Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
07/10/2019 - 13/10/2019

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01051   5    11-10-19  2115   3030   ADLSMJFLEMALLE HOBOKEN STER   4 - 4      HUYGENS/NIHOUL M
01052   5    11-10-19  2115   0002   ANNEESSENS BXL SO JEUNES DOUR   5 - 5      REMY/DOUAY
01053   5    11-10-19  2115   1035   HCT DOMI MANAG FSG WAVRE   11 - 4      EMMERY/DESMIT
01054   5    11-10-19  2115   8222   GS BEO HOBOKEN LART BRUXELLES   6 - 3      BLAIRON/ORTEGA
01055   5    11-10-19  2115   3010   ATLAS LIEGE AS CF SCHAERB   5 - 5      BAWIN R/DECKERS
01056   5    11-10-19  2130   6433   ZVC ASSEBROEKE GOLD LACHS SRG   5 - 0 FF      VANDERLINDEN/DURET M
01057   5    11-10-19  2130   3037   FUTS IP HANNUT ENGIECHU LIEGE   7 - 1      RASSART/PEETERS
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02051   5    11-10-19  2100   8223   ZVK HOVE REBECQ UNITED   4 - 4      CLERBOIS
02052   5    11-10-19  2100   8308   ZURENBORG ANTW MORATEX LEBBEK   3 - 6      COUDEVILLE
02053   5    11-10-19  2115   1065   SPORT SOIGNIES MAGIC THULIN   5 - 4      SPRIO
02054   5    11-10-19  2200   8380   HASSANIA MECHE RP MORLANWELZ   4 - 1      JEHIN
02055   5    11-10-19  2205   1029   CHIEVO LA LOUV FAM LA LOUVIER   1 - 7      LORAND
02056   5    11-10-19  2210   9070   COLOMBUSWEMMEL PETERBOS ANDER   5 - 1      COLLIN
02057   5    11-10-19  2215   0116   MFC REBECQ ALL B BERLAAR   8 - 0      DUBOIS
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03051   5    11-10-19  2100   3080   CELTIC VISE BLOC 5 BXL   3 - 1      FUMAL
03052   5    11-10-19  2115   0126   ME WAVRE LIMAL ESC WAREMME FS   5 - 2      HEYLEN
03053   5    11-10-19  2120   0007   ASM ETTERBEEK ARENATPM WAVRE   4 - 3      CAVE
03055   5    11-10-19  2130   0029   BUFFALOPICEVER BENFICA BXL   5 - 4      NIHOUL E
03056   5    11-10-19  2200   9085   MI83 OCTA+ BXL HERSTAL 1453   1 - 6      LACANNE
03057   5    11-10-19  2210   9125   ISTB HERENT MJ BIBI LIEGE   0 - 5      YAMAN
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04051   5    11-10-19  2000   0028   FUTSAL BXL ATL ST NIKLAAS   9 - 3      YAMAN
04052   5    11-10-19  2000   8380   SAL MECHELEN DWV MAZENZELE   8 - 5      JEHIN
04053   5    11-10-19  2000   9124   STEENOKKERZEEL R 79 ETTERBEEK   4 - 2      LACANNE
04055   5    11-10-19  2200   9178   EUR KRAAIN UTD VBOYS VELTEM   2 - 6      FAUCONNIER
04056   5    11-10-19  2205   8266   FUTSAL PUURS MACRON TIENEN   2 - 5      DE VLIEGER
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05051   5    11-10-19  2005   2040   PURPL AUVELAIS INT NAMECHE 83   4 - 10      COLLIN
