Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


A partir du 15.10.2021, l'accès aux salles de sport, bars, restaurants... de la Région Bruxelloise
sera limité aux personnes en possession d'un Covid Safe Ticket. (CST)
Vanaf 15.10.2021 zal de toegang tot sporthallen, bars, restaurants, enz. in het Brussels Gewest
beperkt worden tot personen die in het bezit zijn van een Covid Safe Ticket (CST).


Cette décision risque d'être d'application dans la région Wallonne à partir du 1/11/2021.
Deze beslissing zal vermoedelijk ook van toepassing zijn in het Waals gewest vanaf 1/11/2021.


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
13/09/2021 - 19/09/2021

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01042   5    17-09-21  2115   3010   ATLAS LIEGE HERSTAL 1453   4 - 5      BLAIRON/DURET M  
01043   5    17-09-21  2115   8222   GSHOBOKENSTER ADLSACFLEMALLE   4 - 3      VANDERLINDEN/REMY  
01041   5    17-09-21  2130   0002   ANNEESSENS BXL COLOMBUSWEMMEL   3 - 3      NIHOUL/DECKERS  
01046   5    17-09-21  2130   7610   MORATEX LEBBEK CELTIC VISE   3 - 5      RASSART/ORTEGA  
01047   5    17-09-21  2130   1072   SO JEUNES DOUR FUTS CPH LIEGE   4 - 4      HUYGENS/EMMERY  
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02041   5    17-09-21  2100   8380   SAL MECHELEN FAM LA LOUVIER   2 - 5      LACANNE  
02042   5    17-09-21  2100   8223   HOVE ZVK AC ANTWERPEN   5 - 3      YAMAN  
02043   5    17-09-21  2115   0116   REBECQ UNITED MFC REBECQ   4 - 10      PEETERS  
02044   5    17-09-21  2130   1073   MAGIC THULIN FUTSAL FLENU   3 - 4      CLERBOIS  
02045   5    17-09-21  2135   0207   BENFICA BXL FUTSAL BXL   2 - 2      EL ABBOUTI  
02046   5    17-09-21  2200   8380   HASSANIA MECHE CHIEVO LA LOUV   2 - 2      LACANNE  
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03041   5    17-09-21  2105   3082   ESC WAREMME FS PICARDIE EVERE   5 - 0 FF      FUMAL  
03044   5    17-09-21  2145   0009   CHAMAL JETTE FUTSAL EVERE   3 - 3      BAWIN E  
03046   5    17-09-21  2200   0024   ESP SCHAERBEEK INT NAMECHE 83   NG - NJ      LEBEAU  
03047   5    17-09-21  2210   9085   MI83 OCTA+ BXL BABYTYRE BXL   8 - 6      SPRIO  
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04041   5    17-09-21  2000   9004   R'79 ETTERBEEK MACRON TIENEN   2 - 6      BAWIN E  
04042   5    17-09-21  2000   9124   KL STEENOKKERZ DRACON NINOVE   5 - 4      BOOGERS  
04043   5    17-09-21  2005   9125   VBOYS VELTEM FUTSAL BERCHEM   5 - 7      AUDOOR  
04044   5    17-09-21  2100   8308   ZURENBORG ANTW ZVK SDI ASSE   4 - 7      FERRANTE  
04045   5    17-09-21  2105   8266   FUTSAL PUURS BL DEV HULDENB   5 - 0 FF      VRANCKEN  
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05042   5    17-09-21  2000   0151   R ST MJ FORST BORUSS LOYERS   5 - 0 FF      EL HATIB  
05043   5    17-09-21  2030   0009   FSE JETTE CREW GIBO ROSELIES   4 - 4      COUDEVILLE  
05046   5    17-09-21  2105   1013   BLAMP T BRAINE MFC CLERMONT   6 - 3      HEYLEN  
05047   5    17-09-21  2115   0115   SHAAB RAMILLIE MS JEMEPPE   9 - 2      MURATORE  
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06041   5    17-09-21  2000   1069   AG JUN LA LOUV RS LA LOUVIERE   2 - 2      BAJRAKTARI  
06042   5    17-09-21  2000   0020   CDJ ANDERLECHT HELLAS THULIN   1 - 4      DUVIVIER  
06043   5    17-09-21  2115   1076   FUTSAL PIETON HERMANO JUMET   5 - 8      LIEFFERINCKX  
06044   5    17-09-21  2200   0121   RAJA HALLE BOUSSU FUTSAL   4 - 6      LORAND  
06046   5    17-09-21  2210   9012   AJM MOLENBEEK LAT LA HESTRE   6 - 5      EL HATIB  
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07041   5    17-09-21  2030   3057   MF OREYE MF ETALLE   4 - 1      CAVE  
07042   5    17-09-21  2100   2010   BF DINANT LUNCH BASTOGNE   8 - 4      CASTILLO  
07043   5    17-09-21  2100   3027   WAL Y FALLAIS TEAM GSI LIEGE   4 - 6      COLLIN  
07046   5    17-09-21  2115   3068   MFC SOUGNE MARSEIL WANZE   5 - 5      RENARD  

