Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
27/11/2017 - 03/12/2017

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01081   5    01-12-17  2100   0002   BASIC-FIT BXL RZ FUTSAL AND   2 - 1      HUYGENS/GIELEN
01082   5    01-12-17  2100   1029   RS LA LOUVIERE ADLSMJFLEMALLE   5 - 5      EMMERY/DESMIT
01083   5    01-12-17  2115   1035   HCTE LA HESTRE LART BRUXELLES   3 - 3      VANDERLINDEN/RASSART
01084   5    01-12-17  2130   0024   SNOB SCHAERB GS BEO HOBOKEN   4 - 4      NIHOUL M/LEBEAU
01085   5    01-12-17  2130   7616   ARB HAMME FUTS IP HANNUT   9 - 3      BLAIRON/DUBOIS
01086   5    01-12-17  2130   8370   FT BORNEMPUURS EUROF TERVUREN   16 - 3      BAWIN R/YILDIZ
01087   5    01-12-17  2130   0106   FACTFUTS LIMAL SELAKL THULIN   3 - 2      ORTEGA/REMY
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02081   5    01-12-17  2015   1001   SICILE PD LOUP ZVK HOVE   4 - 4      ABARKAN
02082   5    01-12-17  2015   1052   GIOVENTU MORLZ ZURENBORG ANTW   3 - 5      PEETERS
02083   5    01-12-17  2100   8222   HOBOKEN STER NAPOLI STEKENE   6 - 1      DEHAES
02084   5    01-12-17  2100   8380   SAL MECHELEN ALL B BERLAAR   6 - 2      BAWIN E
02085   5    01-12-17  2115   1002   RC ANDERLUES SPORT SOIGNIES   2 - 6      AUDOOR
02087   5    01-12-17  2130   1073   MAGIC THULIN REBECQ UNITED   9 - 1      JEHIN
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03081   5    01-12-17  2015   3030   GOLDEN SERAING CELTIC VISE   4 - 0      FUMAL
03082   5    01-12-17  2100   0015   FUTSAL BXL FUTSAL EVERE   1 - 7      YAMAN
03083   5    01-12-17  2115   0007   ASM ETTERBEEK ALBACARS BERCH   1 - 2      DECKERS
03086   5    01-12-17  2115   9142   BOCA JU TIENEN ESC OREYE FS   5 - 2      SENTE
03085   5    01-12-17  2130   3030   ENGIECHU LIEGE O LECOCQ DISON   2 - 1      FUMAL
03087   5    01-12-17  2200   3010   ATLAS LIEGE DBM P FLERON   3 - 7      VRANCKEN
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04081   5    01-12-17  2000   9119   MAV KAMPENHOUT LEUVEN CENTRAL   6 - 3      DEDOBBELEER
04082   5    01-12-17  2000   8314   KATELYNE WAVER DUV BREENDONK   4 - 3      VERCAMMEN
04083   5    01-12-17  2100   9069   DWV MAZENZELE SDI ASSE   8 - 5      LOUAI
04084   5    01-12-17  2100   9004   R 79 ETTERBEEK R HERK DE STAD   4 - 4      KANUSAGI
04085   5    01-12-17  2200   0029   DESTRIER EVERE ASSEBROEKE   5 - 14      DAENEN
04086   5    01-12-17  2210   9125   ISTB HERENT MORATEX LEBBEK   2 - 3      PAESEN
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05081   5    01-12-17  2000   2040   PURPL AUVELAIS L NESS JEMEPPE   3 - 3      BAJRAKTARI
05085   5    01-12-17  2100   1051   ACJ MONTIGNY NOUJOUM NAMUR   5 - 3      DOUAY
05083   5    01-12-17  2115   0126   ARENA WAVRE INT NAMECHE 83   9 - 1      DE CUNTO
05084   5    01-12-17  2120   2020   M ST JEMEPPE ESP SCHAERBEEK   5 - 1      COLLIN
05086   5    01-12-17  2145   2023   DRENICA NAMUR RP MORLANWELZ   2 - 4      SPRIO
05087   5    01-12-17  2150   2001   MF SEILLOIS CHAMILK P BXL   7 - 3      CASTILLO
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06082   5    01-12-17  2000   1065   INTER SOIGNIES CHIEVO LA LOUV   1 - 6      EL HATIB
06081   5    01-12-17  2005   1073   HELLAS THULIN OM DE LIEGE   6 - 2      JEHIN
06083   5    01-12-17  2100   0021   MSG ERNAGE NEW T HERSTAL   3 - 8      EL ABBOUTI
06084   5    01-12-17  2100   0020   CDJ ANDERLECHT ACT J SCHAERB   3 - 3      CLERBOIS
06085   5    01-12-17  2105   1013   BLAMP T BRAINE PETERBOS ANDER   5 - 7      DERICK
06086   5    01-12-17  2215   9012   FUTS MOLENBEEK RCS PIETON   9 - 6      LORAND
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07081   5    01-12-17  2005   4028   SOCA TAVIGNY COSM STAVELOT   12 - 5      BERTRAND
07082   5    01-12-17  2030   4050   ACT TENNEVILLE RENOVE C LAMB   5 - 9      BOUHARMONT
07084   5    01-12-17  2100   2010   BF DINANT LS BASTOGNE   4 - 4      NIHOUL E
07083   5    01-12-17  2115   3058   ONU SERAING CL ARELER F ARLON   12 - 4      LACANNE

