Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
27/11/2017 - 03/12/2017

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01081   5    01-12-17  2100   0002   BASIC-FIT BXL RZ FUTSAL AND   2 - 1      HUYGENS/GIELEN
01082   5    01-12-17  2100   1029   RS LA LOUVIERE ADLSMJFLEMALLE   5 - 5      EMMERY/DESMIT
01083   5    01-12-17  2115   1035   HCTE LA HESTRE LART BRUXELLES   3 - 3      VANDERLINDEN/RASSART
01084   5    01-12-17  2130   0024   SNOB SCHAERB GS BEO HOBOKEN   4 - 4      NIHOUL M/LEBEAU
01085   5    01-12-17  2130   7616   ARB HAMME FUTS IP HANNUT   9 - 3      BLAIRON/DUBOIS
01086   5    01-12-17  2130   8370   FT BORNEMPUURS EUROF TERVUREN   16 - 3      BAWIN R/YILDIZ
01087   5    01-12-17  2130   0106   FACTFUTS LIMAL SELAKL THULIN   3 - 2      ORTEGA/REMY
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02081   5    01-12-17  2015   1001   SICILE PD LOUP ZVK HOVE   4 - 4      ABARKAN
02082   5    01-12-17  2015   1052   GIOVENTU MORLZ ZURENBORG ANTW   3 - 5      PEETERS
02083   5    01-12-17  2100   8222   HOBOKEN STER NAPOLI STEKENE   6 - 1      DEHAES
02084   5    01-12-17  2100   8380   SAL MECHELEN ALL B BERLAAR   6 - 2      BAWIN E
02085   5    01-12-17  2115   1002   RC ANDERLUES SPORT SOIGNIES   2 - 6      AUDOOR
02087   5    01-12-17  2130   1073   MAGIC THULIN REBECQ UNITED   9 - 1      JEHIN
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03081   5    01-12-17  2015   3030   GOLDEN SERAING CELTIC VISE   4 - 0      FUMAL
03082   5    01-12-17  2100   0015   FUTSAL BXL FUTSAL EVERE   1 - 7      YAMAN
03083   5    01-12-17  2115   0007   ASM ETTERBEEK ALBACARS BERCH   1 - 2      DECKERS
03084   5    01-12-17  2115   3042   FC INTER HUY ME WAVRE LIMAL   0 - 10      VAN LAEKEN
03086   5    01-12-17  2115   9142   BOCA JU TIENEN ESC OREYE FS   5 - 2      SENTE
03085   5    01-12-17  2130   3030   ENGIECHU LIEGE O LECOCQ DISON   2 - 1      FUMAL
03087   5    01-12-17  2200   3010   ATLAS LIEGE DBM P FLERON   3 - 7      VRANCKEN
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04081   5    01-12-17  2000   9119   MAV KAMPENHOUT LEUVEN CENTRAL   6 - 3      DEDOBBELEER
04082   5    01-12-17  2000   8314   KATELYNE WAVER DUV BREENDONK   4 - 3      VERCAMMEN
04083   5    01-12-17  2100   9069   DWV MAZENZELE SDI ASSE   8 - 5      LOUAI
04084   5    01-12-17  2100   9004   R 79 ETTERBEEK R HERK DE STAD   4 - 4      KANUSAGI
04085   5    01-12-17  2200   0029   DESTRIER EVERE ASSEBROEKE   5 - 14      DAENEN
04086   5    01-12-17  2210   9125   ISTB HERENT MORATEX LEBBEK   2 - 3      PAESEN
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05081   5    01-12-17  2000   2040   PURPL AUVELAIS L NESS JEMEPPE   3 - 3      BAJRAKTARI
05085   5    01-12-17  2100   1051   ACJ MONTIGNY NOUJOUM NAMUR   5 - 3      DOUAY
05083   5    01-12-17  2115   0126   ARENA WAVRE INT NAMECHE 83   9 - 1      DE CUNTO