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
CELTIC VISE 5 5 0 0 32-11 10
COLOMBUSWEMMEL 4 3 0 1 21-16 7
HERSTAL 1453 5 3 1 1 19-11 7
BATIMAT SCHAER 5 3 1 1 18-13 7
FUTS CPH LIEGE 5 3 1 1 21-19 7
GSHOBOKENSTER 4 2 0 2 9-7 6
SO JEUNES DOUR 5 2 2 1 23-24 5
ATLAS LIEGE 5 1 3 1 20-21 3
ANNEESSENS BXL 5 1 3 1 14-16 3
10  ADLSACFLEMALLE 5 1 4 0 12-22 2
11  ASM ETTERBEEK 5 0 4 1 19-29 1
12  MORATEX LEBBEK 5 0 5 0 12-31 0
13  ALL BL BERLAAR 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2A
MFC REBECQ 5 4 1 0 31-14 8
FAM LA LOUVIER 7 4 3 0 28-25 8
FUTSAL FLENU 5 3 0 2 24-15 8
BENFICA BXL 6 3 1 2 24-12 8
CHIEVO LA LOUV 6 2 0 4 22-17 8
FUTSAL BXL 5 2 1 2 25-16 6
HOVE ZVK 6 2 2 2 26-25 6
AC ANTWERPEN 5 2 2 1 21-22 5
MAGIC THULIN 6 2 4 0 25-35 4
10  RP MORLANWELZ 5 1 3 1 16-28 3
11  REBECQ UNITED 6 1 4 1 16-33 3
12  HASSANIA MECHE 6 0 3 3 20-26 3
13  SAL MECHELEN 6 0 4 2 15-25 2
REEKS / DIVISION 2B
ETM MOLENBEEK 5 4 0 1 34-16 9
CHAMAL JETTE 6 4 1 1 33-19 9
MI83 OCTA+ BXL 5 4 1 0 35-21 8
BLOC FIVE BXL 4 2 1 1 16-16 5
ESC WAREMME FS 5 2 2 1 21-24 5
PICARDIE EVERE 6 2 3 1 21-29 5
FUTSAL EVERE 6 1 2 3 22-25 5
ME WAVRE-LIMAL 5 2 3 0 18-20 4
BJ LIBRAMONT 4 1 2 1 14-20 3
10  BABYTYRE BXL 6 1 4 1 25-36 3
11  INT NAMECHE 83 4 1 3 0 14-20 2
12  ESP SCHAERBEEK 2 0 2 0 5-12 0
13  FS PERY LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3A
FUTSAL BERCHEM 5 4 0 1 24-13 9
MACRON TIENEN 5 3 1 1 27-19 7
EURO KRAAINEM 3 3 0 0 27-8 6
DRACON NINOVE 5 2 1 2 21-20 6
FUTSAL PUURS 6 2 2 2 24-27 6
VBOYS VELTEM 5 2 2 1 22-25 5
ZURENBORG ANTW 5 2 2 1 25-29 5
ZVK SDI ASSE 4 2 2 0 17-17 4
R'79 ETTERBEEK 5 2 3 0 23-24 4
10  KL STEENOKKERZ 5 1 4 0 14-21 2
11  RSA MECHELEN 3 0 3 0 13-20 0
12  BL DEV HULDENB 3 0 3 0 3-17 0
REEKS / DIVISION 3B
APS OASIS BXL 5 5 0 0 39-12 10
SHAAB RAMILLIE 3 3 0 0 20-6 6
BLAMP T BRAINE 3 3 0 0 20-8 6
FSE JETTE CREW 4 2 1 1 19-17 5
MFC CLERMONT 4 2 2 0 22-27 4
R ST MJ FORST 5 2 3 0 26-22 4
MS JEMEPPE 6 1 4 1 16-32 3
SICILE PT LOUP 2 1 1 0 9-10 2
BORUSS LOYERS 5 1 4 0 7-31 2
10  FLORENNES UTD 2 0 1 1 10-11 1
11  GIBO ROSELIES 5 0 4 1 15-27 1
12  F MOIGNELEE 75 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3C
HERMANO JUMET 5 5 0 0 33-16 10
RS LA LOUVIERE 6 4 0 2 21-14 10
BOUSSU FUTSAL 5 4 1 0 30-19 8
RAJA HALLE 6 3 3 0 28-29 6
AG JUN LA LOUV 5 2 1 2 18-14 6
AJM MOLENBEEK 5 2 2 1 21-24 5
HAINE S P CITY 4 2 2 0 18-17 4
FUTSAL PIETON 6 2 4 0 26-29 4
LAT LA HESTRE 4 1 2 1 18-23 3
10  HELLAS THULIN 5 1 4 0 15-20 2
11  CDJ ANDERLECHT 3 0 3 0 6-14 0
12  ARES UTD BXL 4 0 4 0 9-24 0
REEKS / DIVISION 3D
BF DINANT 5 5 0 0 28-13 10
MF OREYE 6 5 1 0 28-14 10
TEAM GSI LIEGE 6 3 3 0 22-26 6
MF SJS AUBEL 4 2 0 2 18-10 6
COSM STAVELOT 4 2 0 2 20-15 6
GEDINNE UNITED 6 2 4 0 19-32 4
BV MONT 6 2 4 0 23-41 4
MFC SOUGNE 4 1 1 2 26-17 4
WAL Y FALLAIS 6 1 3 2 25-23 4
10  MF ETALLE 6 1 4 1 21-26 3
11  LUNCH BASTOGNE 5 0 2 3 21-29 3
12  MARSEIL WANZE 4 0 2 2 13-18 2