Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96




WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
28/08/2023 - 03/09/2023

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
10011   5    01-09-23  2020   1034   HERMANO JUMET FUTS RAMILLIES   7 - 5      BLAIRON/DURET  
10013   5    01-09-23  2115   3029   ADLSACFLEMALLE ME WAVRE-LIMAL   6 - 1      DUBOIS/LORAND  
10014   5    01-09-23  2130   1072   SO JEUNES DOUR FS GRACE HOLL   8 - 5      VANDERLINDEN/JEHIN  
10015   5    01-09-23  2130   0030   FUTSAL EVERE FUTSAL FLENU   6 - 6      RASSART/YILDIZ  
10016   5    01-09-23  2130   0029   PICARDIE SCHAE PROCOLOR LIEGE   2 - 4      EMMERY/HEYLEN  
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
20011   5    01-09-23  2100   9151   LEUVEN CENTRAL BLAMP T BRAINE   3 - 3      SACCIO  
20013   5    01-09-23  2200   0119   EGEMA BOITSF BOUSSU FUTSAL   3 - 2      DUVIVIER  
20015   5    01-09-23  2215   9012   AJM MOLENBEEK HELLAS THULIN   6 - 5      EL HATIB  
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
30012   5    01-09-23  2030   4010   BAT 81 TINTIGN ESC WAREMME FS   8 - 3      COLLIN  
30013   5    01-09-23  2035   3057   MF OREYE BF DINANT   7 - 3      BAWIN R  
30014   5    01-09-23  2100   3044   TEAM GSI VERV LOGISTIC DISON   2 - 5      LACANNE  
30015   5    01-09-23  2100   1001   SICILE PT LOUP GEDINNE UNITED   7 - 3      BEHETS  
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
40011   5    01-09-23  2000   9061   ROOKIES AFFLIG MACRON TIENEN   3 - 4      VRANCKEN  
40015   5    01-09-23  2100   9063   ZVK SDI ASSE FS DENDERMONDE   3 - 7      BOOGERS  
40012   5    01-09-23  2115   9056   TIGRE HALLE KL STEENOKKERZ   5 - 3      LACROIX  
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
50011   5    01-09-23  2015   1077   M-S-M FUTSAL RP MORLANWELZ   6 - 4      SENAL  
50014   5    01-09-23  2100   0210   P BOUL ST JOOS HAINE S P CITY   2 - 5      DE CLERCQ  
50015   5    01-09-23  2100   1035   T GAL MANAGE BELVEDERE SAMB   7 - 2      EL ABBOUTI  
50016   5    01-09-23  2115   0126   WAVRE FAMILY FUTSAL PIETON   8 - 4      CONVENT  
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
60011   5    01-09-23  2005   2002   BS ANHEE TDM ANS   7 - 4      HUYGENS  
60012   5    01-09-23  2045   3081   MARSEIL WANZE MFC SOUGNE   5 - 4      AUDOOR  
60013   5    01-09-23  2115   2027   BORUSS LOYERS FLORENNES UTD   10 - 7      VAN DER VENNET  
60014   5    01-09-23  2130   3069   COSM STAVELOT BV MONT   1 - 1      LAVIOLETTE  
60017   5    01-09-23  2210   4028   G4 ST ODE LBA HALANZY   4 - 9      BAWIN E  

