Header
Zaalvoetbal Uitslagen

  V.Z.V.B.
Vlaamse Competitie


UITSLAGEN : 0900/28.8.28 (0,50€/minuut)


VC West - ALGEMEEN FORFAIT van FTFCB GENT - - - alle wedstrijden worden verwijderd uit de kalender. FTFCB Gent wordt laatste geplaatst in de rangschikking en wordt beschouwd als eerste daler in VC West.

Rangschikking - West - Centraal - Oost - Programma volgende week

UITSLAGEN : 
21/01/2019 - 27/01/2019

Vorige Week - Volgende Week

REGIO WEST REGIO WEST
10161   MA  21-01-19   2200   7644   K ELMA GENT FT WAREGEM   8 - 5      GEBRUERS  
10162   VR  25-01-19   2000   6430   CERCLE BRUGGE DRACON NINOVE     -        SMEKENS  
10166   VR  25-01-19   2215   6443   AZ WAREGEM LOS G OVERMERE     -        LAMS  
REGIO CENTRAAL REGIO CENTRAAL
20163   VR  25-01-19   2100   8228   LEEST KRAS ANTWERPEN     -        WILLIAMS  
20165   VR  25-01-19   2200   9070   MIST WEMMEL A ANTW. KASBAR     -        VDKINDEREN  
REGIO OOST REGIO OOST
30161   VR  25-01-19   2000   9142   BOERENH M KIEZ LEUV CENTRAL B     -        WILLEMS  
30162   VR  25-01-19   2100   9174   WANH HOEILAART RC P KESSEL LO     -        BEHETS  
30163   VR  25-01-19   2100   9175   K O OVERIJSE B WOLV BETEKOM     -        VANDEZANDE  
30164   VR  25-01-19   2200   9171   DE TOOG OPVELP LDF TIENEN     -        JANSSENS R  
30165   VR  25-01-19   2200   9154   SOMALI LEUVEN FAIRPLAY LEUVE     -        LONNOY  
30166   VR  25-01-19   2200   9122   ZVK ROTSELAAR BL DEV HULDENB     -        NOLMANS  

Beker van Vlaanderen

50608   VR  25-01-19   2200   9124   STEENOKKERZEEL K ELMA GENT     -        DE CLERCQ FR  

RANGSCHIKKING

REGIO WEST
HAVERA DENDERM 10 9 1 0 59-34 18
DE PLAKKERS 10 8 0 2 65-39 18
FT WAREGEM 10 6 3 1 57-50 13
AZ WAREGEM 11 6 5 0 62-45 12
K ELMA GENT 11 5 5 1 55-57 11
RAPID CALIMERO 10 3 6 1 30-40 7
DRACON NINOVE 9 3 6 0 53-47 6
CHABAB ST NIKL 10 3 7 0 34-65 6
CERCLE BRUGGE 8 2 6 0 22-35 4
10  LOS G OVERMERE 9 1 7 1 37-62 3
11  FTFCB GENT 0 0 0 0 0-0 0
REGIO CENTRAAL
AAB ANTWERP 12 8 1 3 61-46 19
SALAAM MECHELE 12 8 3 1 70-35 17
STEENOKKERZEEL 12 8 3 1 66-44 17
IFI MERCHTEM 11 6 3 2 51-39 14
AROWA 10 5 3 2 53-45 12
LEEST 10 4 5 1 52-49 9
ANTW. KASBAR 11 4 6 1 58-52 9
KRAS ANTWERPEN 11 3 5 3 50-66 9
MIST WEMMEL A 10 3 6 1 34-42 7
10  ELHAMBRA ZAV 10 3 6 1 48-69 7
11  INKAD DIEGEM 11 2 7 2 45-73 6
12  DUV BREENDON-A 12 2 8 2 45-73 6
REGIO OOST
LDF TIENEN 14 10 2 2 61-34 22
RC P KESSEL LO 13 10 2 1 81-49 21
BL DEV HULDENB 14 8 3 3 83-51 19
CSK EVERBERG 13 8 4 1 84-53 17
DE TOOG OPVELP 14 7 5 2 82-43 16
SOMALI LEUVEN 13 6 3 4 60-47 16
LEUV CENTRAL B 13 7 6 0 62-56 14
FAIRPLAY LEUVE 12 6 4 2 52-54 14
B WOLV BETEKOM 13 5 5 3 66-51 13
10  ZVK ROTSELAAR 13 3 7 3 36-61 9
11  WANH HOEILAART 13 2 10 1 44-91 5
12  K O OVERIJSE 13 1 10 2 39-99 4
13  BOERENH M KIEZ 14 1 13 0 41-102 2

Programma Volgende Week 27

REGIO WEST REGIO WEST
10142   WO  30-01-19   2200   7645   LOS G OVERMERE HAVERA DENDERM     -        ????  
10183   VR  01-02-19   2100   6430   DE PLAKKERS FT WAREGEM     -        SIMOENS  
REGIO CENTRAAL REGIO CENTRAAL
20142   VR  01-02-19   2000   8380   SALAAM MECHELE KRAS ANTWERPEN     -        GEBRUERS  
20144   VR  01-02-19   2100   8266   DUV BREENDON-A STEENOKKERZEEL     -        DULLAERT  
20145   VR  01-02-19   2200   8258   AROWA AAB ANTWERP     -        JANSSENS MAR  
REGIO OOST REGIO OOST
30143   VR  01-02-19   2100   9154   RC P KESSEL LO CSK EVERBERG     -        DE CLERCQ R  
30243   VR  01-02-19   2100   9157   LEUV CENTRAL B B WOLV BETEKOM     -        LONNOY  

Beker van Vlaanderen

50605   VR  01-02-19   2200   9174   BL DEV HULDENB IFI MERCHTEM     -