05052   5    11-10-19  2100   2042   GEDINNE UNITED RSFACADE SOIGN   14 - 4      BAWIN E
05053   5    11-10-19  2100   0021   MSG ERNAGE BLAMP T BRAINE   5 - 1      VAN LAEKEN
05054   5    11-10-19  2115   2027   BORUSS LOYERS M ST JEMEPPE   6 - 2      CASTILLO
05055   5    11-10-19  2130   0009   CHAMAL JETTE VDL MANAGE   3 - 2      SENTE
05057   5    11-10-19  2200   0024   ESP SCHAERBEEK APS OASIS BXL   3 - 3      AUDOOR
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06051   5    11-10-19  2100   1051   ACJ MONTIGNY RB ERQUELINNES   1 - 5      FERRANTE
06052   5    11-10-19  2110   1076   FUTSAL PIETON ESP MOLENBEEK   2 - 10      MAGER
06053   5    11-10-19  2115   1073   HELLAS THULIN CDJ ANDERLECHT   2 - 3      EL ABBOUTI
06054   5    11-10-19  2115   1078   OLYM BRUNEHAUT SICILE PD LOUP   5 - 4      EL HATIB
06055   5    11-10-19  2200   1018   JC ECAUSSINNES RS LA LOUVIERE   5 - 6      VRANCKEN
06056   5    11-10-19  2200   1074   LAT LE ROEULX AG JUN LA LOUV   3 - 3      RENARD
06057   5    11-10-19  2215   9012   FUTS MOLENBEEK FUTSAL FLENU   7 - 6      BRULET
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07051   5    11-10-19  2000   3081   MARSEIL WANZE LS BASTOGNE   3 - 7      FAUCONNIER
07053   5    11-10-19  2030   3057   MF OREYE GLASG HACCOURT   3 - 4      BARTHELEMY
07052   5    11-10-19  2100   3027   WAL-Y FALLAIS MF ETALLE   4 - 2      SENAL
07055   5    11-10-19  2130   3004   MF STJEAN-SART CELTIC NASSOGN   5 - 0 FF      STASSIN
07056   5    11-10-19  2130   3069   COSM STAVELOT BF DINANT   2 - 2      DUMOULIN

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50001   5    04-10-19  2200   1021   RB ERQUELINNES CHAMAL JETTE   2 - 3      BLAIRON
50002   1    30-09-19  2045   1018   JC ECAUSSINNES MIST WEMMEL   3 - 2      SENAL
50003   5    04-10-19  2100   0215   EUR KRAAIN UTD VBOYS VELTEM   4 - 5      ORTEGA
50004   5    04-10-19  2100   9004   R 79 ETTERBEEK RSFACADE SOIGN   7 - 4      HUYGENS
50005   5    04-10-19  2100   9159   RC P KESSEL LO AG JUN LA LOUV   5 - 4      BAWIN R
50006   3    02-10-19  2000   8380   SAL MECHELEN AC ANTWERPEN   8 - 9      VRANCKEN
50007   5    04-10-19  2000   0210   APS OASIS BXL RAJA HALLE ZVC   8 - 6      VRANCKEN
50008   5    04-10-19  2115   1035   VDL MANAGE BL DEV HULDENB   4 - 4   P 1 - 3      SENAL
50009   5    04-10-19  2100   1029   RS LA LOUVIERE SHAAB RAMILLIE   3 - 6      BAWIN E
50010   5    04-10-19  2130   3069   COSM STAVELOT GEDINNE UNITED   10 - 3      DECKERS
50011   5    04-10-19  2000   1034   HERMANO JUMET STEENOKKERZEEL   7 - 1      DE CUNTO
50012   5    04-10-19  2115   7602   ATL ST NIKLAAS CERCLE BRUGGE   9 - 1      LACANNE
