Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
08/10/2018 - 14/10/2018

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine


RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
ADLSMJFLEMALLE 0 0 0 0 0-0 0
HOBOKEN STER 0 0 0 0 0-0 0
GOLD LACHS SRG 0 0 0 0 0-0 0
GS BEO HOBOKEN 0 0 0 0 0-0 0
AS CF SCHAERB 0 0 0 0 0-0 0
HCT DOMI MANAG 0 0 0 0 0-0 0
FUTS IP HANNUT 0 0 0 0 0-0 0
ANNEESSENS BXL 0 0 0 0 0-0 0
LART BRUXELLES 0 0 0 0 0-0 0
10  FACTFUTS LIMAL1 0 0 0 0 0-0 0
11  ENGIECHU LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
12  SO JEUNES DOUR 0 0 0 0 0-0 0
13  ATLAS LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
14  ZVC ASSEBROEKE 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2A
COLOMBUSWEMMEL 0 0 0 0 0-0 0
SPORT SOIGNIES 0 0 0 0 0-0 0
MFC REBECQ 0 0 0 0 0-0 0
MAGIC THULIN 0 0 0 0 0-0 0
MORATEX LEBBEK 0 0 0 0 0-0 0
REBECQ UNITED 0 0 0 0 0-0 0
CHIEVO LA LOUV 0 0 0 0 0-0 0
FAM LA LOUVIER 0 0 0 0 0-0 0
PETERBOS ANDER 0 0 0 0 0-0 0
10  RP MORLANWELZ 0 0 0 0 0-0 0
11  ZVK HOVE 0 0 0 0 0-0 0
12  ZURENBORG ANTW 0 0 0 0 0-0 0
13  HASSANIA MECHE 0 0 0 0 0-0 0
14  ALL B BERLAAR 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2B
ASM ETTERBEEK 0 0 0 0 0-0 0
BUFFALOPICEVER 0 0 0 0 0-0 0
ME WAVRE LIMAL 0 0 0 0 0-0 0
FUTSAL EVERE 0 0 0 0 0-0 0
MJ BIBI LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
ESC WAREMME FS 0 0 0 0 0-0 0
CELTIC VISE 0 0 0 0 0-0 0
ARENATPM WAVRE 0 0 0 0 0-0 0
BENFICA BXL 0 0 0 0 0-0 0
10  BEYNE-ISSIMO 0 0 0 0 0-0 0
11  MI83 OCTA+ BXL 0 0 0 0 0-0 0
12  BLOC 5 BXL 0 0 0 0 0-0 0
13  HERSTAL 1453 0 0 0 0 0-0 0
14  ISTB HERENT 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3A
DWV MAZENZELE 0 0 0 0 0-0 0
HAVERA DENDERM 0 0 0 0 0-0 0
ATL ST NIKLAAS 0 0 0 0 0-0 0
STEENOKKERZEEL 0 0 0 0 0-0 0
FUTSAL BXL 0 0 0 0 0-0 0
SDI ASSE 0 0 0 0 0-0 0
EUR KRAAIN UTD 0 0 0 0 0-0 0
VILVOORDE UTD 0 0 0 0 0-0 0
R 79 ETTERBEEK 0 0 0 0 0-0 0
10  SAL MECHELEN 0 0 0 0 0-0 0
11  FUTSAL PUURS 0 0 0 0 0-0 0
12  VBOYS VELTEM 0 0 0 0 0-0 0
13  MACRON TIENEN 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3B
M ST JEMEPPE 0 0 0 0 0-0 0
APS OASIS BXL 0 0 0 0 0-0 0
INT NAMECHE 83 0 0 0 0 0-0 0
BORUSS LOYERS 0 0 0 0 0-0 0
BLAMP T BRAINE 0 0 0 0 0-0 0
MSG ERNAGE 0 0 0 0 0-0 0
FLORENNES UTD 0 0 0 0 0-0 0
ESP SCHAERBEEK 0 0 0 0 0-0 0
RSFACADE SOIGN 0 0 0 0 0-0 0
10  PURPL AUVELAIS 0 0 0 0 0-0 0
11  VDL MANAGE 0 0 0 0 0-0 0
12  CHAMAL JETTE 0 0 0 0 0-0 0
13  GEDINNE UNITED 0 0 0 0 0-0 0
14  SHAAB RAMILLIE 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3C
RS LA LOUVIERE 0 0 0 0 0-0 0
CDJ ANDERLECHT 0 0 0 0 0-0 0
HELLAS THULIN 0 0 0 0 0-0 0
SICILE PD LOUP 0 0 0 0 0-0 0
FUTS MOLENBEEK 0 0 0 0 0-0 0
ACJ MONTIGNY 0 0 0 0 0-0 0
JC ECAUSSINNES 0 0 0 0 0-0 0
FUTSAL PIETON 0 0 0 0 0-0 0
RB ERQUELINNES 0 0 0 0 0-0 0
10  ESP MOLENBEEK 0 0 0 0 0-0 0
11  LAT LE ROEULX 0 0 0 0 0-0 0
12  FUTSAL FLENU 0 0 0 0 0-0 0
13  AG JUN LA LOUV 0 0 0 0 0-0 0
14  OLYM BRUNEHAUT 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3D
MF ETALLE 0 0 0 0 0-0 0
STE MARIE 87 0 0 0 0 0-0 0
BF DINANT 0 0 0 0 0-0 0
WAL-Y FALLAIS 0 0 0 0 0-0 0
COSM STAVELOT 0 0 0 0 0-0 0
MF STJEAN-SART 0 0 0 0 0-0 0
MARSEIL WANZE 0 0 0 0 0-0 0
BJ LIBRAMONT 0 0 0 0 0-0 0
ONU SERAING CL 0 0 0 0 0-0 0
10  MF OREYE 0 0 0 0 0-0 0
11  LS BASTOGNE 0 0 0 0 0-0 0
12  GLASG HACCOURT 0 0 0 0 0-0 0
13  CELTIC NASSOGN 0 0 0 0 0-0 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 12