Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
15/10/2018 - 21/10/2018

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01081   5    19-10-18  2100   0002   BASIC-FIT BXL ADLSACFLEMALLE   1 - 4      DESMIT/LEBEAU
01082   5    19-10-18  2115   8222   GS BEO HOBOKEN LART BRUXELLES   4 - 1      BAWIN R/NIHOUL M
01083   5    19-10-18  2130   0024   AS CF SCHAERB HOBOKEN STER   4 - 2      DUBOIS/REMY
01084   5    19-10-18  2130   7616   ARB HAMME ZVK HOVE   6 - 4      RASSART/DECKERS
01085   5    19-10-18  2130   3030   ENGIECHU LIEGE HCTE LA HESTRE   3 - 6      BLAIRON/ORTEGA
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02081   5    19-10-18  2100   1029   RS LA LOUVIERE RP MORLANWELZ   2 - 4      EMMERY
02084   5    19-10-18  2100   8308   ZURENBORG ANTW REBECQ UNITED   2 - 6      VANDERLINDEN
02085   5    19-10-18  2130   8310   ALL B BERLAAR SPORT SOIGNIES   2 - 0      DEHAES
02086   5    19-10-18  2130   1073   MAGIC THULIN EUROF TERVUREN   6 - 2      SPRIO
02087   5    19-10-18  2200   6442   ZVC ASSEBROEKE UNION WEMMEL   8 - 0      DOUAY
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03081   5    19-10-18  2015   3030   GOLD LACHS SRG BEYNE-ISSIMO   3 - 2      ORTEGA
03082   5    19-10-18  2045   3080   CELTIC VISE ASM ETTERBEEK   5 - 1      CLERBOIS
03083   5    19-10-18  2115   3084   RENOVE C LAMB MJ BIBI LIEGE   7 - 3      HEYLEN
03084   5    19-10-18  2115   3051   NEW T HERSTAL ESC OREYE FS   2 - 3      PEETERS
03085   5    19-10-18  2130   0029   PICARDIE EVERE O LECOCQ DISON   3 - 5      GODFRIND
03086   5    19-10-18  2200   3010   ATLAS LIEGE MI83 OCTA+ BXL   4 - 3      DE CUNTO
03087   5    19-10-18  2215   9085   VILVOORDE UTD ME WAVRE LIMAL   4 - 4      EL ABBOUTI
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04081   5    19-10-18  2000   8314   KATELYNE WAVER LEUVEN CENTRAL   5 - 3      BOUHARMONT
04082   5    19-10-18  2100   9063   SDI ASSE ATL ST NIKLAAS   3 - 6      COUDEVILLE
04083   5    19-10-18  2100   0015   FUTSAL BXL HASSANIA MECHE   5 - 2      VAN CLEEMPUT
04084   5    19-10-18  2105   9125   VBOYS VELTEM DWV MAZENZELE   2 - 5      NIHOUL E
04085   5    19-10-18  2115   5107   REAL HALEN ISTB HERENT   NG - NJ      LACANNE
04086   5    19-10-18  2205   8266   FUTSAL PUURS MORATEX LEBBEK   2 - 5      VRANCKEN
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05081   5    19-10-18  2100   0207   BENFICA BXL SHAAB OPPREBAI   8 - 3      FAUCONNIER
05082   5    19-10-18  2100   0022   BLOC 5 BXL DRENICA NAMUR   GS - AR      YAMAN
05083   5    19-10-18  2115   1065   RSFACADE SOIGN INT NAMECHE 83   4 - 3      DEDOBBELEER
05084   5    19-10-18  2115   1035   VDL MANAGE ACJ MONTIGNY   4 - 2      DURET L
05085   5    19-10-18  2115   0126   ARENA WAVRE PURPL AUVELAIS   5 - 0      SENTE
05087   5    19-10-18  2200   0019   ACT J SCHAERB ESP SCHAERBEEK   4 - 5      YILDIZ
