Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


A partir du 15.10.2021, l'accès aux salles de sport, bars, restaurants... de la Région Bruxelloise
sera limité aux personnes en possession d'un Covid Safe Ticket. (CST)
Vanaf 15.10.2021 zal de toegang tot sporthallen, bars, restaurants, enz. in het Brussels Gewest
beperkt worden tot personen die in het bezit zijn van een Covid Safe Ticket (CST).


Cette décision est également d'application dans la région Wallonne à partir du 1/11/2021.
Deze beslissing is ook van toepassing in het Waals gewest vanaf 1/11/2021.


In het Vlaams Gewest is voor de toegang van een sportzaal het CST niet vereist?
Die verplichting is er wel voor de toegang tot de cafetaria.
En région flamende le CST n'est demandé pour l'accès de la salle de sport. Pour l'accès à la cafétaria le CST est obligatoire.


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
11/10/2021 - 17/10/2021

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01062   5    15-10-21  2115   3010   FUTS CPH LIEGE CELTIC VISE   1 - 9      EMMERY/CLERBOIS  
01063   5    15-10-21  2115   8222   GSHOBOKENSTER HERSTAL 1453   1 - 1      DURET L/DOUAY  
01064   5    15-10-21  2120   0007   ASM ETTERBEEK BATIMAT SCHAER   5 - 5      HUYGENS/LACANNE  
01061   5    15-10-21  2130   0002   ANNEESSENS BXL ADLSACFLEMALLE   4 - 1      RASSART/ORTEGA  
01066   5    15-10-21  2130   7610   MORATEX LEBBEK COLOMBUSWEMMEL   4 - 6      NIHOUL/YILDIZ  
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02061   5    15-10-21  2100   8380   SAL MECHELEN MFC REBECQ   0 - 2      BLAIRON  
02062   5    15-10-21  2100   8223   HOVE ZVK FUTSAL BXL   2 - 2      SENAL  
02063   5    15-10-21  2115   0116   REBECQ UNITED RP MORLANWELZ   3 - 4      LORAND  
02064   5    15-10-21  2135   0207   BENFICA BXL MAGIC THULIN   7 - 3      HEYLEN  
02065   5    15-10-21  2200   8380   HASSANIA MECHE AC ANTWERPEN   6 - 6      DURET M  
02066   5    15-10-21  2215   1029   CHIEVO LA LOUV FAM LA LOUVIER   6 - 4      SPRIO  
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03062   5    15-10-21  2100   0022   BLOC FIVE BXL BABYTYRE BXL   5 - 5      DUBOIS  
03063   5    15-10-21  2100   4023   BJ LIBRAMONT PICARDIE EVERE   4 - 4      BAWIN E  
03061   5    15-10-21  2105   3082   ESC WAREMME FS ME WAVRE-LIMAL   5 - 8      FUMAL  
03064   5    15-10-21  2145   0009   CHAMAL JETTE ETM MOLENBEEK    4 - 6      REMY  
03067   5    15-10-21  2210   9085   MI83 OCTA+ BXL FUTSAL EVERE   5 - 6      VANDERLINDEN  
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04035   1    11-10-21  2200   9017   FUTSAL BERCHEM R'79 ETTERBEEK   4 - 3      DUBOIS  
04061   5    15-10-21  2000   9004   R'79 ETTERBEEK BL DEV HULDENB   7 - 3      CASTILLO  
04062   5    15-10-21  2000   9124   KL STEENOKKERZ ZVK SDI ASSE   1 - 3      FERRANTE  
04063   5    15-10-21  2005   9125   VBOYS VELTEM DRACON NINOVE   3 - 3      COUDEVILLE  
04065   5    15-10-21  2105   8266   FUTSAL PUURS EURO KRAAINEM   2 - 11      YAMAN  
04066   5    15-10-21  2200   9017   FUTSAL BERCHEM MACRON TIENEN   5 - 0 FF      X  
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05061   5    15-10-21  2000   0151   R ST MJ FORST APS OASIS BXL   3 - 7      BOOGERS  
05065   5    15-10-21  2105   1013   BLAMP T BRAINE MS JEMEPPE   7 - 3      EL HATIB  
05066   5    15-10-21  2115   0115   SHAAB RAMILLIE GIBO ROSELIES   6 - 3      MAGER  
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06061   5    15-10-21  2000   1069   AG JUN LA LOUV HERMANO JUMET   3 - 4      LAVIOLETTE  
06063   5    15-10-21  2115   1076   FUTSAL PIETON ARES UTD BXL   8 - 0      DUVIVIER  
06064   5    15-10-21  2115   1073   HELLAS THULIN RS LA LOUVIERE   1 - 4      LEBEAU  
06065   5    15-10-21  2200   0121   RAJA HALLE HAINE S P CITY   5 - 4      MURATORE  
06066   5    15-10-21  2210   9012   AJM MOLENBEEK BOUSSU FUTSAL   3 - 8      EL ABBOUTI  
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07061   5    15-10-21  2030   3057   MF OREYE TEAM GSI LIEGE   6 - 3      AUDOOR  
07063   5    15-10-21  2100   3027   WAL Y FALLAIS MARSEIL WANZE   2 - 2      DECKERS  
07067   5    15-10-21  2130   3004   MF SJS AUBEL COSM STAVELOT   2 - 2      COLLIN  
07064   5    15-10-21  2140   2042   GEDINNE UNITED LUNCH BASTOGNE   7 - 3      RENARD  
07065   5    15-10-21  2140   4011   MF ETALLE BV MONT   10 - 3      CAVE  