05084   5    01-12-17  2120   2020   M ST JEMEPPE ESP SCHAERBEEK   5 - 1      COLLIN
05086   5    01-12-17  2145   2023   DRENICA NAMUR RP MORLANWELZ   2 - 4      SPRIO
05087   5    01-12-17  2150   2001   MF SEILLOIS CHAMILK P BXL   7 - 3      CASTILLO
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06082   5    01-12-17  2000   1065   INTER SOIGNIES CHIEVO LA LOUV   1 - 6      EL HATIB
06081   5    01-12-17  2005   1073   HELLAS THULIN OM DE LIEGE   6 - 2      JEHIN
06083   5    01-12-17  2100   0021   MSG ERNAGE NEW T HERSTAL   3 - 8      EL ABBOUTI
06084   5    01-12-17  2100   0020   CDJ ANDERLECHT ACT J SCHAERB   3 - 3      CLERBOIS
06085   5    01-12-17  2105   1013   BLAMP T BRAINE PETERBOS ANDER   5 - 7      DERICK
06086   5    01-12-17  2215   9012   FUTS MOLENBEEK RCS PIETON   9 - 6      LORAND
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07081   5    01-12-17  2005   4028   SOCA TAVIGNY COSM STAVELOT   12 - 5      BERTRAND
07082   5    01-12-17  2030   4050   ACT TENNEVILLE RENOVE C LAMB   5 - 9      BOUHARMONT
07084   5    01-12-17  2100   2010   BF DINANT LS BASTOGNE   4 - 4      NIHOUL E
07083   5    01-12-17  2115   3058   ONU SERAING CL ARELER F ARLON   12 - 4      LACANNE

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
ARB HAMME 18 15 3 0 105-50 30
GS BEO HOBOKEN 18 12 2 4 99-45 28
SELAKL THULIN 18 13 5 0 100-54 26
FT BORNEMPUURS 18 11 3 4 81-56 26
FACTFUTS LIMAL 17 10 4 3 68-53 23
LART BRUXELLES 18 8 6 4 73-63 20
BASIC-FIT BXL 18 8 7 3 83-64 19
FUTS IP HANNUT 18 8 8 2 84-78 18
SNOB SCHAERB 18 5 9 4 73-76 14
10  HCTE LA HESTRE 18 5 10 3 65-79 13
11  RS LA LOUVIERE 18 5 11 2 60-90 12
12  ADLSMJFLEMALLE 18 5 11 2 67-109 12
13  RZ FUTSAL AND 18 1 14 3 41-95 5
14  EUROF TERVUREN 17 2 15 0 49-136 4
REEKS / DIVISION 2A
HOBOKEN STER 18 13 4 1 104-50 27
REBECQ UNITED 18 13 5 0 92-77 26
ZVK HOVE 17 11 2 4 93-48 26
NAPOLI STEKENE 17 12 5 0 103-71 24
MAGIC THULIN 18 11 6 1 73-53 23
ZURENBORG ANTW 17 9 7 1 77-68 19
SO JEUNES DOUR 17 9 7 1 67-66 19
ALL B BERLAAR 18 8 8 2 90-82 18
SPORT SOIGNIES 17 6 8 3 67-76 15
10  SICILE PD LOUP 18 6 10 2 56-88 14
11  FAM LA LOUVIER 18 5 11 2 64-84 12
12  SAL MECHELEN 18 4 11 3 60-74 11
13  GIOVENTU MORLZ 17 3 12 2 41-80 8
14  RC ANDERLUES 18 1 15 2 46-116 4
REEKS / DIVISION 2B
ENGIECHU LIEGE 19 13 5 1 86-55 27
BOCA JU TIENEN 18 10 4 4 66-56 24
O LECOCQ DISON 18 10 6 2 68-53 22
FUTSAL EVERE 17 8 3 6 87-67 22
GOLDEN SERAING 18 8 5 5 68-60 21
ME WAVRE LIMAL 18 9 7 2 85-74 20
ASM ETTERBEEK 17 7 4 6 77-58 20
ESC OREYE FS 19 9 9 1 94-95 19
CELTIC VISE 17 6 7 4 58-60 16
10  ALBACARS BERCH 18 6 10 2 50-80 14
11  ATLAS LIEGE 19 6 11 2 73-89 14
12  DBM P FLERON 17 5 9 3 66-81 13
13  FUTSAL BXL 17 4 12 1 47-76 9
14  FC INTER HUY 18 4 13 1 69-90 9
REEKS / DIVISION 3A
ASSEBROEKE 15 14 0 1 118-34 29
