Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
21/10/2019 - 27/10/2019

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01071   5    25-10-19  2115   3030   ADLSMJFLEMALLE GOLD LACHS SRG   -      DESMIT/DURET L
01072   5    25-10-19  2115   0002   ANNEESSENS BXL ENGIECHU LIEGE   -      VANDERLINDEN/EMMERY
01073   5    25-10-19  2115   1035   HCT DOMI MANAG HOBOKEN STER   -      NIHOUL M/PEETERS
01074   5    25-10-19  2115   8222   GS BEO HOBOKEN ZVC ASSEBROEKE   -      BAWIN R/REMY
01075   5    25-10-19  2115   3010   ATLAS LIEGE LART BRUXELLES   -      RASSART/DECKERS
01076   5    25-10-19  2130   1072   SO JEUNES DOUR FSG WAVRE   -      BLAIRON/DOUAY
01077   5    25-10-19  2130   3037   FUTS IP HANNUT AS CF SCHAERB   -      ORTEGA/HUYGENS
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02075   1    21-10-19  2200   8380   HASSANIA MECHE MORATEX LEBBEK   -      CLERBOIS
02071   5    25-10-19  2100   8223   ZVK HOVE COLOMBUSWEMMEL   -      LORAND
02072   5    25-10-19  2100   8308   ZURENBORG ANTW REBECQ UNITED   -      JEHIN
02073   5    25-10-19  2115   1065   SPORT SOIGNIES PETERBOS ANDER   -      COUDEVILLE
02074   5    25-10-19  2130   8310   ALL B BERLAAR FAM LA LOUVIER   -      LACANNE
02076   5    25-10-19  2205   1029   CHIEVO LA LOUV MAGIC THULIN   -      SPRIO
02077   5    25-10-19  2215   0116   MFC REBECQ RP MORLANWELZ   -      CAVE
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03071   5    25-10-19  2100   3080   CELTIC VISE BENFICA BXL   -      BAJRAKTARI
03073   5    25-10-19  2115   0126   ME WAVRE LIMAL HERSTAL 1453   -      BAWIN E
03074   5    25-10-19  2120   0007   ASM ETTERBEEK BLOC 5 BXL   -      NIHOUL E
03075   5    25-10-19  2130   0030   FUTSAL EVERE MJ BIBI LIEGE   -      HEYLEN
03076   5    25-10-19  2200   9085   MI83 OCTA+ BXL BUFFALOPICEVER   -      RENARD
03077   5    25-10-19  2210   9125   ISTB HERENT ESC WAREMME FS   -      FUMAL
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04071   5    25-10-19  2000   0028   FUTSAL BXL R 79 ETTERBEEK   -      CAVE
04073   5    25-10-19  2000   9124   STEENOKKERZEEL VBOYS VELTEM   -      DUBOIS
04074   5    25-10-19  2130   7606   HAVERA DENDERM SDI ASSE   -      VRANCKEN
04075   5    25-10-19  2200   9178   EUR KRAAIN UTD MACRON TIENEN   -      DUBOIS
04076   5    25-10-19  2200   7616   ATL ST NIKLAAS DWV MAZENZELE   -      VAN CLEEMPUT
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05071   5    25-10-19  2005   2040   PURPL AUVELAIS VDL MANAGE   -      CASTILLO
05072   5    25-10-19  2100   2042   GEDINNE UNITED M ST JEMEPPE   -      DEMOULIN
05073   5    25-10-19  2100   0021   MSG ERNAGE INT NAMECHE 83   -      VANDERWEGEN
05074   5    25-10-19  2115   2027   BORUSS LOYERS APS OASIS BXL   -      CLERBOIS
05075   5    25-10-19  2200   2016   FLORENNES UTD BLAMP T BRAINE   -      FERRANTE
05077   5    25-10-19  2200   0024   ESP SCHAERBEEK CHAMAL JETTE   -      LEYS
