Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
12/11/2018 - 18/11/2018

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01111   3    14-11-18  2030   0002   BASIC-FIT BXL ANADOLU STEKEN   6 - 2      DURET M/BLAIRON
01121   5    16-11-18  2115   8222   GS BEO HOBOKEN HCTE LA HESTRE   9 - 4      ORTEGA/NIHOUL M
01122   5    16-11-18  2115   3030   ADLSACFLEMALLE ENGIECHU LIEGE   1 - 2      RASSART/REMY
01123   5    16-11-18  2115   0002   LART BRUXELLES FUTS IP HANNUT   3 - 2      DUBOIS/DURET L
01124   5    16-11-18  2130   0106   FACTFUTS LIMAL ZVK HOVE   5 - 1      DESMIT/DURET M
01126   5    16-11-18  2145   0030   FUTSAL EVERE HOBOKEN STER   2 - 6      BLAIRON/BAWIN R
01127   5    16-11-18  2215   8238   ANADOLU STEKEN AS CF SCHAERB   2 - 5      VANDERLINDEN/YILDIZ
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02122   5    16-11-18  2000   1069   FAM LA LOUVIER RP MORLANWELZ   4 - 4      BOUHARMONT
02123   5    16-11-18  2115   1001   SICILE PD LOUP RS LA LOUVIERE   4 - 3      NIHOUL E
02124   5    16-11-18  2115   1065   SPORT SOIGNIES SO JEUNES DOUR   2 - 8      GODFRIND
02125   5    16-11-18  2130   8310   ALL B BERLAAR REBECQ UNITED   6 - 1      YAMAN
02126   5    16-11-18  2130   1073   MAGIC THULIN ZVC ASSEBROEKE   1 - 2      PEETERS
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03121   5    16-11-18  2030   3057   ESC OREYE FS ASM ETTERBEEK   8 - 4      LACANNE
03123   5    16-11-18  2115   0126   ME WAVRE LIMAL GOLD LACHS SRG   4 - 8      SPRIO
03125   5    16-11-18  2130   0029   PICARDIE EVERE RENOVE C LAMB   4 - 5      HEYLEN
03126   5    16-11-18  2200   3010   ATLAS LIEGE BEYNE-ISSIMO   6 - 3      CLERBOIS
03127   5    16-11-18  2200   9085   MI83 OCTA+ BXL O LECOCQ DISON   2 - 5      DOUAY
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04122   5    16-11-18  2100   9063   SDI ASSE FUTSAL BXL    3 - 3      VRANCKEN
04123   5    16-11-18  2100   9004   R 79 ETTERBEEK ATL ST NIKLAAS   6 - 4      COUDEVILLE
04125   5    16-11-18  2205   8266   FUTSAL PUURS HASSANIA MECHE   3 - 13      VAN CLEEMPUT
04126   5    16-11-18  2210   9125   ISTB HERENT VBOYS VELTEM   7 - 2      KANUSAGI
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05122   5    16-11-18  2100   0022   BLOC 5 BXL RSFACADE SOIGN   10 - 0      VAN LAEKEN
05123   5    16-11-18  2100   1051   ACJ MONTIGNY ESP SCHAERBEEK   4 - 2      LORAND
05124   5    16-11-18  2115   1035   VDL MANAGE PURPL AUVELAIS   5 - 2      RENARD
05055   5    16-11-18  2150   2001   INT NAMECHE 83 BENFICA BXL   10 - 9      HUYGENS
05126   5    16-11-18  2200   0019   ACT J SCHAERB M ST JEMEPPE   3 - 4      SENTE
05127   5    16-11-18  2215   0115   SHAAB OPPREBAI DRENICA NAMUR   9 - 3      DE CUNTO
