Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
02/10/2017 - 08/10/2017

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01061   5    06-10-17  2100   0002   BASIC-FIT BXL SELAKL THULIN   2 - 5      DUBOIS/ORTEGA
01062   5    06-10-17  2100   1029   RS LA LOUVIERE HCTE LA HESTRE   2 - 4      DESMIT/RASSART
01063   5    06-10-17  2115   3037   FUTS IP HANNUT RZ FUTSAL AND   3 - 3      BLAIRON/YILDIZ
01064   5    06-10-17  2130   0024   SNOB SCHAERB ADLSMJFLEMALLE   5 - 5      EMMERY/GIELEN
01065   5    06-10-17  2130   7616   ARB HAMME GS BEO HOBOKEN   2 - 3      REMY/VANDERLINDEN
01066   5    06-10-17  2130   8370   FT BORNEMPUURS LART BRUXELLES   4 - 1      HUYGENS/LEBEAU
01067   5    06-10-17  2130   0106   FACTFUTS LIMAL EUROF TERVUREN   5 - 4      NIHOUL/VAN LAEKEN
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02062   5    06-10-17  2015   1052   GIOVENTU MORLZ ZVK HOVE   5 - 5      BAWIN E
02063   5    06-10-17  2100   8222   HOBOKEN STER FAM LA LOUVIER   7 - 3      YAMAN
02064   5    06-10-17  2100   8380   SAL MECHELEN NAPOLI STEKENE   2 - 7      VRANCKEN
02065   5    06-10-17  2115   8308   ZURENBORG ANTW SPORT SOIGNIES   6 - 6      SENTE
02066   5    06-10-17  2115   1002   RC ANDERLUES ALL B BERLAAR   4 - 4      DECKERS
02067   5    06-10-17  2130   1073   MAGIC THULIN SO JEUNES DOUR   2 - 1      DEHAES
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03061   5    06-10-17  2015   3030   GOLDEN SERAING DBM P FLERON   8 - 3      FUMAL
03062   5    06-10-17  2100   0015   FUTSAL BXL ME WAVRE LIMAL   1 - 4      DERICK
03066   5    06-10-17  2115   3079   O LECOCQ DISON CELTIC VISE   10 - 0      DAENEN
03064   5    06-10-17  2130   3030   ENGIECHU LIEGE ALBACARS BERCH   5 - 1      FUMAL
03067   5    06-10-17  2200   3010   ATLAS LIEGE FUTSAL EVERE   2 - 10      AUDOOR
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04061   5    06-10-17  2000   9119   MAV KAMPENHOUT ASSEBROEKE   0 - 12      COLLIN
04062   5    06-10-17  2000   8314   KATELYNE WAVER R HERK DE STAD   3 - 4      FILLEE
04063   5    06-10-17  2100   9004   R 79 ETTERBEEK SDI ASSE   3 - 4      HEYLEN
04064   5    06-10-17  2200   9085   MI83 OCTA+ BXL MORATEX LEBBEK   4 - 5      FILLEE
04065   5    06-10-17  2200   0029   DESTRIER EVERE DWV MAZENZELE   4 - 6      PAESEN
04066   5    06-10-17  2210   9125   ISTB HERENT DUV BREENDONK   8 - 5      COLLIN
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05061   5    06-10-17  2000   2040   PURPL AUVELAIS RP MORLANWELZ   1 - 3      DE CUNTO
05063   5    06-10-17  2115   0126   ARENA WAVRE CHAMILK P BXL   7 - 5      NIHOUL E
05064   5    06-10-17  2115   1035   GDF MANAGE INT NAMECHE 83   3 - 0      EL ABBOUTI
05065   5    06-10-17  2120   2020   M ST JEMEPPE NOUJOUM NAMUR   7 - 4      DOUAY
05066   5    06-10-17  2145   2023   DRENICA NAMUR ACJ MONTIGNY   2 - 1      BAWIN R
05067   5    06-10-17  2150   2001   MF SEILLOIS ESP SCHAERBEEK   6 - 6      RENARD
05062   5    06-10-17  2200   1077   MS MARCHIEN FS L NESS JEMEPPE   2 - 6      BAWIN E
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06062   5    06-10-17  2000   1065   INTER SOIGNIES PETERBOS ANDER   4 - 7      BERTRAND
06061   5    06-10-17  2005   1073   HELLAS THULIN FUTS MOLENBEEK   3 - 4      SPRIO
06063   5    06-10-17  2100   0021   MSG ERNAGE CHIEVO LA LOUV   4 - 5      FAUCONNIER
06064   5    06-10-17  2100   0020   CDJ ANDERLECHT OM DE LIEGE   6 - 5      EL HATIB
06065   5    06-10-17  2100   1013   BLAMP T BRAINE RCS PIETON   3 - 3      LOUAI
06066   5    06-10-17  2215   0116   MFC REBECQ ACT J SCHAERB   4 - 6      BERTRAND
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07063   5    06-10-17  2100   2010   BF DINANT ARELER F ARLON   4 - 4      CLERBOIS
07062   5    06-10-17  2115   3058   ONU SERAING CL BS ANHEE   4 - 3      KANUSAGI
07064   5    06-10-17  2115   2027   BORUSS LOYERS COSM STAVELOT   8 - 7      LACANNE
07065   5    06-10-17  2200   4023   BJ LIBRAMONT RENOVE C LAMB   3 - 3      BAJRAKTARI
07066   5    06-10-17  2210   4028   LS BASTOGNE BEYNE-ISSIMO   4 - 4      GODFRIND