Play Offs

BEHOUD of BIJKOMENDE STIJGER 1° NAT.
MAINTIEN ou MONTANT SUPPLEMENTAIRE 1° NAT.


RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
ARB HAMME 26 23 3 0 159-76 46
GS BEO HOBOKEN 26 18 3 5 140-68 41
SELAKL THULIN 26 19 6 1 136-73 39
FT BORNEMPUURS 26 16 6 4 128-89 36
FACTFUTS LIMAL 26 15 8 3 111-86 33
LART BRUXELLES 26 10 10 6 102-92 26
FUTS IP HANNUT 26 9 12 5 114-112 23
BASIC-FIT BXL 26 9 12 5 116-117 23
HCTE LA HESTRE 26 9 13 4 107-112 22
10  SNOB SCHAERB 26 7 12 7 109-113 21
11  ADLSMJFLEMALLE 26 8 14 4 97-147 20
12  RS LA LOUVIERE 26 7 17 2 88-131 16
13  RZ FUTSAL AND 26 5 18 3 85-133 13
14  EUROF TERVUREN 26 2 23 1 78-221 5
REEKS / DIVISION 2A
HOBOKEN STER 26 19 4 3 154-71 41
ZVK HOVE 26 16 6 4 143-91 36
NAPOLI STEKENE 26 17 8 1 148-106 35
MAGIC THULIN 26 15 8 3 113-88 33
REBECQ UNITED 26 14 9 3 121-116 31
SO JEUNES DOUR 26 13 10 3 104-98 29
SPORT SOIGNIES 26 11 11 4 109-108 26
ZURENBORG ANTW 26 12 13 1 117-112 25
FAM LA LOUVIER 26 9 12 5 103-116 23
10  SICILE PD LOUP 26 10 14 2 78-117 22
11  ALL B BERLAAR 26 9 13 4 122-126 22
12  SAL MECHELEN 26 7 13 6 94-105 20
13  GIOVENTU MORLZ 26 5 18 3 66-115 13
14  RC ANDERLUES 26 3 21 2 73-176 8
REEKS / DIVISION 2B
ENGIECHU LIEGE 24 15 5 4 101-65 34
FUTSAL EVERE 24 13 4 7 120-88 33
ASM ETTERBEEK 24 13 5 6 115-74 32
O LECOCQ DISON 24 13 8 3 90-74 29
ME WAVRE LIMAL 24 11 9 4 104-101 26
BOCA JU TIENEN 24 10 8 6 93-95 26
DBM P FLERON 24 10 9 5 118-101 25
GOLDEN SERAING 24 9 8 7 77-81 25
ESC OREYE FS 24 9 11 4 112-124 22
10  ALBACARS BERCH 24 8 14 2 70-100 18
11  CELTIC VISE 24 7 13 4 86-101 18
12  ATLAS LIEGE 24 6 13 5 76-100 17
13  FUTSAL BXL 24 3 20 1 63-121 7
14  FC INTER HUY 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3A
ASSEBROEKE 24 23 0 1 184-47 47
MI83 OCTA+ BXL 24 16 6 2 152-89 34
MORATEX LEBBEK 24 15 5 4 140-90 34
ISTB HERENT 24 14 7 3 148-92 31
