Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


A partir du 15.10.2021, l'accès aux salles de sport, bars, restaurants... de la Région Bruxelloise
sera limité aux personnes en possession d'un Covid Safe Ticket. (CST)
Vanaf 15.10.2021 zal de toegang tot sporthallen, bars, restaurants, enz. in het Brussels Gewest
beperkt worden tot personen die in het bezit zijn van een Covid Safe Ticket (CST).


Cette décision risque d'être d'application dans la région Wallonne à partir du 1/11/2021.
Deze beslissing zal vermoedelijk ook van toepassing zijn in het Waals gewest vanaf 1/11/2021.


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
27/09/2021 - 03/10/2021

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01013   5    01-10-21  2130   3051   HERSTAL 1453 MORATEX LEBBEK   5 - 0 FF      X  
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02122   5    01-10-21  2100   1069   FAM LA LOUVIER MAGIC THULIN   4 - 1      REMY  
02015   5    01-10-21  2200   8380   HASSANIA MECHE HOVE ZVK   4 - 6      VAN LAEKEN  
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03025   5    01-10-21  2100   0126   ME WAVRE-LIMAL PICARDIE EVERE   3 - 4      YILDIZ  
03091   5    01-10-21  2105   3082   ESC WAREMME FS MI83 OCTA+ BXL   2 - 10      MAGER  
03092   5    01-10-21  2145   0009   CHAMAL JETTE BJ LIBRAMONT   7 - 2      VANDERLINDEN  
03034   5    01-10-21  2150   2001   INT NAMECHE 83 BLOC FIVE BXL   0 - 5 FF      DOUAY  

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50001   5    01-10-21  2100   2016   FLORENNES UTD COSM STAVELOT   2 - 5      BAWIN R  
50002   5    01-10-21  2115   6407   VV EERNEGEM MONTREAL BRUGG   0 - 5 FF      COUDEVILLE  
50003   5    01-10-21  2130   2042   GEDINNE UNITED MEUBLE NEUPRE   5 - 0 FF      X  
50004   5    01-10-21  2130   6439   RAPID 99 BEERNEM FUTSAL PUURS   2 - 6      BOOGERS  
50005   5    01-10-21  2015   2020   M ST JEMEPPE CHEMINOT NAMUR   6 - 6   P 0 - 2      CLERBOIS  
50006   5    01-10-21  2005   1068   MFC GOZEE AF LONDERZEEL   5 - 0 FF      X  
50007   5    01-10-21  2100   8233   JFS HOBOKEN ANTWERP GORILL   8 - 2      YAMAN  
50008   5    01-10-21  2000   2037   MFC CLERMONT MFC SOUGNE   5 - 0 FF      X  
50009   5    01-10-21  2000   6402   VICT BLANKENB MOTOWN ANTWERP   5 - 0 FF      EMMERY  
50010   5    01-10-21  2005   9125   VBOYS VELTEM GIBO ROSELIES   5 - 4      LIEFFERINCKX  
50011   5    01-10-21  2100   1029   RS LA LOUVIERE EUR KRAAINEM   5 - 0 FF      X  
50012   5    01-10-21  2000   4009   GAUM ST-LEGER F MOIGNELEE 75   5 - 0 FF      X  
50013   5    01-10-21  2100   9056   EL TIGRE HALLE B WOLV BETEKOM   5 - 0 FF      X  
50014   5    01-10-21  2000   0151   R ST MJ FOREST LAT LA HESTRE   8 - 0      MURATORE  
50015   5    01-10-21  2000   9004   R'79 ETTERBEEK INKAD DIEGEM   2 - 1      PEETERS  
50016   5    01-10-21  2205   1029   HAINE S P CITY ZVC VILVOORDE   5 - 0 FF      X  
50017   5    01-10-21  2215   0115   SHAAB RAMILLIE ARES UTD BXL   13 - 4      CAVE  
50018   5    01-10-21  2200   3080   LECOCQ DISON WAL Y FALLAIS   3 - 2      COLLIN  
50019   5    01-10-21  1900   3088   BY B HAVELANGE MF FL MARCHE   4 - 3      AUDOOR  
50020   5    01-10-21  2200   0121   RAJA HALLE AJM MOLENBEEK   3 - 3   P 3 - 2      BLAIRON  
50021   5    01-10-21  2115   1073   HELLAS THULIN MIST WEMMEL   5 - 2      DURET M  
50023   5    01-10-21  2130   3004   MF SJS AUBEL MF RAC ARLON   4 - 4   P 9 - 8      ORTEGA  
50024   5    01-10-21  2115   8248   UTD 76 SCHOTEN DRACON NINOVE   3 - 7      VRANCKEN  
50025   5    01-10-21  2000   4011   MF ETALLE RATSIDE HAMOIR   3 - 5      LORAND  
50026   5    01-10-21  2000   1029   FC SAINT-VAAST CLR VIVRE BXL   5 - 4      SPRIO  
50027   5    01-10-21  2200   9151   LEUVEN CENTRAL KOEKELBERG UTD   3 - 0      SENAL  
50028   5    01-10-21  2115   1076   FUTSAL PIETON PIRON G MANAGE   5 - 4      BAWIN E  
50030   5    01-10-21  2000   9124   KL STEENOKKERZ M CHICAGO BXL   4 - 6      LACANNE  