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06081   5    19-10-18  2015   2016   FLORENNES UTD CHAMAL JETTE   4 - 8      BAWIN E
06082   5    19-10-18  2100   0026   PETERBOS ANDER LAT LE ROEULX   6 - 5      RENARD
06083   5    19-10-18  2100   1024   FUTSAL FLENU HELLAS THULIN   3 - 1      DURET M
06084   5    19-10-18  2100   0020   CDJ ANDERLECHT MSG ERNAGE   3 - 7      HUYGENS
06085   5    19-10-18  2105   1013   BLAMP T BRAINE ISOFULL PIETON   5 - 5      KANUSAGI
06086   5    19-10-18  2215   9012   FUTS MOLENBEEK DRUGHI BERNIS   7 - 6      EL HATIB
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07081   5    19-10-18  2000   2002   BS ANHEE SOCA BASTOGNE   4 - 1      LORAND
07082   5    19-10-18  2030   3057   MF OREYE ONU SERAING CL   4 - 8      MINHAL
07083   5    19-10-18  2100   2010   BF DINANT COSM STAVELOT   1 - 1      CAVE
07084   5    19-10-18  2115   2027   BORUSS LOYERS GEDINNE UNITED   9 - 6      CASTILLO
07085   5    19-10-18  2115   3086   GLASG HACCOURT HERSTAL 1453   4 - 8      COLLIN
07086   5    19-10-18  2140   4011   MF ETALLE LS BASTOGNE   2 - 5      AUDOOR
07087   5    19-10-18  2210   4033   STE MARIE 87 BJ LIBRAMONT   3 - 7      LOUAI

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
GS BEO HOBOKEN 6 6 0 0 29-10 12
AS CF SCHAERB 7 5 1 1 31-24 11
HCTE LA HESTRE 7 4 3 0 35-27 8
ADLSMJFLEMALLE 6 3 1 2 20-14 8
ARB HAMME 7 3 2 2 29-23 8
ENGIECHU LIEGE 7 2 2 3 25-24 7
LART BRUXELLES 6 2 3 1 21-22 5
BASIC-FIT BXL 7 2 4 1 23-31 5
HOBOKEN STER 6 1 2 3 27-31 5
10  FUTSAL EVERE 5 2 3 0 18-26 4
11  FACTFUTS LIMAL 5 1 2 2 22-26 4
12  FUTS IP HANNUT 6 1 3 2 19-27 4
13  ZVK HOVE 6 0 3 3 26-31 3
14  ANADOLU STEKEN 5 0 3 2 20-29 2
REEKS / DIVISION 2A
ZVC ASSEBROEKE 6 6 0 0 47-7 12
SO JEUNES DOUR 5 4 0 1 37-14 9
MAGIC THULIN 6 4 1 1 25-13 9
CHIEVO LA LOUV 6 4 1 1 30-25 9
ALL B BERLAAR 4 4 0 0 21-11 8
EUROF TERVUREN 7 3 3 1 35-36 7
UNION WEMMEL 6 2 2 2 11-22 6
REBECQ UNITED 6 2 3 1 33-31 5
SPORT SOIGNIES 6 2 4 0 12-28 4
10  ZURENBORG ANTW 7 1 4 2 19-28 4
11  FAM LA LOUVIER 5 1 3 1 14-19 3
12  RP MORLANWELZ 6 1 4 1 18-29 3
13  SICILE PD LOUP 4 0 3 1 12-26 1
14  RS LA LOUVIERE 6 0 6 0 15-40 0
REEKS / DIVISION 2B
GOLD LACHS SRG 6 4 1 1 28-23 9
O LECOCQ DISON 7 4 2 1 23-15 9
PICARDIE EVER 6 3 1 2 22-18 8
RENOVE C LAMB 5 3 1 1 24-15 7
ESC OREYE FS 5 3 1 1 18-13 7
ME WAVRE LIMAL 5 3 1 1 26-22 7
ATLAS LIEGE 5 3 2 0 20-23 6
CELTIC VISE 6 2 3 1 25-24 5
MI83 OCTA+ BXL 6 2 3 1 31-31 5
10  BEYNE-ISSIMO 6 2 3 1 22-23 5
11  NEW T HERSTAL 6 1 3 2 18-23 4
12  MJ BIBI LIEGE 4 1 3 0 9-17 2
13  ASM ETTERBEEK 7 1 6 0 13-26 2
14  VILVOORDE UTD 4 0 2 2 14-20 2
REEKS / DIVISION 3A
MORATEX LEBBEK 5 5 0 0 23-7 10
ISTB HERENT 4 3 1 0 35-15 6
HASSANIA MECHE 4 3 1 0 20-11 6
FUTSAL BXL 4 3 1 0 14-9 6
DWV MAZENZELE 4 2 1 1 14-11 5
VBOYS VELTEM 4 2 2 0 14-12 4
R 79 ETTERBEEK 4 2 2 0 8-10 4