MORATEX LEBBEK 17 13 2 2 105-49 28
MI83 OCTA+ BXL 17 10 5 2 114-63 22
SDI ASSE 15 10 4 1 81-67 21
ISTB HERENT 17 9 6 2 87-56 20
DWV MAZENZELE 16 8 4 4 71-73 20
MAV KAMPENHOUT 17 7 9 1 75-84 15
R HERK DE STAD 17 6 8 3 53-64 15
DUV BREENDONK 17 6 10 1 66-88 13
10  DESTRIER EVERE 16 5 9 2 84-103 12
11  KATELYNE WAVER 17 5 11 1 71-114 11
12  LEUVEN CENTRAL 16 3 12 1 70-90 7
13  R 79 ETTERBEEK 17 0 16 1 32-142 1
REEKS / DIVISION 3B
CHAMILK P BXL 18 15 3 0 122-70 30
RP MORLANWELZ 18 14 3 1 93-55 29
ACJ MONTIGNY 18 11 5 2 85-66 24
ARENA WAVRE 18 11 6 1 97-64 23
M ST JEMEPPE 18 9 6 3 77-62 21
L NESS JEMEPPE 18 9 7 2 86-88 20
ESP SCHAERBEEK 17 8 8 1 69-63 17
GDF MANAGE 18 8 9 1 67-78 17
PURPL AUVELAIS 18 7 8 3 78-78 17
10  MF SEILLOIS 17 6 8 3 99-100 15
11  DRENICA NAMUR 18 6 11 1 73-86 13
12  INT NAMECHE 83 18 4 12 2 56-96 10
13  MS MARCHIEN FS 18 3 13 2 60-105 8
14  NOUJOUM NAMUR 18 3 15 0 79-130 6
REEKS / DIVISION 3C
CHIEVO LA LOUV 16 13 0 3 91-43 29
NEW T HERSTAL 15 13 1 1 88-40 27
MFC REBECQ 17 10 5 2 91-61 22
FUTS MOLENBEEK 17 10 6 1 94-90 21
PETERBOS ANDER 15 9 5 1 75-61 19
ACT J SCHAERB 15 6 7 2 67-67 14
OM DE LIEGE 16 6 9 1 80-78 13
RCS PIETON 16 6 9 1 71-92 13
MSG ERNAGE 17 6 11 0 72-92 12
10  HELLAS THULIN 17 5 11 1 61-73 11
11  CDJ ANDERLECHT 17 5 11 1 53-90 11
12  BLAMP T BRAINE 17 4 10 3 69-88 11
13  INTER SOIGNIES 17 4 12 1 63-100 9
REEKS / DIVISION 3D
BEYNE-ISSIMO 16 10 3 3 93-59 23
RENOVE C LAMB 15 9 1 5 96-57 23
ARELER F ARLON 15 8 4 3 98-85 19
BJ LIBRAMONT 16 8 7 1 97-87 17
LS BASTOGNE 15 7 5 3 69-58 17
BF DINANT 15 7 5 3 81-76 17
ONU SERAING CL 14 7 6 1 69-66 15
SOCA TAVIGNY 14 7 7 0 95-92 14
BORUSS LOYERS 15 6 7 2 88-99 14
10  COSM STAVELOT 16 5 9 2 64-79 12
11  ACT TENNEVILLE 15 4 11 0 71-88 8
12  BS ANHEE 16 1 14 1 46-121 3
13  REL LAMB OLNE 0 0 0 0 0-0 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 19

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01261   5    08-12-17  2045   1029   RS LA LOUVIERE BASIC-FIT BXL   3 - 6      DURET M/RASSART
01132   5    08-12-17  2115   8222   GS BEO HOBOKEN ADLSMJFLEMALLE   10 - 3      HUYGENS/VANDERLINDEN
01133   5    08-12-17  2115   3037   FUTS IP HANNUT HCTE LA HESTRE   2 - 0      YILDIZ/GIELEN
01134   5    08-12-17  2130   1073   SELAKL THULIN LART BRUXELLES   1 - 2      BLAIRON/DUBOIS
01135   5    08-12-17  2130   7616   ARB HAMME FT BORNEMPUURS   5 - 2      NIHOUL M/ORTEGA
01136   5    08-12-17  2130   0106   FACTFUTS LIMAL SNOB SCHAERB   6 - 5      BAWIN R/LEBEAU
01137   5    08-12-17  2205   9177   EUROF TERVUREN RZ FUTSAL AND   4 - 5      REMY/VAN LAEKEN
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02131   5    08-12-17  2015   1052   GIOVENTU MORLZ HOBOKEN STER   1 - 11      FUMAL
02133   5    08-12-17  2115   8308   ZURENBORG ANTW SO JEUNES DOUR   9 - 2      BOUHARMONT
02134   5    08-12-17  2115   1002   RC ANDERLUES MAGIC THULIN   1 - 4      BAWIN E