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
CELTIC VISE 5 5 0 0 32-11 10
COLOMBUSWEMMEL 4 3 0 1 21-16 7
HERSTAL 1453 5 3 1 1 19-11 7
BATIMAT SCHAER 5 3 1 1 18-13 7
FUTS CPH LIEGE 5 3 1 1 21-19 7
GSHOBOKENSTER 4 2 0 2 9-7 6
SO JEUNES DOUR 5 2 2 1 23-24 5
ATLAS LIEGE 5 1 3 1 20-21 3
ANNEESSENS BXL 5 1 3 1 14-16 3
10  ADLSACFLEMALLE 5 1 4 0 12-22 2
11  ASM ETTERBEEK 5 0 4 1 19-29 1
12  MORATEX LEBBEK 5 0 5 0 12-31 0
13  ALL BL BERLAAR 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2A
MFC REBECQ 5 4 1 0 31-14 8
FAM LA LOUVIER 7 4 3 0 28-25 8
FUTSAL FLENU 5 3 0 2 24-15 8
BENFICA BXL 6 3 1 2 24-12 8
CHIEVO LA LOUV 6 2 0 4 22-17 8
FUTSAL BXL 5 2 1 2 25-16 6
HOVE ZVK 6 2 2 2 26-25 6
AC ANTWERPEN 5 2 2 1 21-22 5
MAGIC THULIN 6 2 4 0 25-35 4
10  RP MORLANWELZ 5 1 3 1 16-28 3
11  REBECQ UNITED 6 1 4 1 16-33 3
12  HASSANIA MECHE 6 0 3 3 20-26 3
13  SAL MECHELEN 6 0 4 2 15-25 2
REEKS / DIVISION 2B
ETM MOLENBEEK 5 4 0 1 34-16 9
CHAMAL JETTE 6 4 1 1 33-19 9
MI83 OCTA+ BXL 5 4 1 0 35-21 8
BLOC FIVE BXL 4 2 1 1 16-16 5
ESC WAREMME FS 5 2 2 1 21-24 5
PICARDIE EVERE 6 2 3 1 21-29 5
FUTSAL EVERE 6 1 2 3 22-25 5
ME WAVRE-LIMAL 5 2 3 0 18-20 4
BJ LIBRAMONT 4 1 2 1 14-20 3
10  BABYTYRE BXL 6 1 4 1 25-36 3
11  INT NAMECHE 83 4 1 3 0 14-20 2
12  ESP SCHAERBEEK 2 0 2 0 5-12 0
13  FS PERY LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3A
FUTSAL BERCHEM 5 4 0 1 24-13 9
MACRON TIENEN 5 3 1 1 27-19 7
EURO KRAAINEM 3 3 0 0 27-8 6
DRACON NINOVE 5 2 1 2 21-20 6
FUTSAL PUURS 6 2 2 2 24-27 6
VBOYS VELTEM 5 2 2 1 22-25 5
ZURENBORG ANTW 5 2 2 1 25-29 5
ZVK SDI ASSE 4 2 2 0 17-17 4
R'79 ETTERBEEK 5 2 3 0 23-24 4
10  KL STEENOKKERZ 5 1 4 0 14-21 2
11  RSA MECHELEN 3 0 3 0 13-20 0
12  BL DEV HULDENB 3 0 3 0 3-17 0
REEKS / DIVISION 3B
APS OASIS BXL 5 5 0 0 39-12 10
SHAAB RAMILLIE 3 3 0 0 20-6 6
BLAMP T BRAINE 3 3 0 0 20-8 6
FSE JETTE CREW 4 2 1 1 19-17 5
MFC CLERMONT 4 2 2 0 22-27 4
R ST MJ FORST 5 2 3 0 26-22 4
MS JEMEPPE 6 1 4 1 16-32 3
SICILE PT LOUP 2 1 1 0 9-10 2
BORUSS LOYERS 5 1 4 0 7-31 2
10  FLORENNES UTD 2 0 1 1 10-11 1
11  GIBO ROSELIES 5 0 4 1 15-27 1
12  F MOIGNELEE 75 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3C
HERMANO JUMET 5 5 0 0 33-16 10
RS LA LOUVIERE 6 4 0 2 21-14 10
BOUSSU FUTSAL 5 4 1 0 30-19 8
RAJA HALLE 6 3 3 0 28-29 6
AG JUN LA LOUV 5 2 1 2 18-14 6
AJM MOLENBEEK 5 2 2 1 21-24 5
HAINE S P CITY 4 2 2 0 18-17 4
FUTSAL PIETON 6 2 4 0 26-29 4
LAT LA HESTRE 4 1 2 1 18-23 3
10  HELLAS THULIN 5 1 4 0 15-20 2
11  CDJ ANDERLECHT 3 0 3 0 6-14 0
12  ARES UTD BXL 4 0 4 0 9-24 0
REEKS / DIVISION 3D
BF DINANT 5 5 0 0 28-13 10
MF OREYE 6 5 1 0 28-14 10
TEAM GSI LIEGE 6 3 3 0 22-26 6
MF SJS AUBEL 4 2 0 2 18-10 6
COSM STAVELOT 4 2 0 2 20-15 6
GEDINNE UNITED 6 2 4 0 19-32 4
BV MONT 6 2 4 0 23-41 4
MFC SOUGNE 4 1 1 2 26-17 4
WAL Y FALLAIS 6 1 3 2 25-23 4
10  MF ETALLE 6 1 4 1 21-26 3
11  LUNCH BASTOGNE 5 0 2 3 21-29 3
12  MARSEIL WANZE 4 0 2 2 13-18 2