Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
03/09/2018 - 09/09/2018

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01021   5    07-09-18  2100   0002   BASIC-FIT BXL LART BRUXELLES   3 - 7      ORTEGA/REMY
01022   5    07-09-18  2115   1035   HCTE LA HESTRE ZVK HOVE   8 - 6      RASSART/LEBEAU
01023   5    07-09-18  2130   0024   AS CF SCHAERB GS BEO HOBOKEN   1 - 6      NIHOUL M/DECKERS
01024   5    07-09-18  2130   3037   FUTS IP HANNUT ADLSACFLEMALLE   2 - 2      BAWIN R/YILDIZ
01025   5    07-09-18  2130   3030   ENGIECHU LIEGE FUTSAL EVERE   5 - 2      EMMERY/BLAIRON
01027   5    07-09-18  2215   8238   ANADOLU STEKEN ARB HAMME   3 - 3      DESMIT/DUBOIS
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02021   5    07-09-18  2100   1029   RS LA LOUVIERE ALL B BERLAAR   3 - 5      FAUCONNIER
02022   5    07-09-18  2115   0116   REBECQ UNITED EUROF TERVUREN   5 - 5      DEHAES
02023   5    07-09-18  2115   1001   SICILE PD LOUP MAGIC THULIN   2 - 3      DE CUNTO
02024   5    07-09-18  2115   8308   ZURENBORG ANTW FAM LA LOUVIER   4 - 3      HEYLEN
02025   5    07-09-18  2130   1072   SO JEUNES DOUR UNION WEMMEL   5 - 0      PEETERS
02026   5    07-09-18  2130   1052   RP MORLANWELZ CHIEVO LA LOUV   4 - 4      SPRIO
02027   5    07-09-18  2200   6442   ZVC ASSEBROEKE SPORT SOIGNIES   10 - 1      JEHIN
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03021   5    07-09-18  2015   3030   GOLD LACHS SRG NEW T HERSTAL   4 - 4      LOUAI
03022   5    07-09-18  2100   3010   BEYNE-ISSIMO ASM ETTERBEEK   3 - 1      DOUAY
03023   5    07-09-18  2115   3084   RENOVE C LAMB ATLAS LIEGE   NG - NJ      NIHOUL E
03024   5    07-09-18  2115   3079   O LECOCQ DISON ME WAVRE LIMAL   5 - 0 FF      X
03025   5    07-09-18  2130   0029   PICARDIE EVERE CELTIC VISE   6 - 4      VANDERLINDEN
03026   5    07-09-18  2200   3010   MJ BIBI LIEGE ESC OREYE FS   1 - 6      DOUAY
03027   5    07-09-18  2215   9085   VILVOORDE UTD MI83 OCTA+ BXL   2 - 5      BOUHARMONT
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04022   5    07-09-18  2100   9063   SDI ASSE KATELYNE WAVER   8 - 2      COUDEVILLE
04024   5    07-09-18  2105   9125   VBOYS VELTEM FUTSAL PUURS   2 - 6      FUMAL
04026   5    07-09-18  2200   7616   ATL ST NIKLAAS ISTB HERENT   4 - 6      VAN CLEEMPUT
04124   5    07-09-18  2200   7610   MORATEX LEBBEK LEUVEN CENTRAL   4 - 0      YAMAN
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05021   5    07-09-18  2010   2040   PURPL AUVELAIS DRENICA NAMUR   8 - 0      DEDOBBELEER
05022   5    07-09-18  2115   1065   RSFACADE SOIGN ACJ MONTIGNY   2 - 5      CLERBOIS
05023   5    07-09-18  2115   0126   ARENA WAVRE BENFICA BXL   3 - 3      AUDOOR
05024   5    07-09-18  2120   2020   M ST JEMEPPE VDL MANAGE   8 - 3      BAJRAKTARI
