Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
06/11/2017 - 12/11/2017

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01111   5    10-11-17  2100   0002   BASIC-FIT BXL SNOB SCHAERB   4 - 4      HUYGENS/LEBEAU
01112   5    10-11-17  2115   8222   GS BEO HOBOKEN HCTE LA HESTRE   1 - 1      ORTEGA/RASSART
01113   5    10-11-17  2115   3037   FUTS IP HANNUT FT BORNEMPUURS   3 - 3      DESMIT/DURET M
01114   5    10-11-17  2120   0026   RZ FUTSAL AND ADLSMJFLEMALLE   6 - 9      BLAIRON/VANDERLINDEN
01115   5    10-11-17  2130   1073   SELAKL THULIN RS LA LOUVIERE   4 - 2      REMY/YILDIZ
01117   5    10-11-17  2205   9177   EUROF TERVUREN LART BRUXELLES   2 - 5      BAWIN R/GIELEN
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02111   5    10-11-17  2015   1052   GIOVENTU MORLZ SAL MECHELEN   3 - 1      NACKERS
02112   5    10-11-17  2015   1065   SPORT SOIGNIES REBECQ UNITED   5 - 0 FF      DUBOIS
02113   5    10-11-17  2115   8308   ZURENBORG ANTW HOBOKEN STER   2 - 9      PEETERS
02114   5    10-11-17  2115   1002   RC ANDERLUES SICILE PD LOUP   0 - 4      ELEGEERT
02115   5    10-11-17  2115   8223   ZVK HOVE SO JEUNES DOUR   5 - 2      VRANCKEN
02116   5    10-11-17  2130   8310   ALL B BERLAAR MAGIC THULIN   6 - 5      DERICK
02117   5    10-11-17  2215   8238   NAPOLI STEKENE FAM LA LOUVIER   5 - 3      DEHAES
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03111   5    10-11-17  2015   3030   GOLDEN SERAING ASM ETTERBEEK   3 - 3      JEHIN
03112   5    10-11-17  2045   3080   CELTIC VISE ESC OREYE FS   5 - 4      SENTE
03113   5    10-11-17  2100   3031   DBM P FLERON BOCA JU TIENEN   2 - 7      DURET L
03115   5    10-11-17  2115   3079   O LECOCQ DISON FUTSAL BXL   5 - 3      DECKERS
03114   5    10-11-17  2130   3030   ENGIECHU LIEGE ATLAS LIEGE   4 - 5      CLERBOIS
03116   5    10-11-17  2145   0030   FUTSAL EVERE ME WAVRE LIMAL   4 - 4      BAWIN E
03117   5    10-11-17  2200   0017   ALBACARS BERCH FC INTER HUY   4 - 3      FUMAL
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04111   5    10-11-17  2100   9157   LEUVEN CENTRAL DWV MAZENZELE   4 - 6      PAESEN
04113   5    10-11-17  2200   9085   MI83 OCTA+ BXL R 79 ETTERBEEK   9 - 1      EL ABBOUTI
04114   5    10-11-17  2200   7610   MORATEX LEBBEK ASSEBROEKE   2 - 8      BERTRAND
04115   5    10-11-17  2200   5130   R HERK DE STAD SDI ASSE   5 - 0 FF      X
04112   5    10-11-17  2205   8266   DUV BREENDONK DESTRIER EVERE   5 - 2      DOUAY
04116   5    10-11-17  2210   9125   ISTB HERENT MAV KAMPENHOUT   8 - 3      LOUAY
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05111   5    10-11-17  2000   1077   MS MARCHIEN FS MF SEILLOIS   5 - 7      VERCAMMEN
05117   5    10-11-17  2000   0024   ESP SCHAERBEEK NOUJOUM NAMUR   5 - 0 FF      BOUHARMONT
05112   5    10-11-17  2100   2020   L NESS JEMEPPE ACJ MONTIGNY   5 - 6      DE CUNTO
