Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
29/10/2018 - 04/11/2018

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01101   5    02-11-18  2115   8222   GS BEO HOBOKEN ZVK HOVE   9 - 2      DESMIT/DECKERS
01134   5    02-11-18  2130   0024   AS CF SCHAERB ARB HAMME   2 - 1      BLAIRON/HUYGENS
01086   5    02-11-18  2145   0030   FUTSAL EVERE FACTFUTS LIMAL   3 - 6      RASSART/LEBEAU
01087   5    02-11-18  2215   8238   ANADOLU STEKEN FUTS IP HANNUT   0 - 5 FF      BAWIN R/DUBOIS
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04111   5    02-11-18  2100   9069   DWV MAZENZELE FUTSAL PUURS   6 - 4      MINHAL
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06044   5    02-11-18  2100   1076   ISOFULL PIETON HELLAS THULIN   4 - 4      KANUSAGI

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50101   5    02-11-18  2115   0126   ME WAVRE LIMAL PETERBOS ANDER   2 - 3      LACANNE
50102   5    02-11-18  2100   7616   HAVERA DENDERM DRUGHI BERNIS   7 - 4      EMMERY
50103   5    02-11-18  2100   0026   CDJ ANDERLECHT PICARDIE EVERE   3 - 5      DOUAY
50104   5    02-11-18  2030   2027   BORUSS LOYERS INT NAMECHE 83   1 - 4      PEETERS
50105   5    02-11-18  2200   4028   SOCA BASTOGNE SPORT SOIGNIES   0 - 4      GODFRIND
50106   5    02-11-18  2130   3069   COSM STAVELOT ASM ETTERBEEK   4 - 3      COLLIN
50107   5    02-11-18  2100   1029   RS LA LOUVIERE FLORENNES UTD   4 - 5      CLERBOIS
50108   5    02-11-18  2115   3079   O LECOCQ DISON DRENICA NAMUR   5 - 0 FF      X
50109   5    02-11-18  2030   0009   CHAMAL JETTE UNION WEMMEL   9 - 2      DEDOBBELEER
50110   5    02-11-18  2215   0116   MFC REBECQ ARENA WAVRE   6 - 2      FAUCONNIER
50111   5    02-11-18  2215   6445   FT WAREGEM ESC OREYE FS   7 - 5      LORAND
50112   5    02-11-18  2115   3051   NEW T HERSTAL BOCA-THIEU   7 - 1      NIHOUL E
50113   5    02-11-18  2115   0116   REBECQ UNITED CHIEVO LA LOUV   8 - 4      FAUCONNIER
50114   5    02-11-18  2100   6442   CERCLE BRUGGE FAM LA LOUVIER   1 - 3      COUDEVILLE
50115   5    02-11-18  2215   6443   AZ WAREGEM LEUVEN CENTRAL   5 - 2      VANDERLINDEN
50116   5    02-11-18  2045   3080   CELTIC VISE GOLD LACHS SRG   2 - 6      YILDIZ
50117   5    02-11-18  2100   0015   FUTSAL BXL RILP 79 ETTERB   4 - 1      EL HATIB
50118   5    02-11-18  2200   7610   MORATEX LEBBEK BF DINANT   4 - 3      VAN LAEKEN
50119   5    02-11-18  2105   9125   VBOYS VELTEM RP MORLANWELZ   3 - 3   P 4 - 3      AUDOOR
50120   5    02-11-18  2215   0115   SHAAB OPPREBAI M ST JEMEPPE   8 - 6      PEETERS
50121   5    02-11-18  2200   9070   MIST WEMMEL SO JEUNES DOUR   3 - 10      SENTE
50122   5    02-11-18  2200   9085   MI83 OCTA+ BXL RENOVE C LAMB   4 - 7      YAMAN
50123   5    02-11-18  2200   3010   ATLAS LIEGE MOB ST-GILLES   7 - 1      NIHOUL M
