Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96




WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
18/09/2023 - 24/09/2023

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
10043   5    22-09-23  2115   0126   ME WAVRE-LIMAL SO JEUNES DOUR   1 - 6      EMMERY/DUBOIS  
10045   5    22-09-23  2130   3034   FS GRACE HOLL RSC LA LOUVIER   1 - 7      RASSART/YILDIZ  
10047   5    22-09-23  2130   1024   FUTSAL FLENU PICARDIE SCHAE   11 - 7      BLAIRON/LEBEAU  
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
20043   5    22-09-23  2100   0022   CHAN-TAN BXL MAGIC THULIN   7 - 4      LIEFFERINCKX  
20044   5    22-09-23  2105   1013   BLAMP T BRAINE AJM MOLENBEEK   5 - 2      EL ABBOUTI  
20042   5    22-09-23  2115   0009   FSE JETTE CREW AJAXUTD REBECQ   4 - 2      DUVIVIER  
20047   5    22-09-23  2215   1008   BOUSSU FUTSAL LEUVEN CENTRAL   3 - 5      REMY  
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
30042   5    22-09-23  2100   2010   BF DINANT OTTOMAN VERV   5 - 3      SACCIO  
30043   5    22-09-23  2135   3082   ESC WAREMME FS MS JEMEPPE   3 - 11      BEHETS  
30044   5    22-09-23  2140   2042   GEDINNE UNITED MF OREYE   2 - 5      COLLIN  
30045   5    22-09-23  2150   2001   INT NAMECHE 83 TEAM GSI VERV   2 - 7      BAWIN E  
30041   5    22-09-23  2200   3044   LOGISTIC DISON SICILE PT LOUP   10 - 1      CAVE  
30046   5    22-09-23  2215   0113   MINIWAC OTTIGN BAT 81 TINTIGN   4 - 3      SENAL (2)  
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
40041   5    22-09-23  2010   9142   MACRON TIENEN TIGRE HALLE   9 - 6      SENAL (2)  
40042   5    22-09-23  2100   6430   PLAKK VARSENAR ZVK SDI ASSE   3 - 2      EL HATIB  
40044   5    22-09-23  2100   8308   JFS HOBOKEN DRACON NINOVE   7 - 1      CANIVET  
40045   5    22-09-23  2100   9154   TROPICAL LEUVE ZC BRUGGE   4 - 3      HUYGENS  
40046   5    22-09-23  2200   8203   ELKORA ANTWERP ROOKIES AFFLIG   4 - 4      VRANCKEN  
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
50044   5    22-09-23  2100   1029   HAINE S P CITY BELVEDERE SAMB   8 - 4      LACROIX  
50041   5    22-09-23  2115   1076   FUTSAL PIETON T GAL MANAGE   3 - 9      LAVIOLETTE  
50042   5    22-09-23  2130   1052   RP MORLANWELZ FELIC MONTIGNY   5 - 6      VAN DER VENNET  
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
60041   5    22-09-23  2000   3050   TDM ANS COSM STAVELOT   5 - 3      DE CLERCQ  
60042   5    22-09-23  2030   2016   FLORENNES UTD MF ETALLE   5 - 5      CONVENT  
60044   5    22-09-23  2110   4005   LBA HALANZY MF SEILLOIS   3 - 14      AUDOOR  
60045   5    22-09-23  2115   2027   BORUSS LOYERS G4 ST ODE   3 - 3      LACANNE  

