Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
18/11/2019 - 24/11/2019

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01091   5    22-11-19  2115   3030   ADLSMJFLEMALLE ZVC ASSEBROEKE   -      EMMERY/BLAIRON
01092   5    22-11-19  2115   0002   ANNEESSENS BXL AS CF SCHAERB   -      REMY/YILDIZ
01093   5    22-11-19  2115   1035   HCT DOMI MANAG GOLD LACHS SRG   -      ORTEGA/PEETERS
01094   5    22-11-19  2115   8222   GS BEO HOBOKEN ATLAS LIEGE   -      NIHOUL M/HUYGENS
01095   5    22-11-19  2130   1072   SO JEUNES DOUR HOBOKEN STER   -      DURET L/RASSART
01096   5    22-11-19  2130   3037   FUTS IP HANNUT LART BRUXELLES   -      BAWIN R/DURET M
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02092   5    22-11-19  2100   8223   ZVK HOVE ZURENBORG ANTW   -      DESMIT
02093   5    22-11-19  2115   1065   SPORT SOIGNIES COLOMBUSWEMMEL   -      SPRIO
02094   5    22-11-19  2130   8310   ALL B BERLAAR MAGIC THULIN   -      HEYLEN
02095   5    22-11-19  2200   8380   HASSANIA MECHE REBECQ UNITED   -      YAMAN
02096   5    22-11-19  2205   1029   CHIEVO LA LOUV PETERBOS ANDER   -      DECKERS
02097   5    22-11-19  2215   0116   MFC REBECQ MORATEX LEBBEK   -      LORAND
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03091   5    22-11-19  2100   3080   CELTIC VISE BUFFALOPICEVER   -      VANDERLINDEN
03093   5    22-11-19  2100   3010   BEYNE-ISSIMO BLOC 5 BXL   -      DUBOIS
03094   5    22-11-19  2120   0007   ASM ETTERBEEK BENFICA BXL   -      DOUAY
03095   5    22-11-19  2130   0030   FUTSAL EVERE ESC WAREMME FS   -      LACANNE
03096   5    22-11-19  2200   9085   MI83 OCTA+ BXL ME WAVRE LIMAL   -      JEHIN
03097   5    22-11-19  2210   9125   ISTB HERENT HERSTAL 1453   -      COUDEVILLE
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04124   1    18-11-19  2130   7641   HAVERA DENDERM STEENOKKERZEEL   3 - 3      COUDEVILLE
04092   5    22-11-19  2000   8380   SAL MECHELEN SDI ASSE   -      YAMAN
04093   5    22-11-19  2000   9124   STEENOKKERZEEL MACRON TIENEN   -      CASTILLO
04091   5    22-11-19  2100   0028   FUTSAL BXL VBOYS VELTEM   -      VRANCKEN
04094   5    22-11-19  2100   9069   DWV MAZENZELE R 79 ETTERBEEK   -      SENTE
04097   5    22-11-19  2205   8266   FUTSAL PUURS EUR KRAAIN UTD   -      CASTILLO
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05091   5    22-11-19  2005   2040   PURPL AUVELAIS CHAMAL JETTE   -      EL HATIB
05092   5    22-11-19  2100   2042   GEDINNE UNITED APS OASIS BXL   -      COLLIN
05093   5    22-11-19  2100   0021   MSG ERNAGE VDL MANAGE   -      EL ABBOUTI
05094   5    22-11-19  2105   1013   BLAMP T BRAINE RSFACADE SOIGN   -      BAWIN E
05095   5    22-11-19  2200   2016   FLORENNES UTD INT NAMECHE 83   -      FUMAL