05076   5    25-10-19  2215   2013   SHAAB RAMILLIE RSFACADE SOIGN   -      AUDOOR
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06071   5    25-10-19  2100   1051   ACJ MONTIGNY CDJ ANDERLECHT   -      SENAL
06072   5    25-10-19  2115   1073   HELLAS THULIN ESP MOLENBEEK   -      COLLIN
06073   5    25-10-19  2115   1078   OLYM BRUNEHAUT RS LA LOUVIERE   -      DE CUNTO
06074   5    25-10-19  2130   1024   FUTSAL FLENU RB ERQUELINNES   -      SENTE
06075   5    25-10-19  2200   1018   JC ECAUSSINNES FUTSAL PIETON   -      FAUCONNIER
06076   5    25-10-19  2200   1074   LAT LE ROEULX SICILE PD LOUP   -      VAN LAEKEN
06077   5    25-10-19  2215   9012   FUTS MOLENBEEK AG JUN LA LOUV   -      CASTILLO
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07071   5    25-10-19  2000   3081   MARSEIL WANZE MF ETALLE   -      AUDOOR
07072   5    25-10-19  2100   3027   WAL-Y FALLAIS BF DINANT   -      MAGER
07074   5    25-10-19  2100   4023   BJ LIBRAMONT COSM STAVELOT   -      STASSIN
07075   5    25-10-19  2100   4026   CELTIC NASSOGN LS BASTOGNE   -      LEONARD
07077   5    25-10-19  2210   4033   STE MARIE 87 GLASG HACCOURT   -      X

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50001   5    04-10-19  2200   1021   RB ERQUELINNES CHAMAL JETTE   2 - 3      BLAIRON
50002   1    30-09-19  2045   1018   JC ECAUSSINNES MIST WEMMEL   3 - 2      SENAL
50003   5    04-10-19  2100   0215   EUR KRAAIN UTD VBOYS VELTEM   4 - 5      ORTEGA
50004   5    04-10-19  2100   9004   R 79 ETTERBEEK RSFACADE SOIGN   7 - 4      HUYGENS
50005   5    04-10-19  2100   9159   RC P KESSEL LO AG JUN LA LOUV   5 - 4      BAWIN R
50006   3    02-10-19  2000   8380   SAL MECHELEN AC ANTWERPEN   8 - 9      VRANCKEN
50007   5    04-10-19  2000   0210   APS OASIS BXL RAJA HALLE ZVC   8 - 6      VRANCKEN
50008   5    04-10-19  2115   1035   VDL MANAGE BL DEV HULDENB   4 - 4   P 1 - 3      SENAL
50009   5    04-10-19  2100   1029   RS LA LOUVIERE SHAAB RAMILLIE   3 - 6      BAWIN E
50010   5    04-10-19  2130   3069   COSM STAVELOT GEDINNE UNITED   10 - 3      DECKERS
50011   5    04-10-19  2000   1034   HERMANO JUMET STEENOKKERZEEL   7 - 1      DE CUNTO
50012   5    04-10-19  2115   7602   ATL ST NIKLAAS CERCLE BRUGGE   9 - 1      LACANNE
50013   5    04-10-19  2145   6451   SPART STASEGEM HAVERA DENDERM   3 - 6      COUDEVILLE
50014   5    04-10-19  2200   9048   DRAGON NINOVE MOTOWN DEURNE   NG - NJ      VRANCKEN
50015   5    04-10-19  2130   3057   MF OREYE M ST JEMEPPE   7 - 4      AUDOOR
50016   5    04-10-19  2100   9069   DWV MAZENZELE FSM BRUXELLES   7 - 4      CAVE
50017   5    04-10-19  2200   2016   FLORENNES UTD ACJ MONTIGNY   5 - 3      DE CUNTO
50018   5    04-10-19  2150   2001   MF SEILLOIS MF ETALLE   8 - 3      EL ABBOUTI
50019   5    04-10-19  2100   3015   GALATA VISE RACING ARLON   4 - 9      FERRANTE
50020   5    04-10-19        ONU SERAING CL STE MARIE 87   0 - 5 FF      X