50013   5    04-10-19  2145   6451   SPART STASEGEM HAVERA DENDERM   3 - 6      COUDEVILLE
50014   5    04-10-19  2200   9048   DRAGON NINOVE MOTOWN DEURNE   NG - NJ      VRANCKEN
50015   5    04-10-19  2130   3057   MF OREYE M ST JEMEPPE   7 - 4      AUDOOR
50016   5    04-10-19  2100   9069   DWV MAZENZELE FSM BRUXELLES   7 - 4      CAVE
50017   5    04-10-19  2200   2016   FLORENNES UTD ACJ MONTIGNY   5 - 3      DE CUNTO
50018   5    04-10-19  2150   2001   MF SEILLOIS MF ETALLE   8 - 3      EL ABBOUTI
50019   5    04-10-19  2100   3015   GALATA VISE RACING ARLON   4 - 9      FERRANTE
50020   5    04-10-19        ONU SERAING CL STE MARIE 87   0 - 5 FF      X
50021   5    04-10-19  2015   2027   BORUSS LOYERS GLASG HACCOURT   5 - 5   P 1 - 3      EL ABBOUTI
50022   5    04-10-19  2200   9171   DE TOOG OPVELP FC SAINT VAAST   1 - 4      MAGER
50023   5    04-10-19  2030   3027   WAL-Y FALLAIS BF DINANT   4 - 5      LORAND
50024   5    04-10-19  2200   6443   FT WAREGEM T POMPTJE   2 - 2   P 1 - 2      EL HATIB
50025   5    04-10-19        VILVOORDE UTD R SUBS BEERNEM    0 - 5 FF      X
50026   5    04-10-19  2130   3004   MF STJEAN-SART PURPL AUVELAIS   4 - 3      CASTILLO
50027   5    04-10-19  2115   2003   KILLER NANINNE MSG ERNAGE   6 - 5      BAJRAKTARI
50028   1    30-09-19  2100   4001   EXCELS ARLON INT NAMECHE 83   7 - 9      FUMAL
50029   5    04-10-19  2100   0020   CDJ ANDERLECHT FUTSAL BXL   2 - 7      FAUCONNIER
50030   5    04-10-19  2200   1042   PIRON G MANAGE LAT LE ROEULX   8 - 4      DURET M
50031   5    04-10-19  2200   1068   MFC GOZEE SICILE PD LOUP   10 - 4      PEETERS
50032   5    04-10-19  2215   8370   FUTSAL PUURS STEUNPROJ ANTW   3 - 7      VANDERLINDEN
50033   5    04-10-19  2100   3020   BARCA ANDRIM MARSEIL WANZE   7 - 2      FUMAL
50034   5    04-10-19  2000   9142   MACRON TIENEN CHICAGO CM BXL   5 - 7      VANDERLINDEN
50035   5    04-10-19  2200   0024   ESP SCHAERBEEK ESP MOLENBEEK   2 - 2   P 3 - 4      SENTE
50036   5    04-10-19  2130   2028   MFC NAMUR UTD CELTIC NASSOGN   0 - 5 FF      COLLIN
50037   5    04-10-19  2200   9121   CSK EVERBERG FUTSAL FLENU   4 - 6      RASSART
50038   5    04-10-19  2110   1076   FUTSAL PIETON OLYM BRUNEHAUT   2 - 2   P 1 - 3      VAN LAEKEN
50039   2    08-10-19  2100   0013   FS SCHAERBEEK BLAMP T BRAINE   6 - 2      EL HATIB
50040   3    02-10-19  2200   0010   BRUXELLES UTD HELLAS THULIN   5 - 5   P 0 - 2      EL ABBOUTI
50041   5    04-10-19  2000   3049   LIVERP WAREMME BJ LIBRAMONT   4 - 4   P 2 - 3      RASSART

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
FUTS IP HANNUT 5 4 0 1 32-11 9
ZVC ASSEBROEKE 5 4 1 0 27-12 8
GS BEO HOBOKEN 5 4 1 0 22-14 8
