Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
05/11/2018 - 11/11/2018

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01111   5    09-11-18  2100   0002   BASIC-FIT BXL ANADOLU STEKEN   -     
01112   5    09-11-18  2100   8223   ZVK HOVE LART BRUXELLES   -     
01113   5    09-11-18  2115   1035   HCTE LA HESTRE FUTSAL EVERE   -     
01114   5    09-11-18  2115   3030   ADLSACFLEMALLE FACTFUTS LIMAL   -     
01116   5    09-11-18  2130   3037   FUTS IP HANNUT GS BEO HOBOKEN   -     
01117   5    09-11-18  2130   8222   HOBOKEN STER ARB HAMME   -     
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02111   5    09-11-18  2100   1029   RS LA LOUVIERE ZURENBORG ANTW   -     
02112   5    09-11-18  2100   9070   UNION WEMMEL CHIEVO LA LOUV   -     
02113   5    09-11-18  2100   9177   EUROF TERVUREN SPORT SOIGNIES   -     
02114   5    09-11-18  2115   0116   REBECQ UNITED FAM LA LOUVIER   -     
02115   5    09-11-18  2130   1072   SO JEUNES DOUR ALL B BERLAAR   -     
02116   5    09-11-18  2130   1052   RP MORLANWELZ MAGIC THULIN   -     
02117   5    09-11-18  2200   6442   ZVC ASSEBROEKE SICILE PD LOUP   -     
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03111   5    09-11-18  2100   3010   BEYNE-ISSIMO NEW T HERSTAL   -     
03112   5    09-11-18  2115   3084   RENOVE C LAMB GOLD LACHS SRG   -     
03113   5    09-11-18  2115   3079   O LECOCQ DISON ATLAS LIEGE   -     
03114   5    09-11-18  2115   0126   ME WAVRE LIMAL ESC OREYE FS   -     
03115   5    09-11-18  2115   0007   ASM ETTERBEEK MI83 OCTA+ BXL   -     
03116   5    09-11-18  2200   3010   MJ BIBI LIEGE CELTIC VISE   -     
03117   5    09-11-18  2215   9085   VILVOORDE UTD PICARDIE EVERE   -     
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04074   5    09-11-18  2200   7616   ATL ST NIKLAAS VBOYS VELTEM   -     
04091   5    09-11-18  2200   9069   DWV MAZENZELE SDI ASSE   -     
04115   5    09-11-18  2200   8380   HASSANIA MECHE KATELYNE WAVER   -     
04116   5    09-11-18  2200   9157   LEUVEN CENTRAL R 79 ETTERBEEK   -     
04117   5    09-11-18  2210   9125   ISTB HERENT MORATEX LEBBEK   -     
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05111   5    09-11-18  2010   2040   PURPL AUVELAIS BENFICA BXL   -     
05112   5    09-11-18  2100   2023   DRENICA NAMUR ACJ MONTIGNY   -     
05113   5    09-11-18  2115   1065   FACADE SOIGNIE ACT J SCHAERB   -     
05114   5    09-11-18  2120   2020   M ST JEMEPPE ARENA WAVRE   -     
05115   5    09-11-18  2150   2001   INT NAMECHE 83 SHAAB OPPREBAI   -     
05116   5    09-11-18  2200   0024   ESP SCHAERBEEK VDL MANAGE   -     
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06111   5    09-11-18  2100   0026   PETERBOS ANDER FUTSAL FLENU   -     
06112   5    09-11-18  2100   1076   ISOFULL PIETON CDJ ANDERLECHT   -     
06113   5    09-11-18  2100   0021   MSG ERNAGE DRUGHI BERNIS   -     
06115   5    09-11-18  2115   1073   HELLAS THULIN FUTS MOLENBEEK   -     
06116   5    09-11-18  2205   1074   LAT LE ROEULX CHAMAL JETTE   -     
06117   5    09-11-18  2215   0116   MFC REBECQ FLORENNES UTD   -     
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07111   5    09-11-18  2000   2002   BS ANHEE STE MARIE 87   -     
07112   5    09-11-18  2005   4028   SOCA BASTOGNE LS BASTOGNE   -     
07113   5    09-11-18  2030   3057   MF OREYE GLASG HACCOURT   -     
07114   5    09-11-18  2115   3051   HERSTAL 1453 MF ETALLE   -     