05025   5    07-09-18  2200   0019   ACT J SCHAERB BLOC 5 BXL   5 - 11      BAWIN E
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06021   5    07-09-18  2100   0026   PETERBOS ANDER DRUGHI BERNIS   20 - 2      VRANCKEN
06022   5    07-09-18  2100   1024   FUTSAL FLENU CDJ ANDERLECHT   11 - 4      EL HATIB
06023   5    07-09-18  2100   1076   ISOFULL PIETON CHAMAL JETTE   7 - 7      CASTILLO
06024   5    07-09-18  2105   1013   BLAMP T BRAINE FUTS MOLENBEEK   4 - 4      RENARD
06025   5    07-09-18  2115   1073   HELLAS THULIN LAT LE ROEULX   3 - 2      EL ABBOUTI
06026   5    07-09-18  2215   0116   MFC REBECQ MSG ERNAGE   6 - 6      DEHAES
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07021   5    07-09-18  2000   2002   BS ANHEE COSM STAVELOT   2 - 2      COLLIN
07022   5    07-09-18  2030   3057   MF OREYE BF DINANT   5 - 11      LORAND
07023   5    07-09-18  2115   3051   HERSTAL 1453 GEDINNE UNITED   11 - 3      GODFRIND
07024   5    07-09-18  2115   3086   GLASG HACCOURT MF ETALLE   1 - 0      LACANNE
07025   5    07-09-18  2115   3058   ONU SERAING CL LS BASTOGNE   0 - 5 FF      SENTE
07027   5    07-09-18  2210   4033   STE MARIE 87 BORUSS LOYERS   5 - 5      CAVE

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
GS BEO HOBOKEN 3 3 0 0 16-6 6
ADLSMJFLEMALLE 3 2 0 1 11-6 5
AS CF SCHAERB 3 2 1 0 15-14 4
HOBOKEN STER 2 1 0 1 14-8 3
ARB HAMME 3 1 1 1 14-9 3
LART BRUXELLES 3 1 1 1 12-13 3
ENGIECHU LIEGE 3 1 1 1 9-10 3
FUTS IP HANNUT 3 1 1 1 9-14 3
FACTFUTS LIMAL 2 1 1 0 11-10 2
10  HCTE LA HESTRE 3 1 2 0 14-16 2
11  BASIC-FIT BXL 3 1 2 0 11-16 2
12  FUTSAL EVERE 3 1 2 0 13-20 2
13  ZVK HOVE 3 0 2 1 15-18 1
14  ANADOLU STEKEN 3 0 2 1 12-16 1
REEKS / DIVISION 2A
ZVC ASSEBROEKE 3 3 0 0 28-4 6
SO JEUNES DOUR 3 3 0 0 23-8 6
ALL B BERLAAR 3 3 0 0 19-11 6
MAGIC THULIN 3 2 0 1 7-5 5
SPORT SOIGNIES 3 2 1 0 8-13 4
CHIEVO LA LOUV 3 1 1 1 13-16 3
UNION WEMMEL 3 1 1 1 5-9 3
EUROF TERVUREN 3 1 1 1 14-19 3
ZURENBORG ANTW 3 1 2 0 9-12 2
10  FAM LA LOUVIER 3 0 2 1 8-10 1
11  REBECQ UNITED 3 0 2 1 13-19 1
12  SICILE PD LOUP 3 0 2 1 10-16 1
13  RP MORLANWELZ 3 0 2 1 11-20 1
14  RS LA LOUVIERE 3 0 3 0 8-14 0
REEKS / DIVISION 2B
PICARDIE EVER 3 2 0 1 11-8 5
ESC OREYE FS 2 2 0 0 9-3 4
O LECOCQ DISON 3 2 1 0 10-4 4
BEYNE-ISSIMO 3 2 1 0 11-8 4
ME WAVRE LIMAL 3 2 1 0 11-13 4
NEW T HERSTAL 3 1 0 2 10-9 4
GOLD LACHS SRG 3 1 1 1 17-16 3
RENOVE C LAMB 2 1 1 0 9-7 2
ATLAS LIEGE 2 1 1 0 6-6 2
10  MI83 OCTA+ BXL 3 1 2 0 17-19 2
11  ASM ETTERBEEK 3 1 2 0 6-9 2
12  MJ BIBI LIEGE 3 1 2 0 6-10 2
13  VILVOORDE UTD 2 0 2 0 4-10 0
14  CELTIC VISE 3 0 3 0 10-15 0
REEKS / DIVISION 3A
ISTB HERENT 3 3 0 0 33-7 6
MORATEX LEBBEK 3 3 0 0 13-2 6
HASSANIA MECHE 2 2 0 0 10-4 4
FUTSAL PUURS 2 1 0 1 9-5 3
SDI ASSE 1 1 0 0 8-2 2
VBOYS VELTEM 2 1 1 0 7-6 2
FUTSAL BXL 2 1 1 0 5-4 2
