Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


Face aux circonstances particulières de la pandémie de COVID-19 virus et les différentes salles de sport, qui resteront fermées dans les prochaines semaines, le Comité Exécutif National de l’A.B.F.S. a pris les décisions suivantes : Tous les matchs restants de la saison 2019-2020 c.à.d. de la compétition nationale, les play-offs et de la Coupe de Belgique ne seront plus joués.

Gezien de bijzondere omstandigheden naar aanleiding van de COVID-19 virus en gezien meerdere sporthallen gesloten blijven de komende weken, heeft het Nationaal Uitvoerend Comité van de B.Z.V.B. de volgende beslissingen genomen: Alle resterende zaalvoetbalwedstrijden van het seizoen 2019-2020 van zowel de nationale competitie, de play-offs en de beker van België worden niet meer gespeeld.



WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
01/06/2020 - 07/06/2020

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine


AANGEPASTE RANGSCHIKKINGEN – CLASSEMENTS ADAPTES

REEKS / DIVISION 1 Nat
  1 GS BEO HOBOKEN   44.200
  2 HCT DOMI MANAG     40.300
  3 FUTS IP HANNUT       40.300
  4 ZVC ASSEBROEKE   31.200
  5 ADLSMJFLEMALLE    29.900
  6 HOBOKEN STER      28.600
  7 SO JEUNES DOUR   26.000
  8 ATLAS LIEGE             26.000
  9 ANNEESSENS BXL   24.700
10 AS CF SCHAERB     20.526
11 ENGIECHU LIEGE    19.500
12 GOLD LACHS SRG   17.789
13 LART BRUXELLES   14.300
14 FSG WAVRE             0.000
REEKS / DIVISION 2A
  1 MORATEX LEBBEK      34.667
  2 COLOMBUSWEMMEL   34.105
  3 MFC REBECQ            32.000
  4 CHIEVO LA LOUV         31.579
  5 MAGIC THULIN               29.333
  6 ALL B BERLAAR         29.333
  7 FAM LA LOUVIER         24.000
  8 REBECQ UNITED      24.000
  9 ZURENBORG ANTW      20.211
10 ZVK HOVE                     16.421
11 RP MORLANWELZ      14.667
12 HASSANIA MECHE      13.333
13 PETERBOS ANDER      8.000
14 SPORT SOIGNIES      0.000
REEKS / DIVISION 2B
  1 HERSTAL 1453         44.571
  2 ASM ETTERBEEK      42.900
  3 CELTIC VISE            42.095
  4 ME WAVRE LIMAL      30.952
  5 BUFFALOPICEVER      27.300
  6 MJ BIBI LIEGE         27.238
  7 BENFICA BXL         26.000
  8 MI83 OCTA+ BXL      24.700
  9 BLOC 5 BXL            23.400
10 ISTB HERENT            20.800
11 FUTSAL EVERE      14.857
12 ESC WAREMME FS      14.300
13 ARENATPM WAVRE      14.300
14 BEYNE-ISSIMO            9.905
REEKS / DIVISION 3A
  1 FUTSAL BXL            35.000
  2 SAL MECHELEN      32.857
  3 VBOYS VELTEM      22.353
  4 R 79 ETTERBEEK      21.250
  5 HAVERA DENDERM      21.250
  6 MACRON TIENEN         21.333
  7 STEENOKKERZEEL      17.333
  8 DWV MAZENZELE      16.000
  9 SDI ASSE                     11.429
10 EUR KRAAIN UTD      10.667
11 FUTSAL PUURS         9.333
12 ATL ST NIKLAAS         0.000
13 VILVOORDE UTD         0.000
REEKS / DIVISION 3B
  1 CHAMAL JETTE         38.667
  2 INT NAMECHE 83      37.200
  3 ESP SCHAERBEEK    35.429
  4 APS OASIS BXL         34.667
  5 SHAAB RAMILLIE      32.000
  6 BLAMP T BRAINE      26.526
  7 M ST JEMEPPE         21.474
  8 FLORENNES UTD      20.211
  9 GEDINNE UNITED      17.684
10 BORUSS LOYERS      13.333
11 PURPL AUVELAIS      13.333
12 VDL MANAGE            11.368
13 MSG ERNAGE            8.000
14 RSFACADE SOIGN      0.000
REEKS / DIVISION 3C
  1 ESP MOLENBEEK      49.400
  2 FUTSAL FLENU         39.000
  3 RB ERQUELINNES      32.500
  4 AG JUN LA LOUV      31.200
  5 RS LA LOUVIERE      26.000
  6 SICILE PD LOUP      26.000
  7 FUTSAL PIETON      23.400
  8 CDJ ANDERLECHT   21.048
  9 FUTS MOLENBEEK      20.800
10 ACJ MONTIGNY         20.800
11 HELLAS THULIN         20.800
12 LAT LE ROEULX         20.800
13 OLYM BRUNEHAUT   19.500
14 JC ECAUSSINNES      13.619
REEKS / DIVISION 3D
  1 BJ LIBRAMONT            34.941
  2 BF DINANT                  29.765
  3 STE MARIE 87            28.471
  4 MF STJEAN-SART      27.176
  5 COSM STAVELOT      27.176
  6 CELTIC NASSOGN      24.444
  7 MF OREYE                  23.375
  8 LS BASTOGNE         20.778
  9 WAL-Y FALLAIS         15.889
10 MARSEIL WANZE      14.235
11 GLASG HACCOURT   11.647
12 MF ETALLE                  6.471
13 ONU SERAING CL      0.000

