Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96




WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
10/06/2024 - 16/06/2024

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine


RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
ADLSACFLEMALLE 10 8 1 1 53-29 17
FUTSAL EVERE 9 6 1 2 63-35 14
PROCOLOR LIEGE 9 6 1 2 48-31 14
RSC LA LOUVIER 10 4 2 4 47-31 12
FUTSAL FLENU 10 3 2 5 51-45 11
FUTS RAMILLIES 9 4 3 2 51-50 10
HERMANO JUMET 9 3 4 2 42-43 8
SO JEUNES DOUR 9 3 5 1 37-45 7
ME WAVRE-LIMAL 9 3 6 0 30-43 6
10  PICARDIE SCHAE 10 2 7 1 46-60 5
11  FS GRACE HOLL 10 0 10 0 18-74 0
12  OASIS ST JOSSE 0 0 0 0 0-0 0
13  NINIO BXL FUTS 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2A
EGEMA BOITSF 10 8 0 2 35-17 18
AG JUN LA LOUV 10 8 1 1 42-20 17
BOUSSU FUTSAL 10 6 4 0 62-29 12
LEUVEN CENTRAL 9 5 3 1 37-22 11
FSE JETTE CREW 9 5 4 0 25-32 10
CHAN-TAN BXL 8 4 3 1 32-27 9
MAGIC THULIN 8 4 4 0 29-31 8
AJAXUTD REBECQ 10 4 6 0 39-39 8
BLAMP T BRAINE 9 3 5 1 35-36 7
10  AJM MOLENBEEK 9 1 8 0 21-58 2
11  HELLAS THULIN 10 0 10 0 19-65 0
12  EURO KRAAINEM 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2B
MF OREYE 11 9 1 1 58-34 19
TEAM GSI VERV 11 8 1 2 61-35 18
BF DINANT 10 6 2 2 43-33 14
LOGISTIC DISON 11 6 4 1 46-30 13
OTTOMAN VERV 11 5 4 2 43-38 12
INT NAMECHE 83 9 5 4 0 39-33 10
MINIWAC OTTIGN 10 4 4 2 39-39 10
BAT 81 TINTIGNY 10 3 5 2 44-46 8
SICILE PT LOUP 8 2 4 2 34-47 6
10  MS JEMEPPE 10 2 7 1 34-48 5
11  ESC WAREMME FS 10 2 8 0 31-62 4
12  GEDINNE UNITED 11 1 9 1 37-64 3
REEKS / DIVISION 3A
MACRON TIENEN 11 10 1 0 63-26 20
PLAKK VARSENAR 11 9 2 0 60-32 18
FS DENDERMONDE 10 7 2 1 53-29 15
KL STEENOKKERZ 11 7 4 0 52-42 14
JFS HOBOKEN 10 4 4 2 46-42 10
ELKORA ANTWERP 10 4 4 2 47-56 10
ROOKIES AFFLIG 11 4 6 1 51-44 9
ZC BRUGGE 11 3 5 3 41-47 9
EL TIGRE HALLE 9 3 5 1 44-53 7
10  TROPICAL LEUVE 9 3 6 0 34-43 6
11  ZVK SDI ASSE 11 3 8 0 36-53 6
12  DRACON NINOVE 10 0 10 0 32-92 0
REEKS / DIVISION 3B
T GAL MANAGE 10 9 0 1 72-23 19
WAVRE FAMILY 8 6 1 1 69-29 13
MAKASI BXL 9 6 3 0 52-29 12
HAINE S P CITY 10 5 4 1 45-41 11
M-S-M FUTSAL 10 4 3 3 55-38 11
PORTISTA MORL 8 4 2 2 38-32 10
FELIC MONTIGNY 9 4 4 1 35-35 9
BELVEDERE SAMB 8 2 4 2 32-38 6
RP MORLANWELZ 10 2 7 1 38-52 5
10  FUTSAL PIETON 10 2 8 0 46-82 4
11  P BOUL ST JOOST 10 1 9 0 20-103 2
REEKS / DIVISION 3C
MF SEILLOIS 10 9 0 1 78-36 19
LBA HALANZY 11 9 2 0 75-63 18
BS ANHEE 11 6 4 1 62-49 13
TDM ANS 11 6 5 0 55-61 12
COSM STAVELOT 9 4 3 2 35-30 10
MF ETALLE 10 4 4 2 59-48 10
MFC SOUGNE 11 4 6 1 62-58 9
BV MONT 10 3 5 2 42-55 8
FLORENNES UTD 11 3 6 2 69-86 8
10  MARSEIL WANZE 9 3 5 1 43-46 7
11  G4 ST ODE 11 2 7 2 55-69 6
12  BORUSS LOYERS 10 1 7 2 29-63 4