LEUVEN CENTRAL 3 1 2 0 8-12 2
DWV MAZENZELE 2 0 1 1 4-9 1
10  ATL ST NIKLAAS 3 0 2 1 7-13 1
11  KATELYNE WAVER 3 0 2 1 6-31 1
12  REAL HALEN 2 0 2 0 3-10 0
13  R 79 ETTERBEEK 2 0 2 0 0-8 0
REEKS / DIVISION 3B
M ST JEMEPPE 3 3 0 0 21-10 6
ARENA WAVRE 3 1 0 2 14-10 4
INT NAMECHE 83 2 1 0 1 8-5 3
BENFICA BXL 2 1 0 1 6-4 3
BLOC 5 BXL 3 1 1 1 15-11 3
ACJ MONTIGNY 3 1 1 1 13-12 3
ESP SCHAERBEEK 1 1 0 0 5-1 2
SHAAB OPPREBAI 2 1 1 0 9-10 2
PURPL AUVELAIS 3 1 2 0 11-10 2
10  RSFACADE SOIGN 3 1 2 0 11-12 2
11  VDL MANAGE 3 1 2 0 12-19 2
12  ACT J SCHAERB 2 0 2 0 8-16 0
13  DRENICA NAMUR 2 0 2 0 0-13 0
REEKS / DIVISION 3C
PETERBOS ANDER 3 3 0 0 31-7 6
FUTSAL FLENU 3 2 0 1 21-13 5
HELLAS THULIN 2 2 0 0 8-6 4
FLORENNES UTD 2 1 0 1 10-8 3
CHAMAL JETTE 3 1 1 1 14-11 3
MFC REBECQ 3 1 1 1 16-16 3
MSG ERNAGE 3 1 1 1 12-16 3
DRUGHI BERNIS 2 1 1 0 6-23 2
LAT LE ROEULX 3 1 2 0 17-12 2
10  ISOFULL PIETON 2 0 1 1 9-10 1
11  FUTS MOLENBEEK 2 0 1 1 8-9 1
12  BLAMP T BRAINE 3 0 2 1 8-13 1
13  CDJ ANDERLECHT 3 0 3 0 10-26 0
REEKS / DIVISION 3D
LS BASTOGNE 3 2 0 1 12-6 5
HERSTAL 1453 2 2 0 0 19-7 4
BF DINANT 2 2 0 0 18-11 4
GLASG HACCOURT 2 2 0 0 8-3 4
BORUSS LOYERS 3 1 0 2 14-12 4
MF ETALLE 3 1 1 1 5-5 3
BS ANHEE 3 0 0 3 11-11 3
ONU SERAING CL 2 1 1 0 5-9 2
MF OREYE 3 1 2 0 10-14 2
10  STE MARIE 87 3 0 2 1 13-15 1
11  COSM STAVELOT 3 0 2 1 6-13 1
12  GEDINNE UNITED 3 0 2 1 11-20 1
13  SOCA BASTOGNE 1 0 1 0 5-7 0
14  BJ LIBRAMONT 1 0 1 0 4-8 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 7

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01031   5    14-09-18  2100   8223   ZVK HOVE HOBOKEN STER   5 - 5      DESMIT/YILDIZ
01032   5    14-09-18  2115   8222   GS BEO HOBOKEN ENGIECHU LIEGE   5 - 1      BLAIRON/DURET M
01033   5    14-09-18  2115   3030   ADLSACFLEMALLE ARB HAMME   3 - 1      HUYGENS/ORTEGA
01034   5    14-09-18  2115   0002   LART BRUXELLES AS CF SCHAERB   2 - 7      BAWIN R/LEBEAU
01035   5    14-09-18  2130   0106   FACTFUTS LIMAL BASIC-FIT BXL   5 - 3      VANDERLINDEN/DECKERS
01036   5    14-09-18  2130   3037   FUTS IP HANNUT HCTE LA HESTRE   4 - 3      EMMERY/DUBOIS
01037   5    14-09-18  2145   0030   FUTSAL EVERE ANADOLU STEKEN   8 - 5      NIHOUL M/RASSART
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02031   5    14-09-18  2100   9070   UNION WEMMEL MAGIC THULIN   1 - 1      HEYLEN
02032   5    14-09-18  2100   1069   FAM LA LOUVIER SICILE PD LOUP   3 - 3      DOUAY
02033   5    14-09-18  2100   9177   EUROF TERVUREN RP MORLANWELZ   8 - 4      YAMAN
02034   5    14-09-18  2115   1065   SPORT SOIGNIES RS LA LOUVIERE   2 - 1      REMY
02035   5    14-09-18  2130   8310   ALL B BERLAAR ZURENBORG ANTW   4 - 3      JEHIN
02036   5    14-09-18  2130   1072   SO JEUNES DOUR REBECQ UNITED   10 - 5      BAWIN E
