Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
10/06/2019 - 16/06/2019

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine


RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
GS BEO HOBOKEN 3 3 0 0 16-6 6
ADLSMJFLEMALLE 3 2 0 1 11-6 5
AS CF SCHAERB 3 2 1 0 15-14 4
HOBOKEN STER 2 1 0 1 14-8 3
ARB HAMME 3 1 1 1 14-9 3
LART BRUXELLES 3 1 1 1 12-13 3
ENGIECHU LIEGE 3 1 1 1 9-10 3
FUTS IP HANNUT 3 1 1 1 9-14 3
FACTFUTS LIMAL 2 1 1 0 11-10 2
10  HCTE LA HESTRE 3 1 2 0 14-16 2
11  BASIC-FIT BXL 3 1 2 0 11-16 2
12  FUTSAL EVERE 3 1 2 0 13-20 2
13  ZVK HOVE 3 0 2 1 15-18 1
14  ANADOLU STEKEN 3 0 2 1 12-16 1
REEKS / DIVISION 2A
ZVC ASSEBROEKE 3 3 0 0 28-4 6
SO JEUNES DOUR 3 3 0 0 23-8 6
ALL B BERLAAR 3 3 0 0 19-11 6
MAGIC THULIN 3 2 0 1 7-5 5
SPORT SOIGNIES 3 2 1 0 8-13 4
CHIEVO LA LOUV 3 1 1 1 13-16 3
UNION WEMMEL 3 1 1 1 5-9 3
EUROF TERVUREN 3 1 1 1 14-19 3
ZURENBORG ANTW 3 1 2 0 9-12 2
10  FAM LA LOUVIER 3 0 2 1 8-10 1
11  REBECQ UNITED 3 0 2 1 13-19 1
12  SICILE PD LOUP 3 0 2 1 10-16 1
13  RP MORLANWELZ 3 0 2 1 11-20 1
14  RS LA LOUVIERE 3 0 3 0 8-14 0
REEKS / DIVISION 2B
PICARDIE EVER 3 2 0 1 11-8 5
ESC OREYE FS 2 2 0 0 9-3 4
O LECOCQ DISON 3 2 1 0 10-4 4
BEYNE-ISSIMO 3 2 1 0 11-8 4
ME WAVRE LIMAL 3 2 1 0 11-13 4
NEW T HERSTAL 3 1 0 2 10-9 4
GOLD LACHS SRG 3 1 1 1 17-16 3
RENOVE C LAMB 2 1 1 0 9-7 2
ATLAS LIEGE 2 1 1 0 6-6 2
10  MI83 OCTA+ BXL 3 1 2 0 17-19 2
11  ASM ETTERBEEK 3 1 2 0 6-9 2
12  MJ BIBI LIEGE 3 1 2 0 6-10 2
13  VILVOORDE UTD 2 0 2 0 4-10 0
14  CELTIC VISE 3 0 3 0 10-15 0
REEKS / DIVISION 3A
ISTB HERENT 3 3 0 0 33-7 6
MORATEX LEBBEK 3 3 0 0 13-2 6
HASSANIA MECHE 2 2 0 0 10-4 4
FUTSAL PUURS 2 1 0 1 9-5 3
SDI ASSE 1 1 0 0 8-2 2
VBOYS VELTEM 2 1 1 0 7-6 2
FUTSAL BXL 2 1 1 0 5-4 2
LEUVEN CENTRAL 3 1 2 0 8-12 2
DWV MAZENZELE 2 0 1 1 4-9 1
10  ATL ST NIKLAAS 3 0 2 1 7-13 1
11  KATELYNE WAVER 3 0 2 1 6-31 1
12  REAL HALEN 2 0 2 0 3-10 0
13  R 79 ETTERBEEK 2 0 2 0 0-8 0
REEKS / DIVISION 3B
M ST JEMEPPE 3 3 0 0 21-10 6
ARENA WAVRE 3 1 0 2 14-10 4
INT NAMECHE 83 2 1 0 1 8-5 3
BENFICA BXL 2 1 0 1 6-4 3
BLOC 5 BXL 3 1 1 1 15-11 3
ACJ MONTIGNY 3 1 1 1 13-12 3
ESP SCHAERBEEK 1 1 0 0 5-1 2
SHAAB OPPREBAI 2 1 1 0 9-10 2
PURPL AUVELAIS 3 1 2 0 11-10 2
10  RSFACADE SOIGN 3 1 2 0 11-12 2
11  VDL MANAGE 3 1 2 0 12-19 2
12  ACT J SCHAERB 2 0 2 0 8-16 0
13  DRENICA NAMUR 2 0 2 0 0-13 0
REEKS / DIVISION 3C
PETERBOS ANDER 3 3 0 0 31-7 6
FUTSAL FLENU 3 2 0 1 21-13 5
HELLAS THULIN 2 2 0 0 8-6 4
FLORENNES UTD 2 1 0 1 10-8 3
CHAMAL JETTE 3 1 1 1 14-11 3
MFC REBECQ 3 1 1 1 16-16 3
MSG ERNAGE 3 1 1 1 12-16 3
DRUGHI BERNIS 2 1 1 0 6-23 2
LAT LE ROEULX 3 1 2 0 17-12 2
10  ISOFULL PIETON 2 0 1 1 9-10 1
11  FUTS MOLENBEEK 2 0 1 1 8-9 1
12  BLAMP T BRAINE 3 0 2 1 8-13 1
13  CDJ ANDERLECHT 3 0 3 0 10-26 0
REEKS / DIVISION 3D
LS BASTOGNE 3 2 0 1 12-6 5
HERSTAL 1453 2 2 0 0 19-7 4
BF DINANT 2 2 0 0 18-11 4
GLASG HACCOURT 2 2 0 0 8-3 4
BORUSS LOYERS 3 1 0 2 14-12 4
MF ETALLE 3 1 1 1 5-5 3
BS ANHEE 3 0 0 3 11-11 3
ONU SERAING CL 2 1 1 0 5-9 2
MF OREYE 3 1 2 0 10-14 2
10  STE MARIE 87 3 0 2 1 13-15 1
11  COSM STAVELOT 3 0 2 1 6-13 1
12  GEDINNE UNITED 3 0 2 1 11-20 1
13  SOCA BASTOGNE 1 0 1 0 5-7 0
14  BJ LIBRAMONT 1 0 1 0 4-8 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 47