Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
19/11/2018 - 25/11/2018

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01131   5    23-11-18  2100   0002   BASIC-FIT BXL FUTSAL EVERE   -     
01132   5    23-11-18  2100   8223   ZVK HOVE ADLSACFLEMALLE   -     
01133   5    23-11-18  2115   1035   HCTE LA HESTRE LART BRUXELLES   -     
01135   5    23-11-18  2130   3037   FUTS IP HANNUT FACTFUTS LIMAL   -     
01136   5    23-11-18  2130   3030   ENGIECHU LIEGE ANADOLU STEKEN   -     
01137   5    23-11-18  2130   8222   HOBOKEN STER GS BEO HOBOKEN   -     
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02131   5    23-11-18  2100   1029   RS LA LOUVIERE MAGIC THULIN   -     
02132   5    23-11-18  2100   9177   EUROF TERVUREN UNION WEMMEL   -     
02133   5    23-11-18  2115   0116   REBECQ UNITED SPORT SOIGNIES   -     
02134   5    23-11-18  2115   8308   ZURENBORG ANTW SICILE PD LOUP   -     
02135   5    23-11-18  2130   1072   SO JEUNES DOUR CHIEVO LA LOUV   -     
02136   5    23-11-18  2130   1052   RP MORLANWELZ ALL B BERLAAR   -     
02137   5    23-11-18  2200   6442   ZVC ASSEBROEKE FAM LA LOUVIER   -     
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03131   5    23-11-18  2015   3030   GOLD LACHS SRG PICARDIE EVERE   -     
03132   5    23-11-18  2100   3010   BEYNE-ISSIMO MI83 OCTA+ BXL   -     
03133   5    23-11-18  2115   3084   RENOVE C LAMB CELTIC VISE   -     
03134   5    23-11-18  2115   3079   O LECOCQ DISON ESC OREYE FS   -     
03135   5    23-11-18  2115   0007   ASM ETTERBEEK ME WAVRE LIMAL   -     
03136   5    23-11-18  2200   3010   MJ BIBI LIEGE ATLAS LIEGE   -     
03137   5    23-11-18  2215   9085   VILVOORDE UTD NEW T HERSTAL   -     
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04131   5    23-11-18  2100   9069   DWV MAZENZELE R 79 ETTERBEEK   -     
04075   5    23-11-18  2200   8380   HASSANIA MECHE REAL HALEN   -     
04135   5    23-11-18  2200   7616   ATL ST NIKLAAS MORATEX LEBBEK   -     
04137   5    23-11-18  2200   9157   LEUVEN CENTRAL ISTB HERENT   -     
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05131   5    23-11-18  2010   2040   PURPL AUVELAIS ACJ MONTIGNY   -     
05132   5    23-11-18  2100   2023   DRENICA NAMUR INT NAMECHE 83   -     
05133   5    23-11-18  2115   1065   FACADE SOIGNIE BENFICA BXL   -     
05134   5    23-11-18  2115   0126   ARENA WAVRE ACT J SCHAERB   -     
05135   5    23-11-18  2120   2020   M ST JEMEPPE BLOC 5 BXL   -     
05136   5    23-11-18  2200   0024   ESP SCHAERBEEK SHAAB OPPREBAI   -     
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06131   5    23-11-18  2100   0026   PETERBOS ANDER FLORENNES UTD   -     