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
GS BEO HOBOKEN 20 16 2 2 104-50 34
HCT DOMI MANAG 20 15 4 1 123-66 31
FUTS IP HANNUT 20 14 3 3 119-61 31
ZVC ASSEBROEKE 20 9 5 6 110-76 24
ADLSMJFLEMALLE 20 10 7 3 92-73 23
HOBOKEN STER 20 9 7 4 84-71 22
SO JEUNES DOUR 20 8 8 4 105-76 20
ATLAS LIEGE 20 7 7 6 95-76 20
ANNEESSENS BXL 20 7 8 5 80-88 19
10  AS CF SCHAERB 19 6 10 3 85-79 15
11  ENGIECHU LIEGE 20 6 11 3 65-82 15
12  GOLD LACHS SRG 19 5 11 3 69-120 13
13  LART BRUXELLES 20 2 11 7 71-85 11
14  FSG WAVRE 20 0 20 0 48-247 0
REEKS / DIVISION 2A
COLOMBUSWEMMEL 19 11 3 5 93-56 27
MORATEX LEBBEK 18 10 2 6 98-71 26
CHIEVO LA LOUV 19 10 4 5 64-59 25
MFC REBECQ 18 11 5 2 95-63 24
MAGIC THULIN 18 10 6 2 71-55 22
ALL B BERLAAR 18 9 5 4 66-60 22
FAM LA LOUVIER 19 9 9 1 84-93 19
REBECQ UNITED 19 8 8 3 92-88 19
ZURENBORG ANTW 19 6 9 4 84-83 16
10  ZVK HOVE 19 3 9 7 73-88 13
11  RP MORLANWELZ 18 4 11 3 55-95 11
12  HASSANIA MECHE 18 4 12 2 60-77 10
13  PETERBOS ANDER 18 2 14 2 45-92 6
14  SPORT SOIGNIES 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2B
HERSTAL 1453 21 18 3 0 106-41 36
CELTIC VISE 21 16 3 2 100-43 34
ASM ETTERBEEK 20 14 1 5 101-53 33
ME WAVRE LIMAL 21 11 7 3 112-85 25
MJ BIBI LIEGE 21 10 9 2 83-90 22
BUFFALOPICEVER 20 9 8 3 82-80 21
BENFICA BXL 20 7 7 6 86-88 20
MI83 OCTA+ BXL 20 7 8 5 95-97 19
BLOC 5 BXL 20 8 10 2 84-103 18
10  ISTB HERENT 20 7 11 2 69-95 16
11  FUTSAL EVERE 21 4 13 4 56-93 12
12  ESC WAREMME FS 20 5 14 1 67-93 11
13  ARENATPM WAVRE 20 4 13 3 69-97 11
14  BEYNE-ISSIMO 21 2 15 4 53-105 8
REEKS / DIVISION 3A
FUTSAL BXL 16 14 2 0 96-47 28
SAL MECHELEN 14 11 2 1 87-65 23
VBOYS VELTEM 17 9 7 1 73-60 19
R 79 ETTERBEEK 16 8 7 1 65-60 17
HAVERA DENDERM 16 7 6 3 74-63 17
MACRON TIENEN 15 6 5 4 53-58 16