07115   5    09-11-18  2115   3058   ONU SERAING CL BORUSS LOYERS   -     
07116   5    09-11-18  2150   2042   GEDINNE UNITED COSM STAVELOT   -     
07117   5    09-11-18  2200   4023   BJ LIBRAMONT BF DINANT   -     

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
ADLSMJFLEMALLE 0 0 0 0 0-0 0
HOBOKEN STER 0 0 0 0 0-0 0
FUTSAL EVERE 0 0 0 0 0-0 0
ARB HAMME 0 0 0 0 0-0 0
GS BEO HOBOKEN 0 0 0 0 0-0 0
AS CF SCHAERB 0 0 0 0 0-0 0
HCTE LA HESTRE 0 0 0 0 0-0 0
FUTS IP HANNUT 0 0 0 0 0-0 0
ANADOLU STEKEN 0 0 0 0 0-0 0
10  BASIC-FIT BXL 0 0 0 0 0-0 0
11  LART BRUXELLES 0 0 0 0 0-0 0
12  FACTFUTS LIMAL 0 0 0 0 0-0 0
13  ENGIECHU LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
14  ZVK HOVE 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2A
UNION WEMMEL 0 0 0 0 0-0 0
SPORT SOIGNIES 0 0 0 0 0-0 0
RS LA LOUVIERE 0 0 0 0 0-0 0
MAGIC THULIN 0 0 0 0 0-0 0
REBECQ UNITED 0 0 0 0 0-0 0
SICILE PD LOUP 0 0 0 0 0-0 0
CHIEVO LA LOUV 0 0 0 0 0-0 0
FAM LA LOUVIER 0 0 0 0 0-0 0
EUROF TERVUREN 0 0 0 0 0-0 0
10  RP MORLANWELZ 0 0 0 0 0-0 0
11  SO JEUNES DOUR 0 0 0 0 0-0 0
12  ZVC ASSEBROEKE 0 0 0 0 0-0 0
13  ZURENBORG ANTW 0 0 0 0 0-0 0
14  ALL B BERLAAR 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2B
ASM ETTERBEEK 0 0 0 0 0-0 0
GOLDEN SERAING 0 0 0 0 0-0 0
PICARDIE EVER 0 0 0 0 0-0 0
ME WAVRE LIMAL 0 0 0 0 0-0 0
O LECOCQ DISON 0 0 0 0 0-0 0
MJ BIBI LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
ESC OREYE FS 0 0 0 0 0-0 0
NEW T HERSTAL 0 0 0 0 0-0 0
CELTIC VISE 0 0 0 0 0-0 0
10  RENOVE C LAMB 0 0 0 0 0-0 0
11  BEYNE-ISSIMO 0 0 0 0 0-0 0
12  MI83 OCTA+ BXL 0 0 0 0 0-0 0
13  ATLAS LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
14  VILVOORDE UTD 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3A
MORATEX LEBBEK 0 0 0 0 0-0 0
DWV MAZENZELE 0 0 0 0 0-0 0
ATL ST NIKLAAS 0 0 0 0 0-0 0
FUTSAL BXL 0 0 0 0 0-0 0
SDI ASSE 0 0 0 0 0-0 0
ISTB HERENT 0 0 0 0 0-0 0
REAL HALEN 0 0 0 0 0-0 0
LEUVEN CENTRAL 0 0 0 0 0-0 0
R 79 ETTERBEEK 0 0 0 0 0-0 0
10  KATELYNE WAVER 0 0 0 0 0-0 0
11  FUTSAL PUURS 0 0 0 0 0-0 0
12  HASSANIA MECHE 0 0 0 0 0-0 0
13  VBOYS VELTEM 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3B
M ST JEMEPPE 0 0 0 0 0-0 0
INT NAMECHE 83 0 0 0 0 0-0 0
DRENICA NAMUR 0 0 0 0 0-0 0
ACJ MONTIGNY 0 0 0 0 0-0 0
ESP SCHAERBEEK 0 0 0 0 0-0 0
ARENA WAVRE 0 0 0 0 0-0 0
ACT J SCHAERB 0 0 0 0 0-0 0
BENFICA BXL 0 0 0 0 0-0 0
FACADE SOIGNIE 0 0 0 0 0-0 0
10  PURPL AUVELAIS 0 0 0 0 0-0 0
11  VDL MANAGE 0 0 0 0 0-0 0
12  BLOC 5 BXL 0 0 0 0 0-0 0
13  SHAAB OPPREBAI 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3C
MFC REBECQ 0 0 0 0 0-0 0
BLAMP T BRAINE 0 0 0 0 0-0 0
CDJ ANDERLECHT 0 0 0 0 0-0 0
MSG ERNAGE 0 0 0 0 0-0 0
HELLAS THULIN 0 0 0 0 0-0 0
FUTS MOLENBEEK 0 0 0 0 0-0 0
FLORENNES UTD 0 0 0 0 0-0 0
PETERBOS ANDER 0 0 0 0 0-0 0
ISOFULL PIETON 0 0 0 0 0-0 0
10  DRUGHI BERNIS 0 0 0 0 0-0 0
11  CHAMAL JETTE 0 0 0 0 0-0 0
12  LAT LE ROEULX 0 0 0 0 0-0 0
13  FUTSAL FLENU 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3D
BS ANHEE 0 0 0 0 0-0 0
BORUSS LOYERS 0 0 0 0 0-0 0
MF ETALLE 0 0 0 0 0-0 0
STE MARIE 87 0 0 0 0 0-0 0
BF DINANT 0 0 0 0 0-0 0
SOCA BASTOGNE 0 0 0 0 0-0 0
COSM STAVELOT 0 0 0 0 0-0 0
BJ LIBRAMONT 0 0 0 0 0-0 0
ONU SERAING CL 0 0 0 0 0-0 0
10  MF OREYE 0 0 0 0 0-0 0
11  LS BASTOGNE 0 0 0 0 0-0 0
12  GEDINNE UNITED 0 0 0 0 0-0 0
13  GLASG HACCOURT 0 0 0 0 0-0 0
14  HERSTAL 1453 0 0 0 0 0-0 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 16