06132   5    23-11-18  2100   1076   ISOFULL PIETON FUTS MOLENBEEK   -     
06133   5    23-11-18  2100   0021   MSG ERNAGE LAT LE ROEULX   -     
06134   5    23-11-18  2105   1013   BLAMP T BRAINE CDJ ANDERLECHT   -     
06135   5    23-11-18  2115   1073   HELLAS THULIN CHAMAL JETTE   -     
06136   5    23-11-18  2215   0116   MFC REBECQ DRUGHI BERNIS   -     
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07131   5    23-11-18  2000   2002   BS ANHEE MF ETALLE   -     
07132   5    23-11-18  2030   3057   MF OREYE BORUSS LOYERS   -     
07133   5    23-11-18  2115   3051   HERSTAL 1453 COSM STAVELOT   -     
07135   5    23-11-18  2115   3058   ONU SERAING CL BF DINANT   -     
07136   5    23-11-18  2150   2042   GEDINNE UNITED SOCA BASTOGNE   -     
07137   5    23-11-18  2200   4023   BJ LIBRAMONT LS BASTOGNE   -     

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
ADLSMJFLEMALLE 0 0 0 0 0-0 0
HOBOKEN STER 0 0 0 0 0-0 0
FUTSAL EVERE 0 0 0 0 0-0 0
ARB HAMME 0 0 0 0 0-0 0
GS BEO HOBOKEN 0 0 0 0 0-0 0
AS CF SCHAERB 0 0 0 0 0-0 0
HCTE LA HESTRE 0 0 0 0 0-0 0
FUTS IP HANNUT 0 0 0 0 0-0 0
ANADOLU STEKEN 0 0 0 0 0-0 0
10  BASIC-FIT BXL 0 0 0 0 0-0 0
11  LART BRUXELLES 0 0 0 0 0-0 0
12  FACTFUTS LIMAL 0 0 0 0 0-0 0
13  ENGIECHU LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
14  ZVK HOVE 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2A
UNION WEMMEL 0 0 0 0 0-0 0
SPORT SOIGNIES 0 0 0 0 0-0 0
RS LA LOUVIERE 0 0 0 0 0-0 0
MAGIC THULIN 0 0 0 0 0-0 0
REBECQ UNITED 0 0 0 0 0-0 0
SICILE PD LOUP 0 0 0 0 0-0 0
CHIEVO LA LOUV 0 0 0 0 0-0 0
FAM LA LOUVIER 0 0 0 0 0-0 0
EUROF TERVUREN 0 0 0 0 0-0 0
10  RP MORLANWELZ 0 0 0 0 0-0 0
11  SO JEUNES DOUR 0 0 0 0 0-0 0
12  ZVC ASSEBROEKE 0 0 0 0 0-0 0
13  ZURENBORG ANTW 0 0 0 0 0-0 0
14  ALL B BERLAAR 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2B
ASM ETTERBEEK 0 0 0 0 0-0 0
GOLDEN SERAING 0 0 0 0 0-0 0
PICARDIE EVER 0 0 0 0 0-0 0
ME WAVRE LIMAL 0 0 0 0 0-0 0
O LECOCQ DISON 0 0 0 0 0-0 0
MJ BIBI LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
ESC OREYE FS 0 0 0 0 0-0 0
NEW T HERSTAL 0 0 0 0 0-0 0
CELTIC VISE 0 0 0 0 0-0 0
10  RENOVE C LAMB 0 0 0 0 0-0 0
11  BEYNE-ISSIMO 0 0 0 0 0-0 0
12  MI83 OCTA+ BXL 0 0 0 0 0-0 0
13  ATLAS LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
14  VILVOORDE UTD 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3A
MORATEX LEBBEK 0 0 0 0 0-0 0
DWV MAZENZELE 0 0 0 0 0-0 0
ATL ST NIKLAAS 0 0 0 0 0-0 0
FUTSAL BXL 0 0 0 0 0-0 0
SDI ASSE 0 0 0 0 0-0 0
ISTB HERENT 0 0 0 0 0-0 0
REAL HALEN 0 0 0 0 0-0 0
LEUVEN CENTRAL 0 0 0 0 0-0 0
R 79 ETTERBEEK 0 0 0 0 0-0 0
10  KATELYNE WAVER 0 0 0 0 0-0 0
11  FUTSAL PUURS 0 0 0 0 0-0 0
12  HASSANIA MECHE 0 0 0 0 0-0 0
13  VBOYS VELTEM 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3B