50021   5    04-10-19  2015   2027   BORUSS LOYERS GLASG HACCOURT   5 - 5   P 1 - 3      EL ABBOUTI
50022   5    04-10-19  2200   9171   DE TOOG OPVELP FC SAINT VAAST   1 - 4      MAGER
50023   5    04-10-19  2030   3027   WAL-Y FALLAIS BF DINANT   4 - 5      LORAND
50024   5    04-10-19  2200   6443   FT WAREGEM T POMPTJE   2 - 2   P 1 - 2      EL HATIB
50025   5    04-10-19        VILVOORDE UTD R SUBS BEERNEM    0 - 5 FF      X
50026   5    04-10-19  2130   3004   MF STJEAN-SART PURPL AUVELAIS   4 - 3      CASTILLO
50027   5    04-10-19  2115   2003   KILLER NANINNE MSG ERNAGE   6 - 5      BAJRAKTARI
50028   1    30-09-19  2100   4001   EXCELS ARLON INT NAMECHE 83   7 - 9      FUMAL
50029   5    04-10-19  2100   0020   CDJ ANDERLECHT FUTSAL BXL   2 - 7      FAUCONNIER
50030   5    04-10-19  2200   1042   PIRON G MANAGE LAT LE ROEULX   8 - 4      DURET M
50031   5    04-10-19  2200   1068   MFC GOZEE SICILE PD LOUP   10 - 4      PEETERS
50032   5    04-10-19  2215   8370   FUTSAL PUURS STEUNPROJ ANTW   3 - 7      VANDERLINDEN
50033   5    04-10-19  2100   3020   BARCA ANDRIM MARSEIL WANZE   7 - 2      FUMAL
50034   5    04-10-19  2000   9142   MACRON TIENEN CHICAGO CM BXL   5 - 7      VANDERLINDEN
50035   5    04-10-19  2200   0024   ESP SCHAERBEEK ESP MOLENBEEK   2 - 2   P 3 - 4      SENTE
50036   5    04-10-19  2130   2028   MFC NAMUR UTD CELTIC NASSOGN   0 - 5 FF      COLLIN
50037   5    04-10-19  2200   9121   CSK EVERBERG FUTSAL FLENU   4 - 6      RASSART
50038   5    04-10-19  2110   1076   FUTSAL PIETON OLYM BRUNEHAUT   2 - 2   P 1 - 3      VAN LAEKEN
50039   2    08-10-19  2100   0013   FS SCHAERBEEK BLAMP T BRAINE   6 - 2      EL HATIB
50040   3    02-10-19  2200   0010   BRUXELLES UTD HELLAS THULIN   5 - 5   P 0 - 2      EL ABBOUTI
50041   5    04-10-19  2000   3049   LIVERP WAREMME BJ LIBRAMONT   4 - 4   P 2 - 3      RASSART

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
FUTS IP HANNUT 5 4 0 1 32-11 9
ZVC ASSEBROEKE 5 4 1 0 27-12 8
GS BEO HOBOKEN 5 4 1 0 22-14 8
HCT DOMI MANAG 5 3 1 1 30-18 7
ADLSMJFLEMALLE 5 3 1 1 23-11 7
AS CF SCHAERB 5 3 1 1 25-15 7
ATLAS LIEGE 5 2 1 2 24-16 6
HOBOKEN STER 5 1 2 2 18-18 4
SO JEUNES DOUR 5 1 2 2 16-23 4
10  LART BRUXELLES 5 1 3 1 12-18 3
11  ANNEESSENS BXL 5 1 3 1 12-21 3
12  ENGIECHU LIEGE 5 1 4 0 9-22 2
13  GOLD LACHS SRG 5 0 3 2 15-29 2
14  FSG WAVRE 5 0 5 0 11-48 0
REEKS / DIVISION 2A
MFC REBECQ 5 4 0 1 34-14 9
FAM LA LOUVIER 6 4 2 0 27-23 8
COLOMBUSWEMMEL 5 3 0 2 22-15 8
MORATEX LEBBEK 6 3 1 2 29-27 8
MAGIC THULIN 5 3 2 0 21-17 6
CHIEVO LA LOUV 5 2 2 1 10-19 5
ZVK HOVE 5 1 1 3 20-19 5
ZURENBORG ANTW 5 2 3 0 27-23 4
HASSANIA MECHE 5 2 3 0 22-21 4
10  ALL B BERLAAR 5 2 3 0 13-21 4
11  REBECQ UNITED 5 1 2 2 23-21 4
12  SPORT SOIGNIES 5 1 3 1 15-18 3
13  RP MORLANWELZ 6 1 4 1 15-32 3
14  PETERBOS ANDER 4 0 3 1 7-15 1
REEKS / DIVISION 2B
CELTIC VISE 6 6 0 0 37-8 12
HERSTAL 1453 5 5 0 0 29-8 10
ME WAVRE LIMAL 6 4 1 1 41-16 9
BUFFALOPICEVER 5 4 1 0 27-19 8
ASM ETTERBEEK 5 3 0 2 20-11 8