50124   5    02-11-18  2200   9121   CSK EVERBERG BEYNE-ISSIMO   3 - 6      JEHIN
50125   5    02-11-18  2100   0021   MSG ERNAGE EUROF TERVUREN   7 - 3      DE CUNTO
50126   5    02-11-18  2100   1073   MAGIC THULIN ISTB HERENT   4 - 1      REMY
50127   5    02-11-18  2215   3051   HERSTAL 1453 ONU SERAING CL   4 - 5      NIHOUL E
50128   5    02-11-18  2100   1051   ACJ MONTIGNY VILVOORDE UTD   3 - 3   P 2 - 1      EL ABBOUTI
50129   5    02-11-18  2200   9174   BL DEV HULDENB VDL MANAGE   1 - 1   P 8 - 7      CAVE
50130   5    02-11-18  2200   3012   AZZUR BRESSOUX MJ BIBI LIEGE   4 - 7      ORTEGA
50131   5    02-11-18  2100   4026   CELTIC NASSOGN MF OREYE   13 - 7      BOUHARMONT
50132   5    02-11-18  2100   8203   ZURENBORG ANTW LS BASTOGNE   5 - 0 FF      X
50133   5    02-11-18  2130   8310   ALL B BERLAAR WALL-Y-FALLAIS   3 - 1      VRANCKEN
50134   5    02-11-18  2100   0207   BENFICA BXL SICILE PD LOUP   5 - 0 FF      X
50135   5    02-11-18  2200   4033   STE MARIE 87 HASSANIA MECHE   10 - 4      FUMAL
50136   5    02-11-18  2200   6442   ZVC ASSEBROEKE BLOC 5 BXL   6 - 3      VAN CLEEMPUT

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
GS BEO HOBOKEN 18 17 1 0 103-43 34
AS CF SCHAERB 18 14 3 1 84-61 29
HCTE LA HESTRE 18 11 6 1 85-62 23
FACTFUTS LIMAL 18 9 5 4 69-68 22
LART BRUXELLES 18 9 6 3 67-52 21
BASIC-FIT BXL 18 9 8 1 73-62 19
ARB HAMME 18 8 8 2 77-69 18
HOBOKEN STER 18 5 6 7 82-78 17
ADLSMJFLEMALLE 18 6 9 3 52-68 15
10  ENGIECHU LIEGE 18 5 8 5 64-77 15
11  FUTSAL EVERE 18 6 11 1 70-92 13
12  FUTS IP HANNUT 18 5 11 2 63-79 12
13  ZVK HOVE 18 2 12 4 64-101 8
14  ANADOLU STEKEN 18 1 13 4 59-100 6
REEKS / DIVISION 2A
ZVC ASSEBROEKE 18 17 1 0 117-37 34
SO JEUNES DOUR 18 14 2 2 113-51 30
ALL B BERLAAR 17 14 3 0 96-54 28
UNION WEMMEL 19 8 6 5 69-79 21
MAGIC THULIN 18 9 7 2 70-51 20
CHIEVO LA LOUV 19 8 7 4 89-89 20
REBECQ UNITED 19 8 9 2 77-81 18
RP MORLANWELZ 18 7 7 4 69-70 18
SPORT SOIGNIES 19 7 10 2 64-83 16
10  EUROF TERVUREN 18 6 10 2 77-104 14
11  FAM LA LOUVIER 16 5 7 4 74-71 14
12  ZURENBORG ANTW 18 4 9 5 51-81 13
13  SICILE PD LOUP 17 1 14 2 49-110 4
14  RS LA LOUVIERE 18 1 17 0 51-105 2
REEKS / DIVISION 2B
O LECOCQ DISON 17 11 3 3 67-44 25
ESC OREYE FS 17 11 3 3 72-52 25
GOLD LACHS SRG 16 11 3 2 72-51 24
ATLAS LIEGE 16 9 4 3 67-57 21
CELTIC VISE 17 8 5 4 73-59 20
ME WAVRE LIMAL 16 9 6 1 83-72 19
PICARDIE EVER 16 9 6 1 65-60 19
BEYNE-ISSIMO 17 7 8 2 65-63 16
RENOVE C LAMB 15 6 7 2 58-60 14
10  ASM ETTERBEEK 16 4 11 1 45-65 9
11  MI83 OCTA+ BXL 17 4 12 1 77-96 9
12  MJ BIBI LIEGE 16 4 12 0 60-81 8
13  VILVOORDE UTD 16 0 13 3 43-87 3
14  NEW T HERSTAL 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3A
HASSANIA MECHE 15 13 1 1 96-42 27
ISTB HERENT 16 11 4 1 101-54 23
MORATEX LEBBEK 14 10 4 0 76-46 20
FUTSAL BXL 15 8 5 2 60-43 18
DWV MAZENZELE 14 6 5 3 56-61 15
ATL ST NIKLAAS 15 6 8 1 70-70 13
