Header
Zaalvoetbal Uitslagen / Résultats Football en Salle


  A.B.F.S / B.Z.V.B


UITSLAGEN / RESULTATS
0900/28.8.29
(0,50€/min)




Secretaris NSC/BZVB - Secrétaire CSN/ABFS - Etienne WILLEMANS 0496/97.96.96


WEGEN INFO - INFOROUTES.
WEBSITE: A.B.F.S. / B.Z.V.B.

Modifications calendrier - Wedstrijdwijzigingen (AR.)

Rangschikking/Classements - 1e nat - 2e nat - 3e nat - Programma volgende week/Programme semaine prochaine

UITSLAGEN / RESULTATS : 
18/06/2018 - 24/06/2018

Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine


RANGSCHIKKING - CLASSEMENTS

REEKS / DIVISION 1 Nat
ARB HAMME 11 9 2 0 64-32 18
SELAKL THULIN 11 9 2 0 63-34 18
GS BEO HOBOKEN 11 7 1 3 49-28 17
FT BORNEMPUURS 11 7 1 3 42-31 17
LART BRUXELLES 11 5 4 2 43-38 12
HCTE LA HESTRE 11 4 5 2 38-41 10
RS LA LOUVIERE 11 4 6 1 39-49 9
ADLSMJFLEMALLE 11 4 6 1 46-65 9
SNOB SCHAERB 11 3 5 3 39-40 9
10  FACTFUTS LIMAL 9 3 4 2 35-32 8
11  BASIC-FIT BXL 10 3 5 2 41-37 8
12  FUTS IP HANNUT 11 3 6 2 46-51 8
13  EUROF TERVUREN 11 2 9 0 35-72 4
14  RZ FUTSAL AND 10 0 7 3 23-53 3
REEKS / DIVISION 2A
REBECQ UNITED 10 9 1 0 49-30 18
NAPOLI STEKENE 10 7 3 0 62-40 14
HOBOKEN STER 10 6 3 1 53-29 13
MAGIC THULIN 10 6 4 0 37-31 12
ZVK HOVE 8 5 1 2 41-24 12
SO JEUNES DOUR 10 5 4 1 42-43 11
SICILE PD LOUP 10 5 5 0 33-45 10
ALL B BERLAAR 10 4 4 2 47-44 10
SPORT SOIGNIES 9 4 4 1 37-37 9
10  ZURENBORG ANTW 10 4 5 1 44-43 9
11  GIOVENTU MORLZ 10 3 5 2 27-33 8
12  FAM LA LOUVIER 9 3 6 0 32-42 6
13  SAL MECHELEN 10 1 9 0 24-47 2
14  RC ANDERLUES 10 0 8 2 18-58 2
REEKS / DIVISION 2B
O LECOCQ DISON 10 7 2 1 45-28 15
BOCA JU TIENEN 9 5 1 3 33-25 13
GOLDEN SERAING 10 5 2 3 44-36 13
ESC OREYE FS 10 6 4 0 56-42 12
ME WAVRE LIMAL 10 5 3 2 48-40 12
FUTSAL EVERE 8 5 2 1 48-35 11
CELTIC VISE 9 4 3 2 36-33 10
ASM ETTERBEEK 9 3 2 4 33-32 10
ENGIECHU LIEGE 10 4 5 1 37-39 9
10  FC INTER HUY 10 3 6 1 44-45 7
11  ATLAS LIEGE 10 3 6 1 36-51 7
12  ALBACARS BERCH 9 2 5 2 22-42 6
13  FUTSAL BXL 10 2 7 1 28-43 5
14  DBM P FLERON 10 1 7 2 32-51 4
REEKS / DIVISION 3A
ASSEBROEKE 8 8 0 0 68-16 16
ISTB HERENT 8 6 2 0 53-26 12
MORATEX LEBBEK 7 5 1 1 41-22 11
DWV MAZENZELE 9 4 3 2 36-45 10
SDI ASSE 7 4 2 1 31-29 9
MI83 OCTA+ BXL 7 4 3 0 48-25 8
MAV KAMPENHOUT 8 4 4 0 39-44 8
R HERK DE STAD 8 3 4 1 29-27 7
DUV BREENDONK 7 3 4 0 30-34 6
10  KATELYNE WAVER 7 2 4 1 35-40 5
11  LEUVEN CENTRAL 7 2 4 1 33-39 5
12  DESTRIER EVERE 9 1 7 1 27-67 3
13  R 79 ETTERBEEK 8 0 8 0 17-73 0
REEKS / DIVISION 3B
RP MORLANWELZ 10 9 1 0 51-19 18
CHAMILK P BXL 10 8 2 0 63-35 16
L NESS JEMEPPE 9 7 2 0 52-37 14
PURPL AUVELAIS 11 7 4 0 48-40 14
ARENA WAVRE 10 6 3 1 52-36 13
GDF MANAGE 9 5 3 1 34-32 11
ACJ MONTIGNY 11 5 5 1 36-36 11
DRENICA NAMUR 9 4 5 0 36-39 8
MF SEILLOIS 10 3 5 2 58-58 8
10  M ST JEMEPPE 10 3 5 2 26-38 8
11  ESP SCHAERBEEK 9 3 5 1 32-33 7
12  INT NAMECHE 83 10 2 7 1 23-43 5
13  NOUJOUM NAMUR 10 1 9 0 37-69 2
14  MS MARCHIEN FS 10 0 9 1 28-61 1
REEKS / DIVISION 3C
CHIEVO LA LOUV 8 6 0 2 40-22 14
MFC REBECQ 10 6 2 2 56-32 14
NEW T HERSTAL 6 6 0 0 34-14 12
OM DE LIEGE 8 5 2 1 47-30 11
ACT J SCHAERB 10 5 4 1 49-42 11
PETERBOS ANDER 9 4 4 1 39-36 9
FUTS MOLENBEEK 9 4 4 1 50-57 9
CDJ ANDERLECHT 9 4 5 0 33-48 8
INTER SOIGNIES 8 3 4 1 35-48 7
10  BLAMP T BRAINE 9 2 5 2 35-46 6
11  RCS PIETON 9 2 6 1 30-52 5
12  MSG ERNAGE 9 2 7 0 35-44 4
13  HELLAS THULIN 8 1 7 0 27-39 2
REEKS / DIVISION 3D
BORUSS LOYERS 10 6 2 2 69-62 14
RENOVE C LAMB 8 5 0 3 56-27 13
ARELER F ARLON 8 5 1 2 51-37 12
BEYNE-ISSIMO 9 5 2 2 50-29 12
BJ LIBRAMONT 10 5 4 1 66-52 11
BF DINANT 8 4 3 1 40-42 9
SOCA TAVIGNY 8 4 4 0 54-58 8
LS BASTOGNE 7 3 2 2 25-21 8
ONU SERAING CL 8 3 4 1 30-33 7
10  ACT TENNEVILLE 8 2 6 0 32-42 4
11  COSM STAVELOT 9 1 7 1 32-43 3
12  BS ANHEE 9 0 8 1 18-77 1
13  REL LAMB OLNE 0 0 0 0 0-0 0

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 48