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
FUTSAL EVERE 16 13 1 2 128-57 28
ADLSACFLEMALLE 15 12 2 1 71-39 25
PROCOLOR LIEGE 17 10 4 3 101-67 23
FUTSAL FLENU 15 6 4 5 83-71 17
FUTS RAMILLIES 14 7 5 2 82-84 16
RSC LA LOUVIER 14 5 4 5 66-54 15
HERMANO JUMET 14 5 7 2 66-75 12
SO JEUNES DOUR 14 5 7 2 60-72 12
ME WAVRE-LIMAL 16 4 12 0 52-96 8
10  PICARDIE SCHAE 15 2 12 1 71-98 5
11  FS GRACE HOLL 16 2 13 1 42-109 5
12  OASIS ST JOSSE 0 0 0 0 0-0 0
13  NINIO BXL FUTS 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2A
AG JUN LA LOUV 14 12 1 1 64-27 25
LEUVEN CENTRAL 16 10 5 1 66-41 21
AJAXUTD REBECQ 17 10 6 1 83-65 21
BOUSSU FUTSAL 15 10 5 0 95-50 20
EGEMA BOITSF 15 9 4 2 48-34 20
FSE JETTE CREW 15 8 6 1 50-55 17
MAGIC THULIN 16 6 9 1 71-79 13
BLAMP T BRAINE 16 5 8 3 62-68 13
CHAN-TAN BXL 15 5 8 2 56-65 12
10  HELLAS THULIN 13 2 11 0 32-75 4
11  AJM MOLENBEEK 16 1 15 0 41-109 2
12  EURO KRAAINEM 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2B
MF OREYE 16 14 1 1 83-50 29
TEAM GSI VERV 16 12 2 2 90-54 26
BF DINANT 17 9 5 3 68-58 21
LOGISTIC DISON 15 9 4 2 63-35 20
INT NAMECHE 83 15 9 5 1 74-59 19
OTTOMAN VERV 17 8 6 3 69-59 19
BAT 81 TINTIGNY 17 7 6 4 93-74 18
MINIWAC OTTIGN 17 4 10 3 63-78 11
SICILE PT LOUP 16 3 9 4 62-93 10
10  MS JEMEPPE 14 4 9 1 49-73 9
11  GEDINNE UNITED 17 3 13 1 60-94 7
12  ESC WAREMME FS 17 2 14 1 50-97 5
REEKS / DIVISION 3A
MACRON TIENEN 17 16 1 0 98-36 32
PLAKK VARSENAR 16 12 4 0 84-55 24
FS DENDERMONDE 16 9 4 3 85-47 21
KL STEENOKKERZ 16 10 6 0 66-51 20
EL TIGRE HALLE 18 8 7 3 94-86 19
ROOKIES AFFLIG 17 8 7 2 77-59 18
JFS HOBOKEN 16 7 7 2 73-69 16
ZVK SDI ASSE 15 5 9 1 54-69 11
ZC BRUGGE 16 4 9 3 63-77 11
10  TROPICAL LEUVE 17 4 11 2 63-93 10
11  ELKORA ANTWERP 17 4 11 2 65-123 10
12  DRACON NINOVE 17 3 14 0 72-129 6
REEKS / DIVISION 3B
T GAL MANAGE 14 13 0 1 102-30 27
WAVRE FAMILY 14 10 3 1 98-52 21
M-S-M FUTSAL 14 8 3 3 81-49 19
BELVEDERE SAMB 15 6 4 5 61-53 17
PORTISTA MORL 15 7 6 2 63-62 16
HAINE S P CITY 16 7 7 2 70-71 16
MAKASI BXL 14 7 6 1 66-47 15
FELIC MONTIGNY 15 5 5 5 44-45 15
FUTSAL PIETON 16 4 12 0 71-119 8
10  RP MORLANWELZ 17 3 12 2 58-94 8
11  P BOUL ST JOOST 14 1 13 0 41-133 2
REEKS / DIVISION 3C
MF SEILLOIS 16 15 0 1 126-55 31
LBA HALANZY 18 13 4 1 115-102 27
FLORENNES UTD 18 8 8 2 104-118 18
BS ANHEE 16 8 7 1 92-84 17
TDM ANS 17 8 8 1 87-94 17
MFC SOUGNE 15 7 6 2 91-77 16
COSM STAVELOT 18 6 8 4 71-73 16
MARSEIL WANZE 15 6 6 3 79-75 15
MF ETALLE 16 6 7 3 89-85 15
10  BORUSS LOYERS 16 4 10 2 59-93 10
11  BV MONT 17 3 11 3 67-100 9
12  G4 ST ODE 18 3 12 3 83-107 9