Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
17/06/2019 - 23/06/2019

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine


RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
GS BEO HOBOKEN 15 14 1 0 86-35 28
AS CF SCHAERB 15 11 3 1 68-55 23
HCTE LA HESTRE 15 9 6 0 75-57 18
BASIC-FIT BXL 15 8 6 1 68-56 17
LART BRUXELLES 15 7 5 3 56-44 17
FACTFUTS LIMAL 15 7 5 3 61-66 17
ARB HAMME 15 7 6 2 60-55 16
ADLSMJFLEMALLE 15 6 6 3 43-45 15
ENGIECHU LIEGE 15 5 6 4 58-63 14
10  FUTS IP HANNUT 15 5 8 2 53-62 12
11  HOBOKEN STER 15 3 6 6 68-74 12
12  FUTSAL EVERE 15 4 10 1 53-79 9
13  ZVK HOVE 15 1 10 4 55-82 6
14  ANADOLU STEKEN 15 1 10 4 51-82 6
REEKS / DIVISION 2A
ZVC ASSEBROEKE 15 14 1 0 104-28 28
SO JEUNES DOUR 15 12 1 2 97-41 26
ALL B BERLAAR 14 11 3 0 77-44 22
MAGIC THULIN 15 9 4 2 61-30 20
CHIEVO LA LOUV 15 7 5 3 67-67 17
RP MORLANWELZ 15 6 6 3 57-62 15
REBECQ UNITED 15 6 7 2 67-69 14
FAM LA LOUVIER 14 5 5 4 65-53 14
UNION WEMMEL 15 5 6 4 43-66 14
10  EUROF TERVUREN 15 5 8 2 65-86 12
11  ZURENBORG ANTW 15 4 7 4 44-65 12
12  SPORT SOIGNIES 15 4 9 2 38-70 10
13  SICILE PD LOUP 15 1 12 2 40-93 4
14  RS LA LOUVIERE 15 0 15 0 35-86 0
REEKS / DIVISION 2B
GOLD LACHS SRG 13 10 2 1 59-39 21
O LECOCQ DISON 14 9 3 2 57-37 20
ESC OREYE FS 14 9 3 2 57-43 20
ATLAS LIEGE 14 9 4 1 57-47 19
ME WAVRE LIMAL 14 8 5 1 71-59 17
PICARDIE EVER 14 8 5 1 53-48 17
CELTIC VISE 14 6 5 3 56-48 15
BEYNE-ISSIMO 14 5 7 2 53-54 12
RENOVE C LAMB 12 5 6 1 47-45 11
10  MI83 OCTA+ BXL 14 4 9 1 60-73 9
11  MJ BIBI LIEGE 13 4 9 0 44-58 8
12  ASM ETTERBEEK 13 2 10 1 31-53 5
13  VILVOORDE UTD 13 0 11 2 32-73 2
14  NEW T HERSTAL 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3A
HASSANIA MECHE 12 10 1 1 76-33 21
ISTB HERENT 13 10 3 0 86-39 20
MORATEX LEBBEK 11 9 2 0 61-30 18
DWV MAZENZELE 12 6 3 3 51-47 15
FUTSAL BXL 12 6 5 1 49-39 13
ATL ST NIKLAAS 13 5 7 1 61-62 11
FUTSAL PUURS 12 4 7 1 46-61 9
R 79 ETTERBEEK 12 4 7 1 29-55 9
VBOYS VELTEM 12 3 7 2 48-60 8
10  KATELYNE WAVER 13 3 8 2 52-100 8
11  SDI ASSE 12 2 6 4 43-51 8
12  LEUVEN CENTRAL 12 3 9 0 35-60 6
13  REAL HALEN 0 0 0 0 0-0 0
REEKS / DIVISION 3B
BENFICA BXL 15 13 1 1 97-45 27
BLOC 5 BXL 14 9 2 3 62-35 21
M ST JEMEPPE 14 9 5 0 64-54 18
ACJ MONTIGNY 13 7 4 2 61-50 16
ARENA WAVRE 13 6 4 3 58-43 15
ESP SCHAERBEEK 13 7 6 0 51-43 14
VDL MANAGE 14 6 6 2 51-58 14
INT NAMECHE 83 13 5 4 4 61-54 14
SHAAB OPPREBAI 12 4 5 3 61-65 11
10  RSFACADE SOIGN 14 4 9 1 42-65 9
11  DRENICA NAMUR 13 3 10 0 42-80 6
12  PURPL AUVELAIS 13 2 10 1 49-76 5
13  ACT J SCHAERB 13 1 10 2 39-70 4
REEKS / DIVISION 3C
PETERBOS ANDER 14 14 0 0 114-46 28
MFC REBECQ 14 9 3 2 80-53 20
CHAMAL JETTE 11 7 2 2 63-38 16
FUTS MOLENBEEK 14 7 5 2 63-63 16
FUTSAL FLENU 13 7 5 1 73-58 15
HELLAS THULIN 14 6 5 3 54-50 15
FLORENNES UTD 13 5 5 3 73-73 13
LAT LE ROEULX 13 5 6 2 58-56 12
BLAMP T BRAINE 14 5 7 2 46-68 12
10  MSG ERNAGE 14 3 8 3 41-62 9
11  ISOFULL PIETON 13 1 8 4 54-83 6
12  CDJ ANDERLECHT 12 2 9 1 44-65 5
13  DRUGHI BERNIS 13 2 10 1 41-89 5
REEKS / DIVISION 3D
HERSTAL 1453 14 13 0 1 120-43 27
BF DINANT 16 10 4 2 76-55 22
BJ LIBRAMONT 15 9 4 2 90-59 20
MF OREYE 15 9 6 0 75-68 18
ONU SERAING CL 15 8 7 0 76-69 16
LS BASTOGNE 16 7 7 2 65-71 16
STE MARIE 87 13 6 5 2 66-71 14
GLASG HACCOURT 13 4 4 5 59-63 13
MF ETALLE 14 5 7 2 38-54 12
10  BORUSS LOYERS 15 4 8 3 68-99 11
11  BS ANHEE 15 3 7 5 48-61 11
12  COSM STAVELOT 14 3 7 4 47-56 10
13  GEDINNE UNITED 14 4 9 1 62-84 9
14  SOCA BASTOGNE 15 2 12 1 54-91 5

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 48