Header
Zaalvoetbal Uitslagen

  V.Z.V.B.
Vlaamse Competitie


UITSLAGEN : 0900/28.8.28 (0,50€/minuut)


Het algemeen secretariaat is momenteel niet (moeilijk) bereikbaar door de ziekte van onze administratieve medewerker. Voor algemene onderwerpen betreffende de Vlaamse Zaalvoetbalbond kunt u terecht bij de algemeen secretaris Huyghe Gert : gert.huyghe1@gmail.com - voor onderwerpen met betrekking tot de Vlaamse Competitie bij Degryse Hendrik : hendrik.degryse@skynet.be.

Rangschikking - West - Centraal - Oost - Programma volgende week

UITSLAGEN : 
14/10/2019 - 20/10/2019

Vorige Week - Volgende Week

REEKS A REEKS A
10041   MA  14-10-19   2200   8202   DEURNE NOORD ANTWERP KASBAR   7 - 6      BOGAERTS  
10046   MA  14-10-19   2200   7627   K ELMA GENT GS BEO HOBOKEN   8 - 4      DHOOGE  
10042   VR  18-10-19   2100   8202   STPROJECT ANTW FT WAREGEM     -        LODEWIJKS  
10043   VR  18-10-19   2115   8207   KRAS ANTWERPEN CERCLE BRUGGE     -        JANSSENS MAR  
10045   VR  18-10-19   2145   6451   SPART STASEGEM PLAKKERS VARS     -        DHOOGE  
REEKS B REEKS B
20042   VR  18-10-19   2100   9085   PHIILBOYS VILV KATELYNE WAVER     -        JANSSENS R  
20043   VR  18-10-19   2100   9068   IFI MERCHTEM ELHAMBRA ZAV     -        VDKINDEREN  
20044   VR  18-10-19   2200   9070   MIST WEMMEL A MOR LEBBEKE C     -        BEHETS  
20045   VR  18-10-19   2215   8309   RSA WILLEBROEK ZVK LEEST     -        DE VLIEGER  
REEKS C REEKS C
30041   VR  18-10-19   2100   9173   WANH HOEILAART EF TERVUREN     -        DE CLERCQ FR  
30042   VR  18-10-19   2200   9174   BL DEV HULDENB CSK EVERBERG     -        BOOGERS S  
30043   VR  18-10-19   2200   9171   DE TOOG OPVELP LEUV CENTRAL     -        NOLMANS  

Beker van Vlaanderen

50605   VR  18-10-19   2100   9114   B WOLV BETEKOM DRACON NINOVE     -        VANDEZANDE  

RANGSCHIKKING

REEKS A
DEURNE NOORD 4 4 0 0 25-18 8
PLAKKERS VARS 4 3 1 0 27-13 6
AC ANTWERPEN 3 2 0 1 17-7 5
K ELMA GENT 3 2 1 0 14-12 4
ANTWERP KASBAR 5 2 3 0 24-23 4
KRAS ANTWERPEN 2 1 1 0 12-11 2
SPART STASEGEM 2 1 1 0 8-7 2
STPROJECT ANTW 2 1 1 0 8-7 2
FT WAREGEM 3 1 2 0 15-18 2
10  CERCLE BRUGGE 2 0 1 1 4-6 1
11  GS BEO HOBOKEN 6 0 6 0 14-46 0
REEKS B
RSA WILLEBROEK 5 4 0 1 33-18 9
IFI MERCHTEM 4 3 1 0 29-15 6
ELHAMBRA ZAV 4 3 1 0 20-16 6
ZVK LEEST 3 2 1 0 19-7 4
MOR LEBBEKE C 3 2 1 0 10-11 4
DRACON NINOVE 4 2 2 0 23-21 4
PHIILBOYS VILV 4 2 2 0 22-23 4
MIST WEMMEL A 4 1 3 0 13-16 2
AROWA WOMMELG 3 0 2 1 9-16 1
10  RAJA HALLE ZVC 3 0 3 0 5-12 0
11  KATELYNE WAVER 3 0 3 0 5-33 0
REEKS C
RC P KESSEL LO 3 3 0 0 19-7 6
LEUV CENTRAL 3 3 0 0 21-12 6
EF TERVUREN 3 2 0 1 21-12 5
BOBA LEUVEN 3 2 1 0 9-6 4
BL DEV HULDENB 3 1 1 1 19-20 3
CSK EVERBERG 2 1 1 0 7-7 2
ATLAS LEUVEN 3 1 2 0 11-16 2
WANH HOEILAART 3 1 2 0 10-19 2
DE TOOG OPVELP 1 0 1 0 2-4 0
10  B WOLV BETEKOM 3 0 3 0 13-17 0
11  UMMAH LEUVEN 3 0 3 0 7-19 0

Programma Volgende Week 13

REEKS A REEKS A
10052   VR  25-10-19   2000   8222   GS BEO HOBOKEN KRAS ANTWERPEN     -        DE NEEF  
10054   VR  25-10-19   2100   8303   ANTWERP KASBAR STPROJECT ANTW     -        DE VLIEGER  
10055   VR  25-10-19   2145   6451   SPART STASEGEM AC ANTWERPEN     -        LAMS  
10056   VR  25-10-19   2215   6445   FT WAREGEM CERCLE BRUGGE     -        SIMOENS  
REEKS B REEKS B
20021   MA  21-10-19   2200   0121   RAJA HALLE ZVC AROWA WOMMELG     -        BEHETS  
20052   WO  23-10-19   2200   7610   MOR LEBBEKE C KATELYNE WAVER     -        VAN DE VELDE  
20053   VR  25-10-19   2100   8228   ZVK LEEST IFI MERCHTEM     -        JANSSENS MAR  
20055   VR  25-10-19   2100   8258   AROWA WOMMELG ELHAMBRA ZAV     -        LODEWIJKS  
REEKS C REEKS C
30056   VR  25-10-19   2000   9114   B WOLV BETEKOM BOBA LEUVEN     -        WILLEMS  
30052   VR  25-10-19   2100   9151   LEUV CENTRAL EF TERVUREN     -        NOLMANS  
30053   VR  25-10-19   2100   9154   RC P KESSEL LO BL DEV HULDENB     -        BOOGERS S  
30054   VR  25-10-19   2105   9121   CSK EVERBERG UMMAH LEUVEN     -        DE CLERCQ R