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06121   5    16-11-18  2015   2016   FLORENNES UTD ISOFULL PIETON   5 - 2      AUDOOR
06124   5    16-11-18  2100   0020   CDJ ANDERLECHT PETERBOS ANDER   1 - 5      MINHAL
06123   5    16-11-18  2115   1024   FUTSAL FLENU BLAMP T BRAINE   6 - 5      DECKERS
06126   5    16-11-18  2205   1004   DRUGHI BERNIS HELLAS THULIN   3 - 4      LEBEAU
06127   5    16-11-18  2215   9012   FUTS MOLENBEEK MFC REBECQ   3 - 5      EMMERY
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07121   5    16-11-18  2005   4028   SOCA BASTOGNE GLASG HACCOURT   9 - 9      DEDOBBELEER
07125   5    16-11-18  2030   4011   MF ETALLE ONU SERAING CL   5 - 7      BAWIN E
07122   5    16-11-18  2100   2010   BF DINANT HERSTAL 1453   4 - 4      COLLIN
07123   5    16-11-18  2115   2027   BORUSS LOYERS BS ANHEE   4 - 7      EL HATIB
07124   5    16-11-18  2130   3069   COSM STAVELOT BJ LIBRAMONT   3 - 3      CASTILLO
07126   5    16-11-18  2210   4028   LS BASTOGNE GEDINNE UNITED   5 - 3      DEDOBBELEER
07127   5    16-11-18  2210   4033   STE MARIE 87 MF OREYE   10 - 9      CAVE

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
GS BEO HOBOKEN 26 23 3 0 145-63 46
AS CF SCHAERB 26 17 6 3 115-94 37
HCTE LA HESTRE 26 16 9 1 115-84 33
ARB HAMME 26 15 8 3 121-82 33
BASIC-FIT BXL 26 13 10 3 121-100 29
LART BRUXELLES 26 12 10 4 95-83 28
FACTFUTS LIMAL 26 11 10 5 100-109 27
ADLSMJFLEMALLE 26 10 12 4 90-99 24
HOBOKEN STER 26 8 10 8 114-115 24
10  FUTS IP HANNUT 26 10 14 2 108-110 22
11  ENGIECHU LIEGE 26 7 11 8 85-104 22
12  FUTSAL EVERE 26 8 16 2 106-134 18
13  ZVK HOVE 26 3 17 6 93-155 12
14  ANADOLU STEKEN 26 2 19 5 86-162 9
REEKS / DIVISION 2A
ZVC ASSEBROEKE 26 24 1 1 181-58 49
SO JEUNES DOUR 26 22 2 2 177-70 46
ALL B BERLAAR 26 20 5 1 147-92 41
UNION WEMMEL 26 13 8 5 102-107 31
MAGIC THULIN 26 12 11 3 102-87 27
REBECQ UNITED 26 12 11 3 112-113 27
FAM LA LOUVIER 26 10 11 5 126-119 25
CHIEVO LA LOUV 26 10 11 5 115-118 25
RP MORLANWELZ 26 10 11 5 106-112 25
10  SPORT SOIGNIES 26 9 13 4 92-119 22
11  EUROF TERVUREN 26 7 16 3 102-153 17
12  ZURENBORG ANTW 26 5 14 7 81-134 17
13  SICILE PD LOUP 26 3 20 3 95-178 9
14  RS LA LOUVIERE 26 1 24 1 73-151 3
REEKS / DIVISION 2B
ATLAS LIEGE 24 16 4 4 113-76 36
GOLD LACHS SRG 24 16 5 3 119-76 35
O LECOCQ DISON 24 14 4 6 112-68 34
ESC OREYE FS 24 14 6 4 116-74 32
ME WAVRE LIMAL 24 14 8 2 119-103 30
BEYNE-ISSIMO 24 11 10 3 107-100 25
CELTIC VISE 24 10 9 5 97-91 25
PICARDIE EVER 24 11 12 1 100-130 23
ASM ETTERBEEK 24 9 13 2 85-93 20
10  MJ BIBI LIEGE 24 9 14 1 100-108 19
11  RENOVE C LAMB 24 6 16 2 81-142 14
12  MI83 OCTA+ BXL 24 6 17 1 108-135 13
13  VILVOORDE UTD 24 1 19 4 77-138 6
14  NEW T HERSTAL 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3A
HASSANIA MECHE 22 18 2 2 129-63 38
MORATEX LEBBEK 22 16 5 1 129-69 33