05097   5    22-11-19  2200   0024   ESP SCHAERBEEK BORUSS LOYERS   -      VANDERWEGEN
05096   5    22-11-19  2215   2014   SHAAB RAMILLIE M ST JEMEPPE   -      MAGER
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06091   5    22-11-19  2100   1051   ACJ MONTIGNY ESP MOLENBEEK   -      DE CUNTO
06092   5    22-11-19  2115   1073   HELLAS THULIN FUTSAL PIETON   -      RENARD
06093   5    22-11-19  2130   1024   FUTSAL FLENU CDJ ANDERLECHT   -      VAN LAEKEN
06094   5    22-11-19  2200   1021   RB ERQUELINNES AG JUN LA LOUV   -      SENAL
06095   5    22-11-19  2200   1018   JC ECAUSSINNES OLYM BRUNEHAUT   -      BAJRAKTARI
06096   5    22-11-19  2200   1074   LAT LE ROEULX RS LA LOUVIERE   -      NIHOUL E
06097   5    22-11-19  2215   9012   FUTS MOLENBEEK SICILE PD LOUP   -      EL HATIB
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07091   5    22-11-19  2000   3081   MARSEIL WANZE BF DINANT   -      MAGER
07092   5    22-11-19  2100   3027   WAL-Y FALLAIS COSM STAVELOT   -      CAVE
07093   5    22-11-19  2100   4023   BJ LIBRAMONT MF OREYE   -      LEONARD
07094   5    22-11-19  2100   4026   CELTIC NASSOGN MF ETALLE   -      FERRANTE
07095   5    22-11-19  2130   3004   MF STJEAN-SART GLASG HACCOURT   -      AUDOOR

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50201   5    13-12-19  2100   4026   CELTIC NASSOGN FUTSAL BXL   -     
50202   5    13-12-19  2115   1065   SPORT SOIGNIES HERMANO JUMET   -     
50203   5    13-12-19  2100   0210   APS OASIS BXL RC P KESSEL LO   -     
50204   5    13-12-19        RACING ARLON HELLAS THULIN   -     
50205   5    13-12-19  2120   0007   ASM ETTERBEEK FAM LA LOUVIER   -     
50206   5    13-12-19        MINI83CTA+ BXL MFC REBECQ   -     
50207   5    13-12-19  2130   1024   FUTSAL FLENU CELTIC VISE   -     
50208   5    13-12-19  2215   0116   REBECQ UNITED GLASG HACCOURT   -     
50209   5    13-12-19  2130   8310   ALL B BERLAAR VBOYS VELTEM   -     
50210   5    13-12-19  2130   1073   MAGIC THULIN ZURENBORG ANTW   -     
50211   5    13-12-19        CHAMAL JETTE COLOMBUSWEMMEL   -     
50212   5    13-12-19        HERSTAL 1453 BUFFALOPICEVER   -     
50213   5    13-12-19  2115   0126   ME WAVRE LIMAL BL DEV HULDENB   -     
50214   5    13-12-19  2215   2016   FLORENNES UTD SHAAB RAMILLIE   -      BAWIN R
50215   5    13-12-19  2100   4023   BJ LIBRAMONT ARENATPM WAVRE   -     
50216   5    13-12-19  2200   1029   FC SAINT VAAST ESP MOLENBEEK   -     
50217   5    13-12-19  2215   9012   FUTS MOLENBEEK ISTB HERENT   -     
50218   5    13-12-19  2200   3057   ESC WAREMME FS BEYNE-ISSIMO   -     

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
FUTS IP HANNUT 8 6 0 2 44-16 14
GS BEO HOBOKEN 8 6 1 1 45-22 13
HCT DOMI MANAG 7 5 1 1 39-23 11
ZVC ASSEBROEKE 8 4 1 3 39-24 11