DWV MAZENZELE 24 13 6 5 97-90 31
SDI ASSE 24 13 8 3 135-120 29
DESTRIER EVERE 24 8 12 4 145-152 20
DUV BREENDONK 24 8 14 2 94-132 18
R HERK DE STAD 24 7 13 4 71-109 18
10  MAV KAMPENHOUT 24 7 14 3 97-126 17
11  LEUVEN CENTRAL 24 7 15 2 113-134 16
12  KATELYNE WAVER 24 7 15 2 101-154 16
13  R 79 ETTERBEEK 24 0 23 1 45-187 1
REEKS / DIVISION 3B
CHAMILK P BXL 26 21 5 0 194-122 42
RP MORLANWELZ 26 18 6 2 131-88 38
ACJ MONTIGNY 26 17 5 4 128-83 38
ARENA WAVRE 26 18 7 1 145-94 37
M ST JEMEPPE 26 13 8 5 114-91 31
MF SEILLOIS 26 11 12 3 155-151 25
L NESS JEMEPPE 26 11 13 2 117-146 24
ESP SCHAERBEEK 26 10 14 2 99-103 22
GDF MANAGE 26 10 14 2 103-115 22
10  PURPL AUVELAIS 26 9 14 3 107-124 21
11  INT NAMECHE 83 26 9 15 2 88-126 20
12  DRENICA NAMUR 26 8 16 2 109-133 18
13  NOUJOUM NAMUR 26 7 19 0 129-177 14
14  MS MARCHIEN FS 26 5 19 2 94-160 12
REEKS / DIVISION 3C
CHIEVO LA LOUV 24 19 1 4 131-67 42
NEW T HERSTAL 24 19 3 2 141-80 40
PETERBOS ANDER 24 16 6 2 134-90 34
FUTS MOLENBEEK 24 16 7 1 142-127 33
MFC REBECQ 24 13 8 3 120-84 29
MSG ERNAGE 24 9 14 1 105-127 19
RCS PIETON 24 8 14 2 104-146 18
ACT J SCHAERB 24 7 13 4 103-114 18
OM DE LIEGE 24 8 15 1 111-125 17
10  CDJ ANDERLECHT 24 7 14 3 84-119 17
11  HELLAS THULIN 24 6 14 4 88-104 16
12  BLAMP T BRAINE 24 6 14 4 93-121 16
13  INTER SOIGNIES 24 6 17 1 87-139 13
REEKS / DIVISION 3D
RENOVE C LAMB 22 15 1 6 141-79 36
BEYNE-ISSIMO 22 12 6 4 113-90 28
BJ LIBRAMONT 22 12 7 3 127-103 27
BF DINANT 22 10 7 5 114-100 25
SOCA TAVIGNY 22 11 10 1 150-142 23
BORUSS LOYERS 22 10 10 2 119-134 22
LS BASTOGNE 22 9 9 4 101-92 22
ARELER F ARLON 22 9 9 4 119-131 22
ONU SERAING CL 22 9 10 3 106-108 21
10  COSM STAVELOT 22 7 11 4 100-106 18
11  ACT TENNEVILLE 22 6 16 0 101-125 12
12  BS ANHEE 22 3 17 2 71-152 8
13  REL LAMB OLNE 0 0 0 0 0-0 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 19