ISTB HERENT 22 14 5 3 131-76 31
FUTSAL BXL 22 10 8 4 89-76 24
ATL ST NIKLAAS 22 10 9 3 111-98 23
DWV MAZENZELE 22 9 8 5 93-101 23
SDI ASSE 22 7 8 7 95-96 21
VBOYS VELTEM 22 8 11 3 109-102 19
FUTSAL PUURS 22 6 13 3 92-115 15
10  LEUVEN CENTRAL 22 6 13 3 79-106 15
11  R 79 ETTERBEEK 22 5 13 4 68-121 14
12  KATELYNE WAVER 22 3 17 2 71-173 8
13  REAL HALEN 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3B
BENFICA BXL 24 21 1 2 154-74 44
ARENA WAVRE 24 16 5 3 128-77 35
BLOC 5 BXL 24 14 4 6 115-74 34
ACJ MONTIGNY 24 14 7 3 121-87 31
ESP SCHAERBEEK 24 14 9 1 104-78 29
SHAAB OPPREBAI 24 11 9 4 144-129 26
M ST JEMEPPE 24 12 11 1 106-104 25
INT NAMECHE 83 24 9 11 4 116-107 22
VDL MANAGE 24 9 12 3 87-100 21
10  RSFACADE SOIGN 24 7 16 1 81-131 15
11  DRENICA NAMUR 24 6 17 1 90-162 13
12  PURPL AUVELAIS 24 5 18 1 86-136 11
13  ACT J SCHAERB 24 2 20 2 84-157 6
REEKS / DIVISION 3C
PETERBOS ANDER 24 20 3 1 155-76 41
MFC REBECQ 24 17 3 4 152-83 38
CHAMAL JETTE 24 15 7 2 122-122 32
FUTSAL FLENU 24 13 8 3 109-95 29
LAT LE ROEULX 24 12 8 4 112-89 28
FLORENNES UTD 24 11 10 3 130-128 25
HELLAS THULIN 24 10 10 4 135-101 24
FUTS MOLENBEEK 24 9 10 5 110-126 23
CDJ ANDERLECHT 24 9 14 1 110-120 19
10  MSG ERNAGE 24 7 12 5 94-101 19
11  BLAMP T BRAINE 24 6 12 6 81-110 18
12  ISOFULL PIETON 24 2 16 6 105-163 10
13  DRUGHI BERNIS 24 2 20 2 66-167 6
REEKS / DIVISION 3D
HERSTAL 1453 26 24 0 2 229-73 50
BF DINANT 26 17 7 2 140-92 36
BJ LIBRAMONT 26 14 6 6 149-107 34
MF OREYE 26 15 10 1 120-118 31
LS BASTOGNE 26 12 10 4 111-119 28
STE MARIE 87 26 11 11 4 131-147 26
COSM STAVELOT 26 9 11 6 106-106 24
GEDINNE UNITED 26 10 14 2 131-162 22
GLASG HACCOURT 26 8 12 6 132-135 22
10  ONU SERAING CL 26 10 15 1 133-152 21
11  BORUSS LOYERS 26 6 13 7 114-163 19
12  MF ETALLE 26 7 15 4 76-140 18
13  BS ANHEE 26 6 14 6 97-126 18
14  SOCA BASTOGNE 26 7 18 1 124-153 15

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 17

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01131   5    23-11-18  2100   0002   BASIC-FIT BXL FUTSAL EVERE   8 - 5      DURET M/DURET L
01132   5    23-11-18  2100   8223   ZVK HOVE ADLSACFLEMALLE   2 - 5      HUYGENS/NIHOUL M
01133   5    23-11-18  2115   1035   HCTE LA HESTRE LART BRUXELLES   0 - 5 FF      EMMERY/LEBEAU
01137   5    23-11-18  2115   8222   HOBOKEN STER GS BEO HOBOKEN   3 - 5      RASSART/VANDERLINDEN
01135   5    23-11-18  2130   3037   FUTS IP HANNUT FACTFUTS LIMAL   3 - 5      BLAIRON/BAWIN R
01136   5    23-11-18  2130   3030   ENGIECHU LIEGE ANADOLU STEKEN   9 - 6      DESMIT/DECKERS
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02071   1    19-11-18  2100   9070   UNION WEMMEL ALL B BERLAAR   2 - 7      EL ABBOUTI
02131   5    23-11-18  2100   1029   RS LA LOUVIERE MAGIC THULIN   0 - 5      FAUCONNIER