02135   5    08-12-17  2115   8223   ZVK HOVE REBECQ UNITED   8 - 2      JEHIN
02136   5    08-12-17  2130   8310   ALL B BERLAAR FAM LA LOUVIER   7 - 1      ELEGEERT
02137   5    08-12-17  2215   8238   NAPOLI STEKENE SPORT SOIGNIES   6 - 3      CLERBOIS
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03131   5    08-12-17  2015   3030   GOLDEN SERAING BOCA JU TIENEN   1 - 4      GODFRIND
03132   5    08-12-17  2100   3031   DBM P FLERON ME WAVRE LIMAL   2 - 5      SENTE
03265   5    08-12-17  2115   3042   FC INTER HUY O LECOCQ DISON   4 - 5      PEETERS
03133   5    08-12-17  2130   3030   ENGIECHU LIEGE FUTSAL BXL   3 - 0      DECKERS
03135   5    08-12-17  2145   0030   FUTSAL EVERE CELTIC VISE   3 - 2      DEHAES
03136   5    08-12-17  2200   0017   ALBACARS BERCH ESC OREYE FS   5 - 4      DERICK
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04094   3    06-12-17  2000   9085   MI83 OCTA+ BXL KATELYNE WAVER   19 - 1      COLLIN
04132   5    08-12-17  2100   9157   LEUVEN CENTRAL ASSEBROEKE   4 - 10      DOUAY
04134   5    08-12-17  2200   9085   MI83 OCTA+ BXL DWV MAZENZELE   6 - 6      EL HATIB
04135   5    08-12-17  2200   5130   R HERK DE STAD MORATEX LEBBEK   2 - 1      PAESEN
04133   5    08-12-17  2205   8266   DUV BREENDONK SDI ASSE   5 - 6      VRANCKEN
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05137   5    08-12-17  2000   0024   ESP SCHAERBEEK INT NAMECHE 83   7 - 1      DAENEN
05132   5    08-12-17  2100   2020   L NESS JEMEPPE RP MORLANWELZ   3 - 8      LORAND
05134   5    08-12-17  2105   1035   GDF MANAGE ACJ MONTIGNY   2 - 8      BAJRAKTARI
05133   5    08-12-17  2115   0126   ARENA WAVRE DRENICA NAMUR   5 - 4      SPRIO
05136   5    08-12-17  2150   2001   MF SEILLOIS PURPL AUVELAIS   6 - 4      DEDOBBELEER
05135   5    08-12-17  2200   0029   CHAMILK P BXL NOUJOUM NAMUR   13 - 6      DAENEN
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06131   5    08-12-17  2000   1065   INTER SOIGNIES CDJ ANDERLECHT   3 - 2      COLLIN
06132   5    08-12-17  2000   0026   PETERBOS ANDER NEW T HERSTAL   6 - 5      RENARD
06133   5    08-12-17  2100   0021   MSG ERNAGE HELLAS THULIN   7 - 2      AUDOOR
06134   5    08-12-17  2200   0019   ACT J SCHAERB OM DE LIEGE   10 - 7      KANUSAGI
06135   5    08-12-17  2205   1029   CHIEVO LA LOUV RCS PIETON   5 - 0      FAUCONNIER
06136   5    08-12-17  2215   0116   MFC REBECQ BLAMP T BRAINE   2 - 4      COLLIN
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07131   5    08-12-17  2030   4050   ACT TENNEVILLE ONU SERAING CL   7 - 8      VERCAMMEN
07132   5    08-12-17  2100   2010   BF DINANT BORUSS LOYERS   7 - 1      EL ABBOUTI
07135   5    08-12-17  2210   4001   ARELER F ARLON BS ANHEE   8 - 6      LACANNE
07136   5    08-12-17  2210   4028   LS BASTOGNE SOCA TAVIGNY   7 - 2      NIHOUL E