AS CF SCHAERB 7 4 1 2 35-18 10
ATLAS LIEGE 8 3 1 4 41-27 10
ANNEESSENS BXL 9 3 3 3 29-34 9
ADLSMJFLEMALLE 8 3 3 2 33-30 8
LART BRUXELLES 9 1 3 5 29-35 7
10  SO JEUNES DOUR 8 2 4 2 35-33 6
11  ENGIECHU LIEGE 8 2 5 1 21-35 5
12  HOBOKEN STER 8 1 5 2 24-31 4
13  GOLD LACHS SRG 8 1 5 2 26-47 4
14  FSG WAVRE 8 0 8 0 13-78 0
REEKS / DIVISION 2A
FAM LA LOUVIER 9 6 2 1 37-29 13
MORATEX LEBBEK 8 5 1 2 40-33 12
MFC REBECQ 8 5 2 1 47-25 11
MAGIC THULIN 8 5 2 1 33-27 11
COLOMBUSWEMMEL 8 4 1 3 36-24 11
ALL B BERLAAR 8 4 3 1 24-28 9
REBECQ UNITED 8 3 2 3 41-30 9
CHIEVO LA LOUV 7 3 3 1 17-25 7
ZURENBORG ANTW 7 2 3 2 37-33 6
10  PETERBOS ANDER 6 2 3 1 19-21 5
11  HASSANIA MECHE 8 2 5 1 30-35 5
12  ZVK HOVE 8 1 4 3 24-36 5
13  SPORT SOIGNIES 8 1 6 1 23-36 3
14  RP MORLANWELZ 9 1 7 1 23-49 3
REEKS / DIVISION 2B
CELTIC VISE 8 7 0 1 42-12 15
HERSTAL 1453 8 7 1 0 45-15 14
ASM ETTERBEEK 8 6 0 2 33-19 14
ME WAVRE LIMAL 9 5 2 2 53-30 12
BUFFALOPICEVER 7 4 2 1 33-28 9
FUTSAL EVERE 9 4 4 1 32-39 9
MI83 OCTA+ BXL 9 3 3 3 41-36 9
ISTB HERENT 7 3 4 0 24-35 6
ESC WAREMME FS 8 3 5 0 36-32 6
10  MJ BIBI LIEGE 9 3 6 0 33-47 6
11  BLOC 5 BXL 8 2 5 1 28-42 5
12  BENFICA BXL 8 1 4 3 33-42 5
13  ARENATPM WAVRE 8 1 6 1 28-47 3
14  BEYNE-ISSIMO 8 0 7 1 15-52 1
REEKS / DIVISION 3A
SAL MECHELEN 7 6 1 0 48-38 12
FUTSAL BXL 6 5 1 0 45-19 10
MACRON TIENEN 6 4 1 1 25-19 9
ATL ST NIKLAAS 7 4 3 0 38-35 8
STEENOKKERZEEL 8 3 3 2 25-26 8
VBOYS VELTEM 7 3 3 1 31-26 7
R 79 ETTERBEEK 6 3 3 0 25-24 6
HAVERA DENDERM 7 2 3 2 29-30 6
EUR KRAAIN UTD 7 2 4 1 20-33 5
10  DWV MAZENZELE 5 1 3 1 22-29 3
11  FUTSAL PUURS 6 1 4 1 24-36 3
12  SDI ASSE 6 0 5 1 14-31 1
13  VILVOORDE UTD 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3B
INT NAMECHE 83 7 5 0 2 47-20 12
SHAAB RAMILLIE 6 5 1 0 36-18 10
FLORENNES UTD 7 4 2 1 48-38 9
ESP SCHAERBEEK 7 4 2 1 31-24 9
CHAMAL JETTE 6 3 1 2 31-18 8
APS OASIS BXL 6 3 1 2 23-16 8
M ST JEMEPPE 8 3 3 2 27-23 8
GEDINNE UNITED 8 3 3 2 44-50 8
BORUSS LOYERS 8 3 5 0 29-46 6
10  BLAMP T BRAINE 7 2 3 2 30-31 6
11  VDL MANAGE 7 2 4 1 24-24 5
12  PURPL AUVELAIS 7 2 4 1 27-43 5
13  MSG ERNAGE 8 2 6 0 31-38 4
14  RSFACADE SOIGN 6 0 6 0 15-54 0
REEKS / DIVISION 3C
ESP MOLENBEEK 7 7 0 0 59-21 14
RB ERQUELINNES 8 6 2 0 45-25 12
FUTSAL FLENU 8 5 1 2 41-35 12
AG JUN LA LOUV 8 3 2 3 25-23 9
FUTSAL PIETON 8 4 4 0 33-40 8
RS LA LOUVIERE 7 3 3 1 24-30 7
ACJ MONTIGNY 8 3 4 1 29-29 7
SICILE PD LOUP 8 3 4 1 30-44 7
LAT LE ROEULX 8 2 3 3 33-40 7
10  FUTS MOLENBEEK 7 3 4 0 33-42 6
11  CDJ ANDERLECHT 7 2 3 2 25-28 6
12  JC ECAUSSINNES 8 2 5 1 43-48 5
13  OLYM BRUNEHAUT 8 2 6 0 28-44 4
14  HELLAS THULIN 8 1 5 2 27-26 4
REEKS / DIVISION 3D
BF DINANT 7 5 1 1 38-21 11
BJ LIBRAMONT 7 5 1 1 37-28 11
MF STJEAN-SART 7 4 1 2 33-24 10
STE MARIE 87 7 4 3 0 50-35 8
COSM STAVELOT 6 3 1 2 24-17 8
MF OREYE 6 3 2 1 24-20 7
