Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96




WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
27/11/2023 - 03/12/2023

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
10033   5    01-12-23  2100   0115   FUTS RAMILLIES ME WAVRE-LIMAL   7 - 4      BLAIRON/BAJRAKTARI  
10101   5    01-12-23  2100   1029   RSC LA LOUVIER HERMANO JUMET   2 - 2      JEHIN/HEYLEN  
10103   5    01-12-23  2130   3034   FS GRACE HOLL PROCOLOR LIEGE   2 - 8      VANDERLINDEN/BAWIN R  
10105   5    01-12-23  2130   0029   PICARDIE SCHAE ADLSACFLEMALLE   3 - 4      RASSART/DECKERS  
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
20101   5    01-12-23  2030   1069   AG JUN LA LOUV CHAN-TAN BXL   5 - 4      DUVIVIER  
20102   5    01-12-23  2115   1073   HELLAS THULIN FSE JETTE CREW   4 - 5      BAWIN E  
20103   5    01-12-23  2200   0119   EGEMA BOITSF AJAXUTD REBECQ   6 - 2      LORAND  
20105   5    01-12-23  2215   1008   BOUSSU FUTSAL AJM MOLENBEEK   13 - 0      LEBEAU  
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
30101   5    01-12-23  2030   4010   BAT 81 TINTIGN TEAM GSI VERV   3 - 4      CAVE  
30102   5    01-12-23  2035   3057   MF OREYE OTTOMAN VERV   5 - 3      YILDIZ  
30103   5    01-12-23  2140   2042   GEDINNE UNITED ESC WAREMME FS   5 - 6      COLLIN  
30104   5    01-12-23  2150   2001   INT NAMECHE 83 SICILE PT LOUP   9 - 2 FF      LACANNE  
30105   5    01-12-23  2215   0113   MINIWAC OTTIGN BF DINANT   1 - 4      EL HATIB  
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
40103   5    01-12-23  2100   6430   ZC BRUGGE ROOKIES AFFLIG   8 - 4      PEETERS  
40104   5    01-12-23  2100   9154   TROPICAL LEUVE PLAKK VARSENAR   1 - 9      VRANCKEN  
40106   5    01-12-23  2100   9031   DRACON NINOVE FS DENDERMONDE   2 - 4      AUDOOR  
40102   5    01-12-23  2200   8319   JFS HOBOKEN MACRON TIENEN   0 - 5 FF      DE CLERCQ  
40105   5    01-12-23  2200   8203   ELKORA ANTWERP TIGRE HALLE   12 - 6      EMMERY  
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
50101   5    01-12-23  2100   0207   MAKASI BXL BELVEDERE SAMB   6 - 4      CANIVET  
50102   5    01-12-23  2100   0210   P BOUL ST JOOS M-S-M FUTSAL   0 - 14      LIEFFERINCKX  
50103   5    01-12-23  2115   0126   WAVRE FAMILY T GAL MANAGE   4 - 4      VAN DER VENNET  
50104   5    01-12-23  2130   1052   PORTISTA MORL RP MORLANWELZ   4 - 6      REMY  
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
60103   5    01-12-23  2010   4005   LBA HALANZY BS ANHEE   5 - 3      CONVENT  
60102   5    01-12-23  2030   2016   FLORENNES UTD BV MONT   4 - 12      SENAL  
60105   5    01-12-23  2130   3069   COSM STAVELOT MARSEIL WANZE   4 - 2      LACROIX  
60106   5    01-12-23  2140   4011   MF ETALLE MF SEILLOIS   5 - 10      HUYGENS  
60107   5    01-12-23  2210   4028   G4 ST ODE MFC SOUGNE   6 - 3      SACCIO  