02134   5    23-11-18  2100   8308   ZURENBORG ANTW SICILE PD LOUP   7 - 3      DE CUNTO
02133   5    23-11-18  2115   0116   REBECQ UNITED SPORT SOIGNIES   1 - 1      SPRIO
02135   5    23-11-18  2130   1072   SO JEUNES DOUR CHIEVO LA LOUV   4 - 2      DOUAY
02136   5    23-11-18  2130   1052   RP MORLANWELZ ALL B BERLAAR   0 - 5 FF      LOUAI
02137   5    23-11-18  2200   6442   ZVC ASSEBROEKE FAM LA LOUVIER   7 - 3      JEHIN
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03131   5    23-11-18  2015   3030   GOLD LACHS SRG PICARDIE EVERE   2 - 1      DECKERS
03132   5    23-11-18  2100   3010   BEYNE-ISSIMO MI83 OCTA+ BXL   8 - 2      YILDIZ
03133   5    23-11-18  2115   3084   RENOVE C LAMB CELTIC VISE   2 - 5      BAWIN E
03134   5    23-11-18  2115   3079   O LECOCQ DISON ESC OREYE FS   5 - 2      FUMAL
03135   5    23-11-18  2115   0007   ASM ETTERBEEK ME WAVRE LIMAL   1 - 3      CLERBOIS
03136   5    23-11-18  2200   3010   MJ BIBI LIEGE ATLAS LIEGE   2 - 6      GODFRIND
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04131   5    23-11-18  2100   9069   DWV MAZENZELE R 79 ETTERBEEK   6 - 2      EL HATIB
04135   5    23-11-18  2200   7616   ATL ST NIKLAAS MORATEX LEBBEK   1 - 8      NACKERS
04137   5    23-11-18  2200   9151   LEUVEN CENTRAL ISTB HERENT   2 - 9      ORTEGA
04035   5    23-11-18  2205   8266   FUTSAL PUURS SDI ASSE   4 - 2      COUDEVILLE
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05131   5    23-11-18  2010   2040   PURPL AUVELAIS ACJ MONTIGNY   2 - 9      AUDOOR
05133   5    23-11-18  2115   1065   RSFACADE SOIGN BENFICA BXL   2 - 6      RENARD
05134   5    23-11-18  2115   0126   ARENA WAVRE ACT J SCHAERB   5 - 3      VRANCKEN
05135   5    23-11-18  2120   2020   M ST JEMEPPE BLOC 5 BXL   3 - 1      KANUSAGI
05132   5    23-11-18  2130   2028   DRENICA NAMUR INT NAMECHE 83   1 - 7      COLLIN
05136   5    23-11-18  2200   0024   ESP SCHAERBEEK SHAAB OPPREBAI   9 - 3      YAMAN
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06131   5    23-11-18  2100   0026   PETERBOS ANDER FLORENNES UTD   10 - 3      SENTE
06133   5    23-11-18  2100   0021   MSG ERNAGE LAT LE ROEULX   0 - 5      VAN LAEKEN
06134   5    23-11-18  2105   1013   BLAMP T BRAINE CDJ ANDERLECHT   5 - 3      MINHAL
06135   5    23-11-18  2115   1073   HELLAS THULIN CHAMAL JETTE   2 - 6      REMY
06136   5    23-11-18  2215   0116   MFC REBECQ DRUGHI BERNIS   8 - 1      LORAND
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07131   5    23-11-18  2000   2002   BS ANHEE MF ETALLE   3 - 4      PEETERS
07135   5    23-11-18  2115   3058   ONU SERAING CL BF DINANT   5 - 6      CASTILLO
07136   5    23-11-18  2150   2042   GEDINNE UNITED SOCA BASTOGNE   6 - 3      EL ABBOUTI
07137   5    23-11-18  2200   4023   BJ LIBRAMONT LS BASTOGNE   8 - 1      CAVE