GLASG HACCOURT 7 3 4 0 31-38 6
WAL-Y FALLAIS 6 2 2 2 28-28 6
CELTIC NASSOGN 7 2 4 1 34-44 5
10  MARSEIL WANZE 7 2 5 0 41-47 4
11  LS BASTOGNE 8 2 6 0 29-46 4
12  MF ETALLE 7 1 6 0 24-45 2
13  ONU SERAING CL 0 0 0 0 0-0 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 18

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01101   5    29-11-19  2100   3034   GOLD LACHS SRG ANNEESSENS BXL   -      BLAIRON/YILDIZ
01102   5    29-11-19  2115   3030   ENGIECHU LIEGE GS BEO HOBOKEN   -      DURET L/BAWIN R
01103   5    29-11-19  2115   0002   LART BRUXELLES HCT DOMI MANAG   -      DECKERS/VANDERLINDEN
01104   5    29-11-19  2115   3010   ATLAS LIEGE ADLSMJFLEMALLE   -      HUYGENS/PEETERS
01105   5    29-11-19  2115   8222   HOBOKEN STER FSG WAVRE   -      RASSART/REMY
01106   5    29-11-19  2130   0024   AS CF SCHAERB SO JEUNES DOUR   -      DURET M/DESMIT
01107   5    29-11-19  2130   6433   ZVC ASSEBROEKE FUTS IP HANNUT   -      NIHOUL M/ORTEGA
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02101   5    29-11-19  2100   0026   PETERBOS ANDER MFC REBECQ   -      BAJRAKTARI
02102   5    29-11-19  2100   8308   ZURENBORG ANTW SPORT SOIGNIES   -      JEHIN
02107   5    29-11-19  2100   9070   COLOMBUSWEMMEL HASSANIA MECHE   -      DOUAY
02103   5    29-11-19  2115   0116   REBECQ UNITED CHIEVO LA LOUV   -      CLERBOIS
02104   5    29-11-19  2130   1052   RP MORLANWELZ ZVK HOVE   -      EMMERY
02105   5    29-11-19  2130   1073   MAGIC THULIN FAM LA LOUVIER   -      CAVE
02106   5    29-11-19  2200   7610   MORATEX LEBBEK ALL B BERLAAR   -      COUDEVILLE
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03101   5    29-11-19  2035   3082   ESC WAREMME FS BEYNE-ISSIMO   -      SPRIO
03102   5    29-11-19  2100   0022   BLOC 5 BXL ARENATPM WAVRE   -      LORAND
03103   5    29-11-19  2115   0126   ME WAVRE LIMAL CELTIC VISE   -      HEYLEN
03104   5    29-11-19  2130   0029   BUFFALOPICEVER ISTB HERENT   -      BAWIN E
03105   5    29-11-19  2130   3051   HERSTAL 1453 ASM ETTERBEEK   -      NIHOUL E
03106   5    29-11-19  2130   0207   BENFICA BXL FUTSAL EVERE   -      FUMAL
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04101   5    29-11-19  2000   9142   MACRON TIENEN SAL MECHELEN   -      FAUCONNIER
04103   5    29-11-19  2100   9004   R 79 ETTERBEEK FUTSAL PUURS   -      VRANCKEN
04104   5    29-11-19  2100   9063   SDI ASSE FUTSAL BXL   -      CASTILLO
04102   5    29-11-19  2105   9125   VBOYS VELTEM ATL ST NIKLAAS   -      KAPLAN
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05101   5    29-11-19  2000   0210   APS OASIS BXL MSG ERNAGE   -      VAN LAEKEN
05102   5    29-11-19  2000   1020   RSFACADE SOIGN ESP SCHAERBEEK   -      COUDEVILLE
05103   5    29-11-19  2115   1035   VDL MANAGE SHAAB RAMILLIE   -      SENTE