FUTSAL PUURS 4 1 2 1 13-13 3
ATL ST NIKLAAS 5 1 3 1 16-20 3
10  KATELYNE WAVER 5 1 3 1 11-39 3
11  SDI ASSE 3 1 2 0 14-13 2
12  LEUVEN CENTRAL 5 1 4 0 12-22 2
13  REAL HALEN 3 0 3 0 3-15 0
REEKS / DIVISION 3B
M ST JEMEPPE 5 5 0 0 36-17 10
BENFICA BXL 5 4 0 1 28-11 9
ARENA WAVRE 6 3 1 2 26-17 8
BLOC 5 BXL 5 3 1 1 24-18 7
ESP SCHAERBEEK 4 3 1 0 17-11 6
RSFACADE SOIGN 5 3 2 0 22-20 6
VDL MANAGE 6 2 3 1 23-33 5
SHAAB OPPREBAI 5 2 3 0 21-26 4
INT NAMECHE 83 4 1 1 2 15-13 4
10  ACJ MONTIGNY 6 1 4 1 18-25 3
11  ACT J SCHAERB 5 1 4 0 19-28 2
12  PURPL AUVELAIS 6 1 5 0 21-33 2
13  DRENICA NAMUR 4 0 4 0 5-23 0
REEKS / DIVISION 3C
PETERBOS ANDER 6 6 0 0 56-22 12
FUTSAL FLENU 6 5 0 1 33-15 11
HELLAS THULIN 4 3 1 0 16-10 6
FLORENNES UTD 4 2 1 1 24-22 5
CHAMAL JETTE 5 2 2 1 22-20 5
FUTS MOLENBEEK 5 2 2 1 25-28 5
MSG ERNAGE 5 2 2 1 20-23 5
MFC REBECQ 6 2 3 1 36-31 5
DRUGHI BERNIS 4 2 2 0 15-32 4
10  ISOFULL PIETON 5 1 2 2 24-27 4
11  LAT LE ROEULX 6 1 5 0 25-27 2
12  BLAMP T BRAINE 6 0 4 2 15-35 2
13  CDJ ANDERLECHT 5 0 5 0 15-36 0
REEKS / DIVISION 3D
HERSTAL 1453 5 5 0 0 43-22 10
ONU SERAING CL 6 5 1 0 31-19 10
BF DINANT 5 4 0 1 30-14 9
LS BASTOGNE 6 4 1 1 28-16 9
GLASG HACCOURT 5 3 1 1 18-16 7
BORUSS LOYERS 6 2 2 2 28-29 6
COSM STAVELOT 6 1 2 3 13-18 5
BS ANHEE 6 1 2 3 22-28 5
MF OREYE 6 2 4 0 26-31 4
10  MF ETALLE 6 1 3 2 11-16 4
11  BJ LIBRAMONT 5 1 3 1 21-27 3
12  GEDINNE UNITED 6 1 4 1 28-36 3
13  STE MARIE 87 6 1 4 1 23-33 3
14  SOCA BASTOGNE 4 0 4 0 7-24 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 13

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01091   5    26-10-18  2100   0002   BASIC-FIT BXL AS CF SCHAERB   -      EMMERY/REMY
01092   5    26-10-18  2100   8223   ZVK HOVE FUTSAL EVERE   -      RASSART/YILDIZ
01093   5    26-10-18  2115   1035   HCTE LA HESTRE ANADOLU STEKEN   -      HUYGENS/DECKERS
01094   5    26-10-18  2115   3030   ADLSACFLEMALLE LART BRUXELLES   -      LEBEAU/BAWIN R
01097   5    26-10-18  2115   8222   HOBOKEN STER ENGIECHU LIEGE   -      DURET M/DURET L
01095   5    26-10-18  2130   0106   FACTFUTS LIMAL GS BEO HOBOKEN   -      DESMIT/DUBOIS
01096   5    26-10-18  2130   3037   FUTS IP HANNUT ARB HAMME   -      VANDERLINDEN/ORTEGA
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02091   5    26-10-18  2100   9070   UNION WEMMEL SPORT SOIGNIES   -      SPRIO
02092   5    26-10-18  2100   9177   EUROF TERVUREN FAM LA LOUVIER   -      NIHOUL M
02093   5    26-10-18  2115   0116   REBECQ UNITED SICILE PD LOUP   -      DE CUNTO
02094   5    26-10-18  2130   1072   SO JEUNES DOUR MAGIC THULIN   -      YAMAN
02095   5    26-10-18  2130   1052   RP MORLANWELZ ZURENBORG ANTW   -      LOUAI
02096   5    26-10-18  2200   6442   ZVC ASSEBROEKE RS LA LOUVIERE   -      DEHAES
02097   5    26-10-18  2205   1029   CHIEVO LA LOUV ALL B BERLAAR   -      DOUAY