SDI ASSE 16 4 7 5 62-69 13
FUTSAL PUURS 15 5 8 2 69-77 12
R 79 ETTERBEEK 15 5 8 2 41-65 12
10  VBOYS VELTEM 14 4 8 2 58-70 10
11  LEUVEN CENTRAL 15 4 10 1 46-71 9
12  KATELYNE WAVER 16 3 11 2 58-125 8
13  REAL HALEN 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3B
BENFICA BXL 17 15 1 1 113-52 31
BLOC 5 BXL 16 10 3 3 71-45 23
ACJ MONTIGNY 16 9 4 3 77-60 21
ARENA WAVRE 17 9 5 3 82-57 21
M ST JEMEPPE 17 9 7 1 74-66 19
SHAAB OPPREBAI 16 8 5 3 87-80 19
ESP SCHAERBEEK 16 9 7 0 61-47 18
INT NAMECHE 83 16 6 6 4 78-71 16
VDL MANAGE 15 6 7 2 54-64 14
10  RSFACADE SOIGN 17 5 11 1 53-82 11
11  DRENICA NAMUR 16 4 12 0 56-104 8
12  PURPL AUVELAIS 16 3 12 1 59-90 7
13  ACT J SCHAERB 17 1 14 2 61-108 4
REEKS / DIVISION 3C
PETERBOS ANDER 17 16 0 1 130-53 33
MFC REBECQ 17 11 3 3 105-64 25
CHAMAL JETTE 15 10 3 2 84-52 22
FUTSAL FLENU 18 9 7 2 87-75 20
FUTS MOLENBEEK 17 8 6 3 74-75 19
LAT LE ROEULX 17 7 7 3 74-67 17
HELLAS THULIN 17 6 7 4 62-71 16
BLAMP T BRAINE 17 5 7 5 59-81 15
FLORENNES UTD 16 5 8 3 85-91 13
10  MSG ERNAGE 16 4 8 4 53-71 12
11  CDJ ANDERLECHT 15 5 9 1 64-77 11
12  ISOFULL PIETON 16 1 10 5 65-106 7
13  DRUGHI BERNIS 18 2 14 2 62-121 6
REEKS / DIVISION 3D
HERSTAL 1453 16 15 0 1 135-49 31
BF DINANT 19 13 4 2 92-63 28
BJ LIBRAMONT 16 9 4 3 96-65 21
MF OREYE 17 10 7 0 81-74 20
LS BASTOGNE 19 9 8 2 82-91 20
STE MARIE 87 17 7 7 3 86-94 17
GLASG HACCOURT 17 6 6 5 87-81 17
ONU SERAING CL 18 8 10 0 87-91 16
GEDINNE UNITED 18 7 10 1 88-107 15
10  COSM STAVELOT 18 5 9 4 69-76 14
11  BORUSS LOYERS 18 5 10 3 84-117 13
12  MF ETALLE 18 5 10 3 49-88 13
13  BS ANHEE 17 3 8 6 59-73 12
14  SOCA BASTOGNE 18 4 13 1 74-100 9

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 15

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01112   5    09-11-18  2100   8223   ZVK HOVE LART BRUXELLES   3 - 6      RASSART/DURET L
01113   5    09-11-18  2115   1035   HCTE LA HESTRE FUTSAL EVERE   7 - 2      DESMIT/EMMERY
01114   5    09-11-18  2115   3030   ADLSACFLEMALLE FACTFUTS LIMAL   1 - 3      HUYGENS/VANDERLINDEN
01117   5    09-11-18  2115   8222   HOBOKEN STER ARB HAMME   4 - 6      NIHOUL M/DUBOIS
01116   5    09-11-18  2130   3037   FUTS IP HANNUT GS BEO HOBOKEN   1 - 7      BAWIN R/LEBEAU
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02111   5    09-11-18  2100   1029   RS LA LOUVIERE ZURENBORG ANTW   5 - 7      ORTEGA
02112   5    09-11-18  2100   9070   UNION WEMMEL CHIEVO LA LOUV   4 - 4      DECKERS
02113   5    09-11-18  2100   9177   EUROF TERVUREN SPORT SOIGNIES   7 - 5      LOUAI
02114   5    09-11-18  2115   0116   REBECQ UNITED FAM LA LOUVIER   5 - 3      NIHOUL E
02115   5    09-11-18  2130   1072   SO JEUNES DOUR ALL B BERLAAR   3 - 1      REMY
02116   5    09-11-18  2130   1052   RP MORLANWELZ MAGIC THULIN   2 - 8      JEHIN
02117   5    09-11-18  2200   6442   ZVC ASSEBROEKE SICILE PD LOUP   13 - 0      BAWIN E