HCT DOMI MANAG 5 3 1 1 30-18 7
ADLSMJFLEMALLE 5 3 1 1 23-11 7
AS CF SCHAERB 5 3 1 1 25-15 7
ATLAS LIEGE 5 2 1 2 24-16 6
HOBOKEN STER 5 1 2 2 18-18 4
SO JEUNES DOUR 5 1 2 2 16-23 4
10  LART BRUXELLES 5 1 3 1 12-18 3
11  ANNEESSENS BXL 5 1 3 1 12-21 3
12  ENGIECHU LIEGE 5 1 4 0 9-22 2
13  GOLD LACHS SRG 5 0 3 2 15-29 2
14  FSG WAVRE 5 0 5 0 11-48 0
REEKS / DIVISION 2A
MFC REBECQ 5 4 0 1 34-14 9
FAM LA LOUVIER 6 4 2 0 27-23 8
COLOMBUSWEMMEL 5 3 0 2 22-15 8
MORATEX LEBBEK 6 3 1 2 29-27 8
MAGIC THULIN 5 3 2 0 21-17 6
CHIEVO LA LOUV 5 2 2 1 10-19 5
ZVK HOVE 5 1 1 3 20-19 5
ZURENBORG ANTW 5 2 3 0 27-23 4
HASSANIA MECHE 5 2 3 0 22-21 4
10  ALL B BERLAAR 5 2 3 0 13-21 4
11  REBECQ UNITED 5 1 2 2 23-21 4
12  SPORT SOIGNIES 5 1 3 1 15-18 3
13  RP MORLANWELZ 6 1 4 1 15-32 3
14  PETERBOS ANDER 4 0 3 1 7-15 1
REEKS / DIVISION 2B
CELTIC VISE 6 6 0 0 37-8 12
HERSTAL 1453 5 5 0 0 29-8 10
ME WAVRE LIMAL 6 4 1 1 41-16 9
BUFFALOPICEVER 5 4 1 0 27-19 8
ASM ETTERBEEK 5 3 0 2 20-11 8
ISTB HERENT 4 3 1 0 16-11 6
MI83 OCTA+ BXL 6 1 2 3 19-23 5
ESC WAREMME FS 6 2 4 0 28-28 4
MJ BIBI LIEGE 6 2 4 0 18-36 4
10  BLOC 5 BXL 4 1 2 1 11-19 3
11  BENFICA BXL 5 0 3 2 20-30 2
12  BEYNE-ISSIMO 5 0 4 1 9-27 1
13  FUTSAL EVERE 5 0 4 1 9-29 1
14  ARENATPM WAVRE 6 0 5 1 13-32 1
REEKS / DIVISION 3A
MACRON TIENEN 4 4 0 0 20-10 8
FUTSAL BXL 3 3 0 0 27-10 6
VBOYS VELTEM 4 3 1 0 22-13 6
SAL MECHELEN 4 3 1 0 25-22 6
ATL ST NIKLAAS 5 3 2 0 23-26 6
R 79 ETTERBEEK 4 2 2 0 13-11 4
DWV MAZENZELE 3 1 2 0 13-14 2
FUTSAL PUURS 3 1 2 0 10-12 2
EUR KRAAIN UTD 4 1 3 0 13-20 2
10  STEENOKKERZEEL 4 1 3 0 11-19 2
11  HAVERA DENDERM 3 0 3 0 9-18 0
12  SDI ASSE 3 0 3 0 6-17 0
13  VILVOORDE UTD 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3B
SHAAB RAMILLIE 4 4 0 0 30-10 8
APS OASIS BXL 5 3 0 2 19-11 8
FLORENNES UTD 4 3 1 0 26-16 6
GEDINNE UNITED 5 3 2 0 34-32 6
INT NAMECHE 83 4 2 0 2 29-16 6
CHAMAL JETTE 4 2 0 2 18-13 6
BLAMP T BRAINE 5 2 2 1 23-22 5
M ST JEMEPPE 5 2 2 1 14-13 5
BORUSS LOYERS 5 2 3 0 20-23 4
10  ESP SCHAERBEEK 4 1 2 1 9-14 3
11  PURPL AUVELAIS 5 1 3 1 20-35 3
12  MSG ERNAGE 4 1 3 0 15-18 2
13  VDL MANAGE 4 0 4 0 7-13 0
14  RSFACADE SOIGN 4 0 4 0 5-33 0
REEKS / DIVISION 3C
RB ERQUELINNES 5 5 0 0 31-11 10
ESP MOLENBEEK 4 4 0 0 37-10 8
FUTSAL FLENU 5 3 1 1 27-25 7
AG JUN LA LOUV 5 2 1 2 17-14 6
RS LA LOUVIERE 4 2 1 1 13-15 5
JC ECAUSSINNES 5 2 2 1 33-28 5
ACJ MONTIGNY 5 2 2 1 22-20 5
CDJ ANDERLECHT 5 2 2 1 17-19 5
SICILE PD LOUP 5 2 3 0 18-32 4
10  LAT LE ROEULX 5 1 2 2 16-23 4
11  HELLAS THULIN 5 1 3 1 17-12 3
12  OLYM BRUNEHAUT 5 1 4 0 15-25 2
13  FUTS MOLENBEEK 5 1 4 0 22-36 2
14  FUTSAL PIETON 5 1 4 0 17-32 2
REEKS / DIVISION 3D
COSM STAVELOT 4 3 0 1 20-9 7