Play Offs

BEHOUD of BIJKOMENDE STIJGER 1° NAT.
MAINTIEN ou MONTANT SUPPLEMENTAIRE 1° NAT.


RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
ARB HAMME 26 23 3 0 159-76 46
GS BEO HOBOKEN 26 18 3 5 140-68 41
SELAKL THULIN 26 19 6 1 136-73 39
FT BORNEMPUURS 26 16 6 4 128-89 36
FACTFUTS LIMAL 26 15 8 3 111-86 33
LART BRUXELLES 26 10 10 6 102-92 26
FUTS IP HANNUT 26 9 12 5 114-112 23
BASIC-FIT BXL 26 9 12 5 116-117 23
HCTE LA HESTRE 26 9 13 4 107-112 22
10  SNOB SCHAERB 26 7 12 7 109-113 21
11  ADLSMJFLEMALLE 26 8 14 4 97-147 20
12  RS LA LOUVIERE 26 7 17 2 88-131 16
13  RZ FUTSAL AND 26 5 18 3 85-133 13
14  EUROF TERVUREN 26 2 23 1 78-221 5
REEKS / DIVISION 2A
HOBOKEN STER 26 19 4 3 154-71 41
ZVK HOVE 26 16 6 4 143-91 36
NAPOLI STEKENE 26 17 8 1 148-106 35
MAGIC THULIN 26 15 8 3 113-88 33
REBECQ UNITED 26 14 9 3 121-116 31
SO JEUNES DOUR 26 13 10 3 104-98 29
SPORT SOIGNIES 26 11 11 4 109-108 26
ZURENBORG ANTW 26 12 13 1 117-112 25
FAM LA LOUVIER 26 9 12 5 103-116 23
10  SICILE PD LOUP 26 10 14 2 78-117 22
11  ALL B BERLAAR 26 9 13 4 122-126 22
12  SAL MECHELEN 26 7 13 6 94-105 20
13  GIOVENTU MORLZ 26 5 18 3 66-115 13
14  RC ANDERLUES 26 3 21 2 73-176 8
REEKS / DIVISION 2B
ENGIECHU LIEGE 24 15 5 4 101-65 34
FUTSAL EVERE 24 13 4 7 120-88 33
ASM ETTERBEEK 24 13 5 6 115-74 32
O LECOCQ DISON 24 13 8 3 90-74 29
ME WAVRE LIMAL 24 11 9 4 104-101 26
BOCA JU TIENEN 24 10 8 6 93-95 26
DBM P FLERON 24 10 9 5 118-101 25
GOLDEN SERAING 24 9 8 7 77-81 25
ESC OREYE FS 24 9 11 4 112-124 22
10  ALBACARS BERCH 24 8 14 2 70-100 18
11  CELTIC VISE 24 7 13 4 86-101 18
12  ATLAS LIEGE 24 6 13 5 76-100 17
13  FUTSAL BXL 24 3 20 1 63-121 7
14  FC INTER HUY 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3A
ASSEBROEKE 24 23 0 1 184-47 47
MI83 OCTA+ BXL 24 16 6 2 152-89 34
MORATEX LEBBEK 24 15 5 4 140-90 34
ISTB HERENT 24 14 7 3 148-92 31