05114   5    10-11-17  2105   1035   GDF MANAGE M ST JEMEPPE   4 - 4      SPRIO
05113   5    10-11-17  2115   0126   ARENA WAVRE PURPL AUVELAIS   7 - 9      FAUCONNIER
05115   5    10-11-17  2130   0029   CHAMILK P BXL DRENICA NAMUR   11 - 3      EL HATIB
05116   5    10-11-17  2150   2001   INT NAMECHE 83 RP MORLANWELZ   0 - 6      COLLIN
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06111   5    10-11-17  2000   0026   PETERBOS ANDER RCS PIETON   5 - 3      VANDERLINDEN
06112   5    10-11-17  2100   0021   MSG ERNAGE CDJ ANDERLECHT   1 - 6      HEYLEN
06114   5    10-11-17  2200   0019   ACT J SCHAERB FUTS MOLENBEEK   7 - 3      LACANNE
06116   5    10-11-17  2215   0116   MFC REBECQ INTER SOIGNIES   8 - 1      RENARD
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07116   3    08-11-17  2130   4028   LS BASTOGNE BORUSS LOYERS   3 - 3      LEONARD
07111   5    10-11-17  2100   2010   BF DINANT ACT TENNEVILLE   5 - 3      DEDOBBELEER
07112   5    10-11-17  2100   3010   BEYNE-ISSIMO BS ANHEE   9 - 0      KANUSAGI
07133   5    10-11-17  2115   3084   RENOVE C LAMB COSM STAVELOT   5 - 2      LORAND
07114   5    10-11-17  2200   4023   BJ LIBRAMONT ONU SERAING CL   5 - 3      LEONARD
07115   5    10-11-17  2210   4001   ARELER F ARLON SOCA TAVIGNY   10 - 1      NIHOUL E

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
ARB HAMME 11 9 2 0 64-32 18
SELAKL THULIN 11 9 2 0 63-34 18
GS BEO HOBOKEN 11 7 1 3 49-28 17
FT BORNEMPUURS 11 7 1 3 42-31 17
LART BRUXELLES 11 5 4 2 43-38 12
HCTE LA HESTRE 11 4 5 2 38-41 10
RS LA LOUVIERE 11 4 6 1 39-49 9
ADLSMJFLEMALLE 11 4 6 1 46-65 9
SNOB SCHAERB 11 3 5 3 39-40 9
10  FACTFUTS LIMAL 9 3 4 2 35-32 8
11  BASIC-FIT BXL 10 3 5 2 41-37 8
12  FUTS IP HANNUT 11 3 6 2 46-51 8
13  EUROF TERVUREN 11 2 9 0 35-72 4
14  RZ FUTSAL AND 10 0 7 3 23-53 3
REEKS / DIVISION 2A
REBECQ UNITED 10 9 1 0 49-30 18
NAPOLI STEKENE 10 7 3 0 62-40 14
HOBOKEN STER 10 6 3 1 53-29 13
MAGIC THULIN 10 6 4 0 37-31 12
ZVK HOVE 8 5 1 2 41-24 12
SO JEUNES DOUR 10 5 4 1 42-43 11
SICILE PD LOUP 10 5 5 0 33-45 10
ALL B BERLAAR 10 4 4 2 47-44 10
SPORT SOIGNIES 9 4 4 1 37-37 9
10  ZURENBORG ANTW 10 4 5 1 44-43 9
11  GIOVENTU MORLZ 10 3 5 2 27-33 8
12  FAM LA LOUVIER 9 3 6 0 32-42 6
13  SAL MECHELEN 10 1 9 0 24-47 2
14  RC ANDERLUES 10 0 8 2 18-58 2
REEKS / DIVISION 2B
O LECOCQ DISON 10 7 2 1 45-28 15
BOCA JU TIENEN 9 5 1 3 33-25 13
GOLDEN SERAING 10 5 2 3 44-36 13
ESC OREYE FS 10 6 4 0 56-42 12
ME WAVRE LIMAL 10 5 3 2 48-40 12
FUTSAL EVERE 8 5 2 1 48-35 11
CELTIC VISE 9 4 3 2 36-33 10
ASM ETTERBEEK 9 3 2 4 33-32 10
ENGIECHU LIEGE 10 4 5 1 37-39 9
10  FC INTER HUY 10 3 6 1 44-45 7
11  ATLAS LIEGE 10 3 6 1 36-51 7
12  ALBACARS BERCH 9 2 5 2 22-42 6
13  FUTSAL BXL 10 2 7 1 28-43 5
14  DBM P FLERON 10 1 7 2 32-51 4
REEKS / DIVISION 3A
ASSEBROEKE 8 8 0 0 68-16 16