BJ LIBRAMONT 4 3 0 1 21-13 7
STE MARIE 87 4 3 1 0 35-19 6
MF OREYE 4 3 1 0 18-11 6
WAL-Y FALLAIS 4 2 0 2 24-17 6
MF STJEAN-SART 5 2 1 2 22-19 6
BF DINANT 4 2 1 1 18-14 5
CELTIC NASSOGN 5 1 3 1 17-30 3
GLASG HACCOURT 4 1 3 0 13-19 2
10  MARSEIL WANZE 5 1 4 0 24-33 2
11  LS BASTOGNE 5 1 4 0 15-31 2
12  MF ETALLE 4 0 4 0 12-24 0
13  ONU SERAING CL 0 0 0 0 0-0 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 12

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01061   5    18-10-19  2100   3034   GOLD LACHS SRG ATLAS LIEGE   -      DURET L/PEETERS
01062   5    18-10-19  2115   3030   ENGIECHU LIEGE HCT DOMI MANAG   NG - NJ      BLAIRON/RASSART
01063   5    18-10-19  2115   0002   LART BRUXELLES ZVC ASSEBROEKE   -      NIHOUL M/ORTEGA
01064   5    18-10-19  2115   8222   HOBOKEN STER FUTS IP HANNUT   -      DECKERS/BAWIN R
01065   5    18-10-19  2130   1072   SO JEUNES DOUR GS BEO HOBOKEN   -      DURET M/VANDERLINDEN
01066   5    18-10-19  2130   0024   AS CF SCHAERB ADLSMJFLEMALLE   -      DESMIT/DOUAY
01067   5    18-10-19  2215   0126   FSG WAVRE ANNEESSENS BXL   -      HUYGENS/REMY
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02061   5    18-10-19  2100   1069   FAM LA LOUVIER MFC REBECQ   -      COUDEVILLE
02062   5    18-10-19  2100   0026   PETERBOS ANDER ZURENBORG ANTW   -      CAVE
02063   5    18-10-19  2115   0116   REBECQ UNITED COLOMBUSWEMMEL   -      YAMAN
02064   5    18-10-19  2130   1052   RP MORLANWELZ CHIEVO LA LOUV   -      RENARD
02065   5    18-10-19  2130   1073   MAGIC THULIN HASSANIA MECHE   -      LACANNE
02066   5    18-10-19  2130   8310   ALL B BERLAAR ZVK HOVE   -      BAJRAKTARI
02067   5    18-10-19  2200   7610   MORATEX LEBBEK SPORT SOIGNIES   -      EMMERY
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03062   5    18-10-19  2100   0126   ARENATPM WAVRE FUTSAL EVERE   -      REMY
03063   5    18-10-19  2100   0022   BLOC 5 BXL ISTB HERENT   -      DUBOIS
03064   5    18-10-19  2100   3010   BEYNE-ISSIMO MI83 OCTA+ BXL   -      COLLIN
03066   5    18-10-19  2130   0207   BENFICA BXL ME WAVRE LIMAL   -      SPRIO
03067   5    18-10-19  2200   3010   MJ BIBI LIEGE ASM ETTERBEEK   -      COLLIN
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04062   5    18-10-19  2100   9069   DWV MAZENZELE FUTSAL BXL   -      FERRANTE
04064   5    18-10-19  2100   9004   R 79 ETTERBEEK SAL MECHELEN   -      LIEFFERINCKX
04065   5    18-10-19  2100   9063   SDI ASSE EUR KRAAIN UTD   -      MAGER
04063   5    18-10-19  2105   9125   VBOYS VELTEM HAVERA DENDERM   -      DE CLERCQ
04066   5    18-10-19  2200   7616   ATL ST NIKLAAS FUTSAL PUURS   -      SENTE