05104   5    29-11-19  2115   2027   BORUSS LOYERS PURPL AUVELAIS   -      X
05105   5    29-11-19  2120   2020   M ST JEMEPPE FLORENNES UTD   -      DE CUNTO
05106   5    29-11-19  2130   0009   CHAMAL JETTE GEDINNE UNITED   -      VAN LAEKEN
05107   5    29-11-19  2150   2001   INT NAMECHE 83 BLAMP T BRAINE   -      X
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06101   5    29-11-19  2000   1069   AG JUN LA LOUV JC ECAUSSINNES   -      EL ABBOUTI
06102   5    29-11-19  2100   1001   SICILE PD LOUP FUTSAL FLENU   -      MAGER
06103   5    29-11-19  2100   1029   RS LA LOUVIERE ACJ MONTIGNY   -      EL HATIB
06104   5    29-11-19  2100   0020   CDJ ANDERLECHT RB ERQUELINNES   -      FERRANTE
06105   5    29-11-19  2110   1076   FUTSAL PIETON LAT LE ROEULX   -      DUBOIS
06106   5    29-11-19  2115   1078   OLYM BRUNEHAUT HELLAS THULIN   -      SENAL
06107   5    29-11-19  2215   9012   ESP MOLENBEEK FUTS MOLENBEEK   -      EL ABBOUTI
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07101   5    29-11-19  2030   3057   MF OREYE WAL-Y FALLAIS   -      STASSIN
07102   5    29-11-19  2100   2010   BF DINANT MF STJEAN-SART   -      COLLIN
07103   5    29-11-19  2115   3086   GLASG HACCOURT CELTIC NASSOGN   -      DUMOULIN
07105   5    29-11-19  2130   3069   COSM STAVELOT STE MARIE 87   -      AUDOOR
07106   5    29-11-19  2140   4011   MF ETALLE LS BASTOGNE   -      LACANNE

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50201   5    13-12-19  2100   4026   CELTIC NASSOGN FUTSAL BXL   -     
50202   5    13-12-19  2115   1065   SPORT SOIGNIES HERMANO JUMET   -     
50203   5    13-12-19  2100   0210   APS OASIS BXL RC P KESSEL LO   -     
50204   5    13-12-19        RACING ARLON HELLAS THULIN   -     
50205   5    13-12-19  2120   0007   ASM ETTERBEEK FAM LA LOUVIER   -     
50206   5    13-12-19        MINI83CTA+ BXL MFC REBECQ   -     
50207   5    13-12-19  2130   1024   FUTSAL FLENU CELTIC VISE   -     
50208   5    13-12-19  2215   0116   REBECQ UNITED GLASG HACCOURT   -     
50209   5    13-12-19  2130   8310   ALL B BERLAAR VBOYS VELTEM   -     
50210   5    13-12-19  2130   1073   MAGIC THULIN ZURENBORG ANTW   -     
50211   5    13-12-19        CHAMAL JETTE COLOMBUSWEMMEL   -     
50212   5    13-12-19        HERSTAL 1453 BUFFALOPICEVER   -     
50213   5    13-12-19  2115   0126   ME WAVRE LIMAL BL DEV HULDENB   -     
50214   5    13-12-19  2215   2016   FLORENNES UTD SHAAB RAMILLIE   -      BAWIN R
50215   5    13-12-19  2100   4023   BJ LIBRAMONT ARENATPM WAVRE   -     
50216   5    13-12-19  2200   1029   FC SAINT VAAST ESP MOLENBEEK   -     
50217   5    13-12-19  2215   9012   FUTS MOLENBEEK ISTB HERENT   -     
50218   5    13-12-19  2200   3057   ESC WAREMME FS BEYNE-ISSIMO   -