Beker van België / Coupe de Belgique

DAMES DAMES
80001   7    03-12-23  1030   4020   FLODJA ORVAL MFC CINEY   7 - 1      COLLIN  

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
FUTSAL EVERE 15 12 1 2 118-49 26
ADLSACFLEMALLE 15 12 2 1 71-39 25
PROCOLOR LIEGE 17 10 4 3 101-67 23
FUTSAL FLENU 15 6 4 5 83-71 17
FUTS RAMILLIES 14 7 5 2 82-84 16
RSC LA LOUVIER 14 5 4 5 66-54 15
HERMANO JUMET 14 5 7 2 66-75 12
SO JEUNES DOUR 14 5 7 2 60-72 12
ME WAVRE-LIMAL 16 4 12 0 52-96 8
10  PICARDIE SCHAE 14 2 11 1 63-88 5
11  FS GRACE HOLL 16 2 13 1 42-109 5
12  OASIS ST JOSSE 0 0 0 0 0-0 0
13  NINIO BXL FUTS 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2A
AG JUN LA LOUV 14 12 1 1 64-27 25
LEUVEN CENTRAL 16 10 5 1 66-41 21
AJAXUTD REBECQ 17 10 6 1 83-65 21
BOUSSU FUTSAL 15 10 5 0 95-50 20
EGEMA BOITSF 15 9 4 2 48-34 20
FSE JETTE CREW 14 7 6 1 43-51 15
MAGIC THULIN 16 6 9 1 71-79 13
CHAN-TAN BXL 14 5 7 2 53-61 12
BLAMP T BRAINE 15 4 8 3 58-65 11
10  HELLAS THULIN 13 2 11 0 32-75 4
11  AJM MOLENBEEK 15 1 14 0 37-102 2
12  EURO KRAAINEM 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2B
MF OREYE 16 14 1 1 83-50 29
TEAM GSI VERV 16 12 2 2 90-54 26
BF DINANT 17 9 5 3 68-58 21
LOGISTIC DISON 15 9 4 2 63-35 20
INT NAMECHE 83 15 9 5 1 74-59 19
OTTOMAN VERV 17 8 6 3 69-59 19
BAT 81 TINTIGNY 17 7 6 4 93-74 18
MINIWAC OTTIGN 17 4 10 3 63-78 11
SICILE PT LOUP 16 3 9 4 62-93 10
10  MS JEMEPPE 14 4 9 1 49-73 9
11  GEDINNE UNITED 17 3 13 1 60-94 7
12  ESC WAREMME FS 17 2 14 1 50-97 5
REEKS / DIVISION 3A
MACRON TIENEN 17 16 1 0 98-36 32
PLAKK VARSENAR 16 12 4 0 84-55 24
KL STEENOKKERZ 16 10 6 0 66-51 20
FS DENDERMONDE 15 8 4 3 71-46 19
EL TIGRE HALLE 18 8 7 3 94-86 19
ROOKIES AFFLIG 17 8 7 2 77-59 18
JFS HOBOKEN 16 7 7 2 73-69 16
ZVK SDI ASSE 15 5 9 1 54-69 11
ZC BRUGGE 16 4 9 3 63-77 11
10  ELKORA ANTWERP 16 4 10 2 64-109 10
11  TROPICAL LEUVE 17 4 11 2 63-93 10
12  DRACON NINOVE 17 3 14 0 72-129 6
REEKS / DIVISION 3B
T GAL MANAGE 14 13 0 1 102-30 27
WAVRE FAMILY 14 10 3 1 98-52 21
M-S-M FUTSAL 14 8 3 3 81-49 19
BELVEDERE SAMB 15 6 4 5 61-53 17
PORTISTA MORL 15 7 6 2 63-62 16
HAINE S P CITY 16 7 7 2 70-71 16
MAKASI BXL 14 7 6 1 66-47 15
FELIC MONTIGNY 15 5 5 5 44-45 15
FUTSAL PIETON 16 4 12 0 71-119 8
10  RP MORLANWELZ 17 3 12 2 58-94 8
11  P BOUL ST JOOST 14 1 13 0 41-133 2
REEKS / DIVISION 3C
MF SEILLOIS 15 14 0 1 119-52 29
LBA HALANZY 18 13 4 1 115-102 27
FLORENNES UTD 18 8 8 2 104-118 18
BS ANHEE 16 8 7 1 92-84 17
TDM ANS 16 8 7 1 84-87 17
MFC SOUGNE 15 7 6 2 91-77 16
COSM STAVELOT 18 6 8 4 71-73 16
MARSEIL WANZE 15 6 6 3 79-75 15
MF ETALLE 16 6 7 3 89-85 15
10  BORUSS LOYERS 16 4 10 2 59-93 10
11  BV MONT 17 3 11 3 67-100 9
12  G4 ST ODE 18 3 12 3 83-107 9