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05061   5    18-10-19  2000   0210   APS OASIS BXL CHAMAL JETTE   -      HUYGENS
05063   5    18-10-19  2000   1020   RSFACADE SOIGN MSG ERNAGE   -      EL ABBOUTI
05062   5    18-10-19  2105   1013   BLAMP T BRAINE SHAAB RAMILLIE   -      HEYLEN
05064   5    18-10-19  2115   1035   VDL MANAGE BORUSS LOYERS   -      VAN LAEKEN
05065   5    18-10-19  2120   2020   M ST JEMEPPE PURPL AUVELAIS   -      DE CUNTO
05066   5    18-10-19  2150   2001   INT NAMECHE 83 GEDINNE UNITED   -      NIHOUL E
05067   5    18-10-19  2200   2016   FLORENNES UTD ESP SCHAERBEEK   -      CASTILLO
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06061   5    18-10-19  2000   1069   AG JUN LA LOUV ACJ MONTIGNY   -      COUDEVILLE
06062   5    18-10-19  2100   1001   SICILE PD LOUP HELLAS THULIN   -      LORAND
06063   5    18-10-19  2100   1029   RS LA LOUVIERE FUTSAL PIETON   -      SENAL
06064   5    18-10-19  2100   0020   CDJ ANDERLECHT LAT LE ROEULX   -      VRANCKEN
06065   5    18-10-19  2130   1024   FUTSAL FLENU JC ECAUSSINNES   -      CLERBOIS
06066   5    18-10-19  2200   1021   RB ERQUELINNES FUTS MOLENBEEK   -      FAUCONNIER
06067   5    18-10-19  2215   9012   ESP MOLENBEEK OLYM BRUNEHAUT   -      EL ABBOUTI
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07061   5    18-10-19  2100   2010   BF DINANT MF OREYE   -      BAWIN E
07062   5    18-10-19  2100   4026   CELTIC NASSOGN BJ LIBRAMONT   -      AUDOOR
07063   5    18-10-19  2115   3086   GLASG HACCOURT WAL-Y FALLAIS   -      STASSIN
07065   5    18-10-19  2140   4011   MF ETALLE STE MARIE 87   -      FUMAL
07066   5    18-10-19  2210   4028   LS BASTOGNE MF STJEAN-SART   -      THUNUS

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50001   5    04-10-19  2200   1021   RB ERQUELINNES CHAMAL JETTE   2 - 3      BLAIRON
50002   1    30-09-19  2045   1018   JC ECAUSSINNES MIST WEMMEL   3 - 2      SENAL
50003   5    04-10-19  2100   0215   EUR KRAAIN UTD VBOYS VELTEM   4 - 5      ORTEGA
50004   5    04-10-19  2100   9004   R 79 ETTERBEEK RSFACADE SOIGN   7 - 4      HUYGENS
50005   5    04-10-19  2100   9159   RC P KESSEL LO AG JUN LA LOUV   5 - 4      BAWIN R
50006   3    02-10-19  2000   8380   SAL MECHELEN AC ANTWERPEN   8 - 9      VRANCKEN
50007   5    04-10-19  2000   0210   APS OASIS BXL RAJA HALLE ZVC   8 - 6      VRANCKEN
50008   5    04-10-19  2115   1035   VDL MANAGE BL DEV HULDENB   4 - 4   P 1 - 3      SENAL
50009   5    04-10-19  2100   1029   RS LA LOUVIERE SHAAB RAMILLIE   3 - 6      BAWIN E
50010   5    04-10-19  2130   3069   COSM STAVELOT GEDINNE UNITED   10 - 3      DECKERS
50011   5    04-10-19  2000   1034   HERMANO JUMET STEENOKKERZEEL   7 - 1      DE CUNTO
