Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
12/06/2017 - 18/06/2017

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine


Beker van België / Coupe de Belgique


Play Offs

BEHOUD of BIJKOMENDE STIJGER 1° NAT.
MAINTIEN ou MONTANT SUPPLEMENTAIRE 1° NAT.

41001   1    12-06-17  2115   9085   HOBOKEN STER FC INTER HUY   5 - 0 FF      LEBEAU/VANDERLINDEN
41002   5    16-06-17  2115   9085   EF TERVUREN HOBOKEN STER   5 - 5   P 2 - 1      EMMERY/NACKERS

RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
SELAKL THULIN 22 17 3 2 108-53 36
GS BEO HOBOKEN 22 16 3 3 110-52 35
SNOB SCHAERB 22 16 5 1 107-70 33
ARB HAMME 22 13 5 4 123-79 30
FT BORNEMPUURS 22 13 6 3 79-64 29
FACTFUTS LIMAL 22 12 5 5 99-72 29
BASIC-FIT BXL 22 8 11 3 88-97 19
LART BRUXELLES 22 6 13 3 56-80 15
HCTE LA HESTRE 22 4 14 4 63-115 12
10  ERGO FLEMALLE 22 4 15 3 69-125 11
11  GIJ FUTS JETTE 22 4 17 1 66-89 9
12  EUROF TERVUREN 22 2 18 2 76-148 6
REEKS / DIVISION 2A
RS LA LOUVIERE 22 15 5 2 95-49 32
HOBOKEN STER 22 14 5 3 108-60 31
SAL MECHELEN 22 14 5 3 121-75 31
RC ANDERLUES 22 12 7 3 86-80 27
WELKOM SOMBEKE 22 12 9 1 97-104 25
ZURENBORG ANTW 22 11 9 2 83-71 24
FAM LA LOUVIER 22 9 9 4 96-100 22
MAGIC THULIN 22 9 12 1 77-82 19
SICILE PD LOUP 22 8 12 2 80-90 18
10  ZVK MORTSEL 22 6 12 4 82-92 16
11  MFC MORLANWELZ 22 5 14 3 47-80 13
12  FUTSAL HOBOKEN 22 3 19 0 64-153 6
13  FSC HORNU 0 0 0 0 0-0 0
14  FLAMENGO MONS 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 2B
FUTS IP HANNUT 26 20 4 2 142-79 42
FC INTER HUY 26 20 5 1 139-82 41
ENGIECHU LIEGE 26 19 4 3 105-67 41
BOCA JU TIENEN 26 16 8 2 118-85 34
ME WAVRE LIMAL 26 16 8 2 138-108 34
PALERMO HANNUT 26 13 12 1 105-110 27
FUTSAL EVERE 26 10 14 2 115-128 22
CELTIC VISE 26 9 14 3 109-128 21
FUTSAL BXL 26 7 13 6 116-116 20
10  FUTSAL WEMMEL 26 8 15 3 93-107 19
11  MF ESC OREYE 26 8 16 2 117-153 18
12  DBM P FLERON 26 6 16 4 95-129 16
13  ARENA WAVRE 26 6 17 3 90-127 15
14  G P BRUXELLES 26 7 19 0 116-179 14
REEKS / DIVISION 3A
NAPOLI STEKENE 22 16 3 3 128-75 35
ALL BL BERLAAR 22 16 5 1 130-98 33
DWV MAZENZELE 22 13 6 3 97-80 29
R 79 ETTERBEEK 22 12 9 1 132-128 25
PLAK VARSENARE 22 11 11 0 142-134 22
SDI ASSE 22 10 10 2 122-118 22
MAV KAMPENHOUT 22 9 10 3 99-99 21
MORATEX LEBBEK 22 10 12 0 109-119 20
DUV BREENDONK 22 7 12 3 102-133 17
10  ISTB HERENT 22 7 13 2 128-142 16
11  RC KESSEL LO 22 6 15 1 87-127 13
12  OO KESSEL LO 22 4 15 3 103-126 11
13  AMIG SCHEPDAAL 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3B
ASM ETTERBEEK 24 22 2 0 194-91 44
BF DINANT 24 16 4 4 133-93 36
DRENICA NAMUR 24 14 7 3 145-120 31
NOUJOUM NAMUR 24 13 6 5 128-91 31
ESP SCHAERBEEK 24 13 8 3 113-81 29
MF SEILLOIS 24 11 11 2 145-141 24
BS ANHEE 24 10 11 3 126-132 23
GT SAMBREVILLE 24 9 13 2 105-112 20
BORUSS LOYERS 24 8 13 3 153-166 19
10  PURPL AUVELAIS 24 8 14 2 97-120 18
11  INT NAMECHE 83 24 6 15 3 110-148 15
12  M ST JEMEPPE 24 5 14 5 93-129 15
13  MFC CLERMONT 24 2 19 3 128-246 7
14  FUTSAL CHIMAY 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3C
REBECQ UNITED 26 21 4 1 171-88 43
SPORT SOIGNIES 26 17 6 3 130-88 37
SO JEUNES DOUR 26 12 4 10 139-114 34
RP MORLANWELZ 26 14 7 5 106-82 33
MI83 OCTA+ BXL 26 13 9 4 131-116 30
FUTS MOLENBEEK 26 12 13 1 129-134 25
AJAX REBECQ 26 11 12 3 112-110 25
PETERBOS ANDRL 26 10 12 4 124-111 24
L VIEUX MANAG 26 10 12 4 82-91 24
10  CHIEVO LA LOUV 26 10 13 3 129-137 23
11  ACJ MONTIGNY 26 9 13 4 105-111 22
12  INTER SOIGNIES 26 9 16 1 117-157 19
13  UN CHARLEROI 26 6 16 4 124-173 16
14  FC SAINT VAAST 26 2 19 5 89-176 9
REEKS / DIVISION 3D
GOLDEN SERAING 26 22 1 3 166-76 47
ATLAS LIEGE 26 20 5 1 176-112 41
LECOCQ DISON 26 19 5 2 133-71 40
MG VERVIERS 26 16 7 3 151-92 35
NEW T HERSTAL 26 15 8 3 130-105 33
ONU SERAING CL 26 12 11 3 121-98 27
SOCA TAVIGNY 26 11 13 2 154-158 24
COSM STAVELOT 26 11 14 1 104-123 23
LUNCH BASTOGNE 26 8 13 5 112-126 21
10  ACT TENNEVILLE 26 8 15 3 114-129 19
11  OM DE LIEGE 26 8 16 2 120-178 18
12  BJ LIBRAMONT 26 7 15 4 124-138 18
13  UFA HOTTON 26 6 20 0 108-197 12
14  AJS OUGREE 26 2 24 0 76-186 4

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 47


Beker van België / Coupe de Belgique


Play Offs

BEHOUD of BIJKOMENDE STIJGER 1° NAT.
MAINTIEN ou MONTANT SUPPLEMENTAIRE 1° NAT.

41001   1    12-06-17  2115   9085   HOBOKEN STER FC INTER HUY   5 - 0 FF      LEBEAU/VANDERLINDEN
41002   5    16-06-17  2115   9085   EF TERVUREN HOBOKEN STER   5 - 5   P 2 - 1      EMMERY/NACKERS