ISTB HERENT 8 6 2 0 53-26 12
MORATEX LEBBEK 7 5 1 1 41-22 11
DWV MAZENZELE 9 4 3 2 36-45 10
SDI ASSE 7 4 2 1 31-29 9
MI83 OCTA+ BXL 7 4 3 0 48-25 8
MAV KAMPENHOUT 8 4 4 0 39-44 8
R HERK DE STAD 8 3 4 1 29-27 7
DUV BREENDONK 7 3 4 0 30-34 6
10  KATELYNE WAVER 7 2 4 1 35-40 5
11  LEUVEN CENTRAL 7 2 4 1 33-39 5
12  DESTRIER EVERE 9 1 7 1 27-67 3
13  R 79 ETTERBEEK 8 0 8 0 17-73 0
REEKS / DIVISION 3B
RP MORLANWELZ 10 9 1 0 51-19 18
CHAMILK P BXL 10 8 2 0 63-35 16
L NESS JEMEPPE 9 7 2 0 52-37 14
PURPL AUVELAIS 11 7 4 0 48-40 14
ARENA WAVRE 10 6 3 1 52-36 13
GDF MANAGE 9 5 3 1 34-32 11
ACJ MONTIGNY 11 5 5 1 36-36 11
DRENICA NAMUR 9 4 5 0 36-39 8
MF SEILLOIS 10 3 5 2 58-58 8
10  M ST JEMEPPE 10 3 5 2 26-38 8
11  ESP SCHAERBEEK 9 3 5 1 32-33 7
12  INT NAMECHE 83 10 2 7 1 23-43 5
13  NOUJOUM NAMUR 10 1 9 0 37-69 2
14  MS MARCHIEN FS 10 0 9 1 28-61 1
REEKS / DIVISION 3C
CHIEVO LA LOUV 8 6 0 2 40-22 14
MFC REBECQ 10 6 2 2 56-32 14
NEW T HERSTAL 6 6 0 0 34-14 12
OM DE LIEGE 8 5 2 1 47-30 11
ACT J SCHAERB 10 5 4 1 49-42 11
PETERBOS ANDER 9 4 4 1 39-36 9
FUTS MOLENBEEK 9 4 4 1 50-57 9
CDJ ANDERLECHT 9 4 5 0 33-48 8
INTER SOIGNIES 8 3 4 1 35-48 7
10  BLAMP T BRAINE 9 2 5 2 35-46 6
11  RCS PIETON 9 2 6 1 30-52 5
12  MSG ERNAGE 9 2 7 0 35-44 4
13  HELLAS THULIN 8 1 7 0 27-39 2
REEKS / DIVISION 3D
BORUSS LOYERS 10 6 2 2 69-62 14
RENOVE C LAMB 8 5 0 3 56-27 13
ARELER F ARLON 8 5 1 2 51-37 12
BEYNE-ISSIMO 9 5 2 2 50-29 12
BJ LIBRAMONT 10 5 4 1 66-52 11
BF DINANT 8 4 3 1 40-42 9
SOCA TAVIGNY 8 4 4 0 54-58 8
LS BASTOGNE 7 3 2 2 25-21 8
ONU SERAING CL 8 3 4 1 30-33 7
10  ACT TENNEVILLE 8 2 6 0 32-42 4
11  COSM STAVELOT 9 1 7 1 32-43 3
12  BS ANHEE 9 0 8 1 18-77 1
13  REL LAMB OLNE 0 0 0 0 0-0 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 16

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01121   5    17-11-17  2100   1029   RS LA LOUVIERE FUTS IP HANNUT   2 - 9      LEBEAU/RASSART
01122   5    17-11-17  2115   3030   ADLSMJFLEMALLE EUROF TERVUREN   5 - 4      REMY/YILDIZ
01123   5    17-11-17  2115   1035   HCTE LA HESTRE SELAKL THULIN   4 - 5      BAWIN R/DURET L
01125   5    17-11-17  2130   0024   SNOB SCHAERB ARB HAMME   1 - 3      DESMIT/VANDERLINDEN
01126   5    17-11-17  2130   8370   FT BORNEMPUURS BASIC-FIT BXL   4 - 3      NIHOUL M/DURET M
01127   5    17-11-17  2130   0002   LART BRUXELLES GS BEO HOBOKEN   6 - 3      HUYGENS/GIELEN
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02121   5    17-11-17  2015   1001   SICILE PD LOUP GIOVENTU MORLZ   4 - 1      GODFRIND
02122   5    17-11-17  2015   1065   SPORT SOIGNIES SAL MECHELEN   6 - 5      BOUHARMONT
02123   5    17-11-17  2100   8222   HOBOKEN STER RC ANDERLUES   9 - 0      AUDOOR
02125   5    17-11-17  2115   0116   REBECQ UNITED NAPOLI STEKENE   5 - 3      CLERBOIS
02126   5    17-11-17  2130   1072   SO JEUNES DOUR ALL B BERLAAR   7 - 5      ELEGEERT