ISTB HERENT 4 3 1 0 16-11 6
MI83 OCTA+ BXL 6 1 2 3 19-23 5
ESC WAREMME FS 6 2 4 0 28-28 4
MJ BIBI LIEGE 6 2 4 0 18-36 4
10  BLOC 5 BXL 4 1 2 1 11-19 3
11  BENFICA BXL 5 0 3 2 20-30 2
12  BEYNE-ISSIMO 5 0 4 1 9-27 1
13  FUTSAL EVERE 5 0 4 1 9-29 1
14  ARENATPM WAVRE 6 0 5 1 13-32 1
REEKS / DIVISION 3A
MACRON TIENEN 4 4 0 0 20-10 8
FUTSAL BXL 3 3 0 0 27-10 6
VBOYS VELTEM 4 3 1 0 22-13 6
SAL MECHELEN 4 3 1 0 25-22 6
ATL ST NIKLAAS 5 3 2 0 23-26 6
R 79 ETTERBEEK 4 2 2 0 13-11 4
DWV MAZENZELE 3 1 2 0 13-14 2
FUTSAL PUURS 3 1 2 0 10-12 2
EUR KRAAIN UTD 4 1 3 0 13-20 2
10  STEENOKKERZEEL 4 1 3 0 11-19 2
11  HAVERA DENDERM 3 0 3 0 9-18 0
12  SDI ASSE 3 0 3 0 6-17 0
13  VILVOORDE UTD 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3B
SHAAB RAMILLIE 4 4 0 0 30-10 8
APS OASIS BXL 5 3 0 2 19-11 8
FLORENNES UTD 4 3 1 0 26-16 6
GEDINNE UNITED 5 3 2 0 34-32 6
INT NAMECHE 83 4 2 0 2 29-16 6
CHAMAL JETTE 4 2 0 2 18-13 6
BLAMP T BRAINE 5 2 2 1 23-22 5
M ST JEMEPPE 5 2 2 1 14-13 5
BORUSS LOYERS 5 2 3 0 20-23 4
10  ESP SCHAERBEEK 4 1 2 1 9-14 3
11  PURPL AUVELAIS 5 1 3 1 20-35 3
12  MSG ERNAGE 4 1 3 0 15-18 2
13  VDL MANAGE 4 0 4 0 7-13 0
14  RSFACADE SOIGN 4 0 4 0 5-33 0
REEKS / DIVISION 3C
RB ERQUELINNES 5 5 0 0 31-11 10
ESP MOLENBEEK 4 4 0 0 37-10 8
FUTSAL FLENU 5 3 1 1 27-25 7
AG JUN LA LOUV 5 2 1 2 17-14 6
RS LA LOUVIERE 4 2 1 1 13-15 5
JC ECAUSSINNES 5 2 2 1 33-28 5
ACJ MONTIGNY 5 2 2 1 22-20 5
CDJ ANDERLECHT 5 2 2 1 17-19 5
SICILE PD LOUP 5 2 3 0 18-32 4
10  LAT LE ROEULX 5 1 2 2 16-23 4
11  HELLAS THULIN 5 1 3 1 17-12 3
12  OLYM BRUNEHAUT 5 1 4 0 15-25 2
13  FUTS MOLENBEEK 5 1 4 0 22-36 2
14  FUTSAL PIETON 5 1 4 0 17-32 2
REEKS / DIVISION 3D
COSM STAVELOT 4 3 0 1 20-9 7
BJ LIBRAMONT 4 3 0 1 21-13 7
STE MARIE 87 4 3 1 0 35-19 6
MF OREYE 4 3 1 0 18-11 6
WAL-Y FALLAIS 4 2 0 2 24-17 6
MF STJEAN-SART 5 2 1 2 22-19 6
BF DINANT 4 2 1 1 18-14 5
CELTIC NASSOGN 5 1 3 1 17-30 3
GLASG HACCOURT 4 1 3 0 13-19 2
10  MARSEIL WANZE 5 1 4 0 24-33 2
11  LS BASTOGNE 5 1 4 0 15-31 2
12  MF ETALLE 4 0 4 0 12-24 0
13  ONU SERAING CL 0 0 0 0 0-0 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 14

REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03023   3    30-10-19  2100   0022   BLOC 5 BXL HERSTAL 1453   NG - NJ      VANDERLINDEN

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50001   5    04-10-19  2200   1021   RB ERQUELINNES CHAMAL JETTE   2 - 3      BLAIRON
50002   1    30-09-19  2045   1018   JC ECAUSSINNES MIST WEMMEL   3 - 2      SENAL
50003   5    04-10-19  2100   0215   EUR KRAAIN UTD VBOYS VELTEM   4 - 5      ORTEGA
50004   5    04-10-19  2100   9004   R 79 ETTERBEEK RSFACADE SOIGN   7 - 4      HUYGENS
50005   5    04-10-19  2100   9159   RC P KESSEL LO AG JUN LA LOUV   5 - 4      BAWIN R
50006   3    02-10-19  2000   8380   SAL MECHELEN AC ANTWERPEN   8 - 9      VRANCKEN
50007   5    04-10-19  2000   0210   APS OASIS BXL RAJA HALLE ZVC   8 - 6      VRANCKEN