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03112   5    09-11-18  2115   3084   RENOVE C LAMB GOLD LACHS SRG   3 - 4      BOUHARMONT
03113   5    09-11-18  2115   3079   O LECOCQ DISON ATLAS LIEGE   6 - 3      YAMAN
03114   5    09-11-18  2115   0126   ME WAVRE LIMAL ESC OREYE FS   8 - 2      LACANNE
03115   5    09-11-18  2115   0007   ASM ETTERBEEK MI83 OCTA+ BXL   5 - 4      DE CUNTO
03116   5    09-11-18  2200   3010   MJ BIBI LIEGE CELTIC VISE   3 - 4      FUMAL
03117   5    09-11-18  2215   9085   VILVOORDE UTD PICARDIE EVERE   0 - 4      CLERBOIS
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04074   5    09-11-18  2200   7616   ATL ST NIKLAAS VBOYS VELTEM   8 - 4      VAN LAEKEN
04091   5    09-11-18  2200   9069   DWV MAZENZELE SDI ASSE   5 - 5      NACKERS
04115   5    09-11-18  2200   8380   HASSANIA MECHE KATELYNE WAVER   7 - 4      VAN CLEEMPUT
04116   5    09-11-18  2200   9151   LEUVEN CENTRAL R 79 ETTERBEEK   2 - 5      MINHAL
04117   5    09-11-18  2210   9125   ISTB HERENT MORATEX LEBBEK   5 - 9      VRANCKEN
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05111   5    09-11-18  2010   2040   PURPL AUVELAIS BENFICA BXL   1 - 6      EL ABBOUTI
05113   5    09-11-18  2115   1065   RSFACADE SOIGN ACT J SCHAERB   4 - 4      RENARD
05114   5    09-11-18  2120   2020   M ST JEMEPPE ARENA WAVRE   1 - 5      LORAND
05112   5    09-11-18  2130   2028   DRENICA NAMUR ACJ MONTIGNY   4 - 8      FAUCONNIER
05115   5    09-11-18  2150   2001   INT NAMECHE 83 SHAAB OPPREBAI   6 - 6      COLLIN
05116   5    09-11-18  2200   0024   ESP SCHAERBEEK VDL MANAGE   6 - 1      BLAIRON
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06111   5    09-11-18  2100   0026   PETERBOS ANDER FUTSAL FLENU   8 - 5      COUDEVILLE
06112   5    09-11-18  2100   1076   ISOFULL PIETON CDJ ANDERLECHT   4 - 8      DEDOBBELEER
06113   5    09-11-18  2100   0021   MSG ERNAGE DRUGHI BERNIS   1 - 0      DOUAY
06115   5    09-11-18  2115   1073   HELLAS THULIN FUTS MOLENBEEK   1 - 2      HEYLEN
06116   5    09-11-18  2205   1074   LAT LE ROEULX CHAMAL JETTE   2 - 8      EL HATIB
06117   5    09-11-18  2215   0116   MFC REBECQ FLORENNES UTD   9 - 3      NIHOUL E
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07111   5    09-11-18  2000   2002   BS ANHEE STE MARIE 87   3 - 3      SPRIO
07112   5    09-11-18  2005   4028   SOCA BASTOGNE LS BASTOGNE   7 - 4      CAVE
07113   5    09-11-18  2030   3057   MF OREYE GLASG HACCOURT   4 - 5      SENTE
07114   5    09-11-18  2115   3051   HERSTAL 1453 MF ETALLE   12 - 0      GODFRIND
07115   5    09-11-18  2115   3058   ONU SERAING CL BORUSS LOYERS   12 - 4      AUDOOR
07116   5    09-11-18  2150   2042   GEDINNE UNITED COSM STAVELOT   8 - 6      DURET M
07117   5    09-11-18  2200   4023   BJ LIBRAMONT BF DINANT   6 - 3      PEETERS