02127   5    17-11-17  2130   1073   MAGIC THULIN ZURENBORG ANTW   6 - 3      SENTE
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03121   5    17-11-17  2030   3057   ESC OREYE FS FUTSAL EVERE   11 - 3      DECKERS
03122   5    17-11-17  2045   3080   CELTIC VISE ATLAS LIEGE   6 - 1      DUBOIS
03123   5    17-11-17  2100   0015   FUTSAL BXL GOLDEN SERAING   3 - 4      PEETERS
03124   5    17-11-17  2115   0007   ASM ETTERBEEK ENGIECHU LIEGE   4 - 5      DEHAES
03125   5    17-11-17  2115   3042   FC INTER HUY DBM P FLERON   8 - 4      DERICK
03126   5    17-11-17  2115   9142   BOCA JU TIENEN O LECOCQ DISON   2 - 2      BAWIN E
03127   5    17-11-17  2115   0126   ME WAVRE LIMAL ALBACARS BERCH   7 - 2      YAMAN
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04131   5    17-11-17  2000   8314   KATELYNE WAVER MAV KAMPENHOUT   5 - 9      BAJRAKTARI
04122   5    17-11-17  2100   9069   DWV MAZENZELE DUV BREENDONK   4 - 3      FAUCONNIER
04123   5    17-11-17  2100   9004   R 79 ETTERBEEK ISTB HERENT   2 - 12      KANUSAGI
04125   5    17-11-17  2130   6442   ASSEBROEKE R HERK DE STAD   5 - 1      EL ABBOUTI
04127   5    17-11-17  2200   0029   DESTRIER EVERE MI83 OCTA+ BXL   2 - 12      CASTILLO
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05121   5    17-11-17  2000   2040   PURPL AUVELAIS MS MARCHIEN FS   5 - 3      COLLIN
05125   5    17-11-17  2100   1051   ACJ MONTIGNY CHAMILK P BXL   3 - 4      HEYLEN
05122   5    17-11-17  2120   2020   M ST JEMEPPE ARENA WAVRE   3 - 3      DEDOBBELEER
05123   5    17-11-17  2130   1052   RP MORLANWELZ ESP SCHAERBEEK   8 - 4      DOUAY
05124   5    17-11-17  2145   2028   NOUJOUM NAMUR L NESS JEMEPPE   4 - 5      DE CUNTO
05126   5    17-11-17  2145   2023   DRENICA NAMUR GDF MANAGE   -      LEONARD
05127   5    17-11-17  2150   2001   INT NAMECHE 83 MF SEILLOIS   3 - 12      DAENEN
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06122   5    17-11-17  2100   3012   OM DE LIEGE PETERBOS ANDER   3 - 2      VERCAMMEN
06123   5    17-11-17  2100   0020   CDJ ANDERLECHT MFC REBECQ   1 - 8      LACANNE
06125   5    17-11-17  2100   1013   BLAMP T BRAINE MSG ERNAGE   4 - 3      BERTRAND
06126   5    17-11-17  2100   1076   RCS PIETON ACT J SCHAERB   3 - 6      EMMERY
06127   5    17-11-17  2215   9012   FUTS MOLENBEEK CHIEVO LA LOUV   6 - 8      EL HATIB
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07122   5    17-11-17  2005   4028   SOCA TAVIGNY RENOVE C LAMB   6 - 7      SPRIO
07124   5    17-11-17  2100   3010   BEYNE-ISSIMO ACT TENNEVILLE   6 - 5      PAESEN
07123   5    17-11-17  2115   3058   ONU SERAING CL BF DINANT   4 - 6      FUMAL
07125   5    17-11-17  2115   2027   BORUSS LOYERS BJ LIBRAMONT   8 - 6      RENARD
07126   5    17-11-17  2130   3069   COSM STAVELOT ARELER F ARLON   3 - 4      NIHOUL E