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
FUTSAL EVERE 15 12 1 2 118-49 26
ADLSACFLEMALLE 14 11 2 1 67-36 23
PROCOLOR LIEGE 16 10 4 2 97-63 22
FUTSAL FLENU 15 6 4 5 83-71 17
FUTS RAMILLIES 14 7 5 2 82-84 16
RSC LA LOUVIER 14 5 4 5 66-54 15
HERMANO JUMET 14 5 7 2 66-75 12
SO JEUNES DOUR 13 5 7 1 56-68 11
ME WAVRE-LIMAL 16 4 12 0 52-96 8
10  PICARDIE SCHAE 14 2 11 1 63-88 5
11  FS GRACE HOLL 15 2 12 1 39-105 5
12  OASIS ST JOSSE 0 0 0 0 0-0 0
13  NINIO BXL FUTS 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2A
AG JUN LA LOUV 13 11 1 1 56-24 23
BOUSSU FUTSAL 14 10 4 0 92-43 20
EGEMA BOITSF 15 9 4 2 48-34 20
LEUVEN CENTRAL 15 9 5 1 59-38 19
AJAXUTD REBECQ 16 9 6 1 76-62 19
FSE JETTE CREW 14 7 6 1 43-51 15
MAGIC THULIN 15 6 8 1 68-71 13
CHAN-TAN BXL 14 5 7 2 53-61 12
BLAMP T BRAINE 15 4 8 3 58-65 11
10  HELLAS THULIN 12 2 10 0 29-68 4
11  AJM MOLENBEEK 15 1 14 0 37-102 2
12  EURO KRAAINEM 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2B
MF OREYE 16 14 1 1 83-50 29
TEAM GSI VERV 15 11 2 2 83-53 24
BF DINANT 17 9 5 3 68-58 21
LOGISTIC DISON 15 9 4 2 63-35 20
INT NAMECHE 83 15 9 5 1 74-59 19
BAT 81 TINTIGNY 17 7 6 4 93-74 18
OTTOMAN VERV 16 7 6 3 64-58 17
MINIWAC OTTIGN 16 4 9 3 62-73 11
MS JEMEPPE 14 4 9 1 49-73 9
10  SICILE PT LOUP 15 3 9 3 59-90 9
11  GEDINNE UNITED 16 3 12 1 59-87 7
12  ESC WAREMME FS 16 2 14 0 47-94 4
REEKS / DIVISION 3A
MACRON TIENEN 16 15 1 0 91-36 30
PLAKK VARSENAR 15 12 3 0 84-48 24
KL STEENOKKERZ 15 10 5 0 66-49 20
FS DENDERMONDE 15 8 4 3 71-46 19
EL TIGRE HALLE 18 8 7 3 94-86 19
ROOKIES AFFLIG 16 7 7 2 75-59 16
JFS HOBOKEN 16 7 7 2 73-69 16
ZC BRUGGE 16 4 9 3 63-77 11
ZVK SDI ASSE 14 5 9 0 48-63 10
10  ELKORA ANTWERP 16 4 10 2 64-109 10
11  TROPICAL LEUVE 16 4 11 1 57-87 9
12  DRACON NINOVE 17 3 14 0 72-129 6
REEKS / DIVISION 3B
T GAL MANAGE 14 13 0 1 102-30 27
WAVRE FAMILY 14 10 3 1 98-52 21
M-S-M FUTSAL 14 8 3 3 81-49 19
BELVEDERE SAMB 15 6 4 5 61-53 17
MAKASI BXL 14 7 6 1 66-47 15
HAINE S P CITY 15 7 7 1 68-69 15
PORTISTA MORL 14 6 6 2 58-58 14
FELIC MONTIGNY 14 5 5 4 42-43 14
RP MORLANWELZ 16 3 11 2 55-86 8
10  FUTSAL PIETON 15 3 12 0 63-116 6
11  P BOUL ST JOOST 13 1 12 0 37-128 2
REEKS / DIVISION 3C
MF SEILLOIS 15 14 0 1 119-52 29
LBA HALANZY 17 13 3 1 113-94 27
BS ANHEE 16 8 7 1 92-84 17
TDM ANS 16 8 7 1 84-87 17
FLORENNES UTD 17 7 8 2 99-114 16
MARSEIL WANZE 14 6 5 3 75-70 15
MF ETALLE 16 6 7 3 89-85 15
MFC SOUGNE 14 6 6 2 83-75 14
COSM STAVELOT 17 5 8 4 67-72 14
10  BORUSS LOYERS 16 4 10 2 59-93 10
11  G4 ST ODE 17 3 11 3 82-103 9
12  BV MONT 17 3 11 3 67-100 9