Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96




WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
15/08/2022 - 21/08/2022

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine


RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
SO JEUNES DOUR 4 3 0 1 27-13 7
PROCOLOR LIEGE 4 2 0 2 25-14 6
FUTSAL FLENU 3 2 0 1 17-10 5
FS GRACE HOLL 4 2 1 1 21-16 5
FS BENFICA AUD 3 2 1 0 13-10 4
ASM ETTERBEEK 4 2 2 0 19-17 4
ETM MOLENBEEK 4 2 2 0 17-21 4
ADLSACFLEMALLE 3 1 1 1 13-11 3
ANNEESSENS BXL 4 1 2 1 15-22 3
10  MORATE LEBBEKE 3 1 2 0 18-26 2
11  FUTSAL BXL 4 1 3 0 20-25 2
12  PICARDIE EVERE 4 1 3 0 14-23 2
13  MI83 OCTA+ BXL 4 0 3 1 16-27 1
REEKS / DIVISION 2A
OASIS ST JOSSE 4 3 0 1 22-8 7
SAL MECHELEN 4 3 0 1 18-9 7
RSC LA LOUVIER 3 2 0 1 10-3 5
BOUSSU FUTSAL 2 2 0 0 7-4 4
AJS BERCHEM 3 2 1 0 12-14 4
FSE JETTE CREW 4 2 2 0 21-19 4
AG JUN LA LOUV 4 1 1 2 9-7 4
AJM MOLENBEEK 2 1 1 0 9-9 2
AC ANTWERPEN 4 1 3 0 12-18 2
10  HERMANO JUMET 2 0 1 1 7-8 1
11  MAGIC THULIN 3 0 2 1 10-16 1
12  ARES UTD BXL 3 0 2 1 6-13 1
13  REBECQ UNITED 4 0 4 0 7-22 0
REEKS / DIVISION 2B
BJ LIBRAMONT 4 4 0 0 21-6 8
MF OREYE 3 2 0 1 19-8 5
FUTSAL EVERE 4 2 1 1 28-21 5
SHAAB RAMILLIE 3 2 1 0 14-11 4
ME WAVRE-LIMAL 3 2 1 0 14-12 4
BF DINANT 3 2 1 0 9-10 4
TEAM GSI VERV 4 1 2 1 14-15 3
INT NAMECHE 83 2 1 1 0 7-10 2
ESC WAREMME FS 4 1 3 0 8-15 2
10  EURO KRAAINEM 3 0 2 1 14-19 1
11  BABYTYRE BXL 2 0 2 0 5-20 0
12  MINIWAC OTTIGN 3 0 3 0 9-15 0
REEKS / DIVISION 3A
BERCHEM BEST 4 3 1 0 14-12 6
LEUVEN CENTRAL 4 2 1 1 20-12 5
CDJ ANDERLECHT 3 2 1 0 21-8 4
EGEMA BOITSF 3 2 1 0 14-7 4
MACRON TIENEN 3 2 1 0 14-11 4
DRACON NINOVE 4 2 2 0 26-31 4
RAJA HALLE 4 2 2 0 15-21 4
BLAMP T BRAINE 4 1 1 2 29-14 4
FUTSAL PUURS 3 1 1 1 16-12 3
10  DBROEJ BXL 3 1 1 1 16-20 3
11  PALOMA DEURNE 4 1 2 1 19-21 3
12  ZVK SDI ASSE 3 1 2 0 8-14 2
13  KL STEENOKKERZ 2 0 2 0 6-14 0
14  BRUSSELS CITY 2 0 2 0 2-23 0
REEKS / DIVISION 3B
T GAL MANAGE 4 4 0 0 25-8 8
SICILE PT LOUP 4 3 0 1 25-17 7
FELIC MONTIGNY 4 3 1 0 16-9 6
HELLAS THULIN 4 3 1 0 18-15 6
FLORENNES UTD 4 3 1 0 25-23 6
RP MORLANWELZ 3 2 1 0 14-10 4
LAT LA HESTRE 3 2 1 0 12-15 4
MS JEMEPPE 4 2 2 0 20-13 4
BELVEDERE SAMB 4 2 2 0 19-20 4
10  M-S-M FUTSAL 4 1 3 0 18-22 2
11  BORUSS LOYERS 4 1 3 0 16-21 2
12  FUTSAL PIETON 4 0 3 1 17-30 1
13  GIBO ROSELIES 4 0 4 0 14-22 0
14  HAINE S P CITY 4 0 4 0 12-26 0
REEKS / DIVISION 3C
BAT 81 TINTIGNY 4 3 0 1 20-13 7
MFC SOUGNE 4 2 0 2 24-17 6
MARSEIL WANZE 4 2 0 2 18-12 6
COSM STAVELOT 4 2 0 2 18-15 6
MF ETALLE 3 1 0 2 18-14 4
OTTOMAN VERV 4 1 1 2 20-16 4
BS ANHEE 3 0 0 3 10-10 3
LOGISTIC DISON 3 1 2 0 11-17 2
BV MONT 3 0 1 2 15-16 2
10  WAL Y FALLAIS 3 0 1 2 9-10 2
11  MF SJS AUBEL 4 0 2 2 11-15 2
12  GEDINNE UNITED 4 0 2 2 12-23 2
13  G4 ST ODE 3 0 3 0 4-12 0