02037   5    14-09-18  2205   1029   CHIEVO LA LOUV ZVC ASSEBROEKE   2 - 8      CLERBOIS
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03031   5    14-09-18  2030   3057   ESC OREYE FS VILVOORDE UTD   GS - AR      DERICK
03032   5    14-09-18  2115   3079   O LECOCQ DISON BEYNE-ISSIMO   1 - 3      NIHOUL E
03033   5    14-09-18  2115   0126   ME WAVRE LIMAL CELTIC VISE   5 - 3      BOUHARMONT
03034   5    14-09-18  2115   3051   NEW T HERSTAL PICARDIE EVERE   2 - 2      LACANNE
03035   5    14-09-18  2115   0007   ASM ETTERBEEK MJ BIBI LIEGE   0 - 4      LOUAI
03036   5    14-09-18  2200   3010   ATLAS LIEGE GOLD LACHS SRG   4 - 3      FAUCONNIER
03037   5    14-09-18  2200   9085   MI83 OCTA+ BXL RENOVE C LAMB   4 - 7      DEHAES
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04031   5    14-09-18  2100   9004   R 79 ETTERBEEK FUTSAL BXL    0 - 3      VAN CLEEMPUT
04032   5    14-09-18  2200   7610   MORATEX LEBBEK REAL HALEN   5 - 0 FF      X
04033   5    14-09-18  2200   7616   ATL ST NIKLAAS DWV MAZENZELE   2 - 2      OSMAN (vzvb)
04034   5    14-09-18  2200   9151   LEUVEN CENTRAL HASSANIA MECHE   3 - 5      CASTILLO
04036   5    14-09-18  2210   9125   ISTB HERENT KATELYNE WAVER   20 - 1      EL ABBOUTI
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05032   5    14-09-18  2100   1051   ACJ MONTIGNY M ST JEMEPPE   5 - 7      COLLIN
05034   5    14-09-18  2115   1035   VDL MANAGE ARENA WAVRE   4 - 8      SENTE
05035   5    14-09-18  2150   2001   INT NAMECHE 83 BLOC 5 BXL   3 - 3      DEDOBBELEER
05036   5    14-09-18  2200   0024   ESP SCHAERBEEK PURPL AUVELAIS   5 - 1      VRANCKEN
05037   5    14-09-18  2215   0115   SHAAB OPPREBAI RSFACADE SOIGN   7 - 4      BAJRAKTARI
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06031   5    14-09-18  2015   2016   FLORENNES UTD FUTSAL FLENU   5 - 5      BAJRAKTARI
06032   5    14-09-18  2030   0009   CHAMAL JETTE PETERBOS ANDER   2 - 3      VRANCKEN
06033   5    14-09-18  2100   0021   MSG ERNAGE ISOFULL PIETON   3 - 2      CAVE
06034   5    14-09-18  2115   1073   HELLAS THULIN MFC REBECQ   5 - 4      PEETERS
06035   5    14-09-18  2205   1074   LAT LE ROEULX CDJ ANDERLECHT   10 - 3      RENARD
06036   5    14-09-18  2205   1004   DRUGHI BERNIS BLAMP T BRAINE   4 - 3      SPRIO
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07031   5    14-09-18  2005   4028   SOCA BASTOGNE BORUSS LOYERS   5 - 7      LORAND
07033   5    14-09-18  2130   3069   COSM STAVELOT MF OREYE   1 - 4      GODFRIND
07034   5    14-09-18  2140   4011   MF ETALLE STE MARIE 87   3 - 2      THUNUS S (CCAL)
07035   5    14-09-18  2150   2042   GEDINNE UNITED ONU SERAING CL   4 - 5      AUDOOR
07036   5    14-09-18  2200   4023   BJ LIBRAMONT HERSTAL 1453   4 - 8      DE CUNTO
07037   5    14-09-18  2210   4028   LS BASTOGNE BS ANHEE   5 - 5      LORAND