Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
11/06/2018 - 17/06/2018

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine


RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
ADLSMJFLEMALLE 0 0 0 0 0-0 0
RZ FUTSAL AND 0 0 0 0 0-0 0
RS LA LOUVIERE 0 0 0 0 0-0 0
SELAKL THULIN 0 0 0 0 0-0 0
ARB HAMME 0 0 0 0 0-0 0
GS BEO HOBOKEN 0 0 0 0 0-0 0
SNOB SCHAERB 0 0 0 0 0-0 0
HCTE LA HESTRE 0 0 0 0 0-0 0
FUTS IP HANNUT 0 0 0 0 0-0 0
10  BASIC-FIT BXL 0 0 0 0 0-0 0
11  FT BORNEMPUURS 0 0 0 0 0-0 0
12  LART BRUXELLES 0 0 0 0 0-0 0
13  EUROF TERVUREN 0 0 0 0 0-0 0
14  FACTFUTS LIMAL 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2A
HOBOKEN STER 0 0 0 0 0-0 0
RC ANDERLUES 0 0 0 0 0-0 0
SPORT SOIGNIES 0 0 0 0 0-0 0
MAGIC THULIN 0 0 0 0 0-0 0
REBECQ UNITED 0 0 0 0 0-0 0
NAPOLI STEKENE 0 0 0 0 0-0 0
SICILE PD LOUP 0 0 0 0 0-0 0
FAM LA LOUVIER 0 0 0 0 0-0 0
GIOVENTU MORLZ 0 0 0 0 0-0 0
10  SO JEUNES DOUR 0 0 0 0 0-0 0
11  ZVK HOVE 0 0 0 0 0-0 0
12  ZURENBORG ANTW 0 0 0 0 0-0 0
13  ALL B BERLAAR 0 0 0 0 0-0 0
14  SAL MECHELEN 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2B
ASM ETTERBEEK 0 0 0 0 0-0 0
GOLDEN SERAING 0 0 0 0 0-0 0
ALBACARS BERCH 0 0 0 0 0-0 0
ME WAVRE LIMAL 0 0 0 0 0-0 0
O LECOCQ DISON 0 0 0 0 0-0 0
FUTSAL EVERE 0 0 0 0 0-0 0
DBM P FLERON 0 0 0 0 0-0 0
ESC OREYE FS 0 0 0 0 0-0 0
FC INTER HUY 0 0 0 0 0-0 0
10  CELTIC VISE 0 0 0 0 0-0 0
11  FUTSAL BXL 0 0 0 0 0-0 0
12  ENGIECHU LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
13  ATLAS LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
14  BOCA JU TIENEN 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3A
R 79 ETTERBEEK 0 0 0 0 0-0 0
MORATEX LEBBEK 0 0 0 0 0-0 0
DWV MAZENZELE 0 0 0 0 0-0 0
DESTRIER EVERE 0 0 0 0 0-0 0
SDI ASSE 0 0 0 0 0-0 0
MI83 OCTA+ BXL 0 0 0 0 0-0 0
ASSEBROEKE 0 0 0 0 0-0 0
ISTB HERENT 0 0 0 0 0-0 0
R HERK DE STAD 0 0 0 0 0-0 0
10  LEUVEN CENTRAL 0 0 0 0 0-0 0
11  MAV KAMPENHOUT 0 0 0 0 0-0 0
12  KATELYNE WAVER 0 0 0 0 0-0 0
13  DUV BREENDONK 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3B
M ST JEMEPPE 0 0 0 0 0-0 0
CHAMILK P BXL 0 0 0 0 0-0 0
INT NAMECHE 83 0 0 0 0 0-0 0
DRENICA NAMUR 0 0 0 0 0-0 0
ACJ MONTIGNY 0 0 0 0 0-0 0
ESP SCHAERBEEK 0 0 0 0 0-0 0
MF SEILLOIS 0 0 0 0 0-0 0
ARENA WAVRE 0 0 0 0 0-0 0
MS MARCHIEN FS 0 0 0 0 0-0 0
10  NOUJOUM NAMUR 0 0 0 0 0-0 0
11  RP MORLANWELZ 0 0 0 0 0-0 0
12  PURPL AUVELAIS 0 0 0 0 0-0 0
13  GDF MANAGE 0 0 0 0 0-0 0
14  L NESS JEMEPPE 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3C
MFC REBECQ 0 0 0 0 0-0 0
BLAMP T BRAINE 0 0 0 0 0-0 0
OM DE LIEGE 0 0 0 0 0-0 0
CDJ ANDERLECHT 0 0 0 0 0-0 0
MSG ERNAGE 0 0 0 0 0-0 0
HELLAS THULIN 0 0 0 0 0-0 0
FUTS MOLENBEEK 0 0 0 0 0-0 0
NEW T HERSTAL 0 0 0 0 0-0 0
CHIEVO LA LOUV 0 0 0 0 0-0 0
10  PETERBOS ANDER 0 0 0 0 0-0 0
11  INTER SOIGNIES 0 0 0 0 0-0 0
12  ACT J SCHAERB 0 0 0 0 0-0 0
13  RCS PIETON 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3D
ARELER F ARLON 0 0 0 0 0-0 0
BS ANHEE 0 0 0 0 0-0 0
BORUSS LOYERS 0 0 0 0 0-0 0
BF DINANT 0 0 0 0 0-0 0
SOCA TAVIGNY 0 0 0 0 0-0 0
COSM STAVELOT 0 0 0 0 0-0 0
BJ LIBRAMONT 0 0 0 0 0-0 0
ONU SERAING CL 0 0 0 0 0-0 0
ACT TENNEVILLE 0 0 0 0 0-0 0
10  LS BASTOGNE 0 0 0 0 0-0 0
11  RENOVE C LAMB 0 0 0 0 0-0 0
12  BEYNE-ISSIMO 0 0 0 0 0-0 0
13  REL LAMB OLNE 0 0 0 0 0-0 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 47