50012   5    04-10-19  2115   7602   ATL ST NIKLAAS CERCLE BRUGGE   9 - 1      LACANNE
50013   5    04-10-19  2145   6451   SPART STASEGEM HAVERA DENDERM   3 - 6      COUDEVILLE
50014   5    04-10-19  2200   9048   DRAGON NINOVE MOTOWN DEURNE   NG - NJ      VRANCKEN
50015   5    04-10-19  2130   3057   MF OREYE M ST JEMEPPE   7 - 4      AUDOOR
50016   5    04-10-19  2100   9069   DWV MAZENZELE FSM BRUXELLES   7 - 4      CAVE
50017   5    04-10-19  2200   2016   FLORENNES UTD ACJ MONTIGNY   5 - 3      DE CUNTO
50018   5    04-10-19  2150   2001   MF SEILLOIS MF ETALLE   8 - 3      EL ABBOUTI
50019   5    04-10-19  2100   3015   GALATA VISE RACING ARLON   4 - 9      FERRANTE
50020   5    04-10-19        ONU SERAING CL STE MARIE 87   0 - 5 FF      X
50021   5    04-10-19  2015   2027   BORUSS LOYERS GLASG HACCOURT   5 - 5   P 1 - 3      EL ABBOUTI
50022   5    04-10-19  2200   9171   DE TOOG OPVELP FC SAINT VAAST   1 - 4      MAGER
50023   5    04-10-19  2030   3027   WAL-Y FALLAIS BF DINANT   4 - 5      LORAND
50024   5    04-10-19  2200   6443   FT WAREGEM T POMPTJE   2 - 2   P 1 - 2      EL HATIB
50025   5    04-10-19        VILVOORDE UTD R SUBS BEERNEM    0 - 5 FF      X
50026   5    04-10-19  2130   3004   MF STJEAN-SART PURPL AUVELAIS   4 - 3      CASTILLO
50027   5    04-10-19  2115   2003   KILLER NANINNE MSG ERNAGE   6 - 5      BAJRAKTARI
50028   1    30-09-19  2100   4001   EXCELS ARLON INT NAMECHE 83   7 - 9      FUMAL
50029   5    04-10-19  2100   0020   CDJ ANDERLECHT FUTSAL BXL   2 - 7      FAUCONNIER
50030   5    04-10-19  2200   1042   PIRON G MANAGE LAT LE ROEULX   8 - 4      DURET M
50031   5    04-10-19  2200   1068   MFC GOZEE SICILE PD LOUP   10 - 4      PEETERS
50032   5    04-10-19  2215   8370   FUTSAL PUURS STEUNPROJ ANTW   3 - 7      VANDERLINDEN
50033   5    04-10-19  2100   3020   BARCA ANDRIM MARSEIL WANZE   7 - 2      FUMAL
50034   5    04-10-19  2000   9142   MACRON TIENEN CHICAGO CM BXL   5 - 7      VANDERLINDEN
50035   5    04-10-19  2200   0024   ESP SCHAERBEEK ESP MOLENBEEK   2 - 2   P 3 - 4      SENTE
50036   5    04-10-19  2130   2028   MFC NAMUR UTD CELTIC NASSOGN   0 - 5 FF      COLLIN
50037   5    04-10-19  2200   9121   CSK EVERBERG FUTSAL FLENU   4 - 6      RASSART
50038   5    04-10-19  2110   1076   FUTSAL PIETON OLYM BRUNEHAUT   2 - 2   P 1 - 3      VAN LAEKEN
50039   2    08-10-19  2100   0013   FS SCHAERBEEK BLAMP T BRAINE   6 - 2      EL HATIB
50040   3    02-10-19  2200   0010   BRUXELLES UTD HELLAS THULIN   5 - 5   P 0 - 2      EL ABBOUTI
50041   5    04-10-19  2000   3049   LIVERP WAREMME BJ LIBRAMONT   4 - 4   P 2 - 3      RASSART