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01121   5    16-11-18  2115   8222   GS BEO HOBOKEN HCTE LA HESTRE   -     
01122   5    16-11-18  2115   3030   ADLSACFLEMALLE ENGIECHU LIEGE   -     
01123   5    16-11-18  2115   0002   LART BRUXELLES FUTS IP HANNUT   -     
01124   5    16-11-18  2130   0106   FACTFUTS LIMAL ZVK HOVE   -     
01126   5    16-11-18  2145   0030   FUTSAL EVERE HOBOKEN STER   -     
01127   5    16-11-18  2215   8238   ANADOLU STEKEN AS CF SCHAERB   -     
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02122   5    16-11-18  2100   1069   FAM LA LOUVIER RP MORLANWELZ   -     
02123   5    16-11-18  2115   1001   SICILE PD LOUP RS LA LOUVIERE   -     
02124   5    16-11-18  2115   1065   SPORT SOIGNIES SO JEUNES DOUR   -     
02125   5    16-11-18  2130   8310   ALL B BERLAAR REBECQ UNITED   -     
02126   5    16-11-18  2130   1073   MAGIC THULIN ZVC ASSEBROEKE   -     
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03121   5    16-11-18  2030   3057   ESC OREYE FS ASM ETTERBEEK   -     
03122   5    16-11-18  2045   3080   CELTIC VISE VILVOORDE UTD   -     
03123   5    16-11-18  2115   0126   ME WAVRE LIMAL GOLD LACHS SRG   -     
03124   5    16-11-18  2115   3051   NEW T HERSTAL MJ BIBI LIEGE   -     
03125   5    16-11-18  2130   0029   PICARDIE EVERE RENOVE C LAMB   -     
03126   5    16-11-18  2200   3010   ATLAS LIEGE BEYNE-ISSIMO   -     
03127   5    16-11-18  2200   9085   MI83 OCTA+ BXL O LECOCQ DISON   -     
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04121   5    16-11-18  2000   8314   KATELYNE WAVER REAL HALEN   -     
04122   5    16-11-18  2100   9063   SDI ASSE FUTSAL BXL    -     
04123   5    16-11-18  2100   9004   R 79 ETTERBEEK ATL ST NIKLAAS   -     
04124   5    16-11-18  2200   7610   MORATEX LEBBEK LEUVEN CENTRAL   -     
04125   5    16-11-18  2205   8266   FUTSAL PUURS HASSANIA MECHE   -     
04126   5    16-11-18  2210   9125   ISTB HERENT VBOYS VELTEM   -     
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05122   5    16-11-18  2100   0022   BLOC 5 BXL FACADE SOIGNIE   -     
05123   5    16-11-18  2100   1051   ACJ MONTIGNY ESP SCHAERBEEK   -     
05124   5    16-11-18  2115   1035   VDL MANAGE PURPL AUVELAIS   -     
05055   5    16-11-18  2150   2001   INT NAMECHE 83 BENFICA BXL   -     
05126   5    16-11-18  2200   0019   ACT J SCHAERB M ST JEMEPPE   -     
05127   5    16-11-18  2215   0114   SHAAB OPPREBAI DRENICA NAMUR   -     
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06121   5    16-11-18  2015   2016   FLORENNES UTD ISOFULL PIETON   -     
06123   5    16-11-18  2100   1024   FUTSAL FLENU BLAMP T BRAINE   -     
06124   5    16-11-18  2100   0020   CDJ ANDERLECHT PETERBOS ANDER   -     
06126   5    16-11-18  2205   1004   DRUGHI BERNIS HELLAS THULIN   -     
06127   5    16-11-18  2215   9012   FUTS MOLENBEEK MFC REBECQ   -     
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07121   5    16-11-18  2005   4028   SOCA BASTOGNE GLASG HACCOURT   -     
07122   5    16-11-18  2100   2010   BF DINANT HERSTAL 1453   -     
07123   5    16-11-18  2115   2027   BORUSS LOYERS BS ANHEE   -     
07124   5    16-11-18  2130   3069   COSM STAVELOT BJ LIBRAMONT   -     
07125   5    16-11-18  2140   4011   MF ETALLE ONU SERAING CL   -     
07126   5    16-11-18  2210   4028   LS BASTOGNE GEDINNE UNITED   -     
07127   5    16-11-18  2210   4033   STE MARIE 87 MF OREYE   -