STEENOKKERZEEL 15 5 7 3 47-55 13
DWV MAZENZELE 15 5 8 2 69-78 12
SDI ASSE 14 3 9 2 58-73 8
10  EUR KRAAIN UTD 15 2 9 4 40-72 8
11  FUTSAL PUURS 15 2 10 3 45-76 7
12  ATL ST NIKLAAS 0 0 0 0 0-0 0
13  VILVOORDE UTD 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3B
INT NAMECHE 83 20 14 3 3 144-62 31
ESP SCHAERBEEK 21 13 3 5 100-68 31
CHAMAL JETTE 18 12 1 5 108-56 29
APS OASIS BXL 18 10 2 6 95-58 26
SHAAB RAMILLIE 18 10 4 4 102-78 24
BLAMP T BRAINE 19 9 7 3 84-72 21
M ST JEMEPPE 19 7 9 3 75-67 17
FLORENNES UTD 19 7 10 2 98-120 16
GEDINNE UNITED 19 5 10 4 88-132 14
10  BORUSS LOYERS 18 4 12 2 66-116 10
11  PURPL AUVELAIS 18 4 12 2 63-119 10
12  VDL MANAGE 19 3 13 3 54-96 9
13  MSG ERNAGE 18 3 15 0 68-101 6
14  RSFACADE SOIGN 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3C
ESP MOLENBEEK 20 18 0 2 147-58 38
FUTSAL FLENU 20 13 3 4 110-80 30
RB ERQUELINNES 20 12 7 1 90-70 25
AG JUN LA LOUV 20 9 5 6 78-61 24
RS LA LOUVIERE 20 9 9 2 76-85 20
SICILE PD LOUP 20 8 8 4 89-113 20
FUTSAL PIETON 20 9 11 0 94-107 18
CDJ ANDERLECHT 21 6 10 5 81-94 17
FUTS MOLENBEEK 20 7 11 2 94-111 16
10  ACJ MONTIGNY 20 7 11 2 75-93 16
11  HELLAS THULIN 20 6 10 4 79-69 16
12  LAT LE ROEULX 20 5 9 6 94-119 16
13  OLYM BRUNEHAUT 20 7 12 1 78-106 15
14  JC ECAUSSINNES 21 5 15 1 108-127 11
REEKS / DIVISION 3D
BJ LIBRAMONT 17 11 1 5 81-59 27
BF DINANT 17 10 4 3 87-57 23
STE MARIE 87 17 10 5 2 119-92 22
MF STJEAN-SART 17 9 5 3 89-78 21
COSM STAVELOT 17 8 4 5 63-54 21
CELTIC NASSOGN 18 9 7 2 115-116 20
LS BASTOGNE 18 8 9 1 81-84 17
MF OREYE 16 7 6 3 77-79 17
WAL-Y FALLAIS 18 5 10 3 76-87 13
10  MARSEIL WANZE 17 5 11 1 93-104 11
11  GLASG HACCOURT 17 4 12 1 71-92 9
12  MF ETALLE 17 2 14 1 71-121 5
13  ONU SERAING CL 0 0 0 0 0-0 0