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01261   5    08-12-17  2045   1029   RS LA LOUVIERE BASIC-FIT BXL   3 - 6      DURET M/RASSART
01132   5    08-12-17  2115   8222   GS BEO HOBOKEN ADLSMJFLEMALLE   10 - 3      HUYGENS/VANDERLINDEN
01133   5    08-12-17  2115   3037   FUTS IP HANNUT HCTE LA HESTRE   2 - 0      YILDIZ/GIELEN
01134   5    08-12-17  2130   1073   SELAKL THULIN LART BRUXELLES   1 - 2      BLAIRON/DUBOIS
01135   5    08-12-17  2130   7616   ARB HAMME FT BORNEMPUURS   5 - 2      NIHOUL M/ORTEGA
01136   5    08-12-17  2130   0106   FACTFUTS LIMAL SNOB SCHAERB   6 - 5      BAWIN R/LEBEAU
01137   5    08-12-17  2205   9177   EUROF TERVUREN RZ FUTSAL AND   4 - 5      REMY/VAN LAEKEN
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02131   5    08-12-17  2015   1052   GIOVENTU MORLZ HOBOKEN STER   1 - 11      FUMAL
02133   5    08-12-17  2115   8308   ZURENBORG ANTW SO JEUNES DOUR   9 - 2      BOUHARMONT
02134   5    08-12-17  2115   1002   RC ANDERLUES MAGIC THULIN   1 - 4      BAWIN E
02135   5    08-12-17  2115   8223   ZVK HOVE REBECQ UNITED   8 - 2      JEHIN
02136   5    08-12-17  2130   8310   ALL B BERLAAR FAM LA LOUVIER   7 - 1      ELEGEERT
02137   5    08-12-17  2215   8238   NAPOLI STEKENE SPORT SOIGNIES   6 - 3      CLERBOIS
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03131   5    08-12-17  2015   3030   GOLDEN SERAING BOCA JU TIENEN   1 - 4      GODFRIND
03132   5    08-12-17  2100   3031   DBM P FLERON ME WAVRE LIMAL   2 - 5      SENTE
03133   5    08-12-17  2130   3030   ENGIECHU LIEGE FUTSAL BXL   3 - 0      DECKERS
03135   5    08-12-17  2145   0030   FUTSAL EVERE CELTIC VISE   3 - 2      DEHAES
03136   5    08-12-17  2200   0017   ALBACARS BERCH ESC OREYE FS   5 - 4      DERICK
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04094   3    06-12-17  2000   9085   MI83 OCTA+ BXL KATELYNE WAVER   19 - 1      COLLIN
04132   5    08-12-17  2100   9157   LEUVEN CENTRAL ASSEBROEKE   4 - 10      DOUAY
04134   5    08-12-17  2200   9085   MI83 OCTA+ BXL DWV MAZENZELE   6 - 6      EL HATIB
04135   5    08-12-17  2200   5130   R HERK DE STAD MORATEX LEBBEK   2 - 1      PAESEN
04133   5    08-12-17  2205   8266   DUV BREENDONK SDI ASSE   5 - 6      VRANCKEN
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05137   5    08-12-17  2000   0024   ESP SCHAERBEEK INT NAMECHE 83   7 - 1      DAENEN
05132   5    08-12-17  2100   2020   L NESS JEMEPPE RP MORLANWELZ   3 - 8      LORAND
05134   5    08-12-17  2105   1035   GDF MANAGE ACJ MONTIGNY   2 - 8      BAJRAKTARI
05133   5    08-12-17  2115   0126   ARENA WAVRE DRENICA NAMUR   5 - 4      SPRIO
05136   5    08-12-17  2150   2001   MF SEILLOIS PURPL AUVELAIS   6 - 4      DEDOBBELEER
05135   5    08-12-17  2200   0029   CHAMILK P BXL NOUJOUM NAMUR   13 - 6      DAENEN
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06131   5    08-12-17  2000   1065   INTER SOIGNIES CDJ ANDERLECHT   3 - 2      COLLIN
06132   5    08-12-17  2000   0026   PETERBOS ANDER NEW T HERSTAL   6 - 5      RENARD
06133   5    08-12-17  2100   0021   MSG ERNAGE HELLAS THULIN   7 - 2      AUDOOR
06134   5    08-12-17  2200   0019   ACT J SCHAERB OM DE LIEGE   10 - 7      KANUSAGI
06135   5    08-12-17  2205   1029   CHIEVO LA LOUV RCS PIETON   5 - 0      FAUCONNIER
06136   5    08-12-17  2215   0116   MFC REBECQ BLAMP T BRAINE   2 - 4      COLLIN
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07131   5    08-12-17  2030   4050   ACT TENNEVILLE ONU SERAING CL   7 - 8      VERCAMMEN
07132   5    08-12-17  2100   2010   BF DINANT BORUSS LOYERS   7 - 1      EL ABBOUTI
07135   5    08-12-17  2210   4001   ARELER F ARLON BS ANHEE   8 - 6      LACANNE
07136   5    08-12-17  2210   4028   LS BASTOGNE SOCA TAVIGNY   7 - 2      NIHOUL E

Play Offs

BEHOUD of BIJKOMENDE STIJGER 1° NAT.
MAINTIEN ou MONTANT SUPPLEMENTAIRE 1° NAT.