DWV MAZENZELE 24 13 6 5 97-90 31
SDI ASSE 24 13 8 3 135-120 29
DESTRIER EVERE 24 8 12 4 145-152 20
DUV BREENDONK 24 8 14 2 94-132 18
R HERK DE STAD 24 7 13 4 71-109 18
10  MAV KAMPENHOUT 24 7 14 3 97-126 17
11  LEUVEN CENTRAL 24 7 15 2 113-134 16
12  KATELYNE WAVER 24 7 15 2 101-154 16
13  R 79 ETTERBEEK 24 0 23 1 45-187 1
REEKS / DIVISION 3B
CHAMILK P BXL 26 21 5 0 194-122 42
RP MORLANWELZ 26 18 6 2 131-88 38
ACJ MONTIGNY 26 17 5 4 128-83 38
ARENA WAVRE 26 18 7 1 145-94 37
M ST JEMEPPE 26 13 8 5 114-91 31
MF SEILLOIS 26 11 12 3 155-151 25
L NESS JEMEPPE 26 11 13 2 117-146 24
ESP SCHAERBEEK 26 10 14 2 99-103 22
GDF MANAGE 26 10 14 2 103-115 22
10  PURPL AUVELAIS 26 9 14 3 107-124 21
11  INT NAMECHE 83 26 9 15 2 88-126 20
12  DRENICA NAMUR 26 8 16 2 109-133 18
13  NOUJOUM NAMUR 26 7 19 0 129-177 14
14  MS MARCHIEN FS 26 5 19 2 94-160 12
REEKS / DIVISION 3C
CHIEVO LA LOUV 24 19 1 4 131-67 42
NEW T HERSTAL 24 19 3 2 141-80 40
PETERBOS ANDER 24 16 6 2 134-90 34
FUTS MOLENBEEK 24 16 7 1 142-127 33
MFC REBECQ 24 13 8 3 120-84 29
MSG ERNAGE 24 9 14 1 105-127 19
RCS PIETON 24 8 14 2 104-146 18
ACT J SCHAERB 24 7 13 4 103-114 18
OM DE LIEGE 24 8 15 1 111-125 17
10  CDJ ANDERLECHT 24 7 14 3 84-119 17
11  HELLAS THULIN 24 6 14 4 88-104 16
12  BLAMP T BRAINE 24 6 14 4 93-121 16
13  INTER SOIGNIES 24 6 17 1 87-139 13
REEKS / DIVISION 3D
RENOVE C LAMB 22 15 1 6 141-79 36
BEYNE-ISSIMO 22 12 6 4 113-90 28
BJ LIBRAMONT 22 12 7 3 127-103 27
BF DINANT 22 10 7 5 114-100 25
SOCA TAVIGNY 22 11 10 1 150-142 23
BORUSS LOYERS 22 10 10 2 119-134 22
LS BASTOGNE 22 9 9 4 101-92 22
ARELER F ARLON 22 9 9 4 119-131 22
ONU SERAING CL 22 9 10 3 106-108 21
10  COSM STAVELOT 22 7 11 4 100-106 18
11  ACT TENNEVILLE 22 6 16 0 101-125 12
12  BS ANHEE 22 3 17 2 71-152 8
13  REL LAMB OLNE 0 0 0 0 0-0 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 11