M ST JEMEPPE 0 0 0 0 0-0 0
INT NAMECHE 83 0 0 0 0 0-0 0
DRENICA NAMUR 0 0 0 0 0-0 0
ACJ MONTIGNY 0 0 0 0 0-0 0
ESP SCHAERBEEK 0 0 0 0 0-0 0
ARENA WAVRE 0 0 0 0 0-0 0
ACT J SCHAERB 0 0 0 0 0-0 0
BENFICA BXL 0 0 0 0 0-0 0
FACADE SOIGNIE 0 0 0 0 0-0 0
10  PURPL AUVELAIS 0 0 0 0 0-0 0
11  VDL MANAGE 0 0 0 0 0-0 0
12  BLOC 5 BXL 0 0 0 0 0-0 0
13  SHAAB OPPREBAI 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3C
MFC REBECQ 0 0 0 0 0-0 0
BLAMP T BRAINE 0 0 0 0 0-0 0
CDJ ANDERLECHT 0 0 0 0 0-0 0
MSG ERNAGE 0 0 0 0 0-0 0
HELLAS THULIN 0 0 0 0 0-0 0
FUTS MOLENBEEK 0 0 0 0 0-0 0
FLORENNES UTD 0 0 0 0 0-0 0
PETERBOS ANDER 0 0 0 0 0-0 0
ISOFULL PIETON 0 0 0 0 0-0 0
10  DRUGHI BERNIS 0 0 0 0 0-0 0
11  CHAMAL JETTE 0 0 0 0 0-0 0
12  LAT LE ROEULX 0 0 0 0 0-0 0
13  FUTSAL FLENU 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3D
BS ANHEE 0 0 0 0 0-0 0
BORUSS LOYERS 0 0 0 0 0-0 0
MF ETALLE 0 0 0 0 0-0 0
STE MARIE 87 0 0 0 0 0-0 0
BF DINANT 0 0 0 0 0-0 0
SOCA BASTOGNE 0 0 0 0 0-0 0
COSM STAVELOT 0 0 0 0 0-0 0
BJ LIBRAMONT 0 0 0 0 0-0 0
ONU SERAING CL 0 0 0 0 0-0 0
10  MF OREYE 0 0 0 0 0-0 0
11  LS BASTOGNE 0 0 0 0 0-0 0
12  GEDINNE UNITED 0 0 0 0 0-0 0
13  GLASG HACCOURT 0 0 0 0 0-0 0
14  HERSTAL 1453 0 0 0 0 0-0 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 18

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01073   5    30-11-18  2115   3030   ADLSACFLEMALLE GS BEO HOBOKEN   -     
01026   5    30-11-18  2130   8222   HOBOKEN STER FACTFUTS LIMAL   -     
01115   5    30-11-18  2130   0024   AS CF SCHAERB ENGIECHU LIEGE   -     
01125   5    30-11-18  2130   7616   ARB HAMME BASIC-FIT BXL   -     
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02063   5    30-11-18  2115   1001   SICILE PD LOUP CHIEVO LA LOUV   -     
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04132   5    30-11-18  2100   0015   FUTSAL BXL KATELYNE WAVER   -     
04133   5    30-11-18  2105   9125   VBOYS VELTEM SDI ASSE   -     
04134   5    30-11-18  2115   5107   REAL HALEN FUTSAL PUURS   -     
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05101   5    30-11-18  2100   0207   BENFICA BXL ESP SCHAERBEEK   -     
05125   5    30-11-18  2150   2001   INT NAMECHE 83 ARENA WAVRE   -     
05017   5    30-11-18  2215   0114   SHAAB OPPREBAI PURPL AUVELAIS   -     
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06071   5    30-11-18  2030   0009   CHAMAL JETTE CDJ ANDERLECHT   -     
06076   5    30-11-18  2205   1004   DRUGHI BERNIS FLORENNES UTD   -     
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07102   5    30-11-18  2100   2010   BF DINANT GEDINNE UNITED   -     
07134   5    30-11-18  2115   3086   GLASG HACCOURT STE MARIE 87   -