 13 6 4 94-87 30
ISTB HERENT 21 12 6 3 114-74 27
SDI ASSE 22 12 8 2 122-108 26
DUV BREENDONK 23 8 13 2 91-128 18
DESTRIER EVERE 21 7 10 4 128-131 18
R HERK DE STAD 22 7 11 4 70-92 18
10  MAV KAMPENHOUT 23 7 13 3 95-122 17
11  KATELYNE WAVER 23 6 15 2 97-152 14
12  LEUVEN CENTRAL 21 6 14 1 98-114 13
13  R 79 ETTERBEEK 23 0 22 1 42-176 1
REEKS / DIVISION 3B
CHAMILK P BXL 24 21 3 0 181-103 42
RP MORLANWELZ 24 17 5 2 123-82 36
ARENA WAVRE 24 16 7 1 132-88 33
ACJ MONTIGNY 23 14 5 4 112-77 32
M ST JEMEPPE 24 12 7 5 103-82 29
L NESS JEMEPPE 24 11 11 2 115-128 24
MF SEILLOIS 24 10 11 3 145-141 23
GDF MANAGE 25 10 13 2 102-111 22
ESP SCHAERBEEK 23 9 12 2 93-92 20
10  PURPL AUVELAIS 24 8 13 3 96-113 19
11  INT NAMECHE 83 24 7 15 2 77-121 16
12  DRENICA NAMUR 25 7 16 2 101-135 16
13  NOUJOUM NAMUR 24 6 18 0 109-159 12
14  MS MARCHIEN FS 24 5 17 2 86-143 12
REEKS / DIVISION 3C
CHIEVO LA LOUV 22 18 1 3 120-57 39
NEW T HERSTAL 22 18 2 2 130-69 38
FUTS MOLENBEEK 23 16 6 1 135-119 33
PETERBOS ANDER 21 13 6 2 114-82 28
MFC REBECQ 22 12 8 2 109-81 26
MSG ERNAGE 22 9 13 0 98-118 18
ACT J SCHAERB 22 7 11 4 94-103 18
OM DE LIEGE 23 8 14 1 111-115 17
RCS PIETON 22 7 14 1 96-139 15
10  HELLAS THULIN 23 6 14 3 84-100 15
11  CDJ ANDERLECHT 22 6 14 2 76-114 14
12  BLAMP T BRAINE 22 5 13 4 87-109 14
13  INTER SOIGNIES 22 6 15 1 77-125 13
REEKS / DIVISION 3D
RENOVE C LAMB 20 13 1 6 127-73 32
BEYNE-ISSIMO 21 11 6 4 109-88 26
BJ LIBRAMONT 21 11 7 3 122-103 25
BF DINANT 20 9 6 5 102-92 23
BORUSS LOYERS 20 10 8 2 117-121 22
LS BASTOGNE 21 9 8 4 93-83 22
SOCA TAVIGNY 20 10 9 1 137-126 21
ARELER F ARLON 20 9 8 3 114-121 21
COSM STAVELOT 20 7 10 3 93-95 17
10  ONU SERAING CL 20 7 10 3 90-101 17
11  ACT TENNEVILLE 20 6 14 0 96-111 12
12  BS ANHEE 21 2 17 2 66-152 6
13  REL LAMB OLNE 0 0 0 0 0-0 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 49


Play Offs

BEHOUD of BIJKOMENDE STIJGER 1° NAT.
MAINTIEN ou MONTANT SUPPLEMENTAIRE 1° NAT.