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01071   5    13-10-17  2115   3030   ADLSMJFLEMALLE FT BORNEMPUURS   4 - 6      DURET M/HUYGENS
01072   5    13-10-17  2115   8222   GS BEO HOBOKEN FACTFUTS LIMAL   5 - 3      BLAIRON/GIELEN
01073   5    13-10-17  2115   3037   FUTS IP HANNUT BASIC-FIT BXL   3 - 5      NIHOUL/VANDERLINDEN
01074   5    13-10-17  2120   0026   RZ FUTSAL AND HCTE LA HESTRE   2 - 6      EMMERY/BOUHARMONT
01075   5    13-10-17  2130   1073   SELAKL THULIN ARB HAMME   3 - 5      ORTEGA/RASSART
01076   5    13-10-17  2130   0002   LART BRUXELLES RS LA LOUVIERE   4 - 3      REMY/LEBEAU
01077   5    13-10-17  2205   9177   EUROF TERVUREN SNOB SCHAERB   2 - 6      BAWIN R/YILDIZ
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02071   5    13-10-17  2015   1065   SPORT SOIGNIES SO JEUNES DOUR   4 - 5      DEHAES
02072   5    13-10-17  2100   1069   FAM LA LOUVIER MAGIC THULIN   1 - 5      DURET L
02073   5    13-10-17  2115   8308   ZURENBORG ANTW RC ANDERLUES   5 - 2      VRANCKEN
02074   5    13-10-17  2115   0116   REBECQ UNITED HOBOKEN STER   3 - 2      FUMAL
02075   5    13-10-17  2115   8223   ZVK HOVE SAL MECHELEN   9 - 3      BAWIN E
02076   5    13-10-17  2130   8310   ALL B BERLAAR GIOVENTU MORLZ   3 - 3      SENTE
02077   5    13-10-17  2215   8238   NAPOLI STEKENE SICILE PD LOUP   8 - 3      NACKERS
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03071   5    13-10-17  2030   3057   ESC OREYE FS FUTSAL BXL   6 - 3      DECKERS
03074   5    13-10-17  2115   0126   ME WAVRE LIMAL BOCA JU TIENEN   4 - 4      DERICK
03075   5    13-10-17  2115   3079   O LECOCQ DISON GOLDEN SERAING   3 - 6      AUDOOR
03073   5    13-10-17  2200   3010   DBM P FLERON ENGIECHU LIEGE   2 - 4      GODFRIND
03077   5    13-10-17  2200   0017   ALBACARS BERCH ATLAS LIEGE   3 - 1      ABARKAN
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04071   5    13-10-17  2100   9157   LEUVEN CENTRAL KATELYNE WAVER   5 - 7      PAESEN
04072   5    13-10-17  2100   9063   SDI ASSE DESTRIER EVERE   9 - 3      VERCAMMEN
04073   5    13-10-17  2130   6442   ASSEBROEKE R 79 ETTERBEEK   15 - 3      JEHIN
04076   5    13-10-17  2200   7610   MORATEX LEBBEK DWV MAZENZELE   8 - 3      DOUAY
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05077   5    13-10-17  2000   0024   ESP SCHAERBEEK PURPL AUVELAIS   3 - 5      EL ABBOUTI
05071   5    13-10-17  2100   2020   L NESS JEMEPPE MF SEILLOIS   12 - 8      KANUSAGI
05072   5    13-10-17  2115   1035   GDF MANAGE ARENA WAVRE   2 - 5      EL HATIB
05073   5    13-10-17  2130   1052   RP MORLANWELZ M ST JEMEPPE   7 - 0      FAUCONNIER
05074   5    13-10-17  2130   0029   CHAMILK P BXL MS MARCHIEN FS   9 - 2      LACANNE
05075   5    13-10-17  2145   2028   NOUJOUM NAMUR DRENICA NAMUR   2 - 6      BERTRAND
05076   5    13-10-17  2150   2001   INT NAMECHE 83 ACJ MONTIGNY   2 - 3      DE CUNTO
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06071   5    13-10-17  2000   0026   PETERBOS ANDER CDJ ANDERLECHT   2 - 3      LORAND
06072   5    13-10-17  2100   3012   OM DE LIEGE BLAMP T BRAINE   6 - 4      LOUAI
06074   5    13-10-17  2100   1076   RCS PIETON HELLAS THULIN   4 - 3      SPRIO
06075   5    13-10-17  2200   0019   ACT J SCHAERB INTER SOIGNIES   6 - 7      HEYLEN
06076   5    13-10-17  2205   1029   CHIEVO LA LOUV MFC REBECQ   2 - 2      RENARD
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07071   5    13-10-17  2000   2002   BS ANHEE BORUSS LOYERS   3 - 8      DEDOBBELEER
07072   5    13-10-17  2100   3010   BEYNE-ISSIMO SOCA TAVIGNY   7 - 3      DAENEN
07073   5    13-10-17  2115   3084   RENOVE C LAMB BF DINANT   11 - 2      COLLIN
07075   5    13-10-17  2210   4001   ARELER F ARLON ACT TENNEVILLE   7 - 4      BAJRAKTARI
07076   5    13-10-17  2210   4028   LS BASTOGNE BJ LIBRAMONT   2 - 7      CASTILLO

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50132   5    13-10-17  2130   3069   COSM STAVELOT FUTSAL EVERE   4 - 1      NIHOUL E

Play Offs

BEHOUD of BIJKOMENDE STIJGER 1° NAT.
MAINTIEN ou MONTANT SUPPLEMENTAIRE 1° NAT.