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
GSHOBOKENSTER 11 9 1 1 56-20 19
HERSTAL 1453 11 8 1 2 51-18 18
CELTIC VISE 11 7 2 2 69-36 16
BATIMAT SCHAER 10 6 2 2 52-36 14
FUTS CPH LIEGE 11 5 4 2 38-50 12
COLOMBUSWEMMEL 11 4 4 3 36-46 11
SO JEUNES DOUR 10 4 5 1 52-50 9
ADLSACFLEMALLE 11 3 7 1 34-51 7
ANNEESSENS BXL 11 3 7 1 42-65 7
10  MORATEX LEBBEK 10 1 8 1 33-59 3
11  ASM ETTERBEEK 11 0 9 2 30-62 2
12  ALL BL BERLAAR 0 0 0 0 0-0 0
13  ATLAS LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2A
MFC REBECQ 12 8 2 2 75-32 18
BENFICA BXL 12 8 2 2 60-28 18
FUTSAL BXL 13 7 2 4 83-44 18
FUTSAL FLENU 11 6 2 3 49-47 15
CHIEVO LA LOUV 11 4 2 5 44-37 13
HOVE ZVK 10 4 2 4 53-45 12
AC ANTWERPEN 11 5 5 1 51-50 11
MAGIC THULIN 13 5 7 1 69-73 11
HASSANIA MECHE 13 3 5 5 56-61 11
10  FAM LA LOUVIER 13 5 8 0 46-64 10
11  REBECQ UNITED 12 2 8 2 42-81 6
12  SAL MECHELEN 11 1 7 3 36-59 5
13  RP MORLANWELZ 12 1 9 2 36-79 4
REEKS / DIVISION 2B
CHAMAL JETTE 12 9 2 1 63-35 19
ETM MOLENBEEK 11 7 0 4 60-35 18
PICARDIE EVERE 12 7 3 2 53-42 16
MI83 OCTA+ BXL 10 7 3 0 64-42 14
BJ LIBRAMONT 12 5 5 2 76-51 12
ME WAVRE-LIMAL 11 5 5 1 55-54 11
FUTSAL EVERE 12 3 4 5 48-49 11
INT NAMECHE 83 11 5 6 0 51-57 10
ESC WAREMME FS 11 3 5 3 47-60 9
10  BLOC FIVE BXL 10 2 7 1 32-77 5
11  BABYTYRE BXL 12 2 9 1 40-62 5
12  ESP SCHAERBEEK 10 1 7 2 29-54 4
13  FS PERY LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3A
EURO KRAAINEM 10 10 0 0 76-22 20
FUTSAL BERCHEM 11 7 2 2 51-28 16
MACRON TIENEN 11 7 3 1 55-41 15
R'79 ETTERBEEK 10 7 3 0 50-36 14
ZVK SDI ASSE 10 5 4 1 45-43 11
ZURENBORG ANTW 11 4 4 3 48-53 11
RSA MECHELEN 11 4 5 2 62-55 10
VBOYS VELTEM 11 4 5 2 49-53 10
DRACON NINOVE 12 4 6 2 48-60 10
10  FUTSAL PUURS 11 2 6 3 39-51 7
11  KL STEENOKKERZ 11 3 8 0 42-56 6
12  BL DEV HULDENB 11 0 11 0 20-87 0
REEKS / DIVISION 3B
SHAAB RAMILLIE 10 10 0 0 72-29 20
APS OASIS BXL 11 9 2 0 77-36 18
FSE JETTE CREW 11 8 2 1 53-38 17
BLAMP T BRAINE 11 6 3 2 56-40 14
MS JEMEPPE 11 4 5 2 41-41 10
SICILE PT LOUP 11 3 5 3 35-49 9
R ST MJ FORST 10 3 7 0 40-49 6
MFC CLERMONT 10 3 7 0 50-73 6
GIBO ROSELIES 10 2 6 2 35-49 6
10  FLORENNES UTD 9 2 6 1 43-52 5
11  BORUSS LOYERS 10 1 8 1 22-68 3
12  F MOIGNELEE 75 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3C
HERMANO JUMET 11 9 0 2 62-33 20
RS LA LOUVIERE 11 7 0 4 45-24 18
AG JUN LA LOUV 11 7 1 3 38-21 17
AJM MOLENBEEK 11 6 3 2 54-44 14
FUTSAL PIETON 11 6 5 0 48-42 12
LAT LA HESTRE 11 5 4 2 53-53 12
BOUSSU FUTSAL 11 5 5 1 45-39 11
RAJA HALLE 12 4 7 1 49-60 9
CDJ ANDERLECHT 9 3 5 1 29-43 7
10  HAINE S P CITY 10 2 7 1 34-49 5
11  HELLAS THULIN 11 2 8 1 33-47 5
12  ARES UTD BXL 11 0 11 0 24-59 0
REEKS / DIVISION 3D
MF SJS AUBEL 12 8 2 2 76-46 18
MF OREYE 11 8 2 1 59-36 17
BF DINANT 11 8 2 1 59-36 17
COSM STAVELOT 11 6 2 3 46-42 15
MFC SOUGNE 12 6 3 3 69-56 15
TEAM GSI LIEGE 12 5 5 2 55-54 12
MARSEIL WANZE 11 4 4 3 59-50 11
LUNCH BASTOGNE 12 3 5 4 54-69 10
WAL Y FALLAIS 12 3 7 2 57-62 8
10  BV MONT 12 3 9 0 44-84 6
11  MF ETALLE 12 2 9 1 52-69 5
12  GEDINNE UNITED 10 2 8 0 39-65 4