50008   5    04-10-19  2115   1035   VDL MANAGE BL DEV HULDENB   4 - 4   P 1 - 3      SENAL
50009   5    04-10-19  2100   1029   RS LA LOUVIERE SHAAB RAMILLIE   3 - 6      BAWIN E
50010   5    04-10-19  2130   3069   COSM STAVELOT GEDINNE UNITED   10 - 3      DECKERS
50011   5    04-10-19  2000   1034   HERMANO JUMET STEENOKKERZEEL   7 - 1      DE CUNTO
50012   5    04-10-19  2115   7602   ATL ST NIKLAAS CERCLE BRUGGE   9 - 1      LACANNE
50013   5    04-10-19  2145   6451   SPART STASEGEM HAVERA DENDERM   3 - 6      COUDEVILLE
50014   5    04-10-19  2200   9048   DRAGON NINOVE MOTOWN DEURNE   NG - NJ      VRANCKEN
50015   5    04-10-19  2130   3057   MF OREYE M ST JEMEPPE   7 - 4      AUDOOR
50016   5    04-10-19  2100   9069   DWV MAZENZELE FSM BRUXELLES   7 - 4      CAVE
50017   5    04-10-19  2200   2016   FLORENNES UTD ACJ MONTIGNY   5 - 3      DE CUNTO
50018   5    04-10-19  2150   2001   MF SEILLOIS MF ETALLE   8 - 3      EL ABBOUTI
50019   5    04-10-19  2100   3015   GALATA VISE RACING ARLON   4 - 9      FERRANTE
50020   5    04-10-19        ONU SERAING CL STE MARIE 87   0 - 5 FF      X
50021   5    04-10-19  2015   2027   BORUSS LOYERS GLASG HACCOURT   5 - 5   P 1 - 3      EL ABBOUTI
50022   5    04-10-19  2200   9171   DE TOOG OPVELP FC SAINT VAAST   1 - 4      MAGER
50023   5    04-10-19  2030   3027   WAL-Y FALLAIS BF DINANT   4 - 5      LORAND
50024   5    04-10-19  2200   6443   FT WAREGEM T POMPTJE   2 - 2   P 1 - 2      EL HATIB
50025   5    04-10-19        VILVOORDE UTD R SUBS BEERNEM    0 - 5 FF      X
50026   5    04-10-19  2130   3004   MF STJEAN-SART PURPL AUVELAIS   4 - 3      CASTILLO
50027   5    04-10-19  2115   2003   KILLER NANINNE MSG ERNAGE   6 - 5      BAJRAKTARI
50028   1    30-09-19  2100   4001   EXCELS ARLON INT NAMECHE 83   7 - 9      FUMAL
50029   5    04-10-19  2100   0020   CDJ ANDERLECHT FUTSAL BXL   2 - 7      FAUCONNIER
50030   5    04-10-19  2200   1042   PIRON G MANAGE LAT LE ROEULX   8 - 4      DURET M
50031   5    04-10-19  2200   1068   MFC GOZEE SICILE PD LOUP   10 - 4      PEETERS
50032   5    04-10-19  2215   8370   FUTSAL PUURS STEUNPROJ ANTW   3 - 7      VANDERLINDEN
50033   5    04-10-19  2100   3020   BARCA ANDRIM MARSEIL WANZE   7 - 2      FUMAL
50034   5    04-10-19  2000   9142   MACRON TIENEN CHICAGO CM BXL   5 - 7      VANDERLINDEN
50035   5    04-10-19  2200   0024   ESP SCHAERBEEK ESP MOLENBEEK   2 - 2   P 3 - 4      SENTE
50036   5    04-10-19  2130   2028   MFC NAMUR UTD CELTIC NASSOGN   0 - 5 FF      COLLIN
50037   5    04-10-19  2200   9121   CSK EVERBERG FUTSAL FLENU   4 - 6      RASSART
50038   5    04-10-19  2110   1076   FUTSAL PIETON OLYM BRUNEHAUT   2 - 2   P 1 - 3      VAN LAEKEN
50039   2    08-10-19  2100   0013   FS SCHAERBEEK BLAMP T BRAINE   6 - 2      EL HATIB
50040   3    02-10-19  2200   0010   BRUXELLES UTD HELLAS THULIN   5 - 5   P 0 - 2      EL ABBOUTI
50041   5    04-10-19  2000   3049   LIVERP WAREMME BJ LIBRAMONT   4 - 4   P 2 - 3      RASSART