Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96




WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
07/08/2023 - 13/08/2023

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine


RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
FUTSAL EVERE 20 15 2 3 145-73 33
ADLSACFLEMALLE 20 14 2 4 98-61 32
PROCOLOR LIEGE 20 13 4 3 120-73 29
RSC LA LOUVIER 20 9 5 6 94-76 24
FUTSAL FLENU 20 9 5 6 103-91 24
FUTS RAMILLIES 20 8 10 2 121-122 18
SO JEUNES DOUR 20 7 10 3 88-100 17
HERMANO JUMET 20 6 11 3 89-107 15
FS GRACE HOLL 20 5 14 1 69-128 11
10  ME WAVRE-LIMAL 20 5 15 0 92-109 10
11  PICARDIE SCHAE 20 3 16 1 95-174 7
12  OASIS ST JOSSE 0 0 0 0 0-0 0
13  NINIO BXL FUTS 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2A
AG JUN LA LOUV 20 17 2 1 93-37 35
LEUVEN CENTRAL 20 13 5 2 91-51 28
BOUSSU FUTSAL 20 13 6 1 119-67 27
AJAXUTD REBECQ 20 12 7 1 94-75 25
EGEMA BOITSF 20 11 6 3 70-54 25
FSE JETTE CREW 20 9 9 2 67-77 20
MAGIC THULIN 20 8 10 2 87-96 18
BLAMP T BRAINE 20 6 10 4 71-81 16
CHAN-TAN BXL 20 6 10 4 83-99 16
10  HELLAS THULIN 20 2 16 2 54-108 6
11  AJM MOLENBEEK 20 2 18 0 55-139 4
12  EURO KRAAINEM 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2B
MF OREYE 22 19 2 1 121-66 39
INT NAMECHE 83 22 16 5 1 129-74 33
TEAM GSI VERV 22 15 5 2 119-75 32
BF DINANT 22 12 6 4 96-82 28
LOGISTIC DISON 22 12 8 2 91-64 26
OTTOMAN VERV 22 11 8 3 93-84 25
BAT 81 TINTIGNY 22 10 8 4 120-98 24
MINIWAC OTTIGN 22 7 12 3 90-106 17
GEDINNE UNITED 22 5 15 2 81-118 12
10  MS JEMEPPE 22 4 16 2 72-144 10
11  SICILE PT LOUP 22 3 15 4 87-141 10
12  ESC WAREMME FS 22 4 18 0 63-110 8
REEKS / DIVISION 3A
MACRON TIENEN 22 21 1 0 153-61 42
PLAKK VARSENAR 22 16 5 1 114-76 33
ROOKIES AFFLIG 22 12 8 2 102-70 26
KL STEENOKKERZ 22 12 9 1 94-78 25
FS DENDERMONDE 22 10 9 3 98-79 23
EL TIGRE HALLE 22 9 9 4 108-104 22
ZVK SDI ASSE 22 9 11 2 89-105 20
JFS HOBOKEN 22 8 12 2 93-100 18
ZC BRUGGE 22 7 11 4 96-103 18
10  ELKORA ANTWERP 22 7 12 3 102-156 17
11  DRACON NINOVE 22 5 17 0 97-159 10
12  TROPICAL LEUVE 22 4 16 2 78-133 10
REEKS / DIVISION 3B
T GAL MANAGE 18 17 0 1 106-34 35
WAVRE FAMILY 18 13 4 1 115-63 27
M-S-M FUTSAL 18 11 4 3 84-58 25
MAKASI BXL 18 8 9 1 80-70 17
PORTISTA MORL 18 7 8 3 79-75 17
BELVEDERE SAMB 18 5 7 6 62-73 16
HAINE S P CITY 18 6 10 2 82-106 14
FELIC MONTIGNY 18 4 8 6 51-66 14
FUTSAL PIETON 18 4 13 1 73-137 9
10  RP MORLANWELZ 18 2 14 2 54-104 6
11  P BOUL ST JOOST 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3C
MF SEILLOIS 22 20 1 1 160-72 41
LBA HALANZY 22 15 6 1 136-121 31
BS ANHEE 22 12 9 1 131-110 25
FLORENNES UTD 22 11 9 2 131-141 24
MFC SOUGNE 22 10 9 3 139-119 23
MARSEIL WANZE 22 9 10 3 121-123 21
COSM STAVELOT 22 8 10 4 90-97 20
TDM ANS 22 9 12 1 111-141 19
MF ETALLE 22 8 11 3 120-115 19
10  BORUSS LOYERS 22 7 12 3 86-126 17
11  G4 ST ODE 22 6 13 3 107-123 15
12  BV MONT 22 3 16 3 83-127 9