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03091   5    26-10-18  2030   3057   ESC OREYE FS ATLAS LIEGE   -      BAWIN E
03092   5    26-10-18  2100   3010   BEYNE-ISSIMO PICARDIE EVERE   -      FUMAL
03093   5    26-10-18  2115   3079   O LECOCQ DISON CELTIC VISE   -      HEYLEN
03094   5    26-10-18  2115   0126   ME WAVRE LIMAL MI83 OCTA+ BXL   -      EL ABBOUTI
03095   5    26-10-18  2115   0007   ASM ETTERBEEK NEW T HERSTAL   -      GODFRIND
03096   5    26-10-18  2200   3010   MJ BIBI LIEGE GOLD LACHS SRG   -      FUMAL
03097   5    26-10-18  2215   9085   VILVOORDE UTD RENOVE C LAMB   -      PEETERS
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04092   5    26-10-18  2115   5107   REAL HALEN FUTSAL BXL    -      BOUHARMONT
04013   5    26-10-18  2200   7610   MORATEX LEBBEK DWV MAZENZELE   -      EL HATIB
04094   5    26-10-18  2200   7616   ATL ST NIKLAAS KATELYNE WAVER   -      VAN CLEEMPUT
04095   5    26-10-18  2200   8380   HASSANIA MECHE VBOYS VELTEM   -      VRANCKEN
04096   5    26-10-18  2200   9151   LEUVEN CENTRAL FUTSAL PUURS   -      AUDOOR
04097   5    26-10-18  2210   9125   ISTB HERENT R 79 ETTERBEEK   -      COUDEVILLE
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05091   5    26-10-18  2010   2040   PURPL AUVELAIS ACT J SCHAERB   -      DOUAY
05092   5    26-10-18  2100   2028   DRENICA NAMUR BENFICA BXL   -      CAVE
05093   5    26-10-18  2115   1065   RSFACADE SOIGN M ST JEMEPPE   -      VAN LAEKEN
05094   5    26-10-18  2150   2001   INT NAMECHE 83 ACJ MONTIGNY   -      CASTILLO
05095   5    26-10-18  2200   0024   ESP SCHAERBEEK BLOC 5 BXL   -      KANUSAGI
05096   5    26-10-18  2215   0115   SHAAB OPPREBAI VDL MANAGE   -      BAWIN E
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06091   5    26-10-18  2030   0009   CHAMAL JETTE FUTS MOLENBEEK   -      PEETERS
06092   5    26-10-18  2100   0026   PETERBOS ANDER BLAMP T BRAINE   -      SENTE
06094   5    26-10-18  2100   0021   MSG ERNAGE FLORENNES UTD   -      FAUCONNIER
06095   5    26-10-18  2115   1073   HELLAS THULIN CDJ ANDERLECHT   -      DEDOBBELEER
06096   5    26-10-18  2205   1074   LAT LE ROEULX DRUGHI BERNIS   -      RENARD
06097   5    26-10-18  2215   0116   MFC REBECQ FUTSAL FLENU   -      DE CUNTO
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07091   5    26-10-18  2000   2002   BS ANHEE MF OREYE   -      COLLIN
07092   5    26-10-18  2005   4028   SOCA BASTOGNE COSM STAVELOT   -      MINHAL
07093   5    26-10-18  2115   3051   HERSTAL 1453 STE MARIE 87   -      LORAND
07094   5    26-10-18  2115   3058   ONU SERAING CL GLASG HACCOURT   -      LACANNE
07095   5    26-10-18  2150   2042   GEDINNE UNITED MF ETALLE   -      CLERBOIS
07096   5    26-10-18  2200   4023   BJ LIBRAMONT BORUSS LOYERS   -      COLLIN
07097   5    26-10-18  2210   4028   LS